Horoskop miesięczny - kwiecień

Nie będziesz się dobrze czuć w samotności. Na szczęście przyjaciele nie zawiodą, a miłość sama cię znajdzie.Mars w twoim znaku doda ci odwagi, by  robić to, na co masz ochotę. Ale Uran w kwadraturze ostrzega, byś nie przeholował. Udanej współpracy z ludźmi sprzyja Wenus. Merkury zabierze cię w świat.

Wodnikod 20 stycznia do 18 lutego

Uczucia

Odwzajemnione uczucie, stały związek. Nawet jeśli dotąd beztrosko używałeś życia, właśnie o tym teraz zamarzysz. Trygon Wenus z Saturnem (2-6 kwietnia) skłoni ceniące sobie wolność Wodniki do złożenia małżeńskiej przysięgi. Pewne problemy  sprawi ci tylko rodzina, która może nie akceptować twojego wyboru lub nalegać np. na tradycyjną ceremonię, chociaż ty Wodniku chciałbyś zrobić po swojemu. Kto ślub ma już za sobą, też nie będzie się nudzić. Gwiazdy sprzyjają rozwijaniu i pielęgnowaniu uczuć oraz snuciu wspólnych planów. A jeśli masz urodziny w pierwszej dekadzie, być może poczujesz się gotów, by zostać rodzicem. Samotne Wodniki będą pewne siebie i szalenie uwodzicielskie. W czasie trygonu Wenus z Marsem (16-20 kwietnia) ustawi się do ciebie kolejka adoratorów. Wybieraj spośród nich niezwykle starannie i nie pomyl chwilowego zauroczenia z prawdziwym uczuciem.
 
Rodzina

Wokół ciebie nie zabraknie przyjaciół, którzy wiedzą, jak poprawić ci humor. Zorganizujesz im Wodniku imprezę, będziesz wesoły i dowcipny. Trzymaj się tylko z daleka od intryg i plotek. A nadmiar energii, zamiast na udowadnianie swoich racji, poświęć na drobne remonty lub rozwijanie zainteresowań. Przy świątecznym stole uda ci się spotkać z całą rodziną. Niestety, pod wpływem kwadratury Merkurego z węzłem księżycowym (11-13 kwietnia) będziesz plótł, co ci ślina na język przyniesie. I może powiesz o kilka słów za dużo, więc ktoś  poczuje się urażony.
 
Praca i pieniądze

Będziesz mieć posłuch i uznanie. Nawet u szefa. A jeśli zacznie cię krytykować, to tylko dlatego, że skrycie się ciebie obawia. Nie masz więc się czym przejmować. A tym bardziej myśleć o zmianie pracy, co w czasie  koniunkcji Słońca z Uranem (24-28 kwietnia), na pewno nie wyjdzie ci na dobre. Nie powinieneś Wodniku podejmować teraz żadnych nieodwracalnych decyzji. Już niedługo układy w twojej obecnej firmie się wyprostują, a twoja pozycja znacznie wzrośnie. Zaś w nowym miejscu znów zaczynać byś musiał od zera. Kwadratura Merkurego z Jowiszem (25-27 kwietnia) ściągnie do twojej firmy gości z daleka, być może z zagranicy. I to właśnie ty zostaniesz oddelegowany do tego, by się nimi zająć. Z radością podejmiesz się tej roli, widząc w niej nie tylko odskocznię od rutyny, ale także szansę awansu. A gdy nadejdzie czas wysłania kogoś z rewizytą, będziesz pierwszym i jedynym kandydatem. Wenus obiecuje lepsze finanse. Solidnego zastrzyku gotówki spodziewaj się pod koniec miesiąca. 
 
Zdrowie

Mars wygoni cię z domu. Sporo czasu spędzisz na świeżym powietrzu. Czy to rower, czy jogging, czy zabawa z psem, będziesz nieustannie w ruchu, z korzyścią dla zdrowia i urody. Koniunkcja Jowisza z Plutonem (1-10 kwietnia) da ci szansę zerwania z niezdrowym stylem życia i nałogami. Przestaniesz także tracić czas na serwisach społecznościowych, za to postawisz na prawdziwe kontakty z ludźmi. W czasie kwadratury Marsa z Uranem (4-10 kwietnia) Wodniki z pierwszej dekady mogą mieć podwyższone ciśnienie i problemy z sercem. Jeśli gorzej się poczujesz, idź do lekarza i poproś o zrobienie EKG.
 
Ważne znaki

Z Baranem nie będziesz się nudzić. Jeśli romans, to z Bliźniętami.

Co Ci sprzyja?

Nowych znajomych pomoże ci zdobyć sekstyl Wenus z Merkurym (17-19 kwietnia). Doskonały czas na sport, wycieczki i dalekie wyjazdy to sekstyl Marsa i Merkurego (18-20 kwietnia).
 
Wystrzegaj się!

W czasie kwadratury Marsa z Uranem (4-10 kwietnia) będziesz prowokować sprzeczki i konflikty. Kwadratura Słońca z Saturnem (19-23 kwietnia) uczyni cię upartym. Sprzeciwiając się dla zasady, możesz tylko stracić.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020