Horoskop miesięczny - lipiec

Osiągniesz spore korzyści w pracy i w interesach. Poszczęści ci się w kontaktach towarzyskich. Mars w sekstylu da ci energię i odwagę do  ryzykownych przedsięwzięć. Ale twój patron Merkury sprawić może, że co chwilę zmieniać zechcesz zdanie i trudno będzie ci cokolwiek doprowadzić do końca.

Bliźniętaod 21 maja do 21 czerwca

Uczucia

Mimo że pod wpływem Wenus w Raku więcej czasu spędzać zechcesz, Bliźniaku, w domu, monotonia raczej ci nie grozi. Partner stanie na głowie, by uprzyjemnić ci wspólne chwile i udowodni, jak bardzo cię kocha. Merkury w ruchu wstecznym skomplikuje sytuację samotnych Bliźniaków. Będziesz bardziej niż zwykle ostrożny w nawiązywaniu znajomości. Porozmawiać porozmawiasz, zwłaszcza podczas dłużącej się podróży, ale swego numeru telefonu zazdrośnie zechcesz strzec. Jakbyś przeczuwał, że nie jest to dobry czas na wchodzenie w romanse, bo z dużym prawdopodobieństwem zostać możesz oszukany i wykorzystany. Uczuciowe rozczarowania najmocniej grożą urodzonym w pierwszej i ostatniej dekadzie. Dopiero po 27 lipca, gdy Wenus znajdzie się w znaku Lwa, poznasz kogoś, z kim przeżyjesz cudowne, beztroskie chwile.

Rodzina

Przygotuj się na podniosłe rodzinne uroczystości, w których odegrasz znaczącą rolę, może jako świadek na ślubie lub rodzic chrzestny czy organizator jubileuszu. Przez twój dom przewinie się mnóstwo gości, ale nie będą to relaksujące imprezy, lecz strategiczne narady i ustalanie istotnych szczegółów. Do połowy miesiąca powinno być po wszystkim. Nie miej wyrzutów sumienia, że zamiast na urlop z rodziną, jedziesz na wakacje z przyjaciółmi. Lepiej spędzić czas z ludźmi, którzy interesują się tym co ty, niż z marudnymi dzieciakami 
i partnerem, który ma wszystko za złe.

Zdrowie

Energia będzie cię rozpierać, dlatego zapomnisz o wszelkich dolegliwościach. Nie lekceważ tylko swojego bezpieczeństwa, kąp się wyłącznie w miejscach wyznaczonych, a podczas górskich wędrówek nie schodź ze szlaku. Urodzeni w drugiej dekadzie, pod wpływem Neptuna uskarżać mogą się na problemy z układem moczowym, dlatego staraj się nie przeziębić, siadając na zimnych kamieniach. Lody czy gofry okazać się mogą zbyt silną pokusą dla dbających o linię. Aby pozbyć się wyrzutów sumienia i spalić nadmiar przyswojonych kalorii, musisz więcej się ruszać. Zainteresuj się zajęciami sportowymi albo przesiądź się na rower.

Kariera

Stać będzie cię na odważne posunięcia, jednak nie wszystkie ci się opłacą. Do zupełnie niepotrzebnego ryzyka kusić może kwadratura Marsa z Uranem (8-14 lipca). Nie próbuj na siłę pokazać, na co cię stać, bo konkurencja specjalnie może grać na twoich ambicjach. A próbując złapać więcej niż możesz, narazisz się na kłopoty. Pamiętać powinni o tym szczególnie obchodzący urodziny w maju. Energia Marsa pomoże ci za to uporać się z zaległościami i stos papierów wreszcie przestanie straszyć na twoim biurku. Trudna rozmowa 
z szefem lub współpracownikami czeka cię w dniach 7-9 lipca. Nie martw się jednak o jej wynik, bo wygląda na to, że twoje argumenty przekonają drugą stronę, a racje zostaną uwzględnione. Wenus obiecuje ci okazję do zarobku. Możliwe, że stan twojego konta powiększy się za sprawą wygranej, warto więc rozwiązywać krzyżówki i brać udział w najróżniejszych konkursach.

Ważne znaki

Dobrze poczujesz się z Wagą. Koziorożec będzie ci wdzięczny.

Co Ci sprzyja

Gdy Słońce i Merkury spotkają się w Raku (20-22 lipca), doskonale dogadasz się z rodziną i zyskasz czyjąś sympatię. W czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (23-25 lipca) uda ci się tanio kupić coś ładnego do domu.

Wystrzegaj się

Więcej pustych deklaracji niż konkretów usłyszysz w czasie półsekstylu Merkurego z Wenus (6-8 lipca). 
Koniunkcja Merkurego z Marsem (7-9 lipca) uczyni cię, Bliźniaku, złośliwym i konfliktowym. Możesz więc kogoś do siebie zrazić.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019