Horoskop miesięczny - lipiec

Wszystko uda ci się osiągnąć, pod warunkiem że zdołasz zapanować nad emocjami. Nie wyładowuj się na bliskich. Spokoju nie dadzą ci kwadratury Słońca, Jowisza, Saturna i Plutona. Merkury sprawi, że emocje będą się w tobie kotłować. Mars wprawi cię w nerwowy dygot. Trygon Wenus poprawi ci za to nastrój.

Wagaod 23 września do 22 października

Uczucia

Rozmawiaj z partnerem o tym, co ci się nie podoba. Inaczej w czasie kwadratur Merkurego z Marsem (7-9 i 26-28 lipca) tłumione emocje dadzą o sobie znać w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Ty wybuchniesz, Wago, jak wulkan z byle powodu, a on nie będzie wiedział, o co ci tak naprawdę chodzi. Samotne Wagi najlepiej zrobią, jeśli na pewien czas wezmą sobie wolne od związków. Zwłaszcza jeżeli niedawno się z kimś rozstałaś, uważaj, by w czasie pełni (4-6 lipca) nie wpaść z deszczu pod rynnę. Zbyt szybka chęć zapełnienia pustki w sercu może sprawić, że zwiążesz się z osobą, która będzie kopią twojego eks i potraktuje cię dokładnie tak samo. W ostatniej dekadzie miesiąca, gdy Słońce wejdzie do znaku Lwa, z większym optymizmem spojrzysz, Wago, w przyszłość. I być może właśnie wtedy spotkasz kogoś, kto sprawi, że letnie dni znów nabiorą intensywnych barw.
 
Rodzina

Znajdziesz czas dla rodziny, znajomych i na własne przyjemności w pierwszej połowie miesiąca. Ale drugą połowę zechcesz spędzić w samotności, w jakimś cichym zakątku Polski, w bliskim kontakcie z przyrodą. Znając ciebie, długo nie wytrzymasz bez ludzi. Jednak te krótkie chwile, w których nawiążesz, Wago, kontakt sama ze sobą, okażą się bezcenne. 25-29 lipca, kiedy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Neptunem, w twoim otoczeniu pojawić się może ktoś sympatyczny, ale nieuczciwy. Nie daj zamydlić sobie oczu komplementami i dyskretnie wybadaj, jakie są jego prawdziwe intencje.
 
Praca i pieniądze

To nie jest czas, by szturmem zdobywać nowe rynki i zlecenia. Przydadzą się za to dyscyplina i koncentracja, czeka cię bowiem sporo papierkowej roboty, najwięcej Wagi z trzeciej dekady. Mimo że pojawią się nowe perspektywy i propozycje, nie zaczynaj nic przed 12 lipca, bo tylko stracisz czas. Z kolegami możesz mieć kilka zgrzytów. Cóż, zazdroszczą ci sukcesów, ale nie zaogniaj sytuacji. Dotyczy to zwłaszcza urodzonych w środku znaku. Merkury wspiera cię w poszukiwaniu nowej pracy. A jeśli masz własną działalność, pomoże przyciągnąć klientów, zareklamować szerzej swoje produkty czy usługi. W finansach stabilnie i to na tyle. Na razie lepiej nie będzie, ale w portfelu na pewno nie ujrzysz jeszcze dna. Tym bardziej że możesz być, Wago, spokojna o swoje
inwestycje. Czuwa nad nimi Saturn, więc nie będziesz stratna, o ile powstrzymasz się od nerwowych ruchów. A jeśli przydałby ci się kredyt, dostaniesz go od ręki.
 
Zdrowie

Nie bagatelizuj kłucia w mostku czy bólów niewiadomego pochodzenia. Przede wszystkim dbaj o serce, stosując zdrową, nisko tłuszczową dietę i nie zmarnuj żadnej okazji do odpoczynku. Nic się nie stanie, jeśli pranie czy odkurzanie przełożysz na później. Twój relaks jest teraz najważniejszy. Pamiętaj tylko, że odpoczynek nie oznacza leżenia przed telewizorem. Doskonale zrobi ci umiarkowany ruch i niezbyt duży wysiłek, na przykład codzienny spacer, dzięki któremu w prosty sposób rozładujesz stres i dotlenisz organizm. Nie musisz unikać słońca, ale nie opalaj się za długo. Stosuj kosmetyki z filtrem, a unikniesz przykrych poparzeń i przebarwień.
 
Ważne znaki

Odkryjesz, co myśli Koziorożec. Bliźnięta cię zrozumieją.

Co Ci sprzyja?

Opozycję Merkurego z Jowiszem (29-31 lipca) wykorzystaj na załatwienie spraw w urzędzie i w banku.
Kwinkunks Wenus z Plutonem (30-31 lipca) to okazja, by spłacić dług wdzięczności.
 
Wystrzegaj się!

Zadawnione konflikty i pretensje powrócą z całą mocą podczas opozycji Słońca z Plutonem (13-17 lipca).
Postaraj się nie brać sobie do serca przykrych słów, które usłyszysz w czasie kwadratury Merkurego z Marsem (26-28 lipca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020