Horoskop miesięczny - luty

Pokażesz pazur, ale przy okazji możesz sobie narobić wrogów. Miłość wreszcie przysłoni ci cały świat. Merkury w znaku Ryb od 17 lutego będzie się cofać. Przestaniesz krytycznie patrzeć na świat, za to możesz się zakochać! Uskrzydli cię trygon Marsa oraz Jowisza. Saturn i Pluton również w trygonie gwarantują bardzo owocny czas.

Pannaod 23 sierpnia do 22 września

Uczucia

Rzadko bywasz w tak romantycznym nastroju. Głowa w chmurach, czułe słowa, objęcia, pocałunki… Nawet w związkach z wieloletnim stażem zakipi od namiętności, a co dopiero w tych, które niedawno powstały. Lub dopiero powstaną, bo najbliższe dni obfitować będą w udane randki. Najsilniejsze zauroczenie spadnie na Panny z pierwszej dekady. Nie planuj tylko od razu wspólnej przyszłości i nie rezerwuj terminu w urzędzie. Pamiętaj, że Merkury w retro zakłada ci na nos różowe okulary, przez które partner wydaje się nie mieć żadnych wad. W ostatniej dekadzie miesiąca nic nie zakłóci małżeńskiej sielanki. Skoncentrujesz się na ukochanym i jego potrzebach, a przestaniesz roztrząsać kwestie brudnych skarpetek pod łóżkiem. Sekstyl Słońca z Marsem (22-26 lutego) podniesie temperaturę w waszej sypialni.
 
Rodzina

Randki i spotkania towarzyskie będą dla ciebie ważniejsze niż rodzinne sprawy. W czasie opozycji Marsa z węzłem księżycowym (22-27 lutego) możesz  się więc narazić krewnym. Zwłaszcza tym starszym i potrzebującym pomocy lub zainteresowania, na co dotąd mogli liczyć. Postaraj się spędzić z nimi trochę czasu albo dłużej pogadać przez telefon. Sprzyja temu trygon Merkurego z węzłem księżycowym (8-10 lutego). Starzy znajomi mogą mieć przed tobą tajemnice, co szczególnie zaniepokoi cię podczas nowiu (22-24 lutego). Nie ma to związku z tobą, więc nie doszukuj się wszędzie spisku.
 
Praca i pieniądze

Będzie ci zależeć, aby twoja praca i poświęcenie dla firmy zostały docenione. Zrobisz wszystko, by przebić się ze swoimi rozwiązaniami, w czym pomoże ci trygon Marsa z Uranem (18-24 lutego). Chętnie rzucisz, Panno, wyzwanie konkurencji, staniesz do rywalizacji o wymarzone stanowisko. A jeżeli przy okazji nadepniesz komuś na odcisk – nawet tego nie zauważysz. Nie będziesz więc zupełnie świadoma intryg i nieczystych zagrywek, które mogą zaszkodzić ci w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (25-27 lutego). Aby nie paść ofiarą paskudnej plotki czy nawet hejtu, strzeż swojej prywatności i nie dziel się z kolegami uwagami na temat szefa czy współpracowników. Jeśli wybierasz się na rozmowę o pracę lub zdajesz egzamin w drugiej połowie miesiąca, musisz być szczególnie skoncentrowana, by nie popełnić głupiego błędu. Głowy do interesu teraz mieć nie będziesz. Pieniądze zaczną więc raczej wypływać, niż wpływać.
 
Zdrowie

Będziesz, Panno, w niezłej formie. Pełna energii możesz szaleć na śniegu, lodowisku lub narciarskim stoku. Jeżeli masz urodziny w pierwszej dekadzie, dokuczać ci mogą jedynie przejściowe problemy z gardłem – chrypka, drapanie – na które pomoże gorące mleko z miodem. Sekstyl Jowisza z Neptunem, aktywny niemal przez cały miesiąc, wzmacniać będzie skuteczność leków. Jeśli więc zwykle zażywasz całą tabletkę na ból głowy, tym razem wystarczy tylko pół. Z drugiej strony łatwo będzie przedawkować nie tylko medykamenty, ale także alkohol, więc uważaj.
 
Ważne znaki

Z Bliźniętami się nie dogadasz. Uwiedzie cię Rak.

Co Ci sprzyja?

Sekstyl Wenus z Saturnem (1-4 lutego) pomoże ci przyoszczędzić. Warto szukać okazji i promocji. W czasie sekstylu Merkurego z Uranem (4-6 lutego) możesz opanować coś, co do tej pory sprawiało ci problem.
 
Wystrzegaj się!

Pełnia Księżyca (8-10 lutego) nie wpłynie dobrze na twoje nerwy. Możesz być, Panno, rozdrażniona. Wsteczny bieg Merkurego (17-29 lutego) skomplikuje to, co było na pozór proste i oczywiste.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020