Improwizacje ruchowo-teatralne

Charakterystyka zajęć

Improwizacje ruchowo-teatralne to rodzaj warsztatów teatralnych, które bazują na pracy z ciałem, działaniach partnerskich i różnego typu improwizacjach. Nasze spotkania będą okazją, żeby rozwinąć zainteresowania teatralne, obudzić swoją kreatywność i swoje ciało, rozwinąć wyobraźnię i spontaniczność, pobyć trochę ze sobą i z innymi.

Nie musisz mieć wcześniejszych doświadczeń aktorskich, ani jakichś szczególnych umiejętności. Przyda się natomiast ciekawość teatru i chęć do działania!

Prowadzenie

Karolina Burdyło-Getka – pedagożka teatru i animatorka kultury, stażystka na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, absolwentka Policealnego Studio Aktorskiego Lart w Krakowie, a także psychologii na Uniwersytecie Warszawskim Uczestniczka licznych warsztatów teatralnych, tanecznych, pracy z głosem, a także arteterapeutcznych.

Informacje organizacyjne

Terminy zajęć:

08 – 12 sierpnia (pn – pt), godz. 18.00-20.00
min. 6 os. – max. 8 os.

Opłata za uczestnictwo w warsztatach:

150 zł za cały kurs, obejmujący 5 spotkań

Prosimy o dokonywanie wpłat w ciągu 5 dni od daty zapisu:

- na nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011, w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę i datę rozpoczęcia kursu

- w siedzibie Sztukarni

Miejsce zajęć:

Sztukarnia, ul. Lewicka 10, Stary Mokotów, Warszawa

Zapisy (konieczne przed każdymi zajęciami) oraz bliższe informacje:

- pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (prosimy o podawanie nr telefonu kontaktowego)

- pod nr telefonu: 692-870-303 (pn. – pt.: 12.00 – 20.00)

Wszystkie zajęcia odbywają się w przestrzeni galeryjnej.

Zniżka dla przyjaciół! Zaproś przyjaciela na zajęcia w Sztukarni, a każde z was dostanie 15% zniżki na wybrane warsztaty lub kurs. Macie różne zainteresowania? Nie szkodzi – cenę promocyjną otrzymacie także zapisując się na dwa różne warsztaty.

Zapraszamy także do nowo otwartej kawiarenki artystycznej, w której wszyscy nasi goście będą mogli nie tylko delektować się aromatyczną włoską kawą Lavazza, ale także z dostępnych u nas materiałów wykonać własne, niepowtarzalne dzieło pod okiem instruktora rękodzieła artystycznego.

Prowadzimy również zajęcia dla grup zorganizowanych i dla firm.

Serdecznie zapraszamy!

 

https://sztukarnia.pl/improwizacje-ruchowo-teatralne/

 

 
reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl