Horoskop miesięczny - maj

Nie ukrywaj swoich pragnień. Porzuć obawy i wątpliwości. I idź tam, gdzie podpowiada ci głos niezawodnej intuicji. Trygony Słońca, Urana, Saturna i Plutona to szansa, by zrealizować ambitne plany i umocnić swoją pozycję. Niestety, Neptun w opozycji, przez cały miesiąc silnie oddziałujący na ciebie, utrudni ci podejmowanie racjonalnych decyzji. Jeśli jednak zdasz się na przeczucie, nie popełnisz błędu.

Pannaod 23 sierpnia do 22 września

Uczucia

Zapowiada się miesiąc bez konfliktów z partnerem. Ale brak silnych emocji wcale nie musi być dobry dla twojego związku. W czasie kwadratury Wenus z Saturnem (5-9 maja) oboje zauważycie, że między wami iskrzy o wiele słabiej niż jeszcze niedawno. Da się to naprawić. Z pomocą kilku afrodyzjaków oraz rozpalających wyobraźnię gadżetów. I namiętnej pełni Księżyca w Skorpionie (17-19 maja). Wolne Panny, jeśli tylko obniżą nieco swe wyśrubowane wymagania, na pewno spotkają kogoś, kto sprawi, że wasze wieczory przestaną być samotne. Czas szybko upłynie na ciekawych rozmowach z inteligentnym partnerem do konwersacji. A miłość? Ta przyjdzie, ale dopiero z czasem, gdy lepiej się poznacie, a ty pozbędziesz się swoich obaw i przestaniesz bronić się przed uczuciem.

Rodzina

W domu nie będziesz mieć wielu obowiązków. Ale nie zechcesz leżeć na kanapie godzinami. Pod wpływem Wenus w Byku zaczniesz się otaczać roślinami w wazonach i w doniczkach. Jeśli masz balkon, ogródek lub działkę, spędzisz tam niejedno miłe popołudnie, pracując w ziemi. A może by tak kupić kawałek gruntu lub przeprowadzić się na skraj miasta... To, co dotąd było tylko marzeniem, w czasie sekstylu Słońca z Neptunem (7-11 maja) może się nieoczekiwanie spełnić!

Zdrowie

Mimo drobnych dolegliwości na tle nerwowym, które ześle ci Mars, twoje zdrowie nie będzie złe. To dlatego że zaczniesz częściej wychodzić i więcej się ruszać. Lecz jeśli urodziłaś się, Panno, na przełomie drugiej i trzeciej dekady, przez Neptuna możesz być wrażliwa na zatrucia, a twój organizm będzie mieć problem z pozbywaniem się toksyn. Dlatego dokuczać ci mogą  bóle głowy, wypryski czy nieustanne zmęczenie. Jeżeli zmiana diety na zawierającą mniej przetworzone produkty nie pomoże, warto zrobić sobie test na nietolerancję pokarmową. Być może, Panno, nie trawisz np. glutenu lub laktozy?

Kariera

Nów w Byku (4-6 maja) wspiera inicjowanie nowych projektów i przynosi twórcze pomysły. Nie ma więc lepszego momentu dla rozkręcania biznesowych przedsięwzięć. Przekonasz się, że własna firma to nic trudnego. Dowiesz się wreszcie, na czym stoisz i jakie są twoje szanse na awans. Być może trzeba będzie się bardziej przyłożyć do pracy lub zrobić jakieś uprawnienia. Z pomocą trygonu Merkurego z Plutonem (17-19 maja) uda ci się rzutem na taśmę zakończyć ważny projekt, a przy okazji zagrać na nosie konkurencji. Najtrudniejsze zadania – wysłanie ważnych pism, egzaminy, rozmowy o pracę, negocjacje z trudnymi klientami – zaplanuj na te dni. Mocne argumenty i zdolność przekonywania to atuty, które zapewnią ci przewagę. Gdy po 21 maja Merkury znajdzie się w Bliźniętach, szukaj ofert szkoleń, zwłaszcza językowych. Nie obejdzie się bowiem bez służbowych wyjazdów. Pieniędzy ci nie zabraknie, ale niektórych twoich znajomym już tak. Jeśli musisz kogoś wesprzeć, rób to z głową, dając wędkę, a nie rybę.

Ważne znaki

Dosyć będziesz mieć Raka. Koziorożec chce dla ciebie dobrze.

Co Ci sprzyja

Koniunkcja Merkurego z Uranem (7-9 maja) pomoże ci odkryć, co się najbardziej opłaca i ma przyszłość. Życzliwość, którą okażesz w czasie sekstylu Merkurego z węzłem księżycowym (15-17 maja),wróci do ciebie pomnożona.

Wystrzegaj się

Opozycja Marsa z Jowiszem (3-9 maja) zwiastuje zamieszanie w domu i konflikty w pracy. Twoje życie prywatne stanie się tematem plotek podczas kwadratury Merkurego z Neptunem (28-30 maja).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019