Siódemka 2013

Siódemka 2013Osiągniesz spokój, stabilizację i sporo zarobisz!

SIÓDEMKO, nie warto się lenić, bo czwarty rok jest zwykle najbardziej pracowity.

Sprawy zawodowe będziesz musiała postawić na pierwszym miejscu i przede wszystkim wykazać się w pracy. Nie miej wyrzutów sumienia, że zamiast spotkać się ze znajomymi, spędzasz wieczory w biurze – jeszcze sobie to odbijecie. Nie pozwól tylko, by rodzina pomyślała, że bardziej zależy ci na wyniku firmy niż na nich.

Wygospodaruj przynajmniej godzinę dziennie na wspólny spacer i zabawę z dziećmi, a w weekendy, choćby nie wiem co, nie tykaj roboty. Wówczas jest szansa, że twój związek się nie rozpadnie i nie oddalicie się z partnerem tak bardzo, że przestanie działać wzajemne przyciąganie.

Samotne Siódemki nie będą szukać nikogo do pary, chyba że w interesach. Dobre i to, bo wiele wskazuje na to, że swoją drugą połowę poznasz właśnie w pracy. Lub w szkole, bo w tym roku będziesz także dużo uczyć się i podnosić kwalifikacje. Jeśli tak się stanie, wasz związek będzie stabilny i trwały, choć bez wielkich wybuchów namiętności. Nie powinnaś jednak liczyć nas szybki i spektakularny sukces. Przynajmniej na razie. Możesz czuć się niedoceniona, ale spokojnie – wszystko, co w tym roku zrobisz, stworzy podwaliny do przyszłego sukcesu.

Tymczasem pracuj nad wzmocnieniem poczucia własnej wartości, pewnością siebie i asertywnością. Nie pozwól innym zwalać na siebie czarnej roboty i ostro reaguj, gdy ktoś przypisuje sobie twoje zasługi. Jeśli sama się nie pochwalisz, nikt cię nie pochwali, przynajmniej w tym roku. Porzuć więc fałszywą skromność i przyznaj przed sobą – jestem dobra! A potem obwieść to całemu światu.

KO

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl