Horoskop miesięczny - listopad

Nadmiar pracy ci nie grozi. Więcej odpoczywaj i rób sobie możliwie jak najwięcej przyjemności. Słońce jest w twoim znaku, ale Mars patrzy na ciebie obojętnie. Nie będziesz więc mieć ochoty na ryzykowne akcje i zmagania z konkurencją. Cofający się Merkury na twoim terytorium pomoże ci za to pozałatwiać wszystkie zaległe sprawy.

Skorpionod 23 października do 21 listopada

Uczucia

Szykują się komplikacje sercowe. Dostaniesz, Skorpionie, sprzeczne sygnały więc nie zorientujesz się, co ktoś do ciebie czuje. Własnych uczuć też do końca pewien nie będziesz. W dodatku zawiedzie cię twój słynny instynkt i popełnisz w towarzystwie tego kogoś jakąś żenującą gafę, która zaprzepaści twoje szanse. Skorpiony z pierwszej dekady niech uzbroją się w cierpliwość i nie tracą nadziei. Jeżeli na drodze do waszego wspólnego szczęścia stały jakieś przeszkody, po 18 listopada powinny wreszcie ustąpić i będziecie mogli nadrobić stracony czas. A jeśli należysz do tych szczęśliwców, którzy od lat mają u boku swą drugą połowę, nie zastanawiaj się, tylko zabierz ją na romantyczny film, kolację w restauracji lub wyskoczcie razem na weekend, gdzie możecie być tylko razem z dala od codziennych problemów.

Rodzina

Nie poznasz teraz wielu nowych osób, ale za to inaczej spojrzysz na te, z którymi na co dzień współpracujesz. I zobaczysz w nich wspaniały materiał na przyjaciół.  Wiele pozytywnych emocji dostarczy ci rodzina. Być może za sprawą pojawienia się nowego jej członka albo czworonoga. I tylko w czasie kwadratury Marsa z Plutonem (2-8 listopada) będziesz reagować nerwowo, doszukując się wszędzie złośliwych podtekstów. Nie uda się więc uniknąć sprzeczek z otoczeniem, szczególnie Skorpionom urodzonym na przełomie drugiej i trzeciej dekady.

Zdrowie

Na początku miesiąca dopaść może cię zmęczenie, osłabienie, senność i brak nastroju, a drobne dolegliwości nie dadzą ci spokoju. Zrób badania, by przekonać się, czy nie brakuje ci jakiegoś bardzo ważnego składnika odżywczego, na przykład żelaza czy magnezu. Zwolnij tempo, zwracaj większą uwagę na własny komfort. Zamiast na dźwięk budzika zrywać się do pracy, zostań chwilę w łóżku, delektując się smacznym śniadaniem czy wyśmienitą kawą. Świetnie zrobi ci również pobyt w sanatorium, uzdrowisku lub spa.

Kariera

Mniej będzie teraz pilnych spraw i pośpiechu. Warto poświęcić ten spokojniejszy czas na zbudowane dobrych relacji ze współpracownikami i stworzenie zgranego zespołu, w którym wszyscy będą się nawzajem wspierać. Już niedługo zostaniesz jego liderem. Masz własną firmę? Twoje interesy mogą iść wolniej, przynajmniej do 
18 listopada. To dobra pora na zrobienie bilansu, przemyślenia i analizy oraz zaplanowanie strategii na nadchodzący rok. Skorpiony poszukujące pracy mogą odczuwać zniechęcenie, kiedy z kolejnego miejsca dostaną odmowę. Nie załamuj się, tylko zmień strategię poszukiwań. Może wystarczy napisać zupełnie inaczej list motywacyjny, by zostać zaproszonym na rozmowę. Gdy w ostatniej dekadzie miesiąca Mars przejdzie do twojego znaku, wzrosną twoja ambicja i chęć rywalizacji. Ale okazać się może, że nie ma z kim, bo  karty zostały już rozdane. Koniunkcja Jowisza z Wenus (22-26 listopada) to wymarzony czas na inwestycje. Masz szansę dobrze ulokować i pomnożyć oszczędności.

Ważne znaki

Nie dogadasz się za nic z Wodnikiem. Twoją prawą ręką będzie Lew.

Co Ci sprzyja

W dniach 10-12 listopada Merkury w koniunkcji ze Słońcem udowodni ci, jak wiele wiesz i potrafisz. Gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji z Jowiszem (22-26 listopada), masz szansę zrobić świetny interes.

Wystrzegaj się

Podczas kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada) ktoś poprosi cię o niewygodną przysługę. W czasie opozycji Marsa z Uranem (21-27 listopada) może popsuć ci się telefon, komputer lub inny sprzęt.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020