Horoskop miesięczny - marzec

Życie stanie się ciekawsze i pełne wyzwań. Rozwiniesz swoje zainteresowania, spotkasz nowych ludzi. Za sprawą Jowisza, Marsa, Saturna i Plutona w Koziorożcu myśleć będziesz głównie o swoich finansach. Słońce skłoni cię do radykalnych kroków, których na pewno nie będziesz żałować. Nowe kontakty nawiążesz za pośrednictwem Merkurego.

Strzelecod 22 listopada do 21 grudnia

Uczucia

Nie w głowie będą ci teraz amory. W stałym związku ulotni się romantyczna atmosfera. Zamiast szeptać sobie do ucha miłosne wyznania, omawiać będziecie sprawy związane z mieszkaniem, finansami, wychowaniem dzieci. Partner może czuć się mocno zawiedziony, jeśli nie dostrzeżesz jego uwodzicielskich starań i znów strzeli focha. Napraw swój błąd w czasie trygonu Wenus z Jowiszem (26-30 marca) i zabierz go na romantyczną kolację. Czeka was czułe i długie pojednanie. Samotne Strzelce schowają się przed światem. Możesz myśleć, że nie jesteś atrakcyjny lub że na pewne rzeczy jest już dla ciebie za późno. Ale to nieprawda! Nie odrzucaj nowych znajomości. Niewinny flirt poprawi ci nastrój i umili czas, ale przecież nie musi iść za tym nic więcej. Zwłaszcza jeśli wszystko zacznie się i skończy w internecie.
 
Rodzina

Razem z krewnymi lub przyjaciółmi uda ci się skutecznie rozwiązać parę problemów i zmienić na lepsze kawałek świata. Wspólny sukces koniecznie idźcie uczcić, będzie bardzo wesoło. Tym bardziej że w czasie sekstylu Merkurego z Wenus (3-5 marca) dołączą do was nowe osoby, z którymi od razu znajdziesz wspólny język. Ktoś z nich zarazić może cię jakąś swoją pasją. W domu czas skończyć z zamartwianiem się o bliskich, zwłaszcza o dorosłe już dzieci. I tak nie zdołasz uchronić ich przed każdym życiowym błędem.
 
Praca i pieniądze

Ambitne pomysły masz wreszcie szansę wcielić w życie i spieniężyć. Pomoże ci w tym Jowisz w koniunkcji z Marsem (18-24 marca). Wszystko powinno pójść po twojej myśli, a jeśli przyjdzie ci powalczyć 
z konkurencją, nie zabraknie ci determinacji. Na zebraniach i prezentacjach zabłyśniesz wiedzą oraz inteligencją. Nie dasz się zbić z tropu i zagiąć nawet najbardziej podchwytliwymi pytaniami. Powiedzie ci się także na rozmowach o pracę i wszelkiego rodzaju egzaminach. Jeśli w twojej firmie przestało ci się podobać, Słońce w koniunkcji z Księżycem w znaku Barana (23-25 marca) będzie mieć dla ciebie nowe propozycje. Jedną z nich okazać może się własna działalność. Strzelce z przełomu drugiej i trzeciej dekady nie powinny odrzucać tej opcji. Oprócz siły przebicia dopisze ci także nos do interesów. Pomimo pewnych odpływów finansowych, dobrym pomysłem byłaby inwestycja w ziemię, nieruchomości lub kruszce. Sprzyja temu Wenus w trygonie z Jowiszem (26-30 marca).
 
Zdrowie

Powinno być w porządku. Nie musisz więc martwić się i doszukiwać u siebie przeróżnych objawów, do czego będziesz mieć skłonność w czasie pełni w Pannie (8-10 marca). Jeżeli chcesz mieć pewność, że nic ci nie dolega, zrób kontrolne badania. A jeśli wyniki będą odbiegać nieco od normy, zmień dietę, tryb życia i powtórz je za jakiś czas. Duchowym poszukiwaniom sprzyja sekstyl Marsa z Neptunem (11-17 marca). Może dobrym pomysłem byłaby joga? Jeśli chcesz poprawić sobie humor, zgaś telewizor, odłóż smartfona i ruszaj w plener. Rower, rolki, nordic walking. Korzystaj z wiosny.
 
Ważne znaki

Lew będzie dobrze ci życzyć. Na imprezę zaprosi cię Waga.

Co Ci sprzyja?

Problemy, z którymi sobie nie radziłeś, pomoże ci rozwiązać sekstyl Słońca z Jowiszem (9-13 marca). Nów w Baranie (23-25 marca) pomoże ci wyznaczyć nowy cel i odnaleźć właściwą ku niemu drogę.
 
Wystrzegaj się!

W czasie koniunkcji Słońca z Neptunem (6-10 marca) możesz pogubić się w gąszczu spekulacji. Niepotrzebnie będziesz się  przejmować błahymi sprawami podczas pełni Księżyca (8-10 marca).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020