Horoskop miesięczny - lipiec

Jeśli opanujesz zbędne emocje, masz szansę wyjść na plus, zarówno w pracy, jak i w miłości.Uran w kwadraturze spowodować może wiele nieoczekiwanych zdarzeń. Opozycja Marsa sprawi, że ludzie działać będą ci na nerwy. Jowisz w sekstylu załagodzi konflikty i obróci każdą sytuację na twoją korzyść. 

Wodnikod 20 stycznia do 18 lutego

Uczucia

Samotne Wodniki będą rozglądać się za kimś do pary. Ale nikt nie przejdzie pozytywnie weryfikacji. Dopiero gdy 28 lipca Wenus znajdzie się w znaku Lwa, możesz przeżyć prawdziwe zauroczenie. W stałym związku przestaniesz zwracać uwagę na drobne wady partnera. Takie szczegóły jak brudna szklanka czy niezakręcona tubka pasty do zębów przestaną mieć dla ciebie jakiekolwiek znaczenie. Liczy się w końcu całokształt, a zwłaszcza to, że cię partner kocha i w naprawdę ważnych sprawach zawsze możesz na niego liczyć. Jednak niektóre pozornie zgrane pary w czasie kwinkunksu Marsa z Saturnem (22-28 lipca) odkryją, że więcej różni je, niż łączy. Mogą też wyjść na jaw jakieś mroczne sekrety twojej drugiej połowy, o które nigdy byś jej, Wodniku, nie podejrzewał. To wszystko sprawi, że coraz bardziej zastanawiać się  będziesz nad sensem tego związku.

Rodzina

W domu rzadko będziesz teraz przebywać. Urodzonych w trzeciej dekadzie pochłonie praca, zaś Wodniki, które obchodzą urodziny na początku znaku, ruszą, gdzie ich oczy poniosą. Wiele rodzinnych spraw potoczy się więc bez twojego udziału, a o decyzjach, które zapadną, możesz nawet nie zostać poinformowany. Nie będziesz się tym przejmować, zajęty swoim hobby, które w czasie sekstylu Wenus z Uranem (6-10 lipca) tak cię pochłonie, że stracisz kontakt z rzeczywistością. Naprawy i remonty zostaw fachowcom, bo sam możesz tylko bardziej popsuć, niż naprawić. 

Zdrowie

Spiesz się, Wodniku, powoli, a najlepiej zatrzymaj się i odpocznij. Choć przy opozycji Marsa może to być trudne, staraj się nabrać dystansu i nie reagować emocjonalnie na wszystko, co cię spotyka. Naucz się odpuszczać. Inaczej zaszkodzisz sam sobie, bo stres zniszczy ci zdrowie. Idź na kurs jogi lub medytacji lub przynajmniej codzienny długi spacer. Jeśli dokuczają ci problemy trawienne lub alergia, zwróć uwagę na to, co ląduje na twoim talerzu. Może wystarczy zmienić niektóre złe nawyki, aby poczuć się o wiele lepiej.

Kariera

W firmie narzucisz sobie szaleńcze tempo. Postanowisz udowodnić szefowi, że jesteś najlepszym, najbardziej wydajnym pracownikiem i należy ci się premia. Ale nie pracujesz, Wodniku, sam i inni też mogą stanąć do rywalizacji. A nawet specjalnie rzucać ci kłody pod nogi. Jeżeli szukasz nowej pracy, ciekawa propozycja nadejdzie po 23 lipca. Nowa posada wymagać będzie albo pełnej dyspozycyjności, włącznie z weekendami, albo częstych wyjazdów. Mimo to warto rozważyć tę ofertę, a nawet ostro negocjować wynagrodzenie, w czym pomoże ci trygon Marsa z Jowiszem (20-27 lipca). Twoje perspektywy finansowe są więcej niż obiecujące. Jeżeli masz własny biznes, to w czasie  opozycji Słońca z Saturnem (7-11 lipca) możesz mieć problem ze znalezieniem fachowego i godnego zaufania pracownika. Mimo to interesy będą iść bardzo dobrze, a zyski przekroczą oczekiwania. Będziesz więc mógł pozwolić sobie na inwestycję w nowy sprzęt lub remont biura. Ale nie rezygnuj także z wakacyjnych przyjemności. W końcu stać cię na nie.

Ważne znaki

Konkurencją będzie dla ciebie Koziorożec. Baran zrozumie cię najlepiej.

Co Ci sprzyja

Dobry moment, by przeforsować swoje pomysły to koniunkcja Marsa z Merkurym (7-9 lipca). Kwadratura Marsa 
z Uranem (8-14 lipca) przynieść ci może nieoczekiwaną erotyczną przygodę.

Wystrzegaj się

Czyjaś złośliwa uwaga rozdrażni cię podczas kwadratury Marsa z Neptunem (27-31 lipca). Decyzje, które podejmiesz w czasie kwadratury Słońca z Uranem (27-31 lipca), mogą się okazać fatalne w skutkach.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019