Horoskop miesięczny - wrzesień

Wzrośnie twój apetyt na życie i przyjemności. Szef powierzy ci najważniejsze zadania. Trygony Słońca, Merkurego, Wenus, Saturna oraz Plutona obiecują powodzenie w ważnych  sprawach, tym bardziej że przy koniunkcji Urana podejdziesz do starych problemów z nowej strony. Neptun w sekstylu dorzuci szczyptę romantyzmu.

Bykod 20 kwietnia do 20 maja

Uczucia

Parom z dłuższym stażem Wenus w trygonie z Plutonem (5-9 września) doda pieprzu w relacjach, pomoże przełamać rutynę, zarówno w łóżku, jak w codziennym życiu. Pozwolicie sobie na większą spontaniczność. Nie zamykajcie się w czterech ścianach, zmiana dekoracji wyjdzie wam na dobre. Podsuń partnerowi ofertę atrakcyjnej wycieczki czy choćby weekendowego wyjazdu. Może tam, gdzie się poznaliście lub po raz pierwszy wyznaliście sobie miłość, a wasza namiętność zapłonie na nowo. Wolne Byki może dopaść strzała Amora i to już w pierwszych dniach miesiąca. Podczas opozycji Wenus do Neptuna (2-6 września) możesz zakochać się po uszy. Chociaż może się zacząć od nieporozumienia czy zabawnej pomyłki, z której oboje będziecie się śmiać, a kiedyś być może opowiadać swoim wnukom.

Rodzina

Podróże, życie towarzyskie, rozrywki. Nie zabraknie ci tego wszystkiego przez dwie pierwsze dekady września. Tak jakby wakacje wciąż dla ciebie trwały. A może naprawdę tak jest, bo zdecydowałeś się, Byku,  na wrześniowy urlop? Ciesz się więc wolnym czasem spędzonym z najbliższymi. Najlepiej gdzieś w plenerze. Ważne rozmowy warto przeprowadzać w czasie trygonu Merkurego z Saturnem (4-6 września). Łatwiej będzie wówczas przekonać do swojego zdania. Zwłaszcza jeśli najpierw postawisz na stole coś smacznego, a dopiero potem przejdziesz do rzeczy.

Zdrowie

Owoce, pachnące, soczyste owoce. Jest ich teraz zatrzęsienie, niech więc goszczą jak najczęściej na twoim stole. Jeśli zastąpisz nimi jeden posiłek, schudniesz zdrowo i bez wyrzeczeń. Kwinkunks Wenus z Uranem (17-21 września) przynieść ci może  trochę stresów. Znajdź zatem sposób, by się wyciszyć i rozładować negatywne emocje. Wystarczy, że codziennie poświęcisz tylko kwadrans wyłącznie dla siebie. Rób w tym czasie tylko to, co lubisz – posłuchaj muzyki, poczytaj książkę, poucz się obcego języka. Pierwsze w tym sezonie przeziębienie dopaść może urodzonych w trzeciej dekadzie. O ile nie zadbasz wcześniej o odporność. Miód i czosnek to twoi sprzymierzeńcy w walce z wirusami.

Kariera

Nie prześpij, Byku, pierwszego tygodnia września. Dużo będzie się działo i możesz na tym wiele ugrać. Wystarczy, że znajdziesz się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie, a intuicja i doświadczenie podpowiedzą ci, z kim trzymać, a w co się nie angażować. Urodzeni w drugiej dekadzie podnosić zechcą kwalifikacje. Zgłębiaj coraz to nowe obszary wiedzy, do czego namawia cię Merkury w trygonie z Plutonem (8-10 września). Już w czasie koniunkcji Wenus z Merkurym (12-14 września) zostaniesz postawiony za wzór. Twój projekt okaże się najlepszy, możesz nawet zdobyć jakąś prestiżową nagrodę. Będziesz także reprezentować firmę w ważnych negocjacjach. W finansach planety nie przewidują strat, przeciwnie, odkręcają kurek z gotówką. Niektórym Bykom uda się wreszcie spłacić kredyt, dzięki czemu w portfelu zostanie więcej pieniędzy.

Ważne znaki

Panna załatwi za ciebie trudną sprawę. Ryby wstawią się za tobą.

Co Ci sprzyja

Trygon Słońca z Saturnem (4-9 września) pomoże ci zdobyć uznanie i szacunek w pracy. Gdy Słońce utworzy trygon z Plutonem (11-15 września), skutecznie wykorzystasz każdą okazję.

Wystrzegaj się

Kierując się chęcią zysku podczas kwadratury Wenus z Jowiszem (1-4 września), narazisz się na straty. W czasie kwadratury Wenus z Saturnem (23-27 września) twoja oszczędność  może się przerodzić w skąpstwo.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube