Horoskop miesięczny - styczeń

Świat będzie ci przychylny. Dużo możesz zyskać dzięki życzliwym ludziom oraz znajomościom. Za sprawą kwadratur Słońca i Saturna pojawi się więcej pracy. Wenus i Jowisz w sekstylu spełnią jakieś twoje marzenie. Na zranienia i wypadki naraża cię opozycja Marsa. Pomyśl więc, zanim zaczniesz działać, radzi Merkury w kwadraturze.

Wagaod 23 września do 22 października

Uczucia

Będziesz, Wago, bardzo kochliwa, a frywolna atmosfera karnawałowych zabaw sprawi, że łatwo dasz się uwieść. Na randkę umawiaj się między 16 a 21 stycznia. Wenus w trygonie z Marsem zagwarantuje niezapomniane wrażenia w sypialni, do której pewnie traficie, nawet jeśli to pierwsze spotkanie. Niestety, obietnice, które możesz usłyszeć, okażą się bez pokrycia. Nie wierz więc słowom, a patrz na czyny, szczególnie jeśli urodziłaś się w drugiej dekadzie. Nie zaszkodzi zrobić wywiadu wśród znajomych, pogrzebać w internecie. Nie mniej ostrożne powinny być Wagi w stałych związkach. Swojego partnera możesz być pewna, ale czy siebie samej również? Mars i Uran w Baranie podsuwają wiele pokus, a jeśli urodziłaś się w końcu znaku, możesz odkryć w sobie erotyczne pragnienia, nie do końca zgodne z twoimi zasadami.

Rodzina

Spokojna, taktowna, zrównoważona? Nie tym razem, Wago. Mars w opozycji ujawni nerwową, wybuchową stronę twojej natury. Co nie wpłynie dobrze na kontakty z bliskimi. Naucz się liczyć do dziesięciu, a uchroni cię to przed konfliktami w domu. W nielicznych momentach, gdy tam zawitasz. Bo najczęściej będziesz biegać ze spotkania na spotkanie i zaszczycać swą osobą imprezy. Zapragniesz zwrócić na siebie uwagę, zaistnieć. Masz szansę spełnić te marzenia, bo w dniach 20-24 stycznia sprzyja ci Wenus w koniunkcji z Jowiszem. Przyniesie ci popularność i pomoże tam, gdzie wiele zależy od przychylności innych.

Zdrowie

Będzie wystawione na próbę. Wystarczy chwila w przeciągu czy w towarzystwie przeziębionej osoby, a zaraz zaczniesz, Wago, kichać. Dlatego lepiej zostać w domu, choć tu też czyha wiele zdradliwych pułapek. To przede wszystkim wrząca woda i ostre przedmioty, co w połączeniu z twoją czasową nieporadnością grozi nawet wizytą na SOR. Cokolwiek robisz, dobrze się do tego przygotuj, działaj powoli i ostrożnie, a najlepiej skorzystaj z pomocy kogoś, kto podlega lepszym astrologicznym wpływom.

Kariera

Od pieniędzy ważniejszy będzie dla ciebie rozwój osobisty. Jeśli więc szukasz pracy, wybierzesz takie zajęcie, które zagwarantuje ci kontakt z ciekawymi ludźmi i możliwość nauki nowych rzeczy, mniejsza o wynagrodzenie. Nie bądź jednak, Wago, przesadną altruistką i nie rób za darmo tego, co inni wykonują za ciężkie pieniądze, naucz się cenić. Bo jeśli urodziłaś się w pierwszej dekadzie, wpływ Saturna przyniesie z tym problem. Twoją karierę zastopować może także nadmierna skromność i nieśmiałość. Walcz z nimi i mimo tremy, zabieraj głos na zebraniach, zgłaszaj swoje propozycje i nie bój się ich bronić. Wesprą cię w tym koledzy oraz Mars w kwadraturze z Merkurym (7-9 stycznia). Egzamin z cierpliwości, dojrzałości i odporności na stres przyjdzie ci zdać w czasie kwadratury Marsa z Saturnem (18-24 stycznia). Będziesz wówczas zmuszona poświęcić swoje prywatne plany, by ratować sytuację w pracy. Warto także ubezpieczyć w tym czasie mieszkanie.

Ważne znaki

Możesz liczyć na lojalność Koziorożca...i wielkie serce Ryb

Co Ci sprzyja

Kiedy Wenus utworzy trygon z Marsem (16-21 stycznia), możesz się zakochać od pierwszego wejrzenia! Gdy Wenus będzie w koniunkcji z Jowiszem (20-24 stycznia), masz szansę wygrać na loterii lub ubić złoty interes.

Wystrzegaj się

W czasie kwadratury Słońca z Uranem (16-20 stycznia) czeka cię trudny sprawdzian z wierności. Nie szukaj dziury w całym i nie stwarzaj problemów podczas koniunkcji Merkurego z Saturnem (12-14 stycznia).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019