Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Tygrys

Tygrysy dostrzegą nowe możliwości i nie przegapią żadnej nadarzającej się okazji. Ryzykuj, bo nawet jeśli na początku odczujesz trudności, to pod koniec roku okaże się, że zyskałeś więcej od innych. Zadbaj tylko o zdrowie, żeby na wszystko starczyło ci energii. Postaw na zdrową dietę i wygodę. W wakacje nie żałuj sobie przyjemności. Musisz energetycznie się doładować.

Kariera i pieniądze

Urzędowe sprawy rozstrzygną się i poczujesz, że możesz spokojnie zająć się swoją karierą. W pracy odkryjesz, co się najbardziej opłaca i jak można to osiągnąć. Zdobędziesz ważne informacje, będziesz, Tygrysie, bardziej wytrwały i skoncentrowany. Doprowadzaj sprawy do końca, bo wtedy masz szansę na wielki zawodowy sukces. Jeśli chcesz założyć własną firmę, to w 2018 roku szczęście jest po twojej stronie. Łatwo dostaniesz kredyt, szybko zdobędziesz stałych, zadowolonych klientów.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Rok 2018 sprzyja budowaniu trwałych relacji. Możesz więc podejmować ważne życiowe decyzje, takie jak chociażby ślub czy kupno mieszkania. Na pewno nie popełnisz teraz błędu! Rodzina zaoferuje ci wsparcie w uczuciowych decyzjach. Samotne Tygrysy znajdą sobie kogoś fajnego do pary, ale najpierw będą musiały zakończyć stare niewygodne relacje i związki. W rodzinie zapanuje zgoda, nastroje się poprawią. Będziesz, Tygrysie, otwarty na poglądy innych. Dzięki temu unikniesz nerwów i niespodzianek, a także łatwiej zapanujesz nad emocjami. A spokój sprzyja rodzinnym spotkaniom. Będziesz się też cieszyć z sukcesów bliskich. Pojawią się również nowi, sympatyczni sąsiedzi, z którymi chętnie się zaprzyjaźnisz. A może razem zaczniecie działać dla wspólnego dobra?

Zdrowie

Będzie dobre. Warto więcej spacerować lub regularnie ćwiczyć. Świeże powietrze przyda się twoim płucom, a jeśli palisz, to w tym roku koniecznie rzuć ten nałóg. Ochraniaj oczy i nie oszczędzaj na dobrych szkłach do okularów. Źle dobrane mogą powodować bóle głowy i karku. Jeśli masz wadę wzroku, regularnie chodź do okulisty.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

czerwiec, październik, listopad. Nie ryzykuj w sierpniu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019