Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Zając

Nabierzesz odwagi i pewności siebie. Będziesz miał rękę do przynoszących zyski interesów, dlatego warto rozejrzeć się za czymś, co się opłaci. Może być trochę zamieszania, ale obędzie się bez większych problemów. Pozbędziesz się wszystkiego, co cię ogranicza i życie stanie się przyjemniejsze. Pojawi się ktoś nowy, wart przyjaźni. Unikaj tylko mieszania się w cudze kłótnie i spory sądowe. Znajomi mogą wykorzystać twoją szczerość i entuzjazm do swoich celów, a potem na ciebie spadnie godzenie zwaśnionych stron.

Kariera i pieniądze

W pracy uda ci się awansować i zdobyć większe niż dotychczas wpływy. Rok 2018 sprzyja zdobywaniu lepszej pracy, walce o podwyżkę lub zakładaniu własnego biznesu. Śmiało ubiegaj się o kredyty i dotacje, stawaj do przetargów. Jeśli jednak zaczniesz mścić się na konkurencji, sympatia współpracowników może się odwrócić. Równowaga między życiem prywatnym a karierą może być trochę zachwiana. Nie miej wyrzutów sumienia, bo przecież podejmujesz decyzje dla dobra całej rodziny. Pod koniec roku znajdziesz więcej czasu na odpoczynek.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Zastanawiasz się, Zającu, czy oby na pewno jesteś kochany tak mocno, jak na to zasługujesz? W 2018 roku może nastąpić nagły kres związków, które się wypaliły. Jeśli jednak jest co ratować, to musisz działać szybko i zdecydowanie. Postaw sprawy jasno, a partner wszystko przemyśli i się dostosuje. Samotne Zająci przekonają się, że na szaloną miłość nigdy nie jest za późno. Odważ się zmienić swoje życie, nawet jeśli nie wszyscy będą cię wspierać na nowej drodze. Udadzą się większe rodzinne uroczystości, jak chrzty, komunie czy śluby.

Zdrowie

Wreszcie się poprawi i będziesz miał, Zającu, siłę, by uprawiać sport. Ominą cię urazy, infekcje i grypa. Regeneruj siły, wzmacniaj organizm, przeprowadzaj kuracje upiększające. Nie oszczędzaj na porządnych wakacjach, bo z dala od domu znajdziesz doskonałą inspirację do działania i nowego hobby. Ochraniaj i wzmacniaj swój wzrok. W tym roku zadbaj o właściwe oświetlenie, nie czytaj przy słabej lampce. Najlepiej zrób kontrolne badania u okulisty i dobierz odpowiednie okulary. Łykaj też więcej preparatów z luteiną, a twój wzrok się poprawi.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

marzec, lipiec, październik. Unikaj ryzyka we wrześniu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019