Horoskop miesięczny - marzec

Cierpliwie czekaj na odpowiedni moment. A gdy nadejdzie, działaj ostrożnie, by odnieść sukces.bTwoim projektom przyświeca Słońce w trygonie, natomiast Merkury cofający się w znaku Ryb pomoże pozbyć się zaległości. Równowagę w relacjach z otoczeniem odnajdziesz bez trudu dzięki opozycji Saturna i Plutona.

Rakod 22 czerwca do 22 lipca

Uczucia

Spokój w stałych związkach zmącą drobne nieporozumienia. Partner nie zechce siedzieć z tobą w domu, a ty kręcić będziesz nosem na jego pomysły, by gdzieś wyjść. W najważniejszych kwestiach jednak się zgodzicie. Na przykład, że chcecie zamieszkać razem, zalegalizować wasz związek lub powiększyć rodzinę. Uczucie do kogoś, kogo kiedyś bardzo, Raku, kochałeś, może odżyć w czasie sekstylu Słońca z Saturnem (7-11 marca). Nie spiesz się z odnowieniem kontaktu, bo gdy Słońce znajdzie się w opozycji z Księżycem (20-22 marca), znów możesz zostać zraniony. Zresztą oglądanie się wstecz sprawić może, że przegapisz wspaniałą okazję do poznania kogoś nowego, którą przyniesie ci sekstyl Merkurego z Marsem (17-19 marca). W tych dniach warto więc wyjść z domu, jeżeli jesteś samotnym Rakiem.

Rodzina

Merkury w retrogradacji (5-27 marca) to szansa, by na nowo ułożyć relacje ze znajomymi i członkami rodziny. Zrozumiesz, że nie warto pomagać tym, którzy tego nie potrzebują ani nie potrafią tego docenić. 
Z drugiej strony uświadomisz sobie, jak wielu masz oddanych przyjaciół. Jednak w tym miesiącu twoje życie towarzyskie może trochę kuleć. Ale tobie siedzenie w domu nie przeszkadza, jeśli tylko masz pod ręką jakąś przekąskę i dobrą książkę. Niektóre Raki z pierwszej dekady właśnie teraz poznają bliżej portale internetowe, komunikatory i wszelkie inne media społecznościowe. Zabezpiecz tylko swoją prywatność i uważaj, co i komu udostępniasz.

Zdrowie

Potrzebujesz teraz więcej relaksu. Joga i medytacja pomogą ci nabrać dystansu do otoczenia. Ale Raki z trzeciej dekady pod wpływem Marsa muszą porządnie wypocić stres, np. na siłowni lub podczas joggingu. Urodzonym na samym początku znaku Uran każe szukać nowych inspiracji, zwłaszcza w modzie i urodzie. Sięgnij po ekologiczne kosmetyki i produkty. A może zrobisz przegląd swojej szafy?

Kariera

W firmie poczujesz się, Raku, wręcz niezastąpiony, a przełożeni cię docenią. Ale najważniejsze będzie poczucie, że spełniasz się w tym, co robisz, zwłaszcza jeśli twoja praca ma charakter misji. Jeśli zaś wydaje ci się bez sensu, poszukaj takiego zajęcia, do którego czujesz powołanie. Nów w znaku Ryb (5-7 marca) pomoże ci podjąć twórcze wyzwania i osiągnąć satysfakcję zawodową. Najważniejsze sprawy staraj się jednak załatwić w dwóch pierwszych dekadach marca. Potem z trudem skupisz się na pracy. Uważaj także, by nie narobić sobie wrogów nieprzemyślanymi uwagami. Nie komentuj zwłaszcza cudzej roboty. Raku z własną firmą, teraz nie ryzykuj.   Neptun odbiera wiele negatywnych aspektów, więc nie ufaj bezkrytycznie swemu nosowi do interesów. Jeśli nie masz czegoś czarno na białym, nie podejmuj decyzji. Jest spora szansa, że jeśli zaczekasz, znajdziesz lepszą ofertę lub bardziej korzystne rozwiązanie. Sekstyl Merkurego z Saturnem (19-21 marca) radzi ci zabezpieczyć własne interesy. Nie pożyczaj pieniędzy komuś, kto nie oddał ci poprzedniego długu.

Ważne znaki

Baran naskoczy na ciebie. Obroni cię Skorpion.

Co Ci sprzyja

W czasie koniunkcji Słońca z Neptunem (5-9 marca) zapisuj swoje sny. Mogą zawierać cenne wskazówki. Szansę na awans przyniesie ci pełnia w Wadze (20-22 marca).

Wystrzegaj się

Kwadratura Wenus z Uranem (1-3 marca) negatywnie nastawi do ciebie niektórych członków rodziny. W niepotrzebną intrygę wplątać może cię Merkury w kwadraturze z Jowiszem (15-17 marca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019