Horoskop miesięczny - wrzesień

Nie improwizuj, w pracy trzymaj się planu. Dobra atmosfera w domu zależy teraz tylko od ciebie! Merkury w kwadraturze zachęci do wymiany poglądów. Kwadratura Marsa nastroi cię do odważnych działań. Spokój ducha pomoże odzyskać Wenus, w drugiej połowie miesiąca, w trygonie.

Bliźniętaod 21 maja do 21 czerwca

Uczucia

Druga połowa września zapowiada się obiecująco dla singli. Będziesz uczestniczyć w różnych imprezach i wytańczysz się za wszystkie czasy. Spotkasz kogoś, na kim zechcesz zrobić wrażenie. Spodobają mu się twoje poczucie humoru, zapał i ten błysk w oku. Seksowny ciuch zagwarantuje ci ostateczne zwycięstwo! Nad stałymi związkami zbierają się czarne chmury. Rośnie rozczarowanie, mnożą się wzajemne pretensje… Nie chodzi o to, aby w imię świętego spokoju zamiatać problemy pod dywan. Jeśli coś ci leży na wątrobie, mów o tym partnerowi, zamiast tłumić irytację lub co gorsza, obrażać się i fundować mu ciche dni. Najwięcej radości czeka cię w ostatnich dniach miesiąca. Wpływ będzie mieć na to szczęśliwe wydarzenie, które zwiastuje nów w znaku Wagi (27-29 września). Może mieć coś wspólnego z białą suknią lub małymi bucikami.

Rodzina

Zajmij się bardziej domem i sprawami najbliższych. Mierz jednak siły na zamiary i nie rzucaj się sam, Bliźniaku, na morderczy remont czy nawet większe zakupy, bo w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (5-7 września) sytuacja może cię przerosnąć. Bliźniaku z pierwszej dekady, jeśli kogoś z bliskich nie możesz zmienić, spróbuj go... polubić. Pomoże ci w tym poczucie humoru i Merkury w znaku Wagi (po 14 września). Jeżeli planujesz podróż w czasie opozycji Merkurego z Neptunem (6-8 września), przygotuj się na nieoczekiwane komplikacje i miej w zanadrzu plan awaryjny.

Zdrowie

Potrzebować będziesz czynnego wypoczynku, aby rozładować stres. Siłownia, basen, dłuższe spacery pomogą ci się odprężyć. Nie zaniedbuj też rozrywek intelektualnych typu krzyżówki, gry logiczne. Ale najlepiej spędzaj wolny czas, nie angażując się w sprawy innych. Dbaj o to, by w twojej diecie nie zabrakło żelaza, bo Mars w kwadraturze może cię z niego okradać. Na przesuszone, łamliwe włosy po lecie skuteczne okażą się nawilżające i odżywcze maseczki, np. z olejem rycynowym lub kokosowym.

Kariera

Wszystko pójdzie dobrze, pod warunkiem, że sam sobie, Bliźniaku, nie będziesz utrudniać pracy. A niestety, przez pierwsze dwie dekady miesiąca możesz właśnie to robić, zwłaszcza jeśli masz urodziny w połowie znaku. A to stracisz czas na przeglądanie portali społecznościowych, a to zajmiesz się załatwianiem spraw, które mogą poczekać. O takich drobiazgach jak zgubione dokumenty, pomylone adresy nie wspomnę. Nie daj się tylko wmanewrować w żadne intrygi, bo ucierpią na tym nie tylko twoje obowiązki, ale i dobra opinia. Jeśli masz własną działalność, sytuację skomplikuje ci kwadratura Słońca z Jowiszem (6-10 września), która może zesłać ci wyjątkowo skrupulatną kontrolę. Zbieraj więc wszystkie dokumenty i pilnuj, aby mieć w nich porządek. Dla szukających pracy, po 15 września mogą przyjść dobre wieści. Zostaniesz, Bliźniaku, zaproszony na rozmowę, która przebiegnie w bardzo sympatycznej atmosferze. Uważaj tylko, by nie wymknął ci się jakiś niestosowny żart czy złośliwa uwaga o byłym szefie.

Ważne znaki

Skorpion będzie  zazdrosny o ciebie. Wpadniesz w oko Bykowi.

Co Ci sprzyja

Podczas koniunkcji Marsa z Merkurym (2-4 września) zdecydujesz się zawalczyć o to, czego pragniesz.
Gdy Merkury znajdzie się w koniunkcji z Wenus (12-14 września), kupisz ciekawą książkę.

Wystrzegaj się

Pełnia w znaku Ryb (13-15 września) wprowadzi chaos i zamieszanie. Uważaj na pomyłki i zguby. W czasie kwinkunksu Merkurego z Neptunem (23-25 września) swoimi humorami wystawiasz cierpliwość bliskich na próbę.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube