Horoskop miesięczny - listopad

Życie stanie się łatwiejsze. Otwarty na zmiany, szybko nauczysz się nowych rzeczy.  Słońce zwróci na ciebie uwagę. Towarzyszący mu Merkury uczyni cię niepokonanym w dyskusji. O to, by twoje sprawy zmierzały we właściwym kierunku, zadbają Saturn i Pluton w trygonie. Otwarty umysł zawdzięczać będziesz koniunkcji Urana.

Bykod 20 kwietnia do 20 maja

Uczucia

Szykuje się więcej obowiązków, ale nie zapominaj o swej drugiej połowie. Jeśli nie możesz się spotkać, zadzwoń chociaż lub napisz. To bardzo ważne, by nie poczuła się opuszczona i zaniedbywana, bo wtedy ktoś inny wykorzysta sytuację. Będziesz teraz wyrocznią w sprawach miłosnych. Znajomi ze złamanym sercem zgłaszać  się zechcą właśnie do ciebie, a twoje rady i wsparcie pomogą im przetrwać trudne chwile. Sam, Byku, na szczęście unikniesz podobnych problemów. Może dlatego, że pokierujesz się raczej rozumem niż emocjami. Nie zakochasz się więc na zabój, właściwie w ogóle się nie zakochasz, ale za to nie będziesz cierpieć. Tylko w czasie pełni (11-13 listopada) możesz chwilowo stracić głowę i ulec czyjemuś urokowi. Ale poza krótkim, dość namiętnym romansem nic z tego nie wyniknie.

Rodzina

Choćbyś, Byku, chciał być sam, teraz ci się to nie uda. Odezwą się do ciebie bliżsi i dalsi znajomi, a nawet osoby, które spotkałeś tak dawno, że ich nie pamiętasz. Ktoś uzna, że tylko ty możesz być świadkiem na jego ślubie lub chrzestnym. Popularność ma też wielką zaletę – w przypadku problemów – wal jak w dym do przyjaciół. Wszystkim zależy teraz na tobie, więc nikt nie odmówi ci pomocy. Przy okazji poznasz kilka plotek i przekonasz się, że  miałeś absolutną rację co do kogoś, choć nikt ci wówczas nie wierzył.

Zdrowie

Będziesz w dobrej formie, a przeróżne dolegliwości, które ci dokuczały, mniej dadzą  się we znaki. Tylko nie rezygnuj z kuracji, bo to błąd. Zanim zdecydujesz się odstawić przepisane leki, koniecznie skonsultuj się z lekarzem. Dopóki Mars jest w kwinkunksie do twojego znaku, czyli przez dwie pierwsze dekady miesiąca, twój układ pokarmowy może być bardziej wrażliwy. Jeśli twój organizm ma skłonność do tworzenia na przykład kamieni żółciowych, powinieneś, Byku, liczyć się z nasileniem tego rodzaju problemów w czasie jego kwadratury z Plutonem (2-8 listopada).

Kariera

Jeżeli twoja praca polega na spotykaniu się z ludźmi, Merkury pomoże ci odnieść sukces. Każdego przekonasz do swoich wizji. A one okażą się zaskakująco śmiałe, nie zabraknie ci bowiem kreatywności ani wiary w siebie. Jak gąbka chłonąć będziesz wszelkie nowości. Warto zainwestować w naukę języków – im bardziej egzotyczny, tym bardziej ci się opłaci. Skutecznie wykorzystasz także to, co już potrafisz, by wyprzedzić konkurencję i w czasie koniunkcji Wenus z Jowiszem (22-26 listopada) cieszyć się z upragnionego awansu. I tylko w czasie jej kwinkunksa z węzłem księżycowym (7-11 listopada) możesz bezsensownie wdać się w jałowe dyskusje i firmowe intrygi, które i tak nie odniosą  skutku. Propozycja wyjazdu połączona ze szkoleniem czeka po 20 listopada na urodzonych w trzeciej dekadzie. Pieniądze będą, ale tylko na papierze. Z jakichś powodów nie da się z nich skorzystać przynajmniej do 26 listopada. Za to w ostatnich dniach miesiąca czas spędzać będziesz w sklepach i galeriach handlowych.

Ważne znaki

Skrytykuje cię Waga. W twoje sprawy wtrąci cię Koziorożec.

Co Ci sprzyja

Trygon Wenus z Uranem (26-30 listopada) to szansa na zupełnie nowe otwarcie w starych związkach. Dobre pomysły na dochodowy biznes przyniesie ci Merkury w trygonie z Neptunem (27-29 listopada).

Wystrzegaj się

Przed utratą kontroli nad wydatkami ostrzega cię Wenus w kwadraturze do Neptuna (12-16 listopada). W czasie opozycji Marsa z Uranem (21-27 listopada) zechcesz się buntować. Nie rzucaj się lepiej w oczy szefowi.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020