Horoskop miesięczny - lipiec

Zyskasz sympatię otoczenia, a nawet przyciągniesz do siebie szczęście. Do pracy podejdziesz bardzo kreatywnie. Wenus w trygonie wzmocni twój optymizm, radość życia, a także umiejętność przyciągania do siebie życzliwych ludzi.Trygon Merkurego zapewni ci  dobre pomysły, które znajomi chętnie zrealizują. Uraz w sekstylu pomoże rozwinąć skrzydła.

Rybyod 19 lutego do 20 marca

Uczucia

Gwiazdy doskonale wróżą zarówno samotnym jak sparowanym Rybom. Jeżeli masz partnera, nic nie popsuje więzi między wami. Wręcz przeciwnie, staniecie się związkiem bardziej dojrzałym i opartym na wzajemnym zaufaniu. Nów w Raku (1-3 lipca) to wymarzony moment na początek wspólnej podróży we dwoje – czy to dosłownie – na wakacje, czy też przez całe życie. Miłość depcze po piętach samotnym Rybom! Nowi wielbiciele już ustawiają się w kolejce, a z niezobowiązującego wakacyjnego flirtu może wyjść trwały związek. Romantycznym randkom najbardziej sprzyjają dni 16-20 lipca. Jednak w czasie opozycji Wenus z Plutonem (19-23 lipca) możesz zaplątać się w romans z kimś, kto nie jest wolny i przeżyć rozczarowanie, gdy w końcu zrozumiesz, że nigdy nie zrezygnuje dla ciebie ze swojego związku.

Rodzina

Twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Pojawią się nowi znajomi, ale także ci starzy, sprzed lat, w czasie koniunkcji Wenus z węzłem księżycowym (16-20 lipca) nagle przypomną sobie o tobie. Możesz otrzymać zaproszenia na imprezy lub propozycję wspólnego wakacyjnego wyjazdu. Opozycja Wenus z Plutonem (19-23 lipca) ostrzega jednak, że wśród twoich znajomych zaplątać się może jakiś farbowany lis. Jeśli będziesz Rybo ostrożna i zaufasz intuicji, szybko odkryjesz, kto wspiera cię bezinteresownie, a komu się to zwyczajnie opłaca. Wenus w Raku poprawi twoje układy z domownikami. Przestaniecie się kłócić o każdy drobiazg.

Zdrowie

Nie unikniesz przeziębień lub innych komplikacji, zwłaszcza jeśli masz urodziny na przełomie drugiej i trzeciej dekady.  Najlepszy czas, aby je podreperować, to kwinkunks Marsa z Neptunem (27-31 lipca). Wybierz się wtedy do sanatorium, skorzystaj z oferty uzdrowiska, zafunduj sobie serię masaży.  A jeśli mimo to będziesz Rybo osłabiona, zrób analizę krwi. A jeśli dopadnie cię spadek nastroju, porozpieszczaj się lodami w ulubionym smaku.

Kariera

Poczujesz Rybo, że jesteś gotowa na nowe zawodowe wyzwania, ale ten miesiąc nie jest jeszcze najlepszy, by podejmować ryzyko. Na razie gromadź siły, zbieraj informacje, dopinaj budżet i gromadź wokół siebie sojuszników, bez względu na to, czy chcesz zmienić pracę, rozkręcić własny interes, czy rozpocząć nowy projekt. Ryby z drugiej dekady, w czasie nowiu (1-3 lipca) odetchną z ulgą, ponieważ z firmą pożegna się ktoś, kto bardzo działał ci na nerwy. Jeśli to twój szef, nowy przełożony okaże się o wiele fajniejszy. Dzięki temu atmosfera w pracy się poprawi. Jeżeli prowadzisz własną firmę, będziesz musiała Rybo bardzo się postarać, by wyjść w tym miesiącu na swoje. Fortuna nie zechce cię rozpieszczać. Wydatków może być więcej niż wpływów do budżetu, na szczęście masz trochę  oszczędności. I choć przyjdzie ci je naruszyć, przynajmniej unikniesz zadłużania się. Wenus w sekstylu z Uranem (6-10 lipca) radzi ci zainwestować w reklamę, zwłaszcza internetową, bo w ten sposób przyciągnąć możesz nowych klientów.

Ważne znaki

Na celownik weźmie cię Strzelec. Nie przejmuj się krytyką Barana.

Co Ci sprzyja

Trygon Słońca z Neptunem (9-13 lipca) sprzyja znajdywaniu wyjścia ze z pozoru beznadziejnych sytuacji.
Podczas trygonu Wenus z Neptunem (16-20 lipca) będziesz, Rybo, popularna i zjednasz sobie poparcie ludzi.

Wystrzegaj się

W czasie opozycji Słońca z Saturnem (7-11 lipca) może nie starczyć ci sił dla nowych wyzwań. Uważaj z alkoholem, bo podczas pełni Księżyca (15-17 lipca) trudno będzie ci zachować umiar.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019