Horoskop miesięczny - listopad

Poczujesz sporą ekscytację i chętnie podejmiesz nowe wyzwania. Może wreszcie zaczniesz uprawiać sport?
Mars w twoim znaku do 18 listopada obiecuje ci niespożytą energię. Radość życia, kreatywność i fantazję ześle sekstyl Wenus. Zmysłem praktycznym obdarzy cię Saturn. Sekstyl Jowisza zapewni ci szczęśliwy traf.

Wagaod 23 września do 22 października

Uczucia

Będziesz teraz duszą towarzystwa, żadna impreza, premiera czy spotkanie nie odbędzie się bez twojego udziału. Nowi ludzie wokół to szansa na flirt, z której ochoczo skorzystasz. Oczywiście pod warunkiem, że jesteś, Wago, wolna. A jeśli od dawna na kimś ci zależy, Wenus pomoże znaleźć drogę do jego serca. Sparowanym Wagom przyniesie słodkie chwile we dwoje. Partner dogadzać będzie ci na każdym kroku. Bombonierki, czekoladki, wspólne kolacyjki, śniadania do łóżka... Jeżeli nie chcecie przypłacić tego oponką, musicie wziąć się ostro do miłosnej gimnastyki, do czego zresztą ani chęci, ani sił nie powinno wam zabraknąć. Jeśli przyszłaś na świat w drugiej dekadzie znaku, podczas kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada) możesz spotkać miłość z dawnych lat i okaże się, że nie wszystko między wami jeszcze definitywnie skończone.

Rodzina

W domu przejmiesz stery i zarządzisz nowe porządki. Nie staraj się tylko za wszelką cenę udoskonalić tego, co dobrze działa.  Gdyby jakieś zadanie cię przerosło, stukaj do swoich sąsiadów, którzy w czasie nowiu (25-27 listopada) będą wyjątkowo uczynni. Z dziećmi mieć będziesz dobry kontakt, niezależnie, czy masz młodsze czy starsze. Nastolatki mogą nawet zwierzyć ci się z problemów sercowych. Potraktuj je serio i niech nie kusi cię, by zażartować z nich podczas rodzinnego spotkania.

Zdrowie

Nie zabraknie ci energii i odwagi. Panuj tylko nad emocjami, bo w czasie kwadratury Marsa z Plutonem (2-8 listopada) możesz mieć duże kłopoty z utrzymaniem wewnętrznej równowagi i nagle wybuchnąć  bez większego powodu. Czy warto tak się przejmować? Pozwól sobie na relaks, spędzaj  dużo czasu z bliskimi, przyjaciółmi i na świeżym powietrzu. Pamiętaj tylko o stosownym ubraniu. Jeśli uprawiasz jakiś sport, możesz liczyć na sukcesy, jeśli nie – najwyższy czas zacząć. Na przykład przygodę z joggingiem lub jogą. Uważasz, że to nie dla ciebie? Ultramaratończycy też zaczynali od przebiegnięcia swego pierwszego kilometra.

Kariera

Jeżeli chcesz się wybić, zmienić pracę lub cokolwiek osiągnąć, do 18 listopada masz czas, by działać! Nie musisz teraz nikogo słuchać, to ty rozdajesz karty. Będzie tak, jak chcesz, realizuj więc własne wizje. Wagi, które miały problemy w przebiciu się ze swoimi pomysłami, wreszcie zostaną wysłuchane. Poczujesz się nawet, Wago, doceniona, gdy ktoś, kto cię  tylko krytykował i torpedował twoje propozycje, w czasie sekstylu Merkurego z Saturnem (29-30 listopada) przyzna ci rację. Urodzeni w drugiej dekadzie mają najlepszy czas na służbowe wyjazdy. Szkolenia, na które zapiszesz się podczas koniunkcji Słońca z Merkurym (10-12 listopada), przyniosą ci szansę na awans lub korzystną zmianę. Talent do pomnażania pieniędzy wykorzystaj, inwestując na giełdzie. W czasie koniunkcji Wenus z Jowiszem (22-26 listopada) będziesz wiedzieć, na co postawić. Z tą wiedzą możesz nawet spróbować swojego szczęścia w hazardzie, uważaj tylko, by się nie zagalopować.

Ważne znaki

Uważaj na nieobliczalnego Skorpiona. Od serca pogadasz z Panną.

Co Ci sprzyja

Odzyskać stracone pieniądze pomoże ci kwinkunks Wenus do węzła księżycowego (7-11 listopada). Gdy Wenus znajdzie się w trygonie z Uranem (26-30 listopada), wpadniesz na pomysł, jak zdobyć czyjeś serce.

Wystrzegaj się

Kwinkunks Wenus z Uranem (3-7 listopada) zepsuje ci gust. Możesz nabyć nietwarzowy ciuch lub jakiś kicz.
Próbując zadowolić wszystkich, nie zadowolisz nikogo w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020