Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Szczur

W 2018 roku poczujesz się potrzebny, doceniony. Wszyscy wokół będą mogli na ciebie liczyć. Warto wspierać innych, bo dzięki temu sam w razie potrzeby będziesz mógł liczyć na przyjacielską dłoń.

Kariera i pieniądze

W pracy wreszcie będzie spokojniej niż w poprzednich latach. To, co zacząłeś kiedyś, teraz się rozwinie i wreszcie przyniesie spodziewane pieniądze. Zapowiada się nieco więcej służbowych szkoleń i konferencji, a w otoczeniu pojawią się nowi sympatyczni koledzy. Współpraca z obcokrajowcami przyniesie dobre efekty, bo łatwiej ci będzie zrozumieć cudzy punkt widzenia. Nauczysz się, jak można szybciej i bez większych kłopotów załatwiać różne sprawy zawodowe. Rozwiniesz się.

Miłość, rodzina i przyjaciele

W tych sprawach czeka Szczury bardzo dobra passa. Rok 2018 sprzyja zaręczynom, ślubom, zamieszkaniu z kimś pod jednym dachem. Powrócą starzy przyjaciele, będzie więcej okazji do zabaw i świętowania. Hobby, dalekie podróże dostarczą ci emocjonujących przeżyć. Rób zdjęcia, a będziesz miał wspaniałe pamiątki na lata. Samotni nabiorą odwagi i rozejrzą się za kimś do pary na stałe. Ale bądź wybredny! W końcu trafisz na swoją drugą połowę, więc nie ma co iść na kompromis. Także do starych relacji nie ma co wracać, bo nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Szukaj raczej kogoś, kto w pełni cię doceni i nie zechce ci wypominać żadnych błędów z przeszłości. W 2018 roku zbudujesz wspaniały związek, znajdziesz wytchnienie u boku właściwej osoby.

Zdrowie

Będziesz w dobrej formie, pod warunkiem że zadbasz o to, by było ci wygodnie i ciepło. Staraj się jeść więcej rozgrzewających potraw, unikaj wychładzania organizmu. Jeśli zaczniesz łapać infekcje lub przypomną o sobie alergie, nie zapominaj o braniu leków, jedź do uzdrowiska, a szybko się wzmocnisz. Ochraniaj i wzmacniaj wątrobę i śledzionę, nie przesadzaj z alkoholem. Jedz więcej kasz i naturalnych produktów, a od razu zauważysz, że masz lepszą kondycję psychiczną i fizyczną.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

kwiecień, sierpień i grudzień. Bądź ostrożny w czerwcu!

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019