Horoskop miesięczny - luty

Interesy pójdą ci znakomicie i przyniosą szybki zysk. Pieniędzy nie zabraknie, ale także pokus, więc uważaj. Merkury ułatwi ci naukę. Sekstyl Saturna pomoże ci oddzielić fantazje od rzeczywistości, a Pluton w Koziorożcu błyskawicznie przejrzeć zamiary konkurencji. Z Jowiszem w sekstylu nie opuści cię szczęście.

Rybyod 19 lutego do 20 marca

Uczucia

Dla spraw sercowych najkorzystniejsze będą pierwsze dni miesiąca. To właśnie wtedy najlepiej umawiać się na romantyczne randki, bo sprzyjać ci będzie Wenus w sekstylu z Saturnem i Plutonem (1-5 lutego). To również wymarzony czas na ślub, zaręczyny, wspólne zamieszkanie. Później też nie zabraknie miłych chwil, ale na długie wieczory we dwoje nie starczy już wam czasu. Jeżeli dokucza ci samotność, Merkury pomoże ci poznawać nowych ludzi, a po 17 lutego, gdy wejdzie w ruch wsteczny, pojawi się szansa, by odnowić jakąś starą znajomość. Uważasz, że skoro w przeszłości wam nie wyszło, nie warto próbować jeszcze raz? W czasie nowiu (22-24 lutego) zmienisz zdanie. Także w stałych związkach nów okaże się czasem nowego otwarcia. Jeśli w waszej relacji były jakieś problemy, teraz uda się zażegnać kryzys, wybaczyć sobie wzajemne winy.
 
Rodzina

Relacje rodzinne mogą się skomplikować w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (25-27 lutego). Może dlatego, że zamiast porozmawiać i wyjaśnić wątpliwości, snujesz domysły i wyciągasz błędne wnioski. Pamiętaj o tym, zanim zarzucisz kogoś nieuzasadnionymi pretensjami. Merkury w trygonie z węzłem księżycowym (8-10 lutego) pomoże ci dogadać się z rodzeństwem i zacieśnić więzi z sąsiadami. Jeżeli planujesz większe zakupy do domu lub chcesz sprzedać mieszkanie, zrób to w pierwszej połowie miesiąca. Później narazisz się na niemiłe niespodzianki. Meble mogą mieć skazę, a kupiec nagle się wycofa.
 
Praca i pieniądze

Świetnie poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Zwłaszcza wymagającym pogłębienia wiedzy lub zdobycia nowych umiejętności. To ważny krok, który znacznie przybliży cię do wymarzonego stanowiska. Sekstyl Słońca z Uranem (20-24 lutego) może być dla Ryb z pierwszej dekady impulsem do zmiany pracy. Dobry czas na rozkręcanie firmy, podpisywanie umów i nawiązywanie współpracy to pierwsza połowa miesiąca. Po 17 lutego nie planuj większych inwestycji, nie zaciągaj pożyczek, ostrożnie podchodź do składanych ci propozycji. Jeśli masz coś do załatwienia w sądzie czy urzędzie, również zrób to w pierwszej połowie miesiąca. Potem twoja sprawa utknie na jakimś biurku na długie tygodnie. Na twoim koncie znajdzie się większa kwota, ale nie poleży tam długo. Kwadratura Wenus z Jowiszem (21-25 lutego) nadweręży ją ku uciesze właścicieli okolicznych sklepów.
 
Zdrowie

Świetnie poradzisz sobie ze stresem, ale  kondycja się pogorszy, przynajmniej przez dwie pierwsze dekady miesiąca. Nawet jeśli jesteś, Rybo, okazem zdrowia, możesz czuć się bardziej niż zwykle zmęczona i cierpieć na bezsenność. A jeżeli masz jakieś dolegliwości, nie czekaj, aż same miną, nie udawaj, że to nic takiego, tylko pędź do lekarza. Wszystkiemu da się zaradzić, o ile nie będziesz zwlekać zbyt długo. Ryby z pierwszej dekady najlżej przechodzić będą infekcje i najszybciej wracać do zdrowia. Lecz te urodzone w marcu mogą nawet nabawić się zapalenia oskrzeli lub płuc. Nie lekceważ więc żadnych problemów z oddychaniem.
 
Ważne znaki

Lew będzie się o ciebie martwić. Ale naprawdę pomoże ci Skorpion.

Co Ci sprzyja?

Nów w twoim znaku (22-24 lutego) to doskonały moment na rozpoczęcie diety, regularnych ćwiczeń czy rzucenie palenia. Słońce w sekstylu z Marsem (22-26 lutego) umożliwi ci śmiałe i skuteczne działania.
 
Wystrzegaj się!

W czasie pełni (8-10 lutego) możesz odczuwać rozdrażnienie i frustrację bez wyraźnej przyczyny. Propozycję nieuczciwego zarobku otrzymać możesz podczas kwadratury Wenus z Plutonem (27-29 lutego).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020