Horoskop miesięczny - luty

Jeśli wiesz, czego chcesz, na pewno uda ci się to osiągnąć. I przekonać ludzi, by stanęli po twojej stronie. Uran w opozycji szykuje ci niespodzianki. Słońce w kwadraturze nie pomoże szybko odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Większość twoich ambicji pozwolą ci zrealizować Jowisz i Mars w sekstylu. Pluton i Saturn w Koziorożcu dodadzą sił.

Skorpionod 23 października do 21 listopada

Uczucia

Nie udawaj, samotny Skorpionie, że tak dobrze się bawisz. Ty też potrzebujesz bratniej duszy, na stałe. Jeśli jest w twoim otoczeniu ktoś, do kogo mocniej bije twoje serce, daj mu odczuć, że ci zależy. Jeżeli nie ma takiej osoby, to tylko kwestia czasu. Nów w znaku Ryb (22-24 lutego) sprawi, że spojrzysz na kogoś, kogo już znasz, w zupełnie inny sposób niż dotąd. I zrozumiesz, że idealnie pasujecie do siebie. Jeśli jesteś w związku, partner zechce sprawić ci z okazji walentynek jakąś niespodziankę, ale nie ma gwarancji, że będzie ona miła. Nie obrażaj się. W końcu liczą się intencje. I uczucie, co do którego nie będziesz mieć najmniejszych wątpliwości. Jeśli masz urodziny w pierwszej dekadzie, w czasie sekstylu Słońca z Uranem (20-24 lutego) uda ci się wyplątać z czyichś zaborczych ramion i odzyskać wolność, z której nieprędko zrezygnujesz.
 
Rodzina

Twój emocjonalny chłód może dać się we znaki bliskim. Szczególnie tym, którzy potrzebują się przytulić i wypłakać. Nie odrzucaj ich tylko dlatego, że nie masz czasu lub ich problemy wydają ci się błahe. Jeśli masz dzieci, zaczną się buntować. Ale postaraj się nie być dla nich zbyt surowy. Pod powłoką szorstkości i arogancji kryją się zranione uczucia. Spraw, by znów poczuły się kochane. Zmiany, jakich zapragniesz dokonać w domu, przebiegną gładko, pod warunkiem że podejmiesz się ich w czasie sekstylu Merkurego z Uranem (4-6 lutego).
 
Praca i pieniądze

Sukces jest ci pisany. Będziesz, Skorpionie, nie tylko pracowity, ale też ciekawy nowych doświadczeń oraz chętny do poszerzenia wiedzy. Zdobywaniu nowych umiejętności sprzyja Mars w trygonie z Uranem (18-24 lutego). Projekty, w które zainwestowałeś swój czas i energię, zaczną w końcu przynosić efekty. Twoja wydajność wzbudzi uznanie przełożonych. Czyżby awans lub podwyżka? W czasie sekstylu Słońca i Marsa (22-26 lutego) jest to bardzo prawdopodobny scenariusz. Uran podsycać będzie niezależność urodzonych w pierwszej dekadzie. Zapragniesz albo pracować na swój rachunek, albo przynajmniej sam zarządzać własnym czasem. Na pewno nie zniesiesz nad głową szefa, więc jeśli w twojej firmie panuje rygor i kontrola, możesz nawet złożyć wymówienie. Trzy razy zastanowisz się, zanim dasz komuś pieniądze lub wpłacisz datek na zbożny cel. Słusznie, bo w ten sposób nie dasz zarobić oszustom, którzy tylko udają potrzebujących, a faktycznie żerują na ludzkiej naiwności.
 
Zdrowie

Przeziębienia i grypy cię nie ominą. W końcu nawet ty, Skorpionie, będziesz zmuszony na kilka dni położyć się do łóżka. Jednak z pomocą Marsa szybko wrócisz do zdrowia, wprawiając w zdumienie lekarzy. Stresy, które zafunduje ci pełnia w Lwie (8-10 lutego), odbiją się głównie na twoim układzie pokarmowym. Możesz nabawić się nadwrażliwości jelit lub wrzodów żołądka. Nie odmawiaj wizyty u schorowanych bliskich. Przyniesiesz im radość, a to pomoże w szybszym powrocie do zdrowia. Przestrzegaj tylko zaleceń bezpieczeństwa, byś nie przywlókł do szpitala nowych zarazków lub nie wyniósł ich na zewnątrz.
 
Ważne znaki

Lew będzie gotów przychylić ci nieba. Do łez rozśmieszy cię Strzelec.

Co Ci sprzyja?

Wenus w sekstylu z Plutonem (1-4 lutego) uczyni cię niesamowicie atrakcyjnym. Sekstyl Jowisza z Neptunem (12-28 lutego) umożliwi ci korzystanie z nieświadomej wiedzy i intuicji.
 
Wystrzegaj się!

Podczas wstecznego biegu Merkurego (17-29 lutego) nie będziesz wiedzieć, co robić. Twoja skłonność do ryzyka niebezpiecznie wzrośnie w czasie opozycji Marsa z węzłem księżycowym (22-28 lutego).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020