Horoskop miesięczny - listopad

Uporządkujesz sprawy i znajdziesz rozwiązanie problemów. Nie prowokuj zazdrości partnera. Merkury w ruchu wstecznym do 19 listopada  może ci zaciemniać obraz sytuacji i zmuszać do działania po omacku. Lecz Wenus i Jowisz w opozycji zadbają o to, by nie zabrakło ci szczęścia, więc ze wszelkich opresji wyjdziesz obronną ręką.

Bliźniętaod 21 maja do 21 czerwca

Uczucia

W stałych związkach zabraknąć może zaufania. Zazdrosny o twoich znajomych partner może nawet urządzić ci scenę. Zastawów się, czy na pewno to tylko jego paranoje, czy przypadkiem nie ma trochę racji, zwłaszcza jeśli obchodzisz urodziny w drugiej dekadzie. Jeżeli umawiałeś się niezobowiązująco z kilkoma różnymi osobami, w czasie kwinkunksa Wenus z Uranem (3-7 listopada) zdecydujesz w końcu, z kim chcesz być. Twój wybór może okazać się nieoczywisty i zaskoczyć nawet ciebie samego, ale cóż, serce nie sługa. Tylko nie mów za wiele o swoich uczuciowych sprawach. Nie wszyscy chcą słuchać wynurzeń, a ci, którzy chcą, niekoniecznie są ci życzliwi. Jeśli więc spotykasz się z kimś od niedawna, niech to będzie wyłącznie waszą sprawą, a na ujawnienie się przyjdzie jeszcze czas.

Rodzina

Nic nie przeszkodzi ci w prowadzeniu życia towarzyskiego. Może dlatego, że będzie się ono rozgrywać głównie w internecie. Zostaniesz królem portali społecznościowych. Kiedy jednak w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (10-12 listopada) nagła sytuacja zmusi cię do poproszenia o pomoc, ci wszyscy, których masz wśród przyjaciół, nie znajdą czasu, by wesprzeć cię w realu. Da ci to do myślenia i postanowisz bardziej zadbać o prawdziwe związki. Choćby z najbliższą rodziną. Zamiast siedzieć z nosem w komputerze, poświęcisz jej niejeden jesienny wieczór.

Zdrowie

Pogoda nie zachęca do wychodzenia z domu, ale ciebie to nie odstraszy. Najbardziej posłużą ci grupowe zajęcia: fitness, aerobik lub taniec. Fizyczne zmęczenie poprawi twoją odporność, pod warunkiem, że  po treningu nie będziesz wybiegać spocony na dwór ani gasić pragnienia zimną wodą. Rób sobie dużo więcej przerw od internetu i smartfona. W ten sposób pozwolisz odpocząć swoim oczom, szyi i głowie. Urodzeni w drugiej dekadzie w czasie wstecznego biegu Merkurego (do 19 listopada) powinni oszczędzać głos, bo grozi im chrypka.

Kariera

Na początku miesiąca może ci się wydawać, że w firmie nic się nie dzieje. Zastój jest jednak tylko pozorny. Konkurencja nie śpi i knuje. Ale możesz być, Bliźniaku, spokojny, dopóki Mars jest w Wadze, czyli do 18 listopada, nie odważy się działać. Następnego dnia zaś w ruch prosty wchodzi Merkury, przynosząc ci refleks, intuicję i doskonałe rozeznanie w sytuacji. Nie dasz się więc zaskoczyć. Przejściowe zawirowania w pracy spowodować może kwadratura Wenus z Neptunem (12-16 listopada). Na wszystko znajdziesz jednak sposób, jeśli  zdołasz opanować chaos w głowie i na swoim biurku. W obliczu kłopotów skup się na rozwiązaniu problemów. Jest o co walczyć, bo gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem (22-26 listopada), na twoim koncie pojawić może się miła niespodzianka. Bliźnięta szukające pracy, w ostatniej dekadzie miesiąca doczekają się odpowiedzi na wysłane oferty. Nawet jeśli rozmowa nie zakończy się podpisaniem umowy, zawsze warto się zaprezentować.

Ważne znaki

Z pomocą Barana odkryjesz prawdę. Wodnik spróbuje cię okłamać.

Co Ci sprzyja

Merkury w sekstylu z Plutonem (9-11 listopada) da ci wskazówkę, jak podejść przeciwnika. W czasie sekstylu Merkurego z Saturnem (29-30 listopada) spotkasz kogoś, kto pomoże ci w karierze.

Wystrzegaj się

Nerwowy i rozdrażniony staniesz się podczas kwadratury Marsa z Plutonem (2-8 listopada). W czasie nowiu (25-27 listopada) możesz rozczarować się, oczekując zbyt wiele.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020