Horoskop miesięczny - listopad

Będziesz się bawić, flirtować i niczego nie żałować. Szykują się korzystne okazje. Nie przegap ich! Twoją niezależność wzmocni kwadratura Urana. Merkury w kwadraturze pomoże ci wyjaśnić trudne sprawy. Sekstyl Jowisza rozwieje nudę i stagnację. Do imprez namówi cię Wenus w sekstylu.

Wodnikod 20 stycznia do 18 lutego

Uczucia

Znajdziesz się, Wodniku, w centrum zainteresowania, a komplementy i zachwycone spojrzenia dodadzą ci wiary w siebie. Samotnym przybędzie wielbicieli, jeżeli jednak ktoś zechce narzucać ci się swoim towarzystwem, uciekniesz, bo nie lubisz być do niczego zmuszany. Jeśli jesteś w stałym związku, zaskoczysz partnera niebanalnymi pomysłami na spędzenie jesiennych wieczorów. Mogą to być wspólne wyjścia tam, gdzie dużo się dzieje, lub przeciwnie – zamkniecie się w sypialni i oddacie miłosnym igraszkom, w których nie zabraknie ci odwagi i fantazji. Od pewnego czasu masz kogoś na oku? Ujawnij wreszcie swoje uczucia. Śmiałości doda ci sekstyl Marsa z Jowiszem (9-15 listopada). Wodniku z drugiej dekady, nie ma co wracać do nieudanych związków. Jeśli znów odezwie się do ciebie ktoś z przeszłości, warto rozważyć zablokowanie jego numeru.

Rodzina

Rozkwit życia towarzyskiego na pewno cię nie zmartwi. Sam też chętnie ugościsz znajomych, pod warunkiem, że przyjdą z własnym jedzeniem, bo na pichcenie nie będziesz mieć ochoty. Dla swoich bliskich  staniesz się wyrozumiały, ale to nie znaczy, że musisz zgadzać się na wszystko. Gdy w czasie pełni (11-13 listopada) niespodziewanie wyskoczą z jakimś szalonym pomysłem, będziesz musiał ściągnąć ich na ziemię. Wolny czas wykorzystaj na swoje hobby. Wenus w trygonie z Uranem (26-30 listopada) rozbudzi w tobie artystyczne talenty. Możesz stworzyć coś pięknego.

Zdrowie

Nie zdołuje cię jesienna aura. Wiary w siebie i optymizmu nauczysz się od najmłodszych. Spędzaj teraz jak najwięcej czasu z dziećmi, dla których przecież żadna pogoda nie jest zła. Otaczaj się kolorami i zapachami, na przykład paląc aromatyczne świece. Mars w trygonie nakłoni cię do ruchu, a preferować będziesz zajęcia i sporty  grupowe. Po 19 listopada zrób badania lub idź na kontrolną wizytę do specjalisty. Urodzonym w pierwszej dekadzie, w czasie opozycji Marsa z Uranem (21-27 listopada) mogą zdarzać się wypadki, głównie związane nieostrożnym obchodzeniem się z elektrycznością.

Kariera

Nie zostawiaj spraw zawodowych własnemu biegowi, trzymaj rękę na pulsie, bo pierwsze dwie dekady miesiąca szczególnie sprzyjają twojej karierze. Interesuj się nie tylko tym, co dzieje się w twojej firmie, ale także poza nią. Śledź najnowsze odkrycia i wydarzenia w branży, jeśli trzeba, podszkol się z obcego języka lub nowych technologii. Już wkrótce nowo nabyte umiejętności okażą się atutem, który pozwoli ci pokonać konkurencję. Nie spiesz się tylko z ujawnianiem swoich planów i rewelacyjnych pomysłów, by zazdrośni koledzy nie podkradli ci ich. Poproś szefa o dodatkowe zadania, w których mógłbyś się wykazać lub zaproponuj własne rozwiązania. Nawet jeśli nie na wszystko się zgodzi,  spojrzy na ciebie łaskawszym okiem. Urzędnicy i przedstawiciele prawa okażą ci więcej przychylności w czasie koniunkcji Wenus z Jowiszem (22-26 listopada). Uda ci się więc z powodzeniem załatwić swoje sprawy, a nawet uniknąć jakiejś kary. 

Ważne znaki

Ryby zapomną o spotkaniu. Oplotkują cię Bliźnięta.

Co Ci sprzyja

W czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (10-12 listopada) twoje zdanie będzie decydujące. Szanse, których dotąd nie wykorzystywałeś, zobaczysz podczas trygonu Wenus z Uranem (26-30 listopada).

Wystrzegaj się

W czasie pełni (11-13 listopada) wystrzegaj się gwałtownych, impulsywnych reakcji. Przed robieniem innym na złość ze szkodą dla siebie ostrzega opozycja Marsa z Uranem (21-27 listopada).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020