Szóstka 2013

Szóstka 2013Spadnie na ciebie deszcz pieniędzy i szczęśliwych okazji!

SZÓSTKO, trzeci rok osobisty przyniesie ci powodzenie i wiele radosnych chwili. Momentami trudno może być ci wybrać, bo jedna okazja gonić będzie drugą. Twój urok i wdzięk olśni wiele osób, każdy będzie chciał przychylić ci nieba. Z ludźmi, z którymi nawiążesz przyjaźń, możesz także robić interesy. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym – dobrze się bawić, a przy tym sporo zarobić. Nie napracujesz się przy tym zbytnio, bo w roku trzecim sukcesy i pieniądze przychodzą ot, tak, mimochodem.

Jeśli masz jakieś artystyczne hobby, właśnie teraz możesz objawić swój talent światu. Nie wahaj się wykorzystać do tego media i nowoczesną technikę – co powiesz na karierę gwiazdy internetu? Pomysłów ci nie zabraknie, w pracy zabłyśniesz, zwłaszcza podczas zebrań i burzy mózgów. Szefowi spodoba się twoja kreatywność i niestandardowe podejście do problemów. A jeśli chciałabyś dostać największą podwyżkę w historii firmy, wystarczy, że tu i tam wspomnisz, że interesuje się tobą konkurencja.

W domu nie spędzisz zbyt wiele czasu, ale rodzina nie powinna mieć ci tego za złe. Nie myśl tylko, że najbliżsi już wcale cię nie potrzebują. Wręcz przeciwnie.

Gdy wielki świat wypuści cię już z objęć i będziesz mogła wrócić do swoich czterech ścian, pokaż im, jak bardzo ich kochasz. Zwłaszcza dzieci wymagać mogą więcej uwagi, ale nie zapominaj i o współmałżonku. Samotne Szóstki niech przejrzą szafę i wyrzucą z niej wszystkie szarobure, workowate stroje.

Ubieraj się kolorowo i z fantazją – przyciągniesz spojrzenia, wzbudzisz zainteresowanie, usłyszysz mnóstwo komplementów – wszystkie szczere! Otwórz się na ludzi – podróżuj, wychodź z domu, bywaj tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Daj szansę szczęściu.

KO
 

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl