Horoskop miesięczny - listopad

Będziesz się podobać i zdobędziesz nowych przyjaciół. Masz teraz nosa do interesów. Przez pierwsze dwie dekady miesiąca Słońce w znaku Skorpiona zmusi cię do wyhamowania i zmiany dotychczasowego kursu. Sympatię otoczenia zapewni ci koniunkcja Wenus. Nie wszyscy będą jednak cię rozumieć za sprawą Merkurego.

Strzelecod 22 listopada do 21 grudnia

Uczucia

Płeć przeciwna oszaleje na twoim punkcie. Kogo tylko zechcesz, okręcisz sobie wokół palca. Ale nawet się nie spostrzeżesz, jak w czasie kwadratury Wenus z Neptunem (12-16 listopada) sam ulegniesz czyjemuś nieodpartemu urokowi. Nie wiadomo jednak, czy ten ktoś będzie mieć uczciwe zamiary. Świeżo zawarte znajomości umocnią się, nabierzesz pewności, że właśnie z tą osobą chcesz spędzić resztę życia. Na zaręczyny i ślub najlepszym momentem jest koniunkcja Jowisza z Wenus (22-26 listopada). Strzelcy w stałych związkach nie będą zawracać sobie głowy codziennymi obowiązkami. Nie mieliście ostatnio z partnerem zbyt wiele czasu dla siebie, ale teraz wreszcie to nadrobicie. Zapragniecie zaszaleć we dwoje, na przykład wybrać się w szaloną podróż, jak za dawnych narzeczeńskich lat.

Rodzina

Będziesz mieć, Strzelcu, wiele okazji do spotkania fajnych ludzi. Wypatruj ich podczas imprez i różnych wydarzeń kulturalnych. W życiu rodzinnym spokojnie, choć w czasie wstecznego biegu Merkurego (do 19 listopada) pojawić się mogą drobne nieporozumienia. Rozwiążesz je dzięki sztuce dyplomacji. Dzieci nie przysporzą ci tym razem najmniejszych problemów, będą twoją dumą oraz prawdziwą pociechą. 
Znajdziecie z nimi nic porozumienia.

Zdrowie

Nów w twoim znaku (25-27 listopada) przyniesie duże zmiany. U niektórych Strzelców będzie to przesilenie w chorobie i powrót do zdrowia. U innych – większa świadomość swojego organizmu i jego potrzeb, co zaowocować może rzuceniem nałogów albo rezygnacją z używek, cukru, soli lub mięsa. Mimo że energii ci teraz na pewno nie zabraknie, zadbaj także o odpoczynek oraz zdrowy sen. To zwiększy twoją odporność na przeziębienie, które zagrażać może ci w trzeciej dekadzie miesiąca. Strzelcu z ostatnich dni znaku, uważaj, aby nie folgować zanadto swojemu apetytowi, bo możesz przytyć!

Kariera

Masz teraz najlepszy okres dla współpracy. Z kolegami z firmy doskonale się dogadasz i razem możecie wiele zdziałać. Tylko nie narzucaj im swojego zdania. Szef zobaczy w tobie potencjał, który warto rozwijać. Być może wyśle cię na szkolenie albo sfinansuje studia. Przed urodzonymi w trzeciej dekadzie otworzą się nowe perspektywy. Zmiana otoczenia to jest to, czego najbardziej potrzebujesz. Może utknąłeś, Strzelcu, w obecnym miejscu, gdzie nie czujesz się szczęśliwy, ale boisz się zrobić krok w nieznane? Odwagi doda ci Mars w sekstylu z Jowiszem (9-15 listopada). Interesy Strzelców z własnym biznesem będą rozwijać się bardzo dynamicznie. W kasie wreszcie zrobi się pełno. Nie będziesz już musiał rezygnować z rozrywek i pożyczać pieniędzy od znajomych. Mimo że Wenus nakłania do zakupów, uda ci się także sporo zaoszczędzić. Nie dasz się złapać na sztuczki sprzedawców ani wcisnąć sobie za większą cenę czegoś, co możesz kupić taniej. Skorzystasz z korzyści z zakupów grupowych przez internet. Może nabędziesz tak bilet na samolot? 

Ważne znaki

Lew będzie pod twoim urokiem. Po pomoc zwróć się do Wagi.

Co Ci sprzyja

Wiele namiętnych chwil z partnerem przyniesie ci koniunkcja Jowisza z Wenus (22-26 listopada). W czasie nowiu (25-27 listopada) zdołasz zmienić to, co od dawna ci przeszkadza.

Wystrzegaj się

Kwinkunks Wenus z Uranem (3-7 listopada) pchnąć może cię w czyjeś nieodpowiednie ramiona. Do rezygnacji z czegoś, na czym ci zależy, zmusi cię pełnia Księżyca (11-13 listopada).

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020