Horoskop miesięczny - marzec

Otoczą cię inspirujący ludzie, od których bije pozytywna energia. Razem dokonacie dużo więcej! Wspiera cię Jowisz w twoim znaku, dodając optymizmu i ułatwiając realizację planów. Kwadratura Neptuna i Słońca wróży niespodzianki. Rodzinnym spotkaniom sprzyja Merkury w kwadraturze. Dzięki sektylowi Wenus spędzisz miło wolny czas.

Strzelecod 22 listopada do 21 grudnia

Uczucia

Samotnym Strzelcom szykuje się huśtawka nastrojów. Raz zechcesz z radością korzystać z wszelkich przywilejów singla, bawić się, uwodzić i łamać serca, by za chwilę zalewać się łzami, że nigdy nie spotkasz prawdziwej miłości. Spotkasz – mówi Wenus w kwadraturze z Marsem (17-23 marca) – o ile pozwolisz jej wyrosnąć z bliskiej przyjaźni. Nie ma więc sensu za szybko zacieśniać znajomości i ciągnąć w stronę sypialni. Wielu szczęśliwie zakochanym Strzelcom zamarzy się rodzina, wspólny dom pełen dzieci. Być może zrobisz pierwszy krok w tym kierunku i w czasie sekstylu Jowisza z Wenus (19-23 marca) powiesz partnerowi „tak”. Dla par ze stażem nie będzie to czas stabilizacji. Ale tej macie już po uszy. Pora zaszaleć! Może spontaniczny wyjazd w przypadkowe miejsce lub nocna wędrówka po mieście?

Rodzina

W rodzinie znajdziesz oparcie, warto więc podtrzymywać kontakty nawet z dalekimi krewnymi, którzy zresztą w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (14-16 marca) mogą stać ci się bliżsi. Odkryjesz, że łączą was wspólne zainteresowania lub podzielacie ten sam gust. Będziecie się inspirować i pomagać sobie w rozwiązywaniu problemów. Może nawet wyniknąć z tego całkiem poważna współpraca, na przykład rodzinna firma. Przyjaciele będą cię potrzebować. Wysłuchaj ich zwierzeń i w razie potrzeby pomóż. Może trzeba będzie wygospodarować dla kogoś nie tylko czas, ale i kąt do spania.

Zdrowie

Przez kwinkunks Marsa twój układ odpornościowy, Strzelcu, będzie osłabiony, co oznacza, że możesz złapać jakieś choróbsko. Raczej nie zdołasz tego uniknąć, ale to, jak szybko dojdziesz do siebie, zależy już tylko od ciebie. Idź więc, Strzelcu, do lekarza, zamiast czekać, aż samo ci przejdzie i stosuj się ściśle do jego zaleceń. 
W kwestii diety zdaj się na intuicję – twój organizm sam wie, czego mu potrzeba. Oczywiście i tu sprawdzi się zasada, że co za dużo, to niezdrowo.

Kariera

Nie sil się na oryginalność, lecz skup się na wypełnianiu obowiązków. Twoich rewolucyjnych pomysłów nikt teraz nie doceni, co nie znaczy, że masz z nich zrezygnować. Po prostu odłóż je na bardziej sprzyjający moment. Jeśli masz na sumieniu błędy i niedociągnięcia, po 5 marca dostaniesz od Merkurego czas ekstra, by coś z nimi zrobić. Popraw to, co wymaga korekty, przysiądź fałdów i uzupełnij braki, inaczej w ostatniej dekadzie miesiąca wszystko wyjdzie na jaw i trzeba będzie szukać nowej posady. Jeśli jednak masz urodziny w połowie znaku, bardzo możliwe, że sam złożysz wypowiedzenie. Jowisz będzie podpowiadać ci, że stać cię na znacznie więcej niż to, co oferuje ci obecny szef. Jeżeli masz już własną działalność, terminy będą gonić, a zniecierpliwieni klienci wydzwaniać nawet w środku nocy. Nikt jednak nie potrafi zmobilizować się tak jak ty, więc mimo że chwilami będzie gorąco, zdołasz ze wszystkim się wyrobić. Wenus wróży większe wydatki, bo nie potrafisz się oprzeć  namowom sprzedawców.

Ważne znaki

Wyzwanie rzuci ci Panna. Wodnik cię pokocha.

Co Ci sprzyja

Sekstyl Wenus z Jowiszem (19-23 marca) daje nadzieję na zakończenie sporów w twoim związku.W czasie pełni w Wadze (20-22 marca) znajdziesz nowy cel, do którego warto dążyć.

Wystrzegaj się

Konflikty z przełożonymi i nieporozumienia urzędowo-prawne zwiastuje kwadratura Słońca i Jowisza (12-16 marca). Gdy Merkury utworzy kwadraturę z Jowiszem (15-17 marca), niepotrzebnie poniosą cię nerwy.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019