Horoskop miesięczny - luty

Zadziałasz odważnie, kreatywnie i nader skutecznie. A swym przykładem zainspirujesz twórczo innych w otoczeniu ! Pod wpływem Marsa w swoim znaku nie zabraknie ci tupetu. Ale staniesz się czasem nerwowy i niecierpliwy. Na szczęście  Saturn pomoże ci się opanować. Koniunkcja Jowisza wyniesie cię na szczyt.

Koziorożecod 22 grudnia do 19 stycznia

Uczucia

Twoje serce stanie się gotowe na prawdziwą miłość. Tym bardziej że w końcu spotkasz kogoś, kto tak jak ty podchodzi do życia na poważnie. Słońce w trygonie z węzłem księżycowym (23-27 lutego) będzie naciskać na założenie rodziny. Skoro jesteś, Koziorożcu, gotów, zarezerwujcie termin ślubu na ten rok, bo Jowisz w twoim znaku błogosławi szczęśliwym małżeństwom. Spotykasz się z kimś od niedawna? Nie zmuszaj go, by się zadeklarował. Być może należy do osób, które nie umieją wyrażać uczuć, ale mu zależy na tobie. A może jeszcze nie wie, co do ciebie czuje. Ale się dowie, cierpliwości. Pewne nieporozumienia nawet w najszczęśliwszym stadle przynieść może kwadratura Wenus z Plutonem (26-29 lutego). Nie denerwuj się na swą drugą połowę, że czegoś nie rozumie, tylko spróbuj wytłumaczyć to raz jeszcze, powoli, spokojnie i dużymi literami.
 
Rodzina

Zajmiesz się sprawami przyjaciół. Zostaniesz mistrzem w rozwiązywaniu konfliktów. Uda ci się pogodzić zwaśnione od dawna strony, pomożesz także dwojgu swoich znajomych dobrać się w szczęśliwą parę. A przy tym będziesz doskonale się bawić! Świetnie poczujesz się na karnawałowych imprezach, nawet w większym gronie nie sparaliżuje cię trema. To zasługa Marsa, który dodaje ci pewności siebie. Z jego siły przebicia powinny skorzystać Koziorożce z pierwszej dekady i wkręcić się w końcu w towarzystwo, w którym od dawna chcieliście się znaleźć.
 
Praca i pieniądze

Aż się palisz, by zacząć nowy projekt, stanąć do rywalizacji, wystartować na rynku jako szef własnej firmy. Wykorzystaj do tego doskonałą passę, jaką daje ci trygon Marsa z Uranem (18-24 lutego). Pamiętaj jednak, że nic nie trwa wiecznie, nie pal więc za sobą mostów i zabezpiecz się na gorszy okres. Niekompetencja i lenistwo niektórych współpracowników mogą cię teraz szczególnie irytować, lecz pilnuj, by nie puściły ci nerwy, bo możesz tylko zaszkodzić sobie. I niepotrzebnie narobić sobie wrogów. Postaraj się raczej być dla innych przykładem i zmotywować ich do działania. Wenus w Baranie pomoże ci dogadać się z konkurencją. Nawet jeśli nie będzie to pokój, to przynajmniej chwilowe zawieszenie broni. Nadejdzie bowiem czas, gdy będziecie musieli działać razem dla dobra całej firmy. Możliwości dodatkowego zarobku chwilowo będą niewielkie, ale za to masz szansę na jakiś drogi prezent, darowiznę lub spadek. Jeśli walczysz w sądzie o pieniądze, Jowisz zadba o to, by uwzględnił on twoje argumenty.
 
Zdrowie

Przestań, Koziorożcu, myśleć tylko o pracy. Napięcie, w którym żyjesz, doprowadzić może cię do bezsenności, bólu pleców i problemów z trawieniem. Twoim zszarganym nerwom dobrze zrobi kontakt ze sztuką oraz medytacja. Jeżeli twój partner za bardzo zasiedział się przed telewizorem, zrobisz wszystko, by wyciągnąć go na spacer. Bo już zaczyna rosnąć mu brzuch. Zanim nadejdzie wiosna, warto zrobić przegląd w szafie. Wenus w kwadraturze z Jowiszem (21-25 lutego) pomoże ci pozbyć się kilku nietwarzowych ciuchów.
 
Ważne znaki

Skorpion ujmie się za tobą. Lepiej schodź z drogi Bykowi.

Co Ci sprzyja?

Sekstyle Wenus z Saturnem i Plutonem (1-5 lutego) pomogą ci zjednać sobie tych, którzy dotąd ci nie sprzyjali. Sekstyl Słońca z Marsem (22-26 lutego) doda ci sił do podejmowania nowych ambitnych wyzwań.
 
Wystrzegaj się!

W czasie kwadratury Wenus z węzłem księżycowym (12-16 lutego) możesz zasłużyć na miano czarnej owcy w rodzinie. Zmiany, na które nie będziesz mieć ochoty, przyniesie opozycja Marsa z węzłem księżycowym (22-28 lutego).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020