Horoskop miesięczny - lipiec

Będzie czas na zabawę i odpoczynek. I na ciężką pracę. Na szczęście uda ci się znaleźć między nimi złoty środek. Uran pozwoli ci bez trudu dostosować się do zachodzących zmian. W trzeźwej ocenie sytuacji niezwykle pomocny okaże się sekstyl Saturna. Za sprawą trygonu Słońca w twoje serce wkradnie się więcej radości.

Rybyod 19 lutego do 20 marca

Uczucia

Wszystko z czasem się nudzi. Nawet udany i szczęśliwy związek może przestać dostarczać ci nowych wrażeń i zaczniesz szukać ich poza domem. Nic w tym złego, o ile będą to nowe pasje i przyjaźnie, ale jeśli z nudów wdasz się w romans, wiedz, że niełatwo będzie ci się z tego wyplątać. Nawet jeśli uznasz, że nie było to nic poważnego, druga strona może mieć na ten temat inne zdanie. Ryby urodzone w połowie znaku mogą uznać, że dają partnerowi zdecydowanie więcej, niż od niego otrzymują. Owszem, jesteś altruistą, ale bez przesady. Czas przywrócić równowagę w związku, a jeśli to się nie uda, pożegnać interesownego partnera. Rybo z trzeciej dekady, wspomnienia bywają piękne, ale co było, już nie wróci. Nów w znaku Raka (19-21 lipca) to znak, że czas zamknąć pewien życiowy rozdział i otworzyć się na nową miłość. Znajdzie cię sama, kiedy już będziesz na nią gotów.
 
Rodzina

Nie będzie teraz nic ważniejszego niż pielęgnowanie domowego ogniska, z czego  znakomicie się wywiążesz. Z radością skupisz się na codziennych sprawach. Nie zechcesz zawracać sobie głowy ani wielką polityką, ani plotkami i rewelacjami, którymi żyć będą twoi znajomi. Zamiast oglądać wiadomości i wchodzić na internetowe strony, wybierzesz popołudnie z książką. Zmiana wystroju mieszkania, która będzie ci chodzić po głowie w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (25-29 lipca), to nie najlepszy pomysł. Potem możesz stwierdzić, że lepiej było po staremu i koniecznie trzeba przywrócić poprzedni stan.
 
Praca i pieniądze

Nie zabraknie ci wiary we własne możliwości, niezbędnej, by spełniać marzenia. Na przykład te o lepszej pracy, wyższym stanowisku lub pensji na przyzwoitym poziomie. Nie zapominaj jednak, że są wakacje i nie spędzaj w firmie wieczorów i weekendów. Nie przysłuży się to wcale twojej kreatywności. Na najlepsze pomysły wpadniesz bowiem podczas relaksu, a nawet w czasie snu. Własna firma to całkiem realny plan dla urodzonych w pierwszej dekadzie. Może wiązać się to z ryzykiem, ale zminimalizujesz je, robiąc rozpoznanie rynku. Jeżeli sama nie jesteś, Rybo, w stanie, skorzystaj z pomocy specjalistów. Lepiej zainwestować w doradców, niż stracić wszystkie oszczędności. Możliwość podjęcia nowej pracy pojawi się w czasie sekstylu Merkurego z Uranem (21-23 lipca). Przy tym zawalczysz o swoje, potargujesz się podczas rozmowy kwalifikacyjnej i dopilnujesz, by twoje kompetencje zostały należycie wycenione.
 
Zdrowie

Przepis na udany dzień? Poranna gimnastyka. Mimo że kojarzy ci się z kolonijnym lub wojskowym rygorem, zacznij ćwiczyć dla siebie. Choćby kilka przysiadów, podskoków czy pajacyków, a energii nie zabraknie ci aż do wieczora. Kwinkunks Wenus z Plutonem (29-31 lipca) to ostatni dzwonek, by przejść na dietę. Staraj się jeść zdrowiej i bardziej różnorodnie. Nie katuj się głodówkami, zadbaj raczej o regularność posiłków i o to, aby jedzenie było świeże i niezbyt tłuste. Zasmakują ci ryby i owoce morza. A może by tak posiać trochę ziół w ogródku lub na kuchennym parapecie? Podniosą smak i atrakcyjność potraw i przydadzą zdrowia.
 
Ważne znaki

Strzelec trzyma za ciebie kciuki. Prawdę powie ci Panna.

Co Ci sprzyja?

Gdy na niebie utworzy się trygon Słońca z Neptunem (10-14 lipca), poznasz kogoś, kto wiele zmieni w twoim życiu. Merkury w sekstylu z Neptunem (29-31 lipca) pomoże ci skomponować nowe, smaczne potrawy.
 
Wystrzegaj się!

Gdy Słońce utworzy opozycję z Plutonem (13-17 lipca), bezpowrotnie utracisz czyjeś zaufanie. 
Niewielkie problemy lub zdrowotne dolegliwości dadzą o sobie znać w czasie opozycji Słońca z Saturnem (19-23 lipca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020