Horoskop miesięczny - marzec

Pozbędziesz się tego, co ci bardzo przeszkadza, i rozwiniesz skrzydła. Spełnisz swoje marzenia. Uran w twoim znaku wyśle ci impuls do zmian, zachęci do eksperymentów, otworzy na to, co nowe. Trudne sprawy pomoże ci pchnąć naprzód Pluton w trygonie, a do miłosnych szaleństw namawia Wenus w kwadraturze.

Bykod 20 kwietnia do 20 maja

Uczucia

Twoje życie miłosne może w tym miesiącu stanąć na głowie. Jeśli jesteś, Byku, zatwardziałym singlem, nagle ulegniesz czyjemuś urokowi aż tak, że zechcesz się oświadczyć na pierwszej randce. Takie niespodzianki niesie Wenus w kwadraturze z Uranem (1-3 marca). Z kolei Byki, które dałyby się pokroić za swojego partnera, zaczną mieć wątpliwości w tych dniach co do sensu tego związku. I kiedy 5 marca Uran opuści znak Barana, sam się zdziwisz, jak łatwo przyjdzie ci powiedzieć „to koniec”. Rewolucji nie unikną także zgodne, wieloletnie stadła. Być może z gniazda wyfruną wam wreszcie dorosłe dzieci i na nowo odkryjecie uroki spontanicznego seksu. Romantycznym randkom sprzyja sekstyl Marsa z Neptunem (7-13 marca), zaś podczas kwadratury Wenus do Marsa (17-22 marca) możesz spełnić swoje erotyczne fantazje.

Rodzina

Wiosenne porządki będą u ciebie bardziej gruntowne niż zazwyczaj. Być może zdecydujesz się wyrzucić rzeczy, w które obrosłeś przez te wszystkie lata, a które cię przytłaczały. Gdy to zrobisz, odetchniesz wreszcie pełną piersią i ze zdziwieniem stwierdzisz, że wcale nie potrzebujesz wiele, by być szczęśliwym. Pomogą ci 
w tym ludzie, do których będziesz mieć, Byku, teraz szczęście. Nie licz jednak, że podzielą twój punkt widzenia i zainteresowania. Ale właśnie ta odmienność zafascynuje cię i sprawi, że dostrzeżesz przed sobą zupełnie nowe horyzonty.

Zdrowie

Pod wpływem Marsa nie tylko chętnie ruszysz się na spacer, ale także zorganizujesz wypad na narty ze znajomymi. Nie oczekuj tylko, że schudniesz, bo spalone kalorie uzupełnisz wieczorami w knajpkach. Urodzonych w środku znaku zaniepokoić mogą problemy z pamięcią. Pustka w głowie, gdy chcesz przypomnieć sobie jakąś informację czy dopasować imię do twarzy, to sprawka wyjątkowo długiej koniunkcji Merkurego z Neptunem w ostatniej dekadzie miesiąca. Łatwiej przez nią przebrniesz, jeśli zawczasu zaczniesz brać coś na poprawę koncentracji.

Kariera

Będziesz, Byku, pełen energii i chęci do rywalizacji. Bez wahania zabierzesz głos na zebraniach i przedstawisz swoje pomysły. Nie zrazisz się, jeśli zostaną skrytykowane czy odrzucone. Przemyślisz je jeszcze raz, wprowadzisz poprawki i w ostatnich dniach marca zaatakujesz ponownie. Szef będzie pod wrażeniem twojej konsekwencji i włączy cię do zespołu pracującego nad ważnym projektem. Albo wyśle na spotkanie 
z kluczowym dla firmy klientem. W każdym razie poczujesz się wyróżniony. Jeśli jednak masz urodziny na samym początku znaku, pod wpływem Urana możesz zacząć się nudzić, a wręcz męczyć w obecnej pracy. Nie zabraknie ci też odwagi do zmian, więc zechcesz skoczyć na głęboką wodę i zakończysz ten miesiąc już jako właściciel firmy. Tylko nie załatwiaj formalności w czasie wstecznego biegu Merkurego (5-27 marca). Wenus w kwadraturze zapowiada większe wydatki. Nie odmówisz sobie przyjemności, a zwłaszcza zaimponowania innym jakimś drogim gadżetem.

Ważne znaki

Barana ujrzysz w nowym świetle. Oplotkują cię Ryby.

Co Ci sprzyja

Twój wysiłek i wyrzeczenia opłacą się podczas trygonu Marsa z Plutonem (18-23 marca). W oczach swojego przełożonego bardzo zyskasz w czasie sekstylu Wenus z Jowiszem (19-23 marca).

Wystrzegaj się

Podczas kwadratury Wenus z Uranem (1-3 marca) trudno będzie ci zachować skromność, umiar i rozsądek. Z dotrzymaniem umów możesz mieć problem w czasie koniunkcji Merkurego z Neptunem (23-31 marca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019