Horoskop miesięczny - lipiec

Załatwisz każdą sprawę, bo nie zabraknie ci energii i siły przebicia. Urlop musi niestety poczekać. 
Słońce i Wenus nie szykują ani beztroskiego wypoczynku, ani wielkiej miłości. Nie zabraknie za to pracy, do której zagoni cię Merkury w twoim znaku. Ale koniunkcja Marsa pozwoli uporać się szybko ze wszystkimi obowiązkami.

Lewod 23 lipca do 22 sierpnia

Uczucia

W stałym związku możesz odnotować lekkie ochłodzenie uczuć. Partnera zajmą inne sprawy i nie będzie na każde twoje skinienie. Nie myśl tylko, że już cię nie kocha, bo to nieprawda. Udowodni ci to w ostatnich dniach miesiąca. Jeśli jeszcze nie masz nikogo na oku, to w czasie kwadratury Marsa z Uranem (8-14 lipca) pojawi się ktoś, do kogo mocniej zabije twoje serce, jednak możesz się bać swoich uczuć i walczyć z nimi, bezskutecznie zresztą. Lwie z ostatniej dekady znaku, nie próbuj na siłę ożywiać związku, który od dawna istnieje tylko formalnie. Może lepiej go zakończyć? Zwłaszcza że już niedługo kogoś poznasz. Jeżeli jednak masz urodziny w pierwszej dekadzie, Uran ześle nie lada orzech do zgryzienia. Z jednej strony nieograniczona wolność, z drugiej pragnienie bliskości. I co wybierzesz?

Rodzina

W domu poczujesz się, Lwie, niedoceniany. Najbliżsi zamiast cieszyć się z twoich sukcesów, będą mieć pretensje, że spędzasz z nimi za mało czasu. Weź sobie ich uwagi do serca, bo w czasie opozycji Słońca 
z Saturnem (7-11 lipca) kryzys zawiśnie w powietrzu. Tym bardziej że domowych obowiązków nie zdołasz zrzucić na nikogo innego. Jeśli chcesz, aby było posprzątane, sam weź się do roboty. Merkury ożywi życie towarzyskie, lecz Mars sprawi, że twoje intencje mogą zostać źle odczytane i gdy będziesz po prostu chciał komuś pomóc, zostaniesz oskarżony, że wtrącasz się w nie swoje sprawy.

Zdrowie

Będziesz na wszystko reagować emocjonalnie i przez to wywoływać konflikty. Jeśli nie chcesz podpaść rodzinie i w pracy, znajdź jakiś sposób, by się wyciszyć, na przykład sport, bo Mars namawia cię do ruchu na świeżym powietrzu. Kondycja do  pozazdroszczenia, jedynie podczas kwinkunksu Marsa z Neptunem (27-31 lipca) unikać powinieneś, Lwie, bardzo wilgotnych miejsc. Aby nie zarazić się grzybicą na basenie, w saunie czy pod hotelowym prysznicem, zawsze miej na nogach klapki.

Kariera

W twoim znaku przebywa waleczny Mars, dlatego pójdziesz przed siebie jak burza. Przestaniesz się obawiać, że czegoś nie umiesz, nie wiesz, lub do czegoś się nie nadajesz. Niektóre Lwy z pierwszej dekady odważą się nawet odejść z pracy i założyć własną firmę. Twoje talenty, których ci nie brakuje, właśnie teraz znajdą uznanie. Mało tego, ktoś tobą urzeczony użyje wszystkich swoich wpływów, by cię wypromować. 
A jeśli zostaniesz w starej firmie, przybędzie ci pracy, bo pojawią się nowe obowiązki. Poradzisz sobie z nimi śpiewająco, a konkurencję zostawisz w tyle. Masz teraz dość sił, by pracować za trzech. Nie będzie interesować cię jednak działalność charytatywna – jeżeli stwierdzisz, że nie jesteś należycie wynagradzany, pożegnasz się bez żalu. Mars zechce cię namawiać do ryzyka finansowego, ale opłaci się. Lecz twoje zyski będą wyłącznie na papierze. Może wszystko, co zarobisz, przeznaczysz na kolejną inwestycję? Ale spokojnie, już niedługo będziesz mógł wypłacić sobie zasłużoną premię.

Ważne znaki

Byk będzie mieć muchy w nosie. Prawdę, nawet trudną, powie ci Panna.

Co Ci sprzyja

Koniunkcja Merkurego z Marsem (7-9 lipca) pomoże ci przebić się ze swoimi pomysłami i inicjatywą. W czasie trygonu Marsa z Jowiszem (21-27 lipca) wywalczysz sobie awans i silniejszą pozycję.

Wystrzegaj się

Podczas opozycji Słońca z Plutonem (12-16 lipca) możesz się narazić  na zemstę. Kwadratura Słońca z Uranem 
(27-31 lipca) sprawi, że coś, na czym ci zależy, nie pójdzie zgodnie z planem.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019