Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na LIPIEC!


 

Fazy Księżyca

4 lipca:

Księżyc znajdzie się w Skorpionie, w opozycji do Wenus.

 

Nie sprzyja uczuciom i nawet udanym związkom zagrozić może dziś zazdrość!!

 

9 lipca:

Pełnia w Koziorożcu oraz koniunkcja Księżyca i Plutona.

 

Wróży bardzo nerwowy i najeżony przeszkodami dzień. Pech towarzyszyć może nam na każdym kroku.

13 lipca:

 

Księżyc znajdzie się w koniunkcji z Neptunem, w znaku Ryb.

 

Wybierz się dzisiaj nad wodę.

20 lipca:

 

Księżyc utworzy koniunkcję z Wenus
i trygon z Jowiszem.

 

Pod jego wpływem uwierzymy, że marzenia są na wyciągnięcie ręki, bo wpadniemy na pomysł, jak je zrealizować.

23 lipca:

 

Nów Księżyca w znaku Lwa i jego koniunkcja z Marsem wzmagają agresję.

 

Uważaj, bo ludzie zechcą się złościć bez powodu i skakać sobie do oczu.

LIPIEC 2017
Dajmy moc myślom!

 

rytuał na 4 lipca:

 

Nie ma lepszej okazji, by odciąć się od swojego byłego partnera, zwłaszcza jeśli czujesz, że z tego powodu nie możesz wejść w nową relację. Zacznij od krótkiej medytacji przy płonącej czarnej świecy. Wyobraź sobie, że przed tobą siedzi osoba, od której chcesz się odciąć. Zobacz, jak wasze czakry serca połączone są strumieniem energii, jakby zieloną nicią. Wyciągnij przed siebie ręce (możesz zwizualizować w nich miecz, piłę lub maczetę) i włóż całą swą energię w to, by przeciąć te więzi. Powiedz: Jestem wolny i ty jesteś wolny. Idź, dokąd chcesz. Na koniec wyobraź sobie, jak ta osoba odchodzi lub rozpływa się w powietrzu.


talizman na 9 lipca: 

 

Zabezpiecz się przed pechem! Zapal kadzidło sandałowe. Do czerwonego woreczka z jedwabiu lub bawełny wsyp mieszankę ziół: werbeny, szałwii, liści laurowych, bylicy. Zawiąż go na trzy węzły i noś cały czas bezpośrednio przy ciele, a niefartowne zdarzenia będą cię omijać.


czary na 13 lipca:  

Masz dość miejskiego skwaru? Wybierz się nad wodę. Tu nie tylko odpoczniesz, ale możesz także pozbyć się energetycznych blokad i doładować życiowe baterie. Usiądź wygodnie w ustronnym miejscu, gdzie można się skupić. Zdejmij buty i skarpety. Mocno uciskaj od spodniej strony środki swoich stóp i dłoni. To otwiera i uwrażliwia znajdujące się tam czakry mniejsze. Po 10 minutach jesteś już gotów, by zanurzyć dłonie i stopy w morzu, rzece lub jeziorze. Wyobrażaj sobie przy tym, jak wszelkie toksyny z twojego organizmu – a także zanieczyszczenia duchowe – są uwalniane do wody. Oddychaj głęboko. Poczujesz się lżejszy i pełen energii.czary na 20 lipca:
 

Niewiele uda się, jeśli zabraknie wsparcia „z góry”. Zapewnić je pomoże ten prosty – jakże przyjemny – rytuał. Przygotuj szklankę destylowanej wody, wymieszaj z łyżeczką płynu do mycia naczyń i siedmioma kroplami gliceryny. Potem idź na dwór, wejdź na wzniesienie i... puszczaj bańki mydlane. Dmuchając każdą, pomyśl życzenie, poczuj, jak napełniasz ją swą intencją. Niech lecą do nieba, zanosząc twoje prośby jego mieszkańcom. Im większe bańki uda ci się zrobić i im wyżej dolecą, zanim pękną, tym szybciej spełnią się twoje marzenia.talizman na 23 lipca:

 

Napadom gniewu zapobiegnie biżuteria z pereł lub opali, bo mają właściwości uspokajające. Jeśli zakładając ją, zwizualizujesz wokół siebie srebrny krąg, zabezpieczysz się przed ewentualnym atakiem ze strony innych. Nie zapomnij oczyścić jej przed każdym założeniem, trzymając minimum przez 15 minut w wodzie w dodatkiem łyżeczki soli.Talizman na ten miesiąc: lawenda.

 

Jej zapach uwalnia ciało i umysł od stresu, pomaga dogłębnie wypocząć.

 

Zobacz także:

Już w kioskach: Lipiec 2017

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube
Wydanie specjalne 2/2017