Horoskop miesięczny - styczeń

Czeka cię mocno pracowity miesiąc, ale sił ci na pewno nie zabraknie. Pogadaj szczerze z partnerem. Merkury skłania do leniuchowania, ale nie odkładaj niczego na później. Mars obdarzy cię odwagą, Wenus zaś pomoże zawalczyć o wyższe zarobki. Gdy 20 stycznia Słońce znajdzie się w trygonie, poczujesz  gotowość do realizacji śmiałych pomysłów.

Bliźniętaod 21 maja do 21 czerwca

Uczucia

Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się, Bliźniaku, czy to jest przyjaźń, czy kochanie albo nie jesteś pewien, kogo wybrać, w tym miesiącu nie zyskasz pewności. Twoje  sprawy uczuciowe mogą się nawet jeszcze bardziej skomplikować. Być może pełen dobrych chęci obiecasz komuś zbyt wiele, a później trudno będzie się z tego wycofać. Ten scenariusz najbardziej prawdopodobny jest u Bliźniąt z drugiej dekady, które pozostają pod wpływem zwodniczego Neptuna. Jeśli jesteś w stałym związku, nie grozi ci rutyna, co nie znaczy, że szykuje się sielanka. Problemy, które dotąd były przemilczane lub zamiatane pod dywan, w czasie kwadratury Wenus z Marsem (24-28 stycznia) mogą zatrząść waszym życiem.  Szczerość bywa bolesna, ale jeśli chcesz oczyścić atmosferę, nie ma lepszego sposobu niż rozmowa z partnerem.
 
Rodzina

O tym, jak bardzo ważna jest dla ciebie rodzina i jak zależy ci na jej wsparciu, przekonasz się w czasie sekstylu Merkurego z Neptunem (7-9 stycznia). Autorytet kogoś  bardziej doświadczonego pomoże ci rozwiązać twoje problemy. Słuchaj mądrych rad i skorzystaj z oferowanej pomocy. Na wsparcie przyjaciół także będziesz mógł, Bliźniaku, liczyć, zwłaszcza na ich optymizm i energię. Nawet jeśli nie wszyscy zechcą słuchać, jak użalasz się nad sobą i powiedzą, że masz, czego chciałeś. Doceń ich szczerość i nie obrażaj się, tym bardziej że mają w stu procentach rację.
 
Praca i pieniądze

Twoim kluczem do sukcesu będzie teraz, Bliźniaku, koncentracja, a możesz mieć z nią problem. Zwłaszcza w czasie kwadratury Merkurego z Uranem (17-19 stycznia). Unikanie pracy i szefa się nie sprawdzi. Zmuś się do działania, bo jesteś na cenzurowanym, ostrzega Merkury w koniunkcji ze Słońcem (11-13 stycznia). Jeśli o czymś zapomnisz, czegoś nie dopilnujesz lub popełnisz błąd, przyznaj się, bo bardzo prawdopodobne, że ktoś inny doniesie szefowi. Jeśli masz do załatwienia sprawy w urzędzie lub chciałbyś porozmawiać z szefem o podwyżce, nie kombinuj, nie podlizuj się, tylko wyłóż karty na stół. Sprzyja ci sekstyl Merkurego z Marsem (24-26 stycznia). Czy masz już zaplanowany budżet na 2020 rok? Jeśli nie, przygotuj go w czasie sekstylu Wenus z węzłem księżycowym (18-22 stycznia). Pamiętaj – najpierw obowiązkowe opłaty, dopiero jeśli coś zostanie – a zostanie – rozrywki i przyjemności.
 
Zdrowie

Codzienna porcja ruchu, a świat od razu wypięknieje, zaś bakterie i wirusy trzymać się będą od ciebie z daleka. Nie bój się, nie będziesz się męczyć, Bliźniaku, sam. Jeśli tylko rzucisz hasło: idziemy na basen albo jedziemy na narty, od razu znajdą się chętni, by ci towarzyszyć. W gronie przyjaciół spędzisz miło czas, a poprawa kondycji i utrata zbędnych kilogramów będą tylko dodatkowym bonusem. Musisz jedynie uważać, by nie przeceniać swoich możliwości w czasie kwadratury Marsa z Neptunem (25-31 stycznia). Gdy ktoś rzuci ci wyzwanie, nie podejmuj go, bo możesz nabawić się kontuzji, a jeśli masz urodziny w połowie znaku, ulec poważniejszemu wypadkowi.
 
Ważne znaki

Baran powie ci prawdę. O pożyczkę poprosi cię Waga.

Co Ci sprzyja?

Doskonały czas na podróże i zdawanie egzaminów wyznaczy Merkury w sekstylu z Jowiszem (1-3 stycznia).
Nów w Wodniku (23-25 stycznia) gwarantuje ci dobrą passę zarówno w interesach, jak w życiu osobistym.
 
Wystrzegaj się!

Opozycja Merkurego z węzłem księżycowym (2-4 stycznia) wystawi cię na pośmiewisko. W czasie kwadratury Merkurego z Uranem (17-19 stycznia) nie obędzie się bez gaf i wpadek.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020