Horoskop miesięczny - marzec

Choć sił ci nie zabraknie, to napotkasz pewne trudności, które trochę skomplikują ci plany. Wenus w trygonie sprawi, że zabłyśniesz w każdym towarzystwie. Nowe zawodowe wyzwania przyniesie Merkury w kwadraturze. Choć kwadratura Słońca nieraz wybije cię z rytmu, właściwy kierunek wskaże ci Jowisz w opozycji.

Bliźniętaod 21 maja do 21 czerwca

Uczucia

Na niejednej osobie zrobisz teraz, Bliźniaku, wrażenie i przypuszczalnie nawet nie zorientujesz się, jak duże. Twój adorator będzie bowiem doskonale się kamuflować i nie tylko udawać całkowitą obojętność, lecz wręcz wrogość. Przyjrzyj się więc temu, kto nieustannie ci dokucza i rzuca złośliwe komentarze. Może w ten sposób próbuje zwrócić na siebie uwagę? Bliźnięta z partnerem u boku zapragną mieć go jeszcze bliżej i podejmą wreszcie decyzję o wspólnym zamieszkaniu. A jeśli żyjecie na kocią łapę, Jowisz zacznie coraz mocniej naciskać na ślub. Częściej też zaglądać zaczniesz do dziecięcych wózków. Romantyczną oprawą dla miłosnych historii będzie sekstyl Wenus z Jowiszem (19-23 marca). Jednak związki rozpoczęte podczas kwadratury Wenus z Marsem (17-23 marca) szybko się wypalą.

Rodzina

Do prac domowych i porządków trudno będzie cię zagonić. Na szczęście nikt nie zechce cię teraz odwiedzać. Za to ty chętnie wpadniesz z wizytą do znajomych lub zorganizujesz wspólne wyjście na jakąś imprezę. Zimowe wyjazdy mogą się nie udać. Jeśli np. wybierzesz się na narty, zabraknie śniegu. Tak to bywa przy idącym do tyłu Merkurym. Podczas jego koniunkcji z Neptunem (23-31 marca) staniesz się bardzo podatny na wpływy innych ludzi. A że nie będziesz myśleć zbyt rozsądnie, możesz paść ofiarą własnej naiwności, dając się wciągnąć w czyjąś nieczystą grę.

Zdrowie

Twoja silna wola zostanie wystawiona na  ciężką próbę. Walka z nałogami, przestrzeganie diety czy zdrowego stylu życia nie będzie więc proste. Zgubnej pokusie najszybciej mogą ulec Bliźnięta z przełomu drugiej i trzeciej dekady. Spacery każdemu robią dobrze, pod warunkiem, że ubierze się jak należy. Marcowa pogoda lubi płatać figle, sprawdzi się więc uniwersalny strój na cebulkę i koniecznie parasol, bo nigdy nie wiesz, kiedy cię zmoczy. Wenus pomoże ci zadbać o urodę, warto odwiedzić fryzjera lub kosmetyczkę, ale najlepszym kosmetykiem jest długi, nieprzerwany sen. Pamiętaj o tym, Bliźniaku.

Kariera

Na początku miesiąca szef zaskoczy cię większymi wymaganiami. Aby im sprostać, trzeba będzie uzupełnić wiedzę, zdać egzaminy. Sprzyja temu okres retrogradacji Merkurego (5-27 marca). Przeznacz ten czas także na lepsze zorganizowanie miejsca pracy. Pozbądź się ze służbowego komputera wszystkich „przeszkadzajek” typu Facebook czy Skype, które tylko zabierają czas. Równie bezwzględny bądź, Bliźniaku, dla współpracowników. Nie wdawaj się w plotki i pogaduszki. Gdy w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (15-17 marca) w firmie wybuchnie afera, z czystym sumieniem stwierdzisz, że ciebie to nie dotyczy. Urodzeni w drugiej dekadzie mogą stanąć przed dylematem: święty spokój za niewygórowaną pensję czy ryzyko i wyzwania za duże pieniądze. Bez względu na to, co wybierzesz, ważne, byś był w stu procentach pewien swej decyzji. Kontroluj wydatki, bo wydawanie gotówki sprawia ci zbyt dużą przyjemność.

Ważne znaki

Koziorożec będzie się mądrzyć. Rak wszystko ci wybaczy.

Co Ci sprzyja

Merkury w sekstylu z Plutonem (15-17 marca) pomoże ci zdobyć potrzebne informacje.W czasie sekstylu Merkurego z Saturnem (19-21 marca) upewnisz się co do swoich racji.

Wystrzegaj się

Kryzys emocjonalny dopaść cię może podczas nowiu Księżyca (5-7 marca). Zadania, które otrzymasz w czasie kwadratury Słońca z Jowiszem (12-16 marca), mogą cię przerosnąć.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019