Księżyc i miłość

Romantyczne tête-à-tête w blasku Księżyca nie zawsze musi się udać. Dowiedz się, kiedy warto błyszczeć na randce, a kiedy lepiej skryć się w domu i poczytać książkę.

Księżycowe widoki na miłość★ Nów – to nowy początek. W czasie niewidocznego Księżyca baw się i flirtuj, bądź wszędzie tam, gdzie możesz spotkać nowych ludzi. Masz teraz duży magnetyczny urok i na pewno przyciągniesz uwagę kogoś interesującego.


★ Księżyc rosnący – masz większą ochotę na spotkania we dwoje. Pierwsze, a potem następne i następne… W miarę jak przybywa Księżyca, stajecie się sobie coraz bliżsi. Czyżby coś zaczynało iskrzyć?


★ Pełnia – czujesz się dziwnie i zachowujesz jakoś inaczej... Twoje emocje są bardzo silne. Przy pełnym Księżycu najłatwiej się zakochać. Ale uważaj, bo możesz stracić głowę dla kogoś, kto nie jest tego wart.


★ Księżyc malejący – masz potrzebę pobycia trochę w samotności. Poczytać, obejrzeć film, pójść na długi spacer. Bardziej zastanawiasz się nad sobą i możesz dojść do wniosku, że jednak... wolisz być sama.

Księżyc w znaku Koziorożca 
Uczucia schodzą na drugi plan. Do głosu dochodzi rozum i chłodna kalkulacja. Randki nie będą szczególnie romantyczne, ale jeśli macie coś ważnego do omówienia, dobrze zrobić to teraz. To najlepszy moment na rozstanie – obejdzie się bez lamentów i scen.

Księżyc w znaku Wodnika 

Nowe znajomości wydadzą się nader kuszące. Szczególnie, że stary partner stanie się jakiś nudny i nieatrakcyjny. By obudzić dawne namiętności, warto przełamać rutynę i zrobić coś spontanicznego, na przykład wybrać się w podróż. Skłóceni będą bardziej skorzy do pójścia na kompromis i zakopania wojennego topora.

Księżyc w znaku Ryb 

Przed nami cudowny czas. Na horyzoncie szansa na niecodzienne zauroczenie – możesz poczuć, że oto spotkałaś swą bratnią duszę. Zakochani zaś będą czytać sobie w myślach, a w łóżku spełniać swoje najskrytsze pragnienia.

Księżyc w znaku Barana 

Nawet najbardziej nieśmiali nabiorą odwagi. To doskonały moment na nawiązywanie nowych znajomości i spontaniczne randez-vous. Wystarczy dać dyskretny znak i po cichutku czekać na dalszy rozwój wypadków.

reklama
   

Księżyc w znaku Byka

Wygoda i drobne przyjemności będą teraz w cenie. Jeśli miły wieczór, to tylko w eleganckiej restauracji z dobrym jedzeniem, winem i nastrojową muzyką. Nie spiesz się z deklaracjami. Zanim otworzysz serce i opowiesz o swoich uczuciach, przekonaj się, czy ta osoba naprawdę jest ciebie warta.

Księżyc w znaku Bliźniąt 

To czas na porywający flirt. Ludzie stają się otwarci, towarzyscy i chętniej nawiązują kontakty. Warto wybrać się z wybrankiem do kina, na wystawę czy koncert. Na brak tematów do rozmów na pewno nie będziecie narzekać.

Księżyc w znaku Raka 

Idealny moment na miłosne spotkanie. Będzie bardzo romantycznie. A może zdecydujesz się zaprosić go do domu? Dziś twój ukochany ma największe szanse, by przypaść do gustu rodzinie i skraść serce przyszłej teściowej.

Księżyc w znaku Lwa

Teraz romanse nabierają tempa i stają się coraz bardziej gorące. Lepiej jednak nie przywiązywać się do wielkich słów, które usłyszysz, bo mogą się okazać obietnicami na wyrost. By zrobić wrażenie, wszyscy chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, dlatego trochę gramy.

Księżyc w znaku Panny 

Niedobre dni dla miłości. Ludzie są bardziej krytyczni niż zwykle. Zaczynają dostrzegać w ukochanych osobach wady, które wcześniej wcale im nie przeszkadzały, na przykład, że ukochany chrapie...

Księżyc w znaku Wagi 

Wymarzony dzień, by spędzić go tylko we dwoje. Łakniemy uwagi, rozmów i komplementów. Waga czyni delikatnym i uprzejmym nawet największego gbura, jest więc szansa na bardzo miły wieczór.

Księżyc w znaku Skorpiona 

Seks wisi w powietrzu. Namiętna – i bardzo długa – noc gwarantowana. Ale uważaj, bo wszystko przeżywamy dziś ze zdwojoną siłą. Można zatem nie tylko doznać wyjątkowych miłosnych uniesień, ale również ostro się pokłócić.

Księżyc w znaku Strzelca 

Energia nas rozpiera, ale brakuje cierpliwości na miłosne podchody. Chętnie spotkamy się z przyjaciółmi, spalimy trochę kalorii, uprawiając sport albo wybierzemy się na wycieczkę. Jeśli partner zechce nam towarzyszyć, to świetnie, jeśli nie – nie będziemy rwać włosów z głowy.


Katarzyna Owczarek
fot.: shutterstock.com
 

Źródło: Wróżka nr 5/2013
Tagi:

Zobacz także

W internetowym sklepie  z miłością

W internetowym sklepie z miłością

Każdy czeka na motyle, które gdzieś z głębi poderwą się do lotu i obsiądą żebra. Ale ile można czekać. Dlatego coraz więcej kobiet i mężczyzn zakłada konta na portalach randkowych. »

Czy jesteś starą duszą?

Czy jesteś starą duszą?

Nasze dusze przechodzą przez długą drogę do oświecenia. Wracamy tu, by płacić za dawne błędy. Przy każdej reinkarnacji coraz trudniej spotkać nam miłość. »

W świecie uczuć: dorosła dziewczynka z zapałkami

W świecie uczuć: dorosła dziewczynka z zapałkami

Szybko daje się zauroczyć. Już po kilku dniach facet usłyszy od niej: kocham cię. Dorosła dziewczynka z zapałkami wszystko poświęci dla związku, który za chwilę okaże się iluzją. »

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019