Horoskop miesięczny - lipiec

Do celu pójdziesz najtrudniejszą drogą. Ale razem z tymi,  których kochasz, spędzisz wspaniałe chwile. Sekstyl Saturna sprzyja ważnym decyzjom o długofalowych skutkach. Jeśli masz zaległości w pracy lub w porządkach, Mars w kwadraturze pomoże ci sprawnie je nadrobić. Opozycja Urana zapowiada ważne wydarzenia w życiu uczuciowym. 

Skorpionod 23 października do 21 listopada

Uczucia

Partner zrobi teraz wszystko, by zatrzymać cię u swego boku, łącznie z oświadczynami. Podczas opozycji Wenus z Plutonem (19-23 lipca) może jednak zdenerwować się na ciebie. Usłyszysz wtedy kilka gorzkich – i niestety prawdziwych – słów. Zamiast obrażać się lub, co gorsza, odpłacać pięknym za nadobne, zastanów się, czy nie ma trochę racji. Samotne Skorpiony emanować będą seksapilem, więc uwiedziesz, kogo tylko zechcesz. Nawet jeśli od wielu lat nie byłeś, Skorpionie, na randce, teraz znów przypomnisz sobie, jak to jest być adorowanym. Zadbaj o swój wygląd, odśwież garderobę, by ten jedyny mógł wyłowić cię z tłumu, bo na przyszłego partnera wpaść możesz dosłownie wszędzie. Daruj sobie jednak osoby zajęte i te o złej reputacji, ostrzega Słońce w kwadraturze z Uranem (27-31 lipca).

Rodzina

Jeżeli zostajesz w domu, nie będziesz się nudzić. Przewinie się przez niego mnóstwo gości. W dodatku zjawią się u ciebie z własnym prowiantem. Poznasz za to wiele interesujących szczegółów z prywatnego życia waszych wspólnych znajomych. Nie wszystkie będą prawdziwe, więc nie ma co się ekscytować. Znajdą się jednak i tacy, którzy bez przerwy muszą udowadniać, że są najlepsi, najmądrzejsi. I ciebie los niestety zetknie z taką osobą podczas opozycji Słońca z Plutonem (12-16 lipca). Możesz wdać się z nią w rywalizację, ale nie warto.

Zdrowie

Jeżeli czujesz zamęt w głowie i nie wiesz, co robić, to znak, że potrzebujesz czasu tylko dla siebie. Na chwilę odsuń się od bieżących spraw. Nie słuchaj tego, że coś musi być na wczoraj. Wyjedź na weekend  albo przynajmniej idź na długi spacer, który pozwoli czerpać energię z natury. Naucz się wyciszać, bo większość twoich problemów bierze się z emocji. Jeśli urodziłeś się, Skorpionie, w pierwszej dekadzie, teraz warto zmienić dietę, rzucić palenie, zacząć ćwiczenia poprawiające kondycję. Aby tego dokonać, potrzeba potężnej dawki energii i samozaparcia, którą zapewni ci Mars w kwadraturze z Uranem (8-14 lipca).

Kariera

Uran będzie korcić cię, by rozejrzeć się za inną pracą lub nawet całkowicie zmienić branżę. Wstrzymaj się z tym jeszcze trochę, bo sytuacja w obecnej firmie wcale nie jest taka zła, jak ci się wydaje. Jeśli zaciśniesz zęby i przeczekasz najtrudniejszy okres, czyli opozycję Słońca do Saturna (7-11 lipca), w drugiej połowie miesiąca wszystko powoli zacznie się układać. Na początek szef wezwie cię na rozmowę, ale nie masz się czego obawiać. Nie dostaniesz reprymendy, a wręcz przeciwnie, pochwałę i nieznaczną, ale zawsze, podwyżkę. A w czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (23-25 lipca) dowiesz się od współpracowników, że świetnie im się z tobą pracuje i że gotowi są zawsze ci pomóc. To uskrzydli cię i sprawi, że z radością przychodzić będziesz do pracy. Z ważniejszymi decyzjami finansowymi wstrzymaj się do ostatnich dni miesiąca, gdy Wenus przesuwająca się do znaku Lwa sprawi, że na twoim koncie pojawią się zyski z wcześniejszych inwestycji. Możesz więc pozwolić sobie na wiecej.

Ważne znaki

Z Bliźniętami przejdziesz ochoczo na ty. Obrazi cię za to Waga.

Co Ci sprzyja

Na miłe niespodzianki uczuciowe liczyć możesz w czasie sekstylu Wenus z Uranem (6-10 lipca). Trygon Wenus 
z Neptunem (16-20 lipca) pomoże ci wykazać się artystycznym talentem.

Wystrzegaj się

Z bliskimi trudno będzie ci znaleźć wspólny język podczas koniunkcji Merkurego z Marsem (7-9 lipca).
Podczas opozycji Wenus z Plutonem (19-23 lipca) możesz paść ofiarą manipulacji lub emocjonalnego szantażu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019