Horoskop miesięczny - styczeń

Wszystko zacznie się układać po twojej myśli. Możesz liczyć na ułatwienia i przyspieszenie w karierze. Trygony Słońca, Merkurego, Jowisza, Saturna i Plutona pomogą ci poradzić sobie w każdej sytuacji. Wdziękiem obdarzy cię Wenus w sekstylu (od 13 stycznia). Sekstyl Merkurego w pierwszej połowie miesiąca ułatwi zdobywanie nowych informacji.

Bykod 20 kwietnia do 20 maja

Uczucia

Byki po przejściach mogą jeszcze przez pierwsze dwa tygodnie stycznia wspominać związek, który niedawno się rozpadł, i myśleć: co zrobiłem źle? Wenus nie pozwoli ci jednak się teraz zadręczać i już po 13 stycznia przyniesie okazje do zabawy. Nie zakochasz się, ale zrozumiesz, że świat się nie skończył i wciąż jesteś w formie. Problemy w stałych związkach uda się rozwiązać dzięki koniunkcji Wenus z Neptunem (25-28 stycznia). Zrozumiesz, Byku, że niepotrzebnie się przejmowałeś drobiazgami, a twój partner cię kocha. Nie wierz
w miłe słówka, radzi Merkury w kwadraturze (od 16 stycznia). Ktoś, kto nie ma szczerych intencji, może cię wziąć wówczas na cel. Czyżby zależało mu tylko na twoich pieniądzach lub wpływach? O tym, jaka jest prawda, przekonasz się w czasie kwadratury Marsa z Neptunem (25-31 stycznia).
 
Rodzina

Ludzie z twojego otoczenia zasługują na twoje zaufanie. Możesz więc się wyluzować i nie martwić, że popełnisz jakąś gafę lub powiesz coś, co zostanie źle odebrane. Niemal wszyscy zechcą patrzeć na ciebie życzliwie, bez większych problemów uda się załatwić sprawy urzędowe i wymagające współpracy. Rozwinąć twoje zainteresowanie pomoże ci Wenus w sekstylu z Uranem (14-18 stycznia). Przy okazji poznasz ciekawe osoby, które podzielają te pasje. Jeżeli jednak urodziłeś się, Byku,w drugiej dekadzie, trudno ci będzie mówić „nie” i ustalać jasne granice. Pilnuj swojej prywatności, nie pozwalaj innym się wtrącać, trzymaj się z daleka od plotek.
 
Praca i pieniądze

Stabilna sytuacja w firmie sprawi, że optymistycznie spojrzysz, Byku, w przyszłość. Już na początku roku zdasz ważny egzamin – niekoniecznie w sensie dosłownym – który wzmocni twoją pozycję i otworzy ci drogę do awansu. Nie bez znaczenia okaże się umiejętność współpracy w grupie i tworzenia dobrej atmosfery. Jeżeli chciałbyś zmienić pracę, ciekawe propozycję przyniesie ci Merkury w kwadraturze z Uranem (17-19 stycznia). Nie przestrasz się tylko konieczności przekwalifikowania się lub częstych wyjazdów służbowych. W finansach zanosi się na dużą poprawę. Dzięki intuicji połączonej z odwagą uda ci się zarobić ekstrapieniądze, zaś umowy podpisane w czasie sekstylu Wenus z Jowiszem (21-25 stycznia) przyniosą duże korzyści dla obu stron. Myślisz o kredycie? Zastanów się, czy naprawdę jest konieczny.
 
Zdrowie

Nie będziesz mieć tu problemów (urodzonym w trzeciej dekadzie zdarzyć może  lekkie przeziębienie), mimo to nie przestawaj o siebie dbać. Doceń moc spokojnego umysłu i każdego dnia ćwicz się w pozytywnym myśleniu, a twoja odporność będzie coraz lepsza. Złe emocje naucz się odreagowywać przez wysiłek fizyczny, do czego zachęca cię Mars w kwadraturze z Wenus (24-28 stycznia). Dobry moment, by zerwać z nałogiem lub wprowadzić w życie kilka prozdrowotnych nawyków to nów w znaku Wodnika (23-25 stycznia). Jeżeli po świętach przybyło ci kilogramów, właśnie teraz możesz zacząć dietę, która przyniesie widoczne efekty.
 
Ważne znaki

Lew zasypie cię komplementami. Dobrze życzy ci Koziorożec

Co Ci sprzyja?

Koniunkcja Słońca z Merkurym (9-11 stycznia) wprawi cię w szampański humor. Zakończeniu zadawnionych sporów w rodzinie sprzyja trygon Wenus z węzłem księżycowym (18-22 stycznia).
 
Wystrzegaj się!

Więcej szkód niż pożytku spowodować może kwadratura Merkurego z Uranem (17-19 stycznia). Zbytni pośpiech i nieostrożność mogą się przyczynić  do wypadków w czasie kwadratury Słońca z Uranem (21-25 stycznia).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020