Horoskop miesięczny - wrzesień

W twoim życiu rozpoczną się dobre zmiany. Poddaj się im, ale słuchaj wyłącznie swojego serca. Sekstyl Słońca obiecuje mniej trosk, zaś więcej okazji do zabawy. Merkury w sekstylu pomoże ci znaleźć ciekawą pracę, zaś sekstyl Wenus – poprawić sytuację finansową. Dzięki Uranowi w opozycji twoje życie uczuciowe nabierze nowych barw. 

Skorpionod 23 października do 21 listopada

Uczucia

Skorpiony w związkach trudniejszy okres mają już za sobą. Postaraj się tylko nie wracać już do tego, co było. W czasie koniunkcji Merkurego z Wenus (12-14 września) uda ci się przekonać swoją drugą połowę do wspólnego wyjazdu. Jeśli kochasz kogoś skrycie, licz się z tym, że podczas opozycji Merkurego z Neptunem (6-8 września) dowie się z plotek o twoim uczuciu. Może lepiej temu zapobiec i zdobyć się na to, by samemu wyznać miłość, na przykład przy koniunkcji Merkurego z Marsem (2-4 września), gdy na pewno nie zabraknie ci odwagi ani właściwych słów. Jeśli jeszcze nikt nie skradł twojego serca, omijaj, Skorpionie, te miejsca, w których mógłbyś kogoś poznać, podczas pełni w znaku Ryb (13-15 września). Inaczej ryzykujesz, że zakochasz się i o beztroskim życiu singla będziesz mógł raz na zawsze zapomnieć.

Rodzina

Wiele radości dadzą ci spotkania i rozmowy z ludźmi. Im bardziej będą się różnić  od ciebie, tym lepiej. Ciekaw będziesz odmiennych punktów widzenia. Twoja otwartość nie spodoba się wszystkim. Niektórzy starzy znajomi uznają, że delikatnie mówiąc, zwariowałeś, Skorpionie, skoro zadajesz się z tymi i owymi. A niektórzy nawet spróbują wyrwać cię ze „złego towarzystwa”, z mizernym zresztą skutkiem. Gdy i to się nie uda, obsmarują cię w mediach społecznościowych. Trudno, ich problem, uznasz i bez żalu skreślisz ich z listy kontaktów. Rodzina bliższa i dalsza nie sprawi ci teraz żadnych problemów.

Zdrowie

Poprawę kondycji gwarantuje ci koniunkcja Słońca z Marsem (1-6 września). Będzie  trwała, jeśli zmienisz styl życia. Koniec z zarywaniem nocy i jedzeniem byle czego. A telewizor wyłącz i póki pogoda pozwala, spędzaj popołudnia w plenerze. Mechaniczne konie zastąp... prawdziwymi. Nie musisz jeździć wierzchem do pracy, ale w weekendy czemu nie? Pamiętaj, że czosnek to nie tylko środek na wampiry, ale przede wszystkim zabójca wirusów. Nie może go więc zabraknąć w twoim menu, by jesienne infekcje cię nie dopadły.

Kariera

Nie zabraknie ci kreatywności, polubisz narady, burze mózgów i pracę zespołową. Bez trudu odnajdziesz się w każdej grupie i sytuacji, twoje pomysły zainspirują innych. Zadowolony szef głośno pochwali cię, co  doda ci skrzydeł. Gdy zapyta, czy dasz radę pokierować ważnym projektem, zgodzisz się bez wahania. Jeżeli rozglądasz się za nową posadą, warto dać znać o tym na swoim profilu w internecie. Twoi znajomi na pewno przekażą tę informację dalej. Skorpiony z pierwszej dekady nie zawahają się przed krokiem w nieznane. Możesz zacząć pracę w nowym miejscu, co wiązać się będzie z nauką, na przykład obcego języka. Merkury w trygonie z Uranem (1-2 września) może wysłać cię za granicę. Wpadniesz na pomysł, jak dobrze ulokować pieniądze i nimi zarządzać. W czasie trygonu Wenus z Saturnem (1-3 września) uda ci się znaleźć bank, który oferuje lepsze warunki niż ten, w którym masz konto. To dobrze, bo w drugiej połowie miesiąca szykują się większe wydatki.

Ważne znaki

Umocnisz więź z Baranem. Wodnik zdradzi ci sekret.

Co Ci sprzyja

Doskonały czas na wymianę ślubnych obrączek to trygon Wenus z Plutonem (5-9 września). 
Mars w trygonie z Plutonem (16-22 września) pomoże ci pozbyć się tego, co najbardziej ci przeszkadza.

Wystrzegaj się

W czasie opozycji Saturna z węzłem księżycowym (19-27 września) powrócą do ciebie sprawy, o których wolałbyś, Skorpionie, zapomnieć. Fałszywe informacje dotrą do ciebie w czasie kwinkunksu Merkurego z Neptunem (23-25 września).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube