Horoskop miesięczny - wrzesień

Życie potoczy się bardzo szybko, ale nie zaskoczą cię żadne niespodziewane wydarzenia. Sekstyl Słońca sprawi, że zapomnisz o lękach, obawach i dręczących cię wątpliwościach. Twoje życiowe baterie naładuje sekstyl Marsa. Pozytywnego myślenia nauczy  Merkury w sekstylu. Fundusze pomnoży Wenus w Pannie.

Rakod 22 czerwca do 22 lipca

Uczucia

Zastanawiasz się, czy partner cię kocha? Kocha! Twoje wątpliwości wynikają stąd, że jako niepewny siebie i pełen kompleksów Rak doszukujesz się dziury w całym. Zamiast zmuszać go, by zapewniał cię o swoich uczuciach, doceń to, że jest, że możesz zawsze na niego liczyć. Jeżeli ktoś dopiero ci się podoba, nie oczekuj, że zrobi pierwszy krok. Sam musisz, Raku, wziąć sprawy w swoje ręce, w czym pomoże ci Mars w koniunkcji z Merkurym (2-4 września). Jeśli przyszedłeś na świat w pierwszej dekadzie, nie będziesz marzyć, by włożyć na palec obrączkę. Rzucisz się w wir zabawy, flirtów i niezobowiązujących romansów, na swoich warunkach. Twoja przemiana znajdzie odzwierciedlenie w stroju, zaczniesz nosić się barwnie, seksownie, podkreślając swoje atuty, chętnych do romansu z tobą na pewno więc nie zabraknie.

Rodzina

Dogadasz się z krewnymi, zapomnisz dawne urazy, a drobiazgi bez znaczenia przestaną ci działać na nerwy. Zdobędziesz się na wiele wyrozumiałości wobec tych, którzy zwykle wyprowadzają cię z równowagi. Niezapowiedziani goście zapukać mogą do ciebie w czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (12-14 września). Przyniosą dobre wieści. Jeżeli liczysz na to, że przyjaciele zawsze znajdą dla ciebie czas, rozczarujesz się między 24 a 28 września, podczas kwadratury Wenus z węzłem księżycowym. Musisz radzić sobie sam. I będziesz zaskoczony, jak dobrze ci pójdzie.

Zdrowie

Pod wpływem Marsa w Pannie poczujesz potrzebę zmiany stylu życia na zdrowszy, zainteresujesz się modnymi dietami i dojrzejesz wreszcie do decyzji o rzuceniu palenia. Dopóki pogoda pozwala, nie wyprowadzaj auta z garażu. Jak najczęściej jeździj na rowerze lub chodź pieszo. Wyzdrowiałeś, Raku, po długiej chorobie? Pomału wdrażaj się do pełnej aktywności i wzmacniaj swoje siły dietą bogatą w składniki odżywcze: kasze, ryby, orzechy, sok z buraka. A może dopiero czeka cię pobyt w szpitalu związany z jakimś planowanym zabiegiem? Jeśli tak, bądź dobrej myśli.  Zabiegi i operacje najlepiej zaplanować na czas nowiu (27-28 września).

Kariera

Z radością wrócisz do pracy po urlopie, tym bardziej że zaszły tam zmiany na lepsze.  Obowiązków szykuje się dokładnie tyle, by starczyło ci na nie sił i czasu, będziesz więc wychodzić równo z fajrantem. Co nie znaczy, że masz to robić. Zawsze możesz przecież zgłosić swój udział w dodatkowym projekcie lub szkoleniu, co zostanie bardzo dobrze odebrane przez przełożonych. I gdy będą rozważać awans lub rozdzielać premie, na pewno nie zapomną o tobie. Raki poszukujące pracy mogą w czasie trygonu Merkurego z Uranem (1-3 września) otrzymać dwie różne, ale równie atrakcyjne oferty. Nie będzie łatwo wybrać. Gwiazdy radzą zdecydować się na tę firmę, która da ci większą niezależność, nawet jeśli zarobki nieco niższe. Pieniędzy na wszystko i tak ci wystarczy, bo w czasie trygonu Wenus z Plutonem (5-9 września) ktoś odda ci dług, dostaniesz odszkodowanie lub zwrot jakiejś nadpłaty.

Ważne znaki

Ryby zaproszą cię na randkę. Nie zwierzaj się Wodnikowi.

Co Ci sprzyja

Koniunkcja Słońca z Merkurym (3-5 września) to okazja, by czegoś pożytecznego się nauczyć. Podczas pełni w znaku Ryb (13-15 września) przekonasz się, że rodzinie i bliskim naprawdę na tobie zależy.

Wystrzegaj się

Przy opozycji Merkurego z Neptunem (6-8 września) możesz popełnić gafę, którą trudno będzie zatuszować.
Nie zadzieraj z urzędnikami i nie bierz kredytów podczas kwadratury Merkurego z Saturnem (21-23 września).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube