Horoskop miesięczny - marzec

Twoje sprawy potoczą się szybciej i lepiej, niż się spodziewasz. Ciesz się i nie szukaj dziury  w całym. Słońce, Merkury i Neptun w opozycji zapowiadają przejściowe komplikacje w związkach. Wytrwałością i cierpliwością obdarzą cię Saturn i Pluton w trygonie. Dzięki trygonowi Marsa nie zabraknie ci ani energii, ani silnej woli do realizacji planów.

Pannaod 23 sierpnia do 22 września

Uczucia

To nieprawda, że w miłości i na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone. Jeśli nie będziesz, Panno, grała czysto, sama staniesz się ofiarą własnych manipulacji. Przestań się bawić czyimś uczuciem, jeśli wiesz, że nic z tego nie będzie. Jeżeli zależy ci tylko na seksie, powiedz to, zanim traficie do sypialni, a nie po fakcie. Panny w związkach zasmakują odrobiny goryczy. Jeśli to wasz pierwszy kryzys, nie bierz go na poważnie. Każda para musi się dotrzeć, a stanie się to tym szybciej, im więcej dystansu i tolerancji wykażesz. W ostatnich dniach miesiąca przekonasz się, że po każdej burzy wychodzi słońce. Jeśli masz urodziny w połowie znaku, uważaj, by w czasie koniunkcji Słońca z Neptunem (5-9 marca) nie osądzać pochopnie partnera, a zwłaszcza nie rzucać bezpodstawnych oskarżeń o zdradę. Brak zaufania może go zaboleć.

Rodzina

A gdyby tak, droga Panno, nadrobić zaległości w życiu towarzyskim? Spotkać się ze znajomymi, których od lat nie widziałaś, zaprosić tych, którym obiecywałaś pokazać swoje mieszkanie. Wspominanie dawnych czasów i oglądanie starych zdjęć będzie mieć teraz dla ciebie wiele uroku. W dodatku cofający się Merkury pomoże wyjaśnić kilka nieporozumień z przeszłości. Może okazać się, że niepotrzebnie gryzłaś się czymś przez te wszystkie lata lub miałaś do kogoś nieuzasadniony żal. Mars entuzjastycznie nastawi cię do planów remontu lub budowy własnego domu.

Zdrowie

Cofający się Merkury skomplikuje twoje relacje ze służbą zdrowia. Pomyli terminy, zafałszuje wyniki, wystawi błędną receptę, wyda nie ten lek. Będziesz musiała, Panno,  naczekać się w kolejkach, by wszystko wyprostować, co uda się dopiero po 27 marca. W czasie koniunkcji Merkurego z Neptunem (23-31 marca) zatroszcz się o nerki. Chroń je przed wychłodzeniem i pij dużo płynów. Nigdy nie miałaś alergii?  Uczulić mogą cię pylące już o tej porze brzozy lub ulubiony krem do twarzy.

Kariera

Nie trzymaj się schematów, bo będziesz mieć w tym miesiącu do czynienia z licznymi zaskakującymi sytuacjami, w których trzeba szybko się odnaleźć. Projekty, które wydawały się dopięte, po 5 marca mogą nie zyskać akceptacji i zmuszona będziesz, Panno, przygotować je od nowa. Rozmowy z szefem udadzą się, ale nie przywiązuj wagi do obietnic, które ci złoży w czasie koniunkcji Merkurego z Neptunem (23-31 marca). Wizje twojego rychłego awansu czy podwyżki raczej nie zrealizują się prędko, jeśli w ogóle. Ciesz się więc tym, co masz. A jeżeli uważasz, że zasługujesz na więcej, poszukaj firmy, gdzie cię docenią. Uran zachęci do zmian Panny z pierwszych dni znaku. W czasie jego sekstylu z Wenus (25-29 marca) może wpaść ci w oko ogłoszenie o rekrutacji do ciekawego projektu, który wiązać będzie się z wyjazdem za granicę. A może twoje hobby okaże się tym, na czym zbijesz majątek? Wyczucia w finansach nie będziesz mieć za grosz. Dlatego nie podpisuj żadnych umów i nie inwestuj pieniędzy. Ostrożnie też ze wspieraniem potrzebujących.

Ważne znaki

Nie zawiedziesz się na Byku.  Sporo stracisz przez Bliźnięta.

Co Ci sprzyja

Nów w Rybach (5-7 marca) pozwoli ci na nowo ułożyć życie z partnerem, któremu dasz drugą szansę.
Podczas sekstylu Merkurego z Marsem (17-19 marca) zmiażdżysz przeciwników siłą swoich argumentów.

Wystrzegaj się

Kwadratura Słońca z Jowiszem (12-16 marca) źle odbije się na twoich rodzinnych relacjach. Niekorzystne dla siebie umowy podpisać możesz w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (15-17 marca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019