Horoskop miesięczny - wrzesień

Realizuj plany, które wymagają sporej odwagi i determinacji. Na szczęście ani jednego, ani drugiego ci teraz nie zabraknie. Za sprawą opozycji Słońca i Merkurego  poszerzysz swoje horyzonty i złapiesz  okazję zawodową. Opozycja Marsa doda ci odwagi w wyrażaniu własnych potrzeb. W romantyczny nastrój wprowadzi cię Wenus, w pierwszej połowie września.

Rybyod 19 lutego do 20 marca

Uczucia

Nie trać, Rybo, czasu na to, co się skończyło, wypaliło, straciło sens. Nie ulegaj złudzeniom, które podsycać może opozycja Wenus i Neptuna (2-6 września). Patrz z nadzieją w przyszłość, bo pierwsza dekada miesiąca może okazać się przełomowa dla twojego życia osobistego. W czasie pełni (13-15 września) w twoim otoczeniu pojawić może się ktoś, kto zdaje się pasować do twego ideału. Sprawdź, czy tak jest naprawdę. Jeśli jednak przyszłaś na świat w drugiej dekadzie, uważaj, by nie zachowywać się zbyt prowokująco, bo go tym odstraszysz. Życie we dwoje stanie się bardziej emocjonujące. To ty weźmiesz sprawy w swoje ręce i pokażesz partnerowi, czego chcesz. Mars wznieci namiętności, nie przestrasz tylko ukochanego swoim temperamentem i wszelkie rewolucje w sypialni wprowadzaj małymi kroczkami.

Rodzina

Ktoś nadużywa twojej cierpliwości? Wykorzystuje twoje dobre serce? Już niedługo. Sępy i wampiry energetyczne tym razem się na tobie nie pożywią. Dzięki koniunkcji Słońca z Marsem (1-6 września) uda ci się usunąć ze swojego życia wszystkie toksyczne relacje. Uważaj jednak, Rybo, byś sama dla kogoś nie stała się kimś takim. Staraj się więc nie dominować i nie narzucać nikomu. Wenus zapewni ci dar przekonywania. Twoje dyplomatyczne zabiegi przyniosą więc rezultaty. W czasie jej trygonu z Plutonem (5-9 września) uda ci się doprowadzić do zgody między skonfliktowanymi od lat członkami rodziny.

Zdrowie

Dolegliwości miną. Nawet przewlekle chorzy poczują się znacznie lepiej dzięki dodającemu sił trygonowi Marsa z Plutonem (16-22 września). Planety pomogą ci zmierzyć się nie tylko z ograniczeniami natury fizycznej, ale także skutecznie zwalczyć lęki, kompleksy, przekonanie, że na coś jest już za późno. Teraz uwierzysz, że wszelkie bariery są wyłącznie w twojej głowie. Będziesz, Rybo, zaskoczona, jak łatwo przyjdzie ci je pokonać i zrobić coś, o czym jeszcze niedawno nie śmiałaś nawet marzyć. Trenując ciało, nie zaniedbuj umysłu. Czytaj, ucz się nowych rzeczy, rozwiązuj zagadki.

Kariera

Łatwo znajdziesz swoje miejsce w zespole, a do ludzi, z którymi pracujesz, poczujesz większą sympatię. Zaprezentujesz się przy tym jako osoba kreatywna i koleżeńska. Możesz więc z powodzeniem zawalczyć 
o lepszą pozycję. A Mars w koniunkcji z Merkurym (2-4 września) pomoże ci pokonać konkurencję. Urodzonym w drugiej dekadzie zagraża pracoholizm. Może się także okazać, że stresująca praca negatywnie wpływa na twój związek lub życie rodzinne, dlatego ważne jest zachowanie dystansu i równowagi, co przy kwadraturze Jowisza z Neptunem (16-26 września) może nie być łatwe. Pomysły na własny biznes, które od dawna chodzą ci po głowie, realizuj w czasie trygonu Słońca z Plutonem (11-15 września). Mały biznes Ryb z trzeciej dekady ma wówczas szansę zmienić się w średni, a średni w całkiem duży, bo uda ci się trafić z ofertą w potrzeby klientów. Finanse znacznie się więc poprawią i nie będziesz musiała z niczego już rezygnować.

Ważne znaki

Skorpion podniesie cię na duchu.

Co Ci sprzyja

Podczas koniunkcji Słońca z Merkurym (3-5 września) będziesz uczestniczyć w udanej imprezie lub rodzinnej uroczystości. Trygon Słońca z Saturnem (4-9 września) pomoże ci zbudować z partnerem coś trwałego.

Wystrzegaj się

Nie ustawiaj sobie poprzeczki zbyt wysoko w czasie kwadratury Słońca z Jowiszem (6-10 września).
Opozycja Słońca z Neptunem (8-12 września) przestrzega, byś nie wpakowała się w jakąś intrygę.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube