Horoskop miesięczny - listopad

Najwyższa pora, by wyjść z cienia. Twoje pomysły czekają na szybką realizację. Trzymaj się tylko realiów. Słońce w sekstylu pomoże ci zyskać samodzielność. Ciekawe spostrzeżenia przyniesie sekstyl Merkurego. Uran w trygonie radzi nie rezygnować z marzeń i postawić na kreatywność. W twoich relacjach nabałagani Wenus w kwadraturze.

Pannaod 23 sierpnia do 22 września

Uczucia

Cofający się Merkury skłania do rozgrzebywania przeszłości. Jeśli zdawało ci się, że już się z czymś, Panno, uporałaś, pożegnałaś kogoś na zawsze, w czasie jego sekstylu z Saturnem (12-14 listopada) będziesz musiała na chwilę do tego wrócić. Ale dzięki temu zamkniesz ten rozdział na dobre. Wenus  może cię zachęcać do działań nie do końca przemyślanych. Miej to na uwadze, zanim wyznasz komuś miłość lub że go nienawidzisz. Decyzji podjętych w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (10-12 listopada) nie da się już odwołać. Podczas kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada) zafascynuje cię ktoś nowo poznany, ale nie obdarzaj go na starcie zbyt dużym zaufaniem. Dla par myślących o wspólnej przyszłości najlepszy czas na urzędowe formalności to koniunkcja Jowisza z Wenus (22-26 listopada).

Rodzina

Na życie towarzyskie nie będziesz, Panno, mieć ochoty, odkryjesz za to urok samotnych spacerów i rozmyślań. Więcej uwagi poświęcisz sprawom domowym, porządkowaniu, zmianie wystroju czy remontom. Możesz się nawet zagalopować  i zacząć urządzać mieszkanie i życie innym, nie rozumiejąc, czemu się nie cieszą. Nów Księżyca (25-27 listopada) to szansa na zmianę w układach, które ci nie pasowały. Wskazana jest przy tym delikatność i takt, zwłaszcza w czasie opozycji Marsa z Uranem (21-27 listopada).

Zdrowie

Mars radzi ci zająć się swoim teraz ciałem. Nie muszą to być od razu wyczerpujące treningi na siłowni. Wystarczy dłuższy spacer, chwila na basenie albo masaż wykonany rękami specjalisty, byś poczuła się, Panno, o niebo lepiej. Nie zapominaj zapiąć się, wziąć parasol czy włożyć czapkę, zwłaszcza podczas mokrych i wietrznych dni, gdy pod wpływem wstecznego biegu Merkurego możesz być bardzo rozkojarzona. Jeśli masz urodziny w połowie znaku, czeka cię również jakaś batalia z instytucją. Możesz otrzymać odmowną decyzję, na przykład o przyznaniu renty zdrowotnej lub sanatorium i będziesz zmuszona się od niej odwołać.

Kariera

Spadnie na ciebie mnóstwo pilnych spraw. W tym gąszczu łatwo się zagubić i popełnić błędy. Na szczęście podzielność uwagi jest twoją mocną stroną. Łatwiej też będzie ci skoncentrować się, gdy 20 listopada Merkury przestanie biec ruchem wstecznym. Do tego czasu lepiej dwa razy sprawdzaj wszystkie dokumenty i wyliczenia. Później będziesz w rewelacyjnej formie intelektualnej. Jeśli więc czeka cię szkolenie lub masz do zdania jakiś egzamin, zaplanuj go na ostatnią dekadę miesiąca. Jeżeli obchodzisz urodziny na początku znaku, dzięki pomocy Urana odkryjesz, jak usprawnić swoją pracę. Z twoich rozwiązań skorzystają przy tym też wszyscy. Najbardziej dynamiczny czas czeka Panny urodzone w ostatniej dekadzie, za sprawą Jowisza. Jego koniunkcja z Wenus (22-26 listopada) to świetny moment na zawarcie spółki, podpisanie kontraktu, transakcje finansowe i nawiązywanie biznesowych kontaktów. Będziesz mieć nosa do interesów.

Ważne znaki

Nie dogodzisz Strzelcowi. Byk dochowa powierzonej tajemnicy.

Co Ci sprzyja

Sekstyl Merkurego z Plutonem (9-11 listopada) pomoże ci trafić w samo sedno. Pozycję zawodową uda ci się umocnić dzięki sekstylowi Merkurego z Saturnem (29-30 listopada).

Wystrzegaj się

W czasie kwinkunksa Wenus z Uranem (3-7 listopada) możesz z błahego powodu zerwać dobrze rokującą relację. Nie bierz niczego za pewnik w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020