Horoskop miesięczny - lipiec

Nie możesz ciągle robić uników. Czas stawić czoła rzeczywistości i zmierzyć się z problemami.Jowisz w twoim znaku pomoże ci ominąć kłopoty, a jeśli w nie wpadniesz, szybko się od nich uwolnić. Trygon Merkurego poprawi ci humor. W trygonie z twoim znakiem jest także Mars, więc żaden wysiłek nie będzie ci straszny.

Strzelecod 22 listopada do 21 grudnia

Uczucia

Wenus nie pozwoli ci, Strzelcu, ani przez chwilę zapomnieć, że kochasz i jesteś kochany. Odetchniesz z ulgą, bo nie potwierdzą się podejrzenia, które nie dawały ci spokoju. Na własne oczy przekonasz się, że twój partner jest ci wierny i lojalny. A jeśli w czasie pełni (15-17 lipca) pokłócicie się, głowa do góry. To wcale nie musi oznaczać końca. Ważne, żeby umieć przyznać się do błędu. Bądź pierwszy, a przekonasz się, że on tylko na to czekał, zaś przeprosiny będą bardzo namiętne. Samotny Strzelcu, w tym miesiącu nie masz szans znaleźć nikogo na stałe, ale flirty są przecież miłe i jakże ekscytujące! Nie rezygnuj więc z zawierania nowych znajomości, tylko baw się dobrze! Uważaj jedynie podczas opozycji Wenus z Plutonem (19-23 lipca). Osoba poznana w tych dniach może okazać się typowym wakacyjnym podrywaczem.

Rodzina

Nie ominiesz żadnej okazji, żeby przeżyć fascynującą przygodę. Podczas urlopu  wykupisz fakultatywne wycieczki, spróbujesz każdej egzotycznej potrawy i oczywiście zawrzesz mnóstwo znajomości. Bariera językowa nie będzie tu żadnym problemem. Dla rodziny staniesz się animatorem wycieczek i weekendowych wypadów. Bliscy nie będą mieć innego wyjścia, jak dotrzymać ci kroku. Ale licz się z tym, że nie każdemu  trygon Marsa dodaje teraz energii, dostosuj więc tempo do najsłabszego uczestnika. Wyjeżdżając, dobrze zamknij drzwi i okna. I ubezpiecz się od zalania czy włamania.

Zdrowie

Twoja ambicja jest godna podziwu, ale czasami warto odpuścić. Nie we wszystkim musisz być, Strzelcu, najlepszy. Obniż poprzeczkę, a unikniesz stresu. Rozluźnić się pomoże ci masaż gorącymi kamieniami. 
W gorszych chwilach nie miej wyrzutów sumienia – rozpływająca się w ustach czekolada doskonale poprawia nastrój. A jeśli zaczniesz przejmować się tym, że trochę przytyłeś i masz słabszą kondycję, zrezygnuj z fast foodów i wprowadź do swojej diety więcej świeżych warzyw i owoców. Nie zapomnij ich tylko dobrze umyć przed zjedzeniem. Urodzonym w drugiej dekadzie w czasie kwinkunksu Marsa z Neptunem (27-31 lipca) wyskoczyć może opryszczka.

Kariera

Przyznaj z ręką na sercu: często odkładasz coś na później, a potem robisz w ostatniej chwili, na łapu-capu. Mimo że zwykle jakoś udawało ci się wyrobić w terminie, podczas kwadratury Marsa z Uranem (8-14 lipca) może być inaczej. Nawet jeśli rzutem na taśmę oddasz coś na czas, może być  pełno rażących błędów. Weź się więc do roboty, inaczej szef straci do ciebie cierpliwość. Koledzy tym razem nie staną za tobą, bo będą na urlopach. Gniew przełożonego skupi się więc na tobie. Jeżeli jednak masz urodziny na przełomie drugiej i trzeciej dekady, ochroni cię przychylny Jowisz. A gdy w dniach 21-27 lipca znajdzie się w trygonie z Marsem, ty możesz znaleźć się na czele zespołu i nikt nie odważy się kwestionować twoich decyzji. Na zakupy zabierz ze sobą odliczoną gotówkę i… zdrowy rozsądek. Kusić cię będą rzeczy piękne, drogie i niepotrzebne. Staraj się nie przekraczać budżetu.

Ważne znaki

Panna będzie dla ciebie niemiła. Nie słuchaj marudzących ciągle Ryb.

Co Ci sprzyja

Koniunkcja Merkurego i Marsa (7-9 lipca) sprawi, że do problemów podejdziesz z dystansem i humorem.
Gdy Mars znajdzie się w trygonie z Jowiszem (21-27 lipca), pokonasz trudności i poczujesz satysfakcję.

Wystrzegaj się

Opozycja Słońca z Plutonem (12-16 lipca) ostrzega przed konfliktem z kimś przebiegłym i mściwym. 
Podczas kwinkunksu Marsa z Saturnem (22-28 lipca) dopaść cię może katar lub poważne przeziębienie.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2019