Horoskop miesięczny - listopad

Czas wziąć się w garść i załatwić najpilniejsze sprawy. W pracy musisz zachować zimną krew. Dokucza ci kwadratura Słońca, będziesz więc musiał, Lwie, trochę bardziej się postarać, by wyjść na swoje. Dzięki Wenus  w trygonie masz szansę zarobić dużo pieniędzy. Trudne, ale konieczne decyzje pomoże ci podjąć Merkury w kwadraturze.

Lewod 23 lipca do 22 sierpnia

Uczucia

Wolne Lwy biegać będą z randki na randkę. Z kim? O to nie musisz się martwić. Okazja do romansu zdarzyć ci się może dosłownie wszędzie, dlatego nie warto siedzieć w domu. Choć powodzenia ci nie zabraknie, nie będziesz na razie myśleć o poważnym związku. I dobrze, bo trafisz na osoby o dość niefrasobliwym podejściu do życia, z którymi fantastycznie spędzisz czas. I tyle. Mars w znaku ugodowej Wagi (do 18 listopada) przyniesie poprawę w związkach z problemami. Łatwiej teraz przyjdzie ci wybaczyć partnerowi wszelkie przewinienia i wyciągnąć rękę na zgodę. Nie dotyczy to jednak Lwów z pierwszej dekady, pozostających pod wpływem Urana, który może przewrócić wasze życie do góry nogami. Jeśli zakochasz się, to na zabój, a jeśli zdecydujesz rozstać z partnerem, będzie to rozstanie z hukiem.

Rodzina

Od twoich spraw ważniejsze staną się problemy innych ludzi. Trzeba będzie kogoś wysłuchać, doradzić i pomóc. Wywiążesz się z tego wzorowo. Szykują się udane rodzinne zjazdy, pod warunkiem, że nie zechcesz zadawać niedyskretnych pytań  i udzielać wszystkim dobrych rad. Pełnia w Byku (11-13 listopada) doda ci odwagi, by zmierzyć się z zadaniami, które wiecznie odkładasz. Jeśli od dawna masz zamiar zrobić porządki czy gruntowny remont, tym razem nie znajdziesz pretekstu, by dłużej z tym zwlekać.

Zdrowie

Tylko od ciebie zależy, czy zachowasz formę i sylwetkę, czy pozwolisz, by górę wzięły lenistwo i podjadanie przy każdej okazji. Nie pozwól więc na to i skorzystaj wreszcie z karnetu na siłownię lub basen, który kupiłeś, Lwie, przecież jeszcze we wrześniu. A nuż złapiesz bakcyla i wkrótce nie będziesz mógł wyobrazić sobie dnia bez krótkiego treningu? Natomiast urodzonych w pierwszej dekadzie Uran zainspirować może do bardzo radykalnych zmian. Przejścia na wegetarianizm, rzucenia nałogów lub przynajmniej rezygnacji z soli czy słodzenia herbaty i kawy.

Kariera

Przypomną o sobie nieprzekraczalne terminy, a szef zapragnie przyjrzeć się twojej pracy. Nie uda ci się ukryć żadnych błędów, zrób więc wszystko, by ich nie było. Dzięki dyscyplinie i pracowitości uda ci się wiele osiągnąć, jednak niektórzy współpracownicy okazać się mogą leniami, w dodatku zazdrosnymi o twoje sukcesy. Nie dość, że utrudnią ci pracę, to zaczną rozpuszczać o tobie plotki, które napsują ci trochę krwi podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem (10-12 listopada). Odpuść sobie awantury, tylko na tym stracisz. Licz, Lwie, na siebie i staraj się wszystko załatwić sam. Jeśli masz własną firmę, w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada) możesz mieć problem z wyegzekwowaniem pewnych należności od klientów czy kontrahentów. Jowisz, łaskawy dla Lwów z samego końca znaku, ześle wam ułatwienia i liczne okazje do znalezienia nowej pracy, awansu czy zarobku. Podczas jego koniunkcji z Wenus (22-26 listopada) przekonasz się, że twoje akcje w firmie stoją dobrze, więc  negocjuj z szefem lepsze warunki.

Ważne znaki

Bliźnięta zmylą twoją czujność. Twoje oddanie doceni Rak.

Co Ci sprzyja

Nów w Strzelcu (25-27 listopada) może się okazać początkiem fantastycznej przygody. Słońce w sekstylu z Plutonem (11-15 listopada) pomoże ci znaleźć ludzi, którzy pójdą za tobą w ogień.

Wystrzegaj się

Kwadratura Wenus z Neptunem (12-16 listopada) ponownie obudzić może przykre wspomnienia. W czasie opozycji Marsa z Uranem (21-27 listopada) może się okazać, że jesteś sam przeciw wszystkim.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020