Horoskop miesięczny - marzec

Nie wstydź się mówić o swoich talentach, a ktoś je wreszcie doceni. Sukces jest bliżej, niż myślisz. Jowisz w sekstylu przywróci ci wiarę w swoją wartość, a za tym pójdą atrakcyjne zawodowe propozycje. Kwadratury Saturna i Plutona zmącą rodzinną sielankę. Twoimi sercowymi sprawami opiekuje się Wenus w pięknym trygonie.

Wagaod 23 września do 22 października

Uczucia

Marzyć będziesz o idealnej miłości i zrobisz wszystko, by spełnić te pragnienia. Ale najpierw zastanów się, na ile są one realne. Brak kontaktu z rzeczywistością może cię sporo kosztować. Bohaterami towarzyskiego lub miłosnego skandalu stać się mogą urodzeni w trzeciej dekadzie. W stałym związku na pierwszym miejscu postawisz, Wago, seks i razem z partnerem szukać będziecie nowych erotycznych doznań. Emocje sięgać będą zenitu, więc równie dobrze może być cudownie, jak i bardzo źle. Wszelkie kłótnie okażą się jednak krótkotrwałe, a namiętne pojednanie, które po nich nastąpi, długo będziesz wspominać 
z wypiekami na twarzy. Drobne przeszkody, jak odwołanie randki czy opóźnienia waszych wspólnych planów, mogą dać ci się we znaki w czasie koniunkcji Merkurego z Neptunem (23-31 marca).

Rodzina

W pierwszej połowie miesiąca wolny czas zechcesz  spędzać w domu przy lekturze, dobrym filmie. Do obcych ludzi podejdziesz nieufnie. Nie odezwiesz się do kogoś, kogo dobrze nie znasz, obawiając się, że to, co powiesz, wykorzysta przeciwko tobie. Ale nie będziesz czuć się, Wago, osamotniona. Zadbają o to twoi starzy przyjaciele. Impreza, na którą zaproszą cię w czasie pełni, w twoim znaku (20-22 marca), przejdzie do historii najbardziej udanych. Wagi urodzone w trzeciej dekadzie podczas kwadratury Wenus z Uranem (1-3 marca) znaleźć się mogą w sytuacji, która wymagać będzie dyplomacji, co teraz nie  jest waszą mocną stroną. Zanim skrytykujesz lub oskarżysz kogoś, spróbuj najpierw postawić się w jego sytuacji.

Zdrowie

Ciesz się tym, że chwilowo masz mniej obowiązków i stresów, ładuj akumulatory. I nie bierz niczego do siebie. Dystans do tego, co się wokół ciebie dzieje, pomoże ci zachować dobry humor. Możesz też zerwać z nałogiem, bo nie musisz rozładowywać napięcia ani poprawiać sobie nastroju używkami. Mars w kwinkunksie grozi zatruciami i problemami żołądkowymi. Nie jadaj teraz w podejrzanych miejscach i sprawdzaj daty ważności na opakowaniach. Na bóle kręgosłupa dobrze zrobi ci basen.

Kariera

Ze swojej pracy nie będziesz, Wago, do końca zadowolona, choć niby wszystko w porządku i szef cię chwali. To twój perfekcjonizm! Walcz z nim, zanim zmieni się w pracoholizm i zacznij wreszcie sama siebie doceniać. To znaczy, że nie musisz godzić się na wszystko. Na przykład wypłacanie pensji z opóźnieniem czy kolejne darmowe nadgodziny w miesiącu. Praca czeka na Wagi urodzone na przełomie drugiej i trzeciej dekady. Ktoś, na kim jakiś czas temu zrobiłaś wrażenie, może polecić cię nowemu pracodawcy. Albo też dawna rozmowa kwalifikacyjna, o której zdążyłaś już zapomnieć, nagle przyniesie nieoczekiwany efekt. Z każdą złotówką nie będziesz musiała się liczyć, ale to nie powód, by wydawać pieniądze bez opamiętania. Lepiej odłożyć coś na czarną godzinę. Wagi z pierwszej dekady zapragną odrobiny luksusu i wydadzą więcej pieniędzy na urządzanie i dekorowanie mieszkania.

Ważne znaki

Koziorożec będzie na NIE! Nowe plotki przyniesie Lew.

Co Ci sprzyja

Podczas sekstylu Wenus z Jowiszem (19-23 marca) możesz kupić jakieś cudo z galerii lub sklepowej wystawy.
W czasie sekstylu Wenus z Uranem (25-29 marca) pewne przypadkowe spotkanie zapoczątkuje miłosną przygodę.

Wystrzegaj się

Uważaj, by przez swoją nonszalancję nie zepsuć dobrego wrażenia podczas kwadratury Merkurego z Jowiszem (15-17 marca). Zazdrość, plotki

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019