Horoskop miesięczny - lipiec

Zamiast spieszyć się, denerwować i popędzać innych, nauczysz się żyć w spokoju i na większym luzie.

Sekstyle Słońca i Wenus nastroją cię wakacyjnie, ale Jowisz w kwadraturze nie da ci jeszcze odpocząć. Do podróży i zdobywania wiedzy nakręci cię sekstyl Merkurego. Opozycja Neptuna ostrzeże cię przed osobami o nieszczerych intencjach. 

Pannaod 23 sierpnia do 22 września

Uczucia

Wydaje ci się, że jesteś Panno idealnym partnerem, bo nie spóźniasz się na randki, płacisz za siebie i znasz na pamięć Kamasutrę? W czasie opozycji Wenus z Saturnem (15-19 lipca) twoja druga połowa uświadomi ci, że to trochę za mało. A gdzie bliskość, czułość, zrozumienie? Postaraj się dawać z siebie więcej, a zaczniecie lepiej się rozumieć. I wtedy dopiero twój partner powiedzie, że jest z tobą szczęśliwy. A jeżeli chcesz wycofać się z jakiejś relacji, pomoże ci Merkury w ruchu wstecznym.  Samotne Panny powinny nastawić swe miłosne radary podczas nowiu (1-3 lipca). Możesz spotkać w tych dniach kogoś, kto wyda ci się wymarzonym kandydatem na towarzysza życia. Ale dopiero trygon Wenus z Neptunem (16-20 lipca) pokaże, czy twoje przeczucie było słuszne i to jest właśnie ta osoba, na którą czekałeś.

Rodzina

Twój patron Merkury od 8 lipca jest w ruchu wstecznym, co zaowocować może bezsensownymi sporami i jałowymi dyskusjami, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Policz do dziesięciu i dobrze się zastanów, zanim napiszesz jakikolwiek komentarz, bo  niechcący możesz wywołać burzę. Także w domu trzymaj język za zębami i nie krytykuj decyzji bliskich. I bez twoich nie zawsze taktownych uwag atmosfera będzie napięta. Do urodzonych w trzeciej dekadzie, w czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (23-25 lipca) zapukać może niespodziewany gość. Nie bój, się, nie zostanie dłużej.

Zdrowie

Mars jest pod twoim horyzontem, unikaj więc nadmiernego wysiłku. Przyda ci się za to trochę odpoczynku od codzienności. Zacznij od zmiany codziennych rytuałów, zamiast rano pić w domu kawę, idź do kawiarni. Poza tym odpoczywaj, medytuj, przeczytaj mądrą książkę, a zrozumiesz, co jest naprawdę dla ciebie ważne. Już niedługo wstąpią w ciebie nowe siły i znów będziesz działać na najwyższych obrotach. Podczas wakacyjnych wędrówek nie unikniesz drobnych otarć i zadrapań. Pamiętaj, by odkazić każdą, nawet najmniejszą ranę, bo może być źródłem infekcji.

Kariera

W firmie sporo zadzieje się za twoimi plecami. Możesz przeczuwać, że ktoś intryguje przeciwko tobie, ale nie znajdziesz na to dowodów. Mimo wakacji, ciągnąć będzie cię do szkoły. Chętnie zapiszesz się na jakiś kurs lub weźmiesz udział w szkoleniu. Grozić ci może jednak wypalenie, pod wpływem kwadratury Marsa z Uranem 
(8-14 lipca) nagle stwierdzisz, że obecne zajęcie nie daje ci ani pieniędzy, ani satysfakcji. Niestety znalezienie nowej pracy okazać się może trudniejsze, niż ci się wydaje. To przez sezon urlopowy, jeśli więc możesz, wstrzymaj się z poszukiwaniami. A może w czasie kwadratury Słońca z Uranem (27-31 lipca) szef pozytywnie cię zaskoczy i nagrodzi twoją sumienność, fachowość i zaangażowanie? Pojawi się też okazja do zarobienia większych pieniędzy na czymś, na czym się znasz, ale nie jest to twoim zawodem. Gdy 28 lipca Wenus znajdzie się pod twoim horyzontem, musisz zacisnąć pasa. Zwłaszcza podczas urlopu uważaj, by nie przekroczyć budżetu.

Ważne znaki

Wodnik będzie ci zawracał głowę. Swoje zdanie narzuci ci Lew.

Co Ci sprzyja

Trygon Wenus z Neptunem (16-20 lipca) pomoże ci zrealizować marzenia o wielkiej miłości. Gdy Merkury spotka się ze Słońcem (20-22 lipca), możesz doznać olśnienia i zrozumieć sens wielu spraw.

Wystrzegaj się

Koniunkcja Merkurego z Marsem (7-9 lipca) uczyni cię, Panno, drażliwą. Zabraknąć ci może cierpliwości. W czasie kwinkunksu Marsa z Neptunem (27-31 lipca) twoja odporność sięgnie dna. Uważaj na siebie.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019