Horoskop miesięczny - styczeń

Możesz czuć zmęczenie. Dziwne zachowanie partnera zaniepokoi cię i da wiele do myślenia. Ale nie ulegaj nastrojom! Przychylne Słońce zaświeci dla ciebie sekstylem ze znaku Koziorożca. Dobre wyniki w nauce i pracy zawdzięczać będziesz sekstylom Merkurego i Saturna, mimo koniunkcji Neptuna, który skłoni cię do budowania zamków na lodzie.

Rybyod 19 lutego do 20 marca

Uczucia

W stałych związkach pojawią się problemy i rozczarowania. Twój partner stanie się nagle gburem i mrukiem lub będzie mieć do ciebie pretensje nie wiadomo o co. Możesz zacząć wątpić w jego miłość, lojalność i sens waszego związku. Nie ulegaj nastrojom, nie podejmuj decyzji pod wpływem emocji. Chyba że już go nie kochasz. Jeśli kochasz – zawalcz o tę relację. Sprzyja ci koniunkcja Wenus z Jowiszem (20-24 stycznia). Szukającym drugiej połowy też nie będzie łatwo. Możesz trafić, Rybo, na osobę po przejściach, która boi się ponownie zaufać lub sama nie wie, czego chce i daje sprzeczne sygnały. Urodzonym w drugiej dekadzie Wenus podsunie kuszące propozycje romansu. Zanim w to wejdziesz, rozważ, czy nie masz przypadkiem zbyt wiele do stracenia, zwłaszcza jeśli to twój szef lub inna osoba z pracy.

Rodzina

Nie masz teraz zbyt wiele energii, nie marnuj jej więc na błahostki, a zwłaszcza kłótnie z ludźmi, których i tak nie zdołasz do niczego przekonać. Trzy razy się zastanów, zanim odezwiesz się na rodzinnym spotkaniu lub napiszesz posta na internetowym forum. Zgrzyty ze starszymi członkami rodziny wynagrodzą ci najmłodsi; lgnąć będą do ciebie. Nie zdziw się więc, jeśli to ty zostaniesz poproszona, Rybo, o opiekę nad przychówkiem kuzynki, która po macierzyńskim chciałaby wrócić do pracy.

Zdrowie

Teraz, gdy osłabia cię Mars, nie przesadzaj, Rybo, z wysiłkiem. Jeśli się przeforsujesz, szykują ci się kłopoty z kończynami. Możesz czuć się senna, zmęczona i zniechęcona, wypróbuj zieloną herbatę lub yerba mate. Ale przede wszystkim działaj zgodnie ze swoim rytmem. Jeżeli twój organizm domaga się więcej snu i wypoczynku – daj mu go, bo inaczej zbuntuje się i dopadnie go infekcja. Nie zaszkodzi ci również dobry detoks czy krótka głodówka, czemu najmocniej sprzyja nów w znaku Koziorożca (5-7 stycznia).

Kariera

Jowisz w Strzelcu daje ci wolną rękę w realizacji zawodowych planów. Nie odmówi pomocy tym Rybom, które odważą się założyć własny biznes. Przeciwnie – pomoże przebrnąć przez zawiłości przepisów i urzędowe formalności. Zaś Merkury w sekstylu z Neptunem (13-15 stycznia) podsunie chwytliwą nazwę firmy i pomysł na reklamę. Jeszcze przed 20 stycznia podpiszesz intratne umowy i dostaniesz zlecenie na duży projekt. Dla Ryb na etacie początek roku może obfitować w nowe zawodowe szanse. Jowisz w koniunkcji z Wenus (20-24 stycznia) zachęci cię do większego zaangażowania w rozmaite przedsięwzięcia, z których wyciągniesz korzyści pod postacią premii czy też awansu. Studenci i ci, którzy mają przed sobą egzaminy, mogą spać spokojnie. Merkury w koniunkcji z Saturnem (12-14 stycznia) gwarantuje doskonałą pamięć i koncentrację. Zaś jego sekstyl z Neptunem może sprawić, że nawet nie znając prawidłowej odpowiedzi, trafnie ją wytypujesz. Mimo że nie będziesz, Rybo, przesadnie oszczędna, uda ci się odłożyć nieco grosza, o ile posłuchasz rad dobrego specjalisty od finansów.

Ważne znaki

Byk zainspiruje cię do zmian. Panna pozostanie sceptyczna.

Co Ci sprzyja

Podczas sekstylu Merkurego z Neptunem (13-15 stycznia) jakieś niepowodzenie obróci się na twoją korzyść. W czasie koniunkcji Wenus z Jowiszem (20-24 stycznia) przełożeni dadzą ci dowody uznania.

Wystrzegaj się

Podczas kwadratury Marsa z Merkurym (7-9 stycznia) czeka cię konfrontacja z osobą, której nie lubisz. Twoja ofiara pójdzie na marne w czasie kwadratury Jowisza z Neptunem (8-18 stycznia).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019