Horoskop miesięczny - maj

Przekonasz się, Wago, że potrafisz być skuteczna i zorganizowana. Ogarniesz dom i sprawy zawodowe. Wenus w opozycji zwróci na ciebie uwagę płci przeciwnej. W nauce i interesach pomoże ci trygon Merkurego. Mars w trygonie na początku maja uaktywni cię towarzysko i sportowo. Tematów do przemyśleń dostarczy kwadratura Saturna.

Wagaod 23 września do 22 października

Uczucia

Pierwsza połowa miesiąca należeć będzie do ciebie, Wago. Jeśli nie masz pary, nastaw swój miłosny radar, a Wenus sprawi, że ktoś wart grzechu znajdzie się w jego zasięgu. Płeć przeciwna nie oprze się twojemu urokowi. Przyciągać możesz jednak zarówno kandydatów na poważny związek, jak i na erotyczną przygodę. Trudno będzie odróżnić, kto jest kto, z czego wyniknąć może kilka nieporozumień. Wiele miłych chwil w związkach przyniesie wam trygon Wenus z Jowiszem (7-11 maja). Przestaniesz się złościć na partnera, a on zaskoczy cię romantycznym prezentem. Więcej uwagi poświęć swej drugiej połówce po 15 maja, bo pojawić się może przy niej konkurencja, która nie gra fair. Koniunkcja Wenus z Uranem (16-20 maja) ostrzega, że nie wolno zlekceważyć tego zagrożenia, bo skończyć może się nawet zdradą.

Rodzina

Gdy Mars znajdzie się w znaku Raka (16 maja), więcej energii poświęcisz na domowe porządki i przeorganizowanie rodzinnego życia. Wagom z pierwszej dekady uda się także zakończyć jakieś urzędowe sprawy, a jeśli kupujesz lub budujesz dom, otrzymasz wreszcie upragnione klucze. Dla przyjaciół zawsze znajdziesz czas, choć podczas  kwadratury Wenus z węzłem księżycowym (4-8 maja) może to nie być  łatwe. Skoro jednak zobowiązałaś się, Wago, do pomocy, staniesz na głowie, by się wywiązać. Docenią to i w czasie sekstylu Wenus z Neptunem (28-31 maja) zostaniesz poproszona o pełnienie zaszczytnej roli świadka na ślubie lub rodzica chrzestnego.

Zdrowie

W drugiej połowie miesiąca Mars w kwadraturze powodować może stres i złośliwość przedmiotów martwych, co nieraz wyprowadzi cię z równowagi. Aby ją odzyskać, poświęć chociaż jeden dzień w tygodniu tylko sobie. Odpocznij z książką lub dobrym filmem. Kwinkunks Neptuna radzi ci uważać na nieświeże produkty. Dobrze przyjrzyj się, czy nie ma na nich nawet bardzo małych śladów pleśni. I jeśli cokolwiek – kolor, zapach, smak – wzbudzi twoje wątpliwości, nie jedz!!! Lepiej wyrzucić dobre jedzenie, niż poważnie się zatruć.

Kariera

W firmie zrobisz, Wago, więcej, niż zamierzałaś. Ktoś, kto ci przeszkadzał, zostanie przeniesiony do innego pokoju, zmienią się także pewne procedury, które znacznie hamowały twoje działania. A może sama odkryjesz, że pewne rzeczy robisz niepotrzebnie dwa razy? Dodatkowy czas, który przez to zyskasz, poświęć na porządki w biurku, szafach i na dysku komputera, a wszystko będzie szło ci jeszcze sprawniej. Z zawodowej rutyny wyrwie cię propozycja szkolenia połączonego z wyjazdem, którą szef złoży ci w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (20-22 maja). Jeśli zmieniasz pracę, dobrze przygotuj się do pierwszego spotkania z nowym zespołem. Własnoręcznie upieczone ciasto pomoże przełamać pierwsze lody. Zarabianiu szybkich pieniędzy sprzyja pierwsza połowa miesiąca. W czasie trygonu Wenus z Jowiszem (7-11 maja) możesz nawet zagrać na giełdzie lub w lotto. Po 15 maja bardziej opłacą się lokaty i inne długoterminowe inwestycje.

Ważne znaki

Skorpion utrudni ci życie. Panna będzie mieć jakieś ale.

Co Ci sprzyja

W czasie sekstylu Wenus z Marsem (12-16 maja) miła rozmowa z kimś bliskim poprawi ci humor. Sukcesami kogoś z rodziny lub przyjaciół cieszyć będziesz się podczas sekstylu Wenus z węzłem księżycowym (28-31 maja).

Wystrzegaj się

Twoje racje i argumenty nie znajdą zrozumienia w czasie kwadratury Merkurego z Saturnem (1-2 maja). 
Gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Plutonem (7-11 maja), zgubić mogą cię arogancja i pewność siebie.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019