Horoskop miesięczny - marzec

Koniec pracy, czas na dobrą zabawę. Nawet tobie należy się odrobina relaksu i przyjemności. W zaskakujących, nietypowych sytuacjach nieraz się znajdziesz przez wpływ trygonu Urana. Nie lubisz niespodzianek, ale tym razem sekstyl Merkurego pomoże ci się szybko w nich odnaleźć. Trygon Marsa zmobilizuje cię do treningu.

Koziorożecod 22 grudnia do 19 stycznia

Uczucia

Z poważnymi decyzjami uczuciowymi nie masz co czekać. Sekstyl Merkurego z Marsem (17-19 marca) pomoże ci otworzyć serce przed ukochaną osobą i wyznać jej to, co od dawna czujesz. Jeśli masz stałego partnera, przestaniecie się kłócić  o byle głupstwo i zaczniecie wreszcie doceniać to, co najważniejsze. Jak choćby to, że możecie na siebie nawzajem liczyć w trudnych chwilach. Tym razem to twoja druga połowa będzie wymagała więcej troski i zaangażowania, a ty staniesz na wysokości zadania. Na pociechę psychicznie będziecie mieć więcej luzu, bo rodzice czy teściowie przestaną wtrącać się w wasze sprawy. Na drodze samotnych Koziorożców nikt nowy się na razie nie pojawi, ale nie będziesz rozpaczać z tego powodu. Wiesz przecież, że na tę wyjątkową osobę warto poczekać.

Rodzina

Ludzie przestaną cię irytować, nawet ci najbardziej leniwi czy niezorganizowani.  Dzięki temu wasze relacje się poprawią. Znajomi ucieszą się, że przestałeś, Koziorożcu, narzekać i pokazujesz uśmiechniętą twarz. Chętnie zobaczą ją w jakimś miłym miejscu, gdzie spotykają się ludzie i gra dobra muzyka. Bardzo ważne będzie dla ciebie, aby każdy z członków rodziny czuł się dobrze. Poświęcisz każdemu swój czas i uwagę, a w wolnych chwilach naprawisz ich ulubione sprzęty. Nic dziwnego, że  zechcą nosić cię na rękach. Twój dom otwarty będzie także dla gości, których przyciągnie koniunkcja Słońca z Merkurym (14-16 marca).

Zdrowie

Każdą odwilż możesz odchorować, ale na szczęście nie aż tak poważnie, by kłaść się do łóżka. Po prostu trochę pokaszlesz. Trygon Marsa to doskonała okazja, by ruszyć się zza biurka czy z kanapy i zażyć więcej ruchu. Twój kręgosłup ci za to podziękuje. Może zainwestujesz w karnet na siłownię albo razem z wiosną postanowisz przesiąść się z samochodu na rower.

Kariera

To nie jest czas na zawodowe zmiany. Chyba że urodziłeś się, Koziorożcu, w pierwszych dniach znaku. Ty masz zielone światło od Urana dla wszelkich rewolucji, zwłaszcza jeśli planujesz rzucić etat i założyć własną firmę. Pozostałe Koziorożce najlepiej wyjdą na tym, co już mają. Jeśli więc otrzymasz lepiej płatną ofertę od konkurencji, dobrze ją przemyśl. W obecnej firmie masz stabilną posadę. A poza tym gwiazdy zdradzają, że szykuje ci się awans. No, chyba że nie jest aż tak różowo, ale nawet wówczas istnieje ryzyko, że wpadniesz z deszczu pod rynnę. Dodatkowe obowiązki mogą spaść na ciebie w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (15-17 marca). Ktoś coś zaniedba i to ty będziesz musiał ratować cały projekt. Pójdzie ci doskonale, bo w tym samym czasie wspiera cię sekstyl Merkurego z Plutonem. Koziorożce na swoim nie będą narzekać na brak zleceń, ale tym razem przygotuj się na zamówienia nietypowe, wymagające kreatywnego podejścia do tematu. Dasz radę. O pieniądze martwić się nie musisz, ani  mocno trzymać za kieszeń. Wenus namawia cię na małe zakupowe szaleństwo.

Ważne znaki

Bliźnięta nie powiedzą ci prawdy. Przysługę odda ci Skorpion.

Co Ci sprzyja

Sekstyl Słońca z Saturnem (7-11 marca) pomoże ci poprawić i zacieśnić relacje z rodziną. Na właściwego konia postawisz w czasie sekstylu Merkurego z Saturnem (19-21 marca).

Wystrzegaj się

Podczas pełni w Wadze (20-22 marca) niepotrzebnie wyolbrzymiać będziesz problemy.Wątpliwości co do słuszności twoich decyzji możesz mieć w czasie koniunkcji Merkurego z Neptunem (23-31 marca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019