Horoskop miesięczny - styczeń

Trzymaj się dyscypliny, a osiągniesz to, co zamierzysz. Nie zapominaj o bliskich, liczą na ciebie. Do pracy i wyrzeczeń zmusi cię Słońce wzmocnione koniunkcją z Saturnem i Plutonem. W dodatku Jowisz odebrać może ci jakieś przywileje. Dzięki trygonowi Marsa wszystko szybko załatwisz. Uran szykuje ci wystrzałowe karnawałowe atrakcje.

Lewod 23 lipca do 22 sierpnia

Uczucia

Swego partnera zazdrośnie zechcesz strzec, nie odstępując go na krok podczas  spotkań towarzyskich. Jeśli zauważysz, że zbyt długo z kimś rozmawia, po powrocie do domu zmyjesz mu głowę, po czym zafundujesz ciche dni. Możesz nawet posunąć się do prowokacji i uwodzić kogoś tylko po to, by poczuł ukłucie zazdrości. Kiepski plan. Lepiej zadbaj, Lwie, o swą drugą połowę, by wiedziała, ile ma do stracenia. Co powiesz na romantyczny wieczór we dwoje ze zmysłowym finałem w sypialni? Zaskocz swoją kreatywnością i spontanem. Jesteś sam? Wykorzystaj urok, który daje ci Wenus w sekstylu z Jowiszem (21-25 stycznia) i oczaruj kogoś, kto wpadnie ci w oko na karnawałowej imprezie. Zaś podczas sekstylu Słońca z Neptunem (5-9 stycznia) możesz niespodziewanie spotkać dawną miłość.
 
Rodzina

Lubisz, gdy cała uwaga skupiona jest na tobie, ale tym razem musisz oddać trochę pola innym. Sprawy kogoś z rodziny lub przyjaciół domagać się będą natychmiastowego rozwiązania, więc wszystkie ręce pójdą na pokład. Potrzebne będzie także   wsparcie emocjonalne. Pokażesz, że można na ciebie liczyć. Kłótniami swoich dzieci, małych czy całkiem dorosłych, zanadto się nie przejmuj, co nie znaczy, że masz stać z boku. Łagodź emocje, namawiaj do zgody, a wszystko się ułoży.
 
Praca i pieniądze

Jeśli jesteś, Lwie, szefem, będziesz zadowolony ze swoich ludzi. Warto ich za to dodatkowo wynagrodzić, by nie stracili motywacji. Jeżeli pracujesz sam, najwyższa pora nauczyć się zarządzać własnym czasem, bo roboty szykuje się huk. Czeka cię w związku z tym trochę stresów, ale szybko się ogarniesz. Pomocna okaże się koniunkcja Słońca z Merkurym (9-11 stycznia). Lwy z trzeciej dekady dostaną szansę udziału w międzynarodowym projekcie. Jak tam twoja znajomość obcych języków? Nowy kierunek kariery pomoże ci wyznaczyć kwadratura Słońca z Uranem (21-25 stycznia). Okazać się nim może nieoczekiwana oferta pracy
z miejsca, którego do tej pory nie brałeś pod uwagę. Jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie, nie zastanawiaj się, tylko chwytaj okazję. Finansom warto baczniej przyjrzeć się w dniach 11-15 stycznia. Nieplanowane wydatki, które przyniesie koniunkcja Słońca z Merkurym, mogą poważnie nadszarpnąć twój budżet. Trzeba więc zrezygnować z kilku zakupów.
 
Zdrowie

Bardziej niż na własne zdrowie zwrócisz uwagę na samopoczucie bliskich. Jeśli zauważysz, Lwie, że ktoś źle wygląda, podpowiesz wizytę u lekarza albo sam go tam zaprowadzisz. Dzięki twojej czujności uda się w porę postawić diagnozę i zapobiec problemom. Kondycja fizyczna ci dopisze. W czasie kwadratury Marsa z Neptunem (25-31 stycznia) zaliczyć możesz chwilowy spadek nastroju, zaś kwadratura Merkurego z Uranem (17-19 stycznia) przyniesie nerwy i problemy ze snem. Lekarstwem na jedno i drugie okaże się relaks, dobra muzyka i aromatyczna kąpiel. Najlepiej razem z partnerem.
 
Ważne znaki

Wodnik bardzo cię zaskoczy. Emocjonalną huśtawkę zafunduje Rak.

Co Ci sprzyja?

Karnawałowe imprezy podczas nowiu w Wodniku (23-25 stycznia) na pewno cię nie rozczarują. Mars w sekstylu
z Merkurym (24-26 stycznia) to obietnica dobrej formy i ciekawych przygód.
 
Wystrzegaj się!

Pełnia w Koziorożcu (9-11 stycznia) nadszarpnąć może twoją dobrą opinię w pracy. W czasie kwadratury Wenus
z Marsem (23-29 stycznia) niewinny flirt przynieść może poważne konsekwencje.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020