Horoskop miesięczny - wrzesień

Postawisz teraz na karierę i masz szansę zajść wysoko. Czas zweryfikować swój  obecny styl życia. Za sprawą Słońca i Marsa w kwadraturze  staniesz się śmiały, dynamiczny i zdecydowany. Pojawią się komplikacje w miłości,  zesłane przez kwadraturę Wenus i Merkurego. Wciąż jednak czuwa nad tobą Jowisz, więc szybko uda się przywrócić zgodę.

Strzelecod 22 listopada do 21 grudnia

Uczucia

Kwadratura Słońca z Jowiszem (6-10 września) okaże się testem dla stałych związków. Te, które nie są zbudowane na solidnych fundamentach, mogą się posypać. Ten scenariusz grozi tylko niektórym Strzelcom urodzonym na przełomie drugiej i trzeciej dekady. Dla większości z was będzie to spokojny, wręcz nudny miesiąc, przynajmniej w pierwszej jego połowie. Strzelce w wolnych związkach poczują, że czas się ustatkować. Najlepiej jeszcze w tym roku, dopóki sprzyja dobroczynny Jowisz. Dzięki niemu masz teraz szczęście,  może się więc okazać, że bliski termin w urzędzie właśnie się zwolnił jakby dla ciebie. Samotny? W czasie nowiu w Wadze (27-29 września) masz szansę kogoś poznać. Ale trochę czasu upłynie, zanim uświadomisz sobie, czy to tylko sympatia i przyjaźń, czy może coś więcej.

Rodzina

Niektórzy uważają cię za wiecznie dziecko – nieodpowiedzialne, niedojrzałe. Wkrótce  zmienią zdanie, gdy doprowadzisz do końca jakiś ważny projekt. Może zakończysz ciągnący się od dawna remont mieszkania lub budowę domu. Strzelce z drugiej dekady w czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (5-7 września) mogą zostać wybrane do pełnienia ważnej funkcji np. w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej lub radzie rodziców. Merkury w Wadze (od 15 września) zechce zabrać cię w świat. Wyjedziesz na spóźniony urlop, ale możliwe, że poprzestaniesz na planowaniu tras na przyszłoroczne wakacje.

Zdrowie

Na swoje zdrowie spojrzysz z dalszej perspektywy. Czy tłuste jedzenie na dłuższą metę nie zaszkodzi, powodując np. miażdżycę lub otyłość? Czy papieros lub kieliszek alkoholu, mimo że szybko poprawia nastrój, nie zrujnuje w przyszłości twojego organizmu? Dojdziesz do wniosku, że czas wziąć się za siebie. Pomoże ci Mars. Pod jego wpływem zaczniesz uprawiać sport, szybko dochodząc do poziomu niemalże wyczynowego. O urodę zadba Wenus w drugiej połowie września. Jesień powitasz  Strzelcu z nową twarzową fryzurą lub szczuplejszy o przynajmniej jeden rozmiar.

Kariera

Wykorzystaj swój przypływ inicjatywy i powiedz szefowi, co chciałbyś Strzelcu robić i na jakich warunkach. Jeśli przedstawisz sensowne argumenty, na pewno przynajmniej rozważy twoje sugestie. Atutem okaże się fakt, że nie wdajesz się w żadne gierki i intrygi, a problemy rozwiązujesz w najprostszy możliwy sposób. Jeżeli otwierasz własną firmę, dobrze się przygotuj i zrób biznesplan. Nie musisz mieć od razu biura w prestiżowej lokalizacji i floty samochodów. Im skromniej wystartujesz, tym efektowniej zapowiada się dalszy ciąg. W finansach liczą się wyłącznie konkrety. Nie daj zamydlić sobie oczu opowieściami o wielkich zyskach, jeżeli nie dostaniesz precyzyjnych wyliczeń. Sam wszystko dwa razy sprawdzaj i oszacuj ryzyko, zanim zdecydujesz się zainwestować. Dzięki temu nie stracisz, ale też nie zarobisz kokosów. I tylko podczas opozycji Neptuna ze Słońcem (8-12 września) ulec możesz pokusie hazardu, z marnym zresztą skutkiem.

Ważne znaki

Koziorożec da ci kredyt zaufania. Do tańca porwie cię Waga.

Co Ci sprzyja

Trygon Słońca z Saturnem (4-9 września) pomoże ci dobrze zainwestować pieniądze, czas i energię. 
W czasie pełni w Rybach (13-15 września) twój talent artystyczny zrobi wrażenie na otoczeniu.

Wystrzegaj się

Nie składaj pochopnych deklaracji w czasie opozycji Merkurego z Neptunem (6-8 września). Podczas kwadratury Marsa z Jowiszem (9-15 września) nie daj się namówić na ryzykowne przedsięwzięcia.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube