Horoskop miesięczny - listopad

Dzięki dobrej organizacji szybko uporasz się z obowiązkami. Cierpliwością pokonasz przeszkody. Słońce doda ci optymizmu. Pozytywnym myśleniem naładuje cię  Merkury. Świetny moment na rozkręcenie kariery wyznaczy Mars (od 19 listopada). Wenus sprawi, że twój związek znajdzie się na zakręcie.

Rybyod 19 lutego do 20 marca

Uczucia

Nie oprzesz się pokusie flirtowania, a partner może być o ciebie wyjątkowo zazdrosny. Daj mu do zrozumienia, że jest jedyny i najważniejszy, bo zacznie się zastanawiać, czy wasz związek ma sens. Koniunkcja Jowisza z Wenus (22-26 listopada) przypomni wam, jak bardzo się kochacie, zaś w czasie trygonu Merkurego z Neptunem (27-29 listopada) będziesz mieć okazję wyszeptać mu do ucha swoje pragnienia. Wspólnie odkryjecie nowe pozycje w seksie i niezgłębione pokłady rozkoszy. Jeżeli masz urodziny w połowie znaku, spodziewaj się w tym czasie czułych wyznań. Samotnym Rybom całkowicie minie ochota na przelotne związki. Zapragną partnera, na którego zawsze można liczyć. Urodzeni w drugiej dekadzie w połowie miesiąca mogą zakosztować romansu, który będzie mieć nie tylko wymiar fizyczny, ale przede wszystkim duchowy.

Rodzina

Wiele zależy od tego, jak zorganizujesz sobie czas. Ułóż codzienny plan zajęć tak, by znalazło się w nim miejsce na twoje pasje. Tylko wtedy poczujesz się, Rybo, szczęśliwa. Bliscy też na tym skorzystają, staniesz się milsza i bardziej wyrozumiała. Więcej będziesz czytać, zwłaszcza popularnonaukowych i podróżniczych książek, które obudzą w tobie pragnienia dalekich wyjazdów. Jeżeli to chwilowo niemożliwe, poszukaj przeróżnych atrakcji w twojej okolicy. Na pewno są tam jakieś miejsca do odwiedzenia lub uprawiania sportu.

Zdrowie

Więcej myśleć zechcesz o zdrowiu bliskich niż o własnym. Ktoś z domowników może zachorować i potrzebować twojej opieki. Spokojnie, nie będzie to nic poważniejszego niż grypa, ale trzeba będzie wykupić mu leki w aptece i pilnować, by regularnie je brał. Ryby z drugiej dekady pod wpływem Neptuna chętnie spróbują niekonwencjonalnych metod leczenia, jak chociażby hipnoza, wizualizacja oraz autosugestia. Ciekawą propozycją mogą okazać się również warsztaty z jakiejś dziedziny duchowości. Dzięki nim nauczysz się, Rybo, rozpoznawać potrzeby swojego organizmu i słuchać intuicji.

Kariera

Już na początku miesiąca przyjdzie ci zakasać rękawy. Nie zmartwi cię to jednak, przeciwnie, będziesz, Rybo, zadowolona z nowych obowiązków. Szef to doceni i w czasie trygonu Słońca z Neptunem (6 -10 listopada) otrzymasz ciekawą propozycję, która wymagać będzie większej kreatywności i dyspozycyjności. Warto ją rozważyć, zamiast od razu mówić nie. Przecież świetnie dasz sobie radę. Najlepsza passa czeka cię po 20 listopada. Twoje plany zaczną się wówczas realizować, osiągniesz wymarzone wyniki, a jeśli masz chrapkę na awans – możesz się nim cieszyć. Nie okazuj tylko innym wyższości i nie kłuj w oczy swoim sukcesem. Ludzka zazdrość może ci zaszkodzić. Nowe pomysły na własny biznes pojawią się w czasie sekstylu Merkurego z Plutonem (9-11 listopada). Nie wszystkie będą jednak możliwe do realizacji, o czym przekonasz się już w dniach 12-14 listopada. Na koniec krótkie spojrzenie na stan konta. Rezerwy finansowe nienaruszone, możesz więc spać spokojnie.

Ważne znaki

Baran o tobie nie zapomni. Skorpion pozostanie niedostępny.

Co Ci sprzyja

Gdy Saturn będzie w sekstylu z Neptunem (2-13 listopada), zdobędziesz to, czego do tej pory było ci brak. Okazję pokazać, jak bardzo zaangażowanym jesteś pracownikiem, znajdziesz w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (10-12 listopada).

Wystrzegaj się

W czasie kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada) nawet proste rzeczy mogą przysporzyć ci problemów. Nów w Strzelcu (25-27 listopada) nie ustrzeże cię przed pochopnymi decyzjami.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020