Horoskop miesięczny - wrzesień

Trudno będzie ci wdrożyć się w firmowy rytm. Twój urok mocno podziała na płeć przeciwną. Wpływ Słońca i Marsa zaowocować może spadkiem sił i nastroju. Zwolnić tempo i skoncentrować się na najważniejszych sprawach pomogą  Saturn i Pluton. W drugiej połowie września Wenus i Merkury zwiastują kilka ciekawych spotkań.

Wagaod 23 września do 22 października

Uczucia

Opozycja Wenus z Neptunem (2-6 września) namieszać może w długoletnich związkach Wag z trzeciej dekady. Jeżeli jedyną wadą twojego partnera jest to, że z wiekiem przybyło mu zmarszczek lub kilogramów, dobrze się zastanów, co robisz. Fascynacja kimś atrakcyjnym szybko minie. Wolne Wagi podobać będą się wszystkim... z wyjątkiem tej jednej osoby, na której ci zależy. Chyba nie jesteś w jej typie i nic tego nie zmieni. Sezon na randki zacznie się dla ciebie po 15 września. Twoja moc uwodzenia przyciągnie kilku adoratorów. Uważaj, by nie sprowokować starcia o ciebie. Wagi w związkach odnajdą wtedy stracony czas, a partner na nowo uwiedzie je inteligencją i poczuciem humoru. Jeśli przyszłaś, Wago, na świat w pierwszej dekadzie, nów 
w twoim znaku (27-29 września) może być początkiem nowej wspólnej drogi.

Rodzina

Udane wakacje z rodziną nie muszą się skończyć. Wystarczy, że będziecie robić to samo, co na urlopie – wspólne spacery, wycieczki rowerowe... Przynajmniej w weekendy. Udane spotkania towarzyskie szykują ci Merkury i Wenus po 15 września. Uda ci się odnaleźć znajomych z dawnych lat i razem wpadniecie na pomysł, by zorganizować klasowy zjazd. I tylko podczas kwadratury Wenus z Saturnem (23-27 września) najdzie cię ochota, by wyjechać i spędzić te dni z dala od świata z wyłączonym telefonem. Dlaczego nie? W końcu każdemu czasem potrzebny jest taki reset.

Zdrowie

Nie jesteś teraz wulkanem energii, forsowanie się nie wyjdzie ci więc na dobre. W przeciwieństwie do wyciszających form jogi czy uspokajającej gimnastyki tai-chi. Bez obaw możesz zanurzyć się także w wodzie, np. w jacuzzi. Ale przede wszystkim naucz się mówić NIE i nie angażuj się w działania, na które nie masz ani sił, ani ochoty. Pierwsza połowa września to czas na porządne oczyszczenie. Pilingi, drenaż limfatyczny, masaż chińską bańką sprawią, że cera nabierze blasku, a po cellulicie zostanie tylko wspomnienie.

Kariera

Możesz spóźniać się do pracy, a koledzy i nieustanne powiadomienia z portali społecznościowych zaczną cię rozpraszać. Będziesz musiała, Wago, robić to samo po kilka razy i poprawiać błędy. W dodatku tym razem szef pozostanie nieczuły na twój wdzięk. W czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (5-7 września) nie uda ci się prawdopodobnie uniknąć dyscyplinującej rozmowy. Potraktuj ją jako pierwsze i ostatnie ostrzeżenie i zmobilizuj się do pracy. Jeśli sam jesteś szefem, musisz uważać, by nie pozwolić na zbytnie rozluźnienie atmosfery w zespole, bo może się to odbić na wynikach. Ostatnia dekada miesiąca należeć będzie do ciebie. Pokażesz, że jesteś odpowiedzialnym i godnym zaufania pracownikiem, o czym szef na pewno nie zapomni, gdy wyznaczać będzie kierownika nowego ważnego projektu. Na większe pieniądze będziesz musiała, Wago, jeszcze poczekać. Na razie przyjdzie ci zadowolić się obietnicą podwyżki, a że z obietnicami różnie bywa, nie szastaj pieniędzmi, których jeszcze nie masz.

Ważne znaki

Z Baranem stworzysz szczęśliwą parę. Doniesie na ciebie Lew.

Co Ci sprzyja

Z pomocą trygonu Wenus do Plutona (5-9 września) uda ci się zrobić na kimś piorunujące wrażenie. Koniunkcja Merkurego z Wenus (12-14 września) to dobry dzień na wyjazd służbowy lub rozpoczęcie nauki.

Wystrzegaj się

Wenus w kwinkunksie z Uranem (17-21 września) może cię postawić w bardzo niekorzystnym świetle. 
Decyzje, które podejmiesz w czasie kwinkunksa Wenus z Neptunem (26-30 września), mogą okazać się błędne.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube