Horoskop miesięczny - marzec

Odnajdziesz zadowolenie z tego, czym zajmujesz się w pracy oraz jak spędzasz swój wolny czas. Możliwości rozwoju i realizacji własnych pasji zapewnią ci Słońce i Neptun w znaku Ryb. Awaryjne wyjście z każdej trudnej sytuacji pomoże ci znaleźć Merkury w trygonie. Kwadratura Wenus uczyni z ciebie niezwykle skutecznego uwodziciela.

Skorpionod 23 października do 21 listopada

Uczucia

Planety sprzyjają flirtom, romantycznym randkom i zauroczeniom. W miłosnej grze karty rozdawać będą urodzeni w pierwszej dekadzie. Twój urok, Skorpionie, będzie wręcz niebezpieczny i zniewalający, nie testuj więc swych uwodzicielskich mocy na kimś, kto jest ci obojętny. Z daleka trzymaj się też od partnerów swoich przyjaciół, jeśli chcesz uniknąć scen zazdrości. Nieporozumienia w związkach odejdą w przeszłość, bo wady i drobne grzeszki drugiej połowy nie będą ci już przeszkadzać. Kwadratura Wenus i Marsa (17-23 marca) podkręci temperaturę w waszej sypialni. Jedynie podczas koniunkcji Merkurego z Neptunem (23-31 marca) twój partner może okłamać cię lub inaczej: rozczarować, czego tak nie zostawisz. Jeśli zaś nawiążesz w tym czasie romans, szybko okaże się on wielką pomyłką.

Rodzina

Z przyjaciółmi doskonale się dogadasz. Tym bardziej że osoba, która siała zamęt, opuści wreszcie wasze grono. Zapomnicie o dawnych niesnaskach i postaracie się, by nic nie zakłóciło sympatycznej atmosfery. Wielką przyjemność sprawią ci rodzinne spotkania i rozmowy z bliskimi. Jedynie dzieci – te najmłodsze oraz te prawie już dorosłe – testować zechcą granice twojej cierpliwości. Dobre wiadomości od dalszych krewnych przyjdą w czasie sekstylu Merkurego z Plutonem (14-16 marca). Jeśli masz problem, stoisz przed trudnym wyborem lub potrzebujesz rady, w czasie sekstylu Merkurego z Saturnem (19-21 marca) zwróć się do starszej osoby z rodziny.

Zdrowie

Nabierzesz ochoty na aktywny wypoczynek. Marzyć będziesz też o dalekich podróżach, być może zaplanujesz już urlop. Niech cię jednak nie zwiodą pierwsze promienie wiosennego słońca. Nie zrzucaj za wcześnie czapki i nie rozpinaj palta, bo to  pewne problemy z uszami, gardłem i zatokami. Nie zaszkodzi za to posmarować się kremem z mocnym filtrem, bo twoja skóra po zimie jest niemal zupełnie pozbawiona ochrony przed promieniami UV.

Kariera

Zajmiesz się karierą i nie zmarnujesz żadnej okazji, by podnieść kwalifikacje. Skorpiony urodzone na początku znaku, na których działa Uran, mają teraz szansę rozpocząć nowy zawodowy rozdział w swoim życiu. Oznaczać może to ciekawy projekt lub inwestycję. Opłaci się włożyć trochę kasy w kurs, naukę obcych języków albo sprzęt komputerowy. Sprawdzić się w niesprzyjających okolicznościach i nauczyć czegoś będą mieć okazję urodzeni w drugiej dekadzie znaku, którym pomaga Jowisz. Nowe pomysły przyniosą ci uznanie przełożonych. O podwyżkę, awans lub poprawę warunków pracy zawalcz w czasie sekstylu Wenus z Jowiszem (19-23 marca). Wykażesz się wtedy talentem do znajdywania korzystnych ofert i negocjowania umów, co z powodzeniem wykorzystają Skorpiony prowadzące własną działalność. Najważniejsze wydatki zaplanuj na okres prostego biegu Merkurego, czyli w pierwszych i ostatnich dniach marca. W środku miesiąca istnieje zagrożenie, że kupiony towar trzeba zwracać lub reklamować.

Ważne znaki

Wyrównasz rachunki z Baranem. Licz się z konkurencją Ryb.

Co Ci sprzyja

Zaprezentować się z najlepszej strony i wyróżnić z tłumu zdołasz w czasie sekstylu Słońca z Plutonem (11-15 marca). Trygon Marsa z Plutonem (17-23 marca) pomoże ci wyprzedzić konkurencję i pokonać wrogów.

Wystrzegaj się

Niekorzystny zbieg okoliczności może pokrzyżować ci plany podczas kwadratury Merkurego z Jowiszem (15-17 marca). Proste sprawy uda ci się zagmatwać w czasie koniunkcji Merkurego z Neptunem (23-31 marca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019