Horoskop miesięczny - wrzesień

Planety sprzyjają uczuciowej stabilizacji, nagrodzą cię za wierność. Nie lubią jednak przesady. Trygon Merkurego obdarzy cię poczuciem realizmu. Skuteczność działań zwiększy Mars w trygonie. Sukces przypieczętuje trygon Słońca i Wenus. Saturn i Pluton w koniunkcji nie pozwolą ci spocząć na laurach. W nostalgię wprawi cię sekstyl Neptuna.

Koziorożecod 22 grudnia do 19 stycznia

Uczucia

Czas sprzyja stabilizacji i związkom z długim stażem. Wam wieść będzie się najlepiej. Patrząc na rozstania i kłopoty miłosne znajomych, docenisz spokój i szczęście, które daje ci twój partner. Nie zabraknie też ognia w waszej relacji, najsilniej zapłonie on w czasie trygonu Marsa z Plutonem (16-22 września). Jeśli od niedawna z kimś się spotykasz, uzyskasz wreszcie uczuciową pewność. Dla poszukujących drugiej połowy liczyć będzie się teraz przede wszystkim solidność oraz odpowiedzialność. Nie zwiążesz się z kimś, komu musisz matkować lub nie możesz w pełni zaufać. Niezaradny partner, choćby był nie wiadomo jak czarujący, nie zdobędzie twojego serca. Jeżeli zaś los już połączył cię z taką osobą, twoja cierpliwość ostatecznie wyczerpać może się w czasie kwadratury Marsa z Jowiszem (9-15 września).

Rodzina

Częściej zechcesz wychodzić z domu i spotykać się ze znajomymi. Ucztę dla ciała i ducha szykuje ci Wenus w trygonie z Plutonem (5-9 września). Jeśli masz urodziny w trzeciej dekadzie, możesz dostać zaproszenie na ważną imprezę, koncert, galę, okrągły jubileusz i zajmiesz tam honorowe miejsce. Koziorożce z drugiej dekady, którym trudno dogadać się z niektórymi członkami rodziny, mogą w czasie kwadratury Merkurego z Saturnem (21-23 września) całkowicie zerwać relację. Uważaj na wypowiadane w gniewie słowa, chyba że lubisz przepraszać.

Zdrowie

Forma nie opuści cię w tym miesiącu. Wykupiony w czasie koniunkcji Słońca z Marsem (1-6 września) karnet na siłownię czy fitness na pewno się nie zmarnuje. Co więcej, przegonisz partnera sprzed telewizora, dzieci sprzed komputera i nie zważając na protesty, zorganizujesz np. wspólną rowerową wycieczkę lub wyprawę na park linowy. Twoje zamiłowanie do sportu może się w ostatniej dekadzie września niepostrzeżenie zmienić w obsesję. Jeśli więc  ktoś powie ci, że przeginasz z treningami, weź to na serio.

Kariera

W firmie pojawią się nowe osoby, ale w żaden sposób ci nie zagrożą. Warto natomiast mieć je po swojej stronie, dlatego dziel się doświadczeniem. O tym, że warto było inwestować w siebie, przekonają się Koziorożce z drugiej dekady. W czasie trygonu Merkurego z Saturnem (4-6 września) jakaś wiedza lub umiejętność, której dawno nie wykorzystywałeś, okaże się niezastąpiona. Być może w poszukiwaniu nowej pracy przyda ci się znajomość języka, którego liznąłeś w dzieciństwie lub opanowanych na kursie prawa jazdy zasad pierwszej pomocy. Starsze Koziorożce trygon Merkurego z Uranem (1-2 września) przekona, że na naukę nigdy nie jest za późno. Możesz zapisać się na kurs komputerowy, językowy lub uniwersytet trzeciego wieku. Koniec miesiąca sprzyja umacnianiu osiągnięć i pozycji zawodowej. A oferta, którą otrzymasz w czasie nowiu w Wadze (27-29 września), zaspokoić powinna twoje ambicje. Zacznij planować większy zakup, np. mieszkania lub samochodu. Twoja zdolność kredytowa ci na to pozwoli.

Ważne znaki

Propozycja Bliźniąt cię zaskoczy. Miłe słowo szepnie ci Rak.

Co Ci sprzyja

W czasie trygonu Marsa z Saturnem (6-12 września), w sytuacji podbramkowej wykażesz zimną krew i zasłużysz na uznanie. Intratna oferta trafić ci się może w czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (12-14 września).

Wystrzegaj się

Merkury w opozycji (6-8 września) sprawi, że nie dostrzeżesz czegoś, co masz przed nosem. 
Nieporozumienia ze współpracownikami przynieść może kwadratura Wenus z Saturnem (23-27 września).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube