Horoskop miesięczny - listopad

Zajmiesz się tym, co bardzo trudne, a co musi być wykonane. Opanuj  emocje, to wyjdziesz na swoje.
Mars w kwadraturze nie pozwoli ci na odpoczynek. Jednak znajdziesz czas dla siebie przy wsparciu Słońca w sekstylu. Merkury pomoże zyskać nowe doświadczenia. Wahania nastroju przyniesie ci Wenus.

Koziorożecod 22 grudnia do 19 stycznia

Uczucia

Miłosne zauroczenia, które przeżywać będziesz, Koziorożcu, w tym miesiącu, mogą się okazać pomyłką. Nie obiecuj sobie więc zbyt wiele po nowych znajomościach, zwłaszcza zawartych w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada). Dystans i chłód, który okazywać zechcesz wobec swego partnera, nie sprzyjają umacnianiu więzi. Sprzyjają za to jego skokowi w bok. Miej to na uwadze i nie przeciągaj struny. Jeśli w waszym związku pojawią się problemy – nie drąż ich, tylko przeczekaj. Po 26 listopada wszystko okaże się prostsze, a ty zdobędziesz się na więcej serdeczności i wyrozumiałości. W parach, gdzie różnice charakterów zbyt mocno dają o sobie znać, kompromis może okazać się niemożliwy. Zamiast więc męczyć się ze sobą, może lepiej trochę od siebie odpocząć. Czas pokaże, czy będzie to chwilowe czy też ostateczne rozwiązanie.

Rodzina

Twoi najbliżsi liczą na ciebie, że w trudnych chwilach powiesz, co i jak mają robić. Tymczasem ty, Koziorożcu, możesz być niezdecydowany i często zmieniać zdanie. Dopadnie cię także tęsknota za dawnymi znajomymi, ze szkoły lub starej pracy i być może zechcesz się nawet spotkać. Nade wszystko cenić będziesz sobie własny czas i wreszcie uda ci się przeczytać interesującą książkę, obejrzeć ciekawy film czy posłuchać dobrej muzyki. Nie odrzucaj jednak zaproszenia na imprezę, która szykuje się w dniach 11-13 listopada. Poznasz tam nowych przyjaciół.

Zdrowie

Zabiegom upiększającym, takim jak drobna zmiana w postaci nowego koloru włosów czy modnego cięcia, sprzyja od 26 listopada Wenus. Koziorożcom z drugiej dekady Saturn szykuje natomiast problemy, do których same się w dużym stopniu przyczyniły – kamienie moczowe lub żółciowe, próchnica, miażdżyca. Szybko się ich nie pozbędziesz. Konieczna będzie dyscyplina, bo być może przestrzegać trzeba będzie ścisłej diety lub zmienić tryb życia. Nie popadaj tylko w czarnowidztwo. Skupiaj się na pozytywach.

Kariera

Na początku miesiąca musisz zająć się tym, co trudne lub czego nie lubisz. Nie będzie jednak wyjścia, ostrzega kwadratura Marsa z Plutonem (2-8 listopada). Urodzeni w trzeciej dekadzie mogą znaleźć się w sytuacji, w której przyjdzie zacisnąć zęby. Lepiej się nie stawiaj, bo ryzykujesz poważny konflikt z przełożonym. Później atmosfera stopniowo się poprawi. Pojawi się nawet szansa awansu, podwyżki lub korzystnej zmiany pracy, ale to dopiero pod koniec miesiąca. Tymczasem masz okazję zebrać poufne informacje, które pomogą ci zyskać przewagę nad konkurencją oraz podszkolić się tam, gdzie masz jeszcze jakieś braki. Warunkiem powodzenia jest przestrzeganie zasad i kierowanie się uczciwością. Inaczej możesz słono zapłacić, ostrzega Jowisz. Wenus radzi ostrożność w kwestiach finansowych. Wszelkie zakupy i inwestycje wstrzymaj do 26 listopada, gdy wejdzie do twojego znaku. Także zakładanie własnej działalności lepiej zostaw na ostatnie dni miesiąca. A jeśli już ją masz, zadbaj o swoich stałych klientów.

Ważne znaki

Wiele nauczysz się od Panny. Wysłucha cię Rak.

Co Ci sprzyja

Merkury w sekstylu z Plutonem (9-11 listopada) pomoże ci poznać sekrety i słabe strony twoich wrogów. W czasie sekstylu Merkurego z Saturnem (29-30 listopada) z twoich ust padną mądre słowa.

Wystrzegaj się

W czasie wstecznego biegu Merkurego (1-19 listopada) może korcić cię, by poprawić coś, co dobrze działa. 
Nie bierz wszystkiego za dobrą monetę podczas kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020