Horoskop miesięczny - maj

Dopiszą ci energia i entuzjazm. Unikaj jednak nadmiernej ekscytacji i nie sięgaj po to, co nie jest twoje! Sekstyle Saturna i Plutona dadzą ci szansę  odciąć się od starych problemów. Słońce i Wenus w opozycji uczynią cię obiektem zainteresowania płci przeciwnej. Merkury w opozycji zachęci do zdobywania wiedzy, ale i do nieczystych zagrań.

Skorpionod 23 października do 21 listopada

Uczucia

Ktoś cię, Skorpionie, zdradził? Rzucił? Zrobił ci świństwo? Weź się w garść i utrzyj mu nosa. Pomoże ci pełnia w twoim znaku (17-19 maja). Ale najpierw zadbaj o siebie. Zmień fryzurę, styl, poczuj się atrakcyjnie. Dzięki Wenus w koniunkcji z Uranem (16-20 maja) wzrośnie twój seksapil i możesz wywrzeć na kimś piorunujące wrażenie. Nawet jeśli nie będzie to wielka miłość,   to przecież chodzi o to, by twój eks zobaczył, co stracił i pożałował. W czasie kwadratury Wenus z Plutonem (7-11 maja) w stałych związkach pojawią się zazdrość, irytacja i negatywne emocje. Być może poleją się łzy. Jeśli to ty zawiniłeś, miej odwagę przyznać się do błędu i przeprosić. Nie da się, co prawda, wrócić już do tego, co było, ale Wenus w sekstylu z Neptunem (28-31 maja) da wam wielką szansę, by zacząć raz jeszcze od nowa.

Rodzina

Ze znajomymi chętnie zechcesz wychodzić, ale nie na imprezę, tylko zakosztować trochę kultury, a  więc na dobry film, premierę teatralną lub muzealną wystawę. Rodzinne spotkania będą udane, o ile nie popełnisz jakiejś gafy. Staraj się być na bieżąco, kto z kim nie rozmawia, by nie musieć świecić oczami. Nie unikniesz jednak niemiłych uwag krewnych, ale nie bierz ich sobie do serca. W czasie sekstylu Słońca z węzłem księżycowym (8-12 maja) przyjdzie ci skupić się na dzieciach i rozwiązać jakieś ich problemy. Rozejrzyj się po swoim mieszkaniu. Czy ścianom na wiosnę nie przydałoby się odświeżenie? Może nowy, jaśniejszy i weselszy kolor?

Zdrowie

Mars w Bliźniętach w pierwszej połowie maja pomoże ci skutecznie schudnąć. Ty nie uznajesz półśrodków, więc wybierzesz najbardziej radykalną dietę lub wręcz głodówkę. Efekty będą spektakularne ale... krótkotrwałe. Aby na dobre pożegnać zbędne kilogramy, musisz, Skorpionie, zmienić tryb życia i położyć kres szkodliwym nawykom. Nawet nie wiesz, ile pustych kalorii ma alkohol! Jeśli obchodzisz urodziny w drugiej dekadzie, zadbaj o nerki i układ moczowy, pijąc więcej wody. Grozi ci zakażenie, zwłaszcza jeżeli jesteś kobietą. Pod koniec miesiąca warto pomyśleć o sobie i znaleźć czas na upiększający relaks w domowym spa.

Kariera

Sprawy zawodowe okażą się trudne, skomplikowane i męczące. Jeśli jest szansa, że coś pójdzie niezgodnie z planem, zapewne tak się właśnie stanie, przygotuj więc się na takie sytuacje, a zminimalizujesz ryzyko strat. Mimo to stres i nerwy w firmie dadzą ci się we znaki, a szef nie będzie wyrozumiały. Mimo przeszkód trygon Słońca z Plutonem (12-16 maja) pozwoli ci doprowadzić do końca najważniejsze projekty. Jeśli chcesz założyć własną firmę, idź do urzędu w czasie trygonu Słońca z Saturnem (9-13 maja). Spotkasz tam uprzejmych pracowników, którzy chętnie przeprowadzą cię przez wszelkie formalności. Również w banku bez problemu dostaniesz kredyt, a Skorpiony pracujące dla kogoś – podwyżkę. Nie będziesz więc trzymać się za portfel, a zakupy, zwłaszcza te nieplanowane, sprawią ci wiele radości.

Ważne znaki

Byk wzbudzi w tobie pożądanie.Z kimś ciekawym pozna cię Rak. Byk wzbudzi w tobie pożądanie. Z kimś ciekawym pozna cię Rak.

Co Ci sprzyja

Apetytu na randki i seks nabierzesz w czasie sekstylu Marsa z Wenus (12-16 maja). W czasie trygonu Merkurego z Plutonem (17-19 maja) możesz trafić na świetną okazję i zyskać coś ekstra.

Wystrzegaj się

Podczas opozycji Marsa z Jowiszem (3-9 maja) możesz rozpocząć konflikt, w którym nie będzie zwycięzcy.
W samym środku tornada znajdziesz się w czasie kwadratury Wenusz Plutonem (7-11 maja).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019