Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Smok

W 2018 roku urodzeni pod tym znakiem będą szukać odmiany i nowych wrażeń. Czas rozwinąć skrzydła i wzlecieć wyżej od innych. Najpierw jednak zrobisz wokół siebie porządek. Wydobędziesz się z toksycznych relacji i trudnych zależności, policzysz, co ci się opłaca i w co warto inwestować smoczą energię. Będzie trochę nerwowo, ale odkryjesz nowe cele i znajdziesz szczęście.

Kariera i pieniądze

Już czas rozejrzeć się za większymi pieniędzmi. Twoje finanse wymagają gruntownego uporządkowania, bo w 2018 roku będzie co kupować i w co inwestować. Zechcesz negocjować, mądrze wydasz każdą złotówkę, dzięki temu twoje zawodowe posunięcia okażą się niezwykle opłacalne. Zmiany, na które się zdecydujesz w najbliższych miesiącach, na pewno wyjdą ci na dobre, choć początkowo nie wszyscy zechcą cię wspierać. Nie dasz się dłużej wykorzystywać, znajdziesz lepszą pracę lub założysz biznes, który w przyszłości okaże się bardzo dochodowy.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Uciekniesz, Smoku, z nieudanego związku, całkowicie zerwiesz z przeszłością. Ale nie wchodź od razu w relację z kimś, kto nie traktuje cię jak równego sobie. Słuchaj intuicji, bo ludzie się nie zmieniają. A jeśli twój związek jest dobry, to czas ruszyć się z kanapy. Rok 2018 przeznacz na wspólne podróże i nowe pasje. W domu zapowiada się mała rewolucja. Staniesz się bardziej niezależny. Spłacisz długi, zakończysz urzędową sprawę, zdecydujesz się pracować na własny rachunek. W przyjaźni postawisz na szlachetne ideały. Będziesz miał dość intryg i obgadywania. Zapisz się na ciekawy kurs lub studia, bo tam znajdziesz dobre towarzystwo. Przez cały rok rozwijaj się, uprawiaj sport, zajmuj się tym, co cię pasjonuje.

Zdrowie

Nie powinieneś mieć z nim większych problemów, ale zaniedbania z poprzednich lat dadzą o sobie znać. Zrób badania, trzymaj rękę na pulsie. Twoja dieta powinna być zrównoważona, staraj się jeść więcej ciepłych potraw. Zadbaj o zdrowy sen, przemebluj sypialnię zgodnie ze sztuką feng shui. Regeneracja jest dla ciebie najważniejsza. Inaczej podupadniesz na zdrowiu i częściej będziesz się złościć. W wakacje wygrzej się na plaży lub na górskiej polanie.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

kwiecień, sierpień i grudzień. Ostrożnie w październiku.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019