Horoskop miesięczny - lipiec

Rozwiążesz problemy przyjaciół i załagodzisz rodzinne konflikty. Samotność ci na pewno nie grozi. Przez pierwsze dwie dekady lipca będziesz w centrum uwagi. To zasługa opozycji Słońca. Pluton w twoim znaku sprawi, że zechcesz śmiało zmierzać do celu, zaś koniunkcja Saturna ześle sporo cierpliwości. 

Koziorożecod 22 grudnia do 19 stycznia

Uczucia

Od adoratorów nie będziesz w stanie się opędzić. Samotne pozostaną jedynie te Koziorożce, które zamkną się w domu. Zakochać bez pamięci możesz się już podczas nowiu w Raku (1-3 lipca). A będzie to dopiero początek wakacyjnego romansu, który ma szansę znaleźć finał na ślubnym kobiercu. Także Koziorożce w stałych związkach będą wniebowzięte, bo Wenus przypomni partnerowi romantyczne gesty i wyznania, które kiedyś tak ci się podobały. Nie myśl tylko, że stał się nagle taki czuły, bo ma coś na sumieniu. Mimo że nie zabraknie okazji do kłótni czy wręcz awantur – zwłaszcza podczas opozycji Wenus z Plutonem (19-23 lipca) – nie będziesz w stanie długo się gniewać na swą drugą połowę. Jeżeli zaś podejrzewasz, że ukrywa ona coś przed tobą, prawdę masz szansę poznać w czasie opozycji Wenus do Saturna (15-19 lipca).

Rodzina

Wenus w Raku sprzyja wyjazdom do rodziny i spotkaniom w gronie najbliższych. Zapragniesz towarzystwa ludzi, których dobrze znasz, którym ufasz. Podczas pełni w twoim znaku (15-17 lipca) zrób rachunek sumienia i rozlicz się z każdym, z kim do tej pory, Koziorożcu, się nie dogadywałeś. Jeśli nie masz odwagi zrobić tego osobiście, wystarczy, że przeprosisz tę osobę w myślach. A przy najbliższym spotkaniu postaraj się być dla niej milszy. Zauważysz również dobre zmiany w jej zachowaniu.

Zdrowie

W czasie opozycji Słońca z Saturnem (7-11 lipca) mogą dokuczać ci jakieś sezonowe dolegliwości. Unikaj szczególnie deserów z kremem. Możesz zarazić się salmonellą. Jeśli urodziłeś się, Koziorożcu, na przełomie pierwszej i drugiej dekady, twoje paznokcie mogą się łamać i rozwarstwiać. Wzbogać swoją dietę w krzem i wapń. Jedz więcej pełnoziarnistego pieczywa, pij jogurty. Warto też witać poranek szklanką ciepłej wody z sokiem z połówki cytryny. Podkręca metabolizm i pomaga pozbyć się toksyn. Aby przyspieszyć proces oczyszczania, zaczynaj każdy dzień od gimnastyki, choćby było to tylko kilka przysiadów.

Kariera

W firmie pojawić się  mogą zatargi o władzę i wpływy. Jeżeli chcesz wygrać z konkurencją, postaraj się zgromadzić jak najwięcej sojuszników. Zdobędziesz ich, okazując współpracownikom zainteresowanie ich problemami i wyciągając pomocną dłoń. Bądź bardziej wyrozumiały i tolerancyjny, zwłaszcza wobec tych, którzy umieją mniej od ciebie. Jeśli wybierasz się na urlop, licz się z tym, że o pracy tak zupełnie nie będziesz mógł zapomnieć. Szef może ścigać cię na komórkę, a współpracownicy i klienci bombardować e-mailami. Za to powrót z urlopu okaże się całkowicie bezbolesny, bo myślami przez cały czas będziesz w pracy. Pieniądze bardzo cię teraz lubią,  możesz znajdować je nawet na ulicy, spójrz więc czasem pod nogi. Wykorzystaj dobrą passę podczas sekstylu Wenus z Uranem (6-10 lipca) i zagraj w totolotka lub poszukaj dodatkowego zarobku. Łap każdą  okazję i pamiętaj, że od przybytku głowa nie boli. A jeśli boli, możesz podzielić się z potrzebującymi, przypomina Wenus w koniunkcji z węzłem księżycowym.

Ważne znaki

Skorpion spróbuje cię uwieść. Niestety, Byk z ciebie zakpi.

Co Ci sprzyja

Sekstyl Wenus z Uranem (6-10 lipca) da szansę na zawarcie ekscytujących znajomości. Pełnia w twoim znaku 
(15-17 lipca) otworzy ci nowe możliwości i pomoże spełnić marzenia.

Wystrzegaj się

W czasie opozycji Słońca z Plutonem (12-16 lipca) odczujesz konflikt między pracą a życiem rodzinnym.
Kwinkunks Marsa z Saturnem (22-28 lipca) sprawi, że staniesz się mściwy i zawzięty.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019