Horoskop miesięczny - marzec

Silne emocje i namiętności nie zawsze będą ci pomagać. Możesz ulec niejednej zmysłowej pokusie. Mars i Pluton w sekstylu sprawią, że staniesz się serdeczny i wyrozumiały. Wenus w opozycyjnym Byku nakręci cię na miłość i seks. Udane imprezy zagwarantuje Merkury w trygonie. Trygon Słońca sprawi, że częściej będziesz się uśmiechać.

Skorpionod 23 października do 21 listopada

Uczucia

W stałych parach nie zabraknie romantycznych chwil, kiedy Wenus znajdzie się w sekstylu z Neptunem (21-25 marca). Poczujesz się, Skorpionie, szczęśliwy i kochany. A jeśli były między wami problemy, łatwiej przyjdzie ci wybaczyć partnerowi przewinienia i zacząć raz jeszcze od nowa. W drugą stronę też to działa, więc zamiast uciekać od niewygodnych tematów, zdobądź się po prostu na szczerą rozmowę i przeprosiny. Samotny Skorpion poznać może osobę, na której punkcie dostanie niemalże obsesji. Nie będzie jednak łatwo zbliżyć się do obiektu twoich uczuć. Musisz długo i cierpliwie przełamywać opór i uprzedzenia tej osoby wobec ciebie. W końcu podczas trygonu Wenus z Jowiszem i Plutonem (26-31 marca) uda ci się przekonać ją do siebiei udowodnić, że twoja zła reputacja jest mocno przesadzona.
 
Rodzina

Plotki i pogoń za sensacją. To wszystko, na co będzie teraz stać twoich znajomych.  Bez żalu zanurzysz się więc w swój własny świat z dobrą książką czy filmem. W czasie trygonu Merkurego z węzłem księżycowym (21-23 marca) ktoś z krewnych lub przyjaciół poprosi cię o przysługę. Nie będzie ci to na rękę, ale nie odmawiaj. Z pomocą Marsa uda ci się tak pokierować sprawami, że szybko się z tym uporasz, zyskując rzecz bezcenną – wdzięczność najbliższych. Pewne nieporozumienia z przeszłości uda ci się wyjaśnić dzięki sekstylowi Słońca z Saturnem (17-21 marca). 
 
Praca i pieniądze

Zazwyczaj świetnie radzisz sobie sam. Nie inaczej będzie i tym razem. Nikt cię nie wyręczy, nie pomoże, nawet nie wstawi się za tobą, gdy szef niesłusznie cię skrytykuje. W koniunkcji Marsa z Jowiszem (18-24 marca) spaść mogą na ciebie zadania, z którymi inni sobie nie poradzili. Musisz zmobilizować wszystkie siły, by udowodnić, że jesteś, Skorpionie,  specjalistą od spraw beznadziejnych. Jeżeli masz własną firmę, zawieść mogą cię kontrahenci i podwykonawcy. Ale i tak uda ci się wybrnąć z kryzysu i umocnić swoją pozycję na rynku. Niekwestionowanymi liderami będą Skorpiony z przełomu drugiej i trzeciej dekady. Przy odrobinie determinacji uda wam się każde przedsięwzięcie. Kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Uranem (21-23 marca), dostaniesz szansę zdobycia nowych umiejętności. Mogą ci się wydawać mało przydatne, ale zawsze warto się rozwijać. Dużego zastrzyku finansowego spodziewaj się pod koniec miesiąca. To także najlepszy czas na zakupy, wizyty w bankach i urzędach oraz rozmowy biznesowe.
 
Zdrowie

Pociągać będzie cię ryzyko, ale w czasie koniunkcji Marsa z Plutonem (20-26 marca) musisz bardzo uważać, by nie nabić sobie guza. U Skorpionów z przełomu drugiej i trzeciej dekady pojawi się skłonność do popadania w skrajności. Trening przeplatany okresami lenistwa lub głodówka na przemian z napadami obżarstwa. Aby zachować równowagę, rób tylko to, co poprawia ci nastrój. Byle nie były to używki, bo skutki ich nadmiaru możesz ciężko odchorować w czasie koniunkcji Słońca z Neptunem (6-10 marca).
 
Ważne znaki

Wodnik będzie cię irytować i… pociągać. Rak skłoni do niepotrzebnych zwierzeń. 

Co Ci sprzyja?

Radosnym, pełnym nadziei i wiary w to, że wszystko jest możliwe, uczyni cię koniunkcja Wenus z Uranem (6-10 marca). Podczas sekstylu Słońca z Plutonem (12-16 marca) będziesz w doskonałej formie i odnotujesz znaczący sukces.
 
Wystrzegaj się!

W czasie kwadratury Wenus z Saturnem (1-5 marca) możesz stracić część oszczędności. Nie tłum złości podczas koniunkcji Jowisza z Marsem (18-24 marca), bo możesz wybuchnąć bez powodu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020