Horoskop miesięczny - marzec

Serdeczna atmosfera wokół ciebie sprawi, że humor będzie ci dopisywać. Reszty dopełnią sukcesy 
w pracy. Mars w kwadraturze radzi ci przygotować się na większy wysiłek, ale trygon Jowisza gwarantuje, że nie pójdzie on na marne. Miłosną niespodziankę sprawi ci Wenus. Kwadratura Urana skłoni do buntu.

Lewod 23 lipca do 22 sierpnia

Uczucia

Będziesz teraz, Lwie, szczególnie podatny na wdzięki płci przeciwnej i zechcesz pouwodzić. Wyrazy zachwytu i komplementy sprawią ci przyjemność, ale po łapach dasz temu, kto za szybko będzie skracał dystans. Do sypialni nie dasz się zaciągnąć. Sam zaprosisz tam partnera, ale dopiero w czasie kwadratury Wenus i Marsa (18-23 marca). Jeśli urodziłeś się w pierwszych dniach znaku, Uran szykuje ci jazdę bez trzymanki. Niezależnie od metryki, możesz się zakochać jak po raz pierwszy w życiu – do szaleństwa. W stałych związkach przez cały miesiąc panować będzie ciepła, zmysłowa atmosfera. Nie brzmi ekscytująco? Podkręć ją w czasie sekstylu Słońca z Marsem (1-3 marca). Partner będzie wówczas odważniejszy i bardziej otwarty na twoje propozycje. Tym bardziej jeśli uda wam się oderwać od codziennych spraw i wyskoczyć gdzieś tylko we dwoje.

Rodzina

W domu spokój, bo bliscy chodzić będą swoimi drogami albo wyjadą na kilka dni. Ciebie zajmą sprawy przyjaciół. Jakieś plotki, afery, niekończące się domysły i spekulacje. Ktoś ze znajomych da ku temu wiele powodów. Zaczniecie więc spotykać się i zastanawiać, o co może chodzić. Ale i tak nie poznasz prawdy, przynajmniej nie w tym miesiącu. Lwom z pierwszych dni znaku zamarzy się przeprowadzka w inne miejsce. Przejrzysz oferty biur nieruchomości, może nawet obejrzysz jakiś dom czy mieszkanie. Koniec końców uznasz jednak, że twoja własna chata ma spory potencjał i potrzebuje „tylko” gruntownego remontu.

Zdrowie

Ze zdrowiem nie powinieneś mieć, Lwie, kłopotów, jeśli tylko będziesz o siebie dbać. Zacznij od zgłoszenia się na badania kontrolne, zrób morfologię, odwiedź swojego lekarza pierwszego kontaktu. Koniecznie zafunduj sobie także masaże aromatycznymi olejkami lub inne zabiegi relaksujące, które ukoją twoje napięte nerwy. Kwadratura Marsa zapewni ci nieprzerwane dostawy energii, przestaniesz więc unikać sportu i zaczniesz aktywnie spędzać czas. A pod koniec miesiąca nie będziesz musiał, jak dotąd, poszerzać garderoby. I to bez drastycznych diet!

Kariera

Wydaje ci się, że nie masz szans na awans? Nieprawda! Przekonasz się o tym podczas sekstylu Wenus z Jowiszem (19-23 marca). Znajdziesz się wtedy na szczycie, a wszyscy będą gratulować ci sukcesu. Pamiętaj tylko, że wymagania wobec ciebie wzrosną i będziesz musiał, Lwie, jeszcze bardziej się starać. Wenus uczyni cię wyjątkowo miłym i czarującym, co przełoży się na twoje wyniki w pracy. Z istnienia wokół ciebie pewnych układów, koterii i intryg nie będziesz sobie zdawać sprawy, ale na szczęście żadna z nich nie zostanie wymierzona w ciebie. Bardzo się jednak zdziwisz, gdy ich ofiarą padnie ktoś ze współpracowników. Nie wahaj się stanąć w jego obronie. Kwadratura Słońca z Jowiszem (12-16 marca) to szansa dla Lwów z własną działalnością. Możesz liczyć na ekstrakontrakt lub wygrany przetarg, ale istnieje niebezpieczeństwo, że koszty okażą się większe, niż zakładałeś. Miej to na uwadze i robiąc kalkulacje, przyjmij raczej gorszy wariant.

Ważne znaki

Byk pozazdrości ci sukcesów. Pogodzisz się z Wodnikiem.

Co Ci sprzyja

Spokojnie, pewnie i bezpiecznie poczujesz się podczas sekstylu Słońca z Saturnem (7-11 marca). 
W czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (14-16 marca) będziesz w stanie przekonać każdego do wszystkiego.

Wystrzegaj się

Dawne krzywdy niepotrzebnie rozpamiętywać zechcesz w czasie koniunkcji Słońca z Neptunem (5-9 marca). Podczas kwadratury Merkurego

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019