Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Wąż

Przestaniesz przejmować się innymi, rozwiniesz swoje talenty, zdobędziesz przydatne umiejętności. Podróże i nowe znajomości dadzą ci ogromną satysfakcję, bo zainspirują cię do dalszego rozwoju. W sprawach urzędowych i sądowych będzie ci sprzyjać szczęście. Warto uporać się z zaległościami. Słuchaj swojej intuicji, a nie doradców, bo ktoś może chcieć dobrze, ale po prostu się pomyli.

Kariera i pieniądze

W pracy liczyć się będą przede wszystkim pieniądze. Jeśli spływają regularnie na konto, to wcale nie zechcesz szukać okazji do zmian. Choć zależy ci na awansie, to zamiast dążyć do niego za wszelką cenę, postawisz na spokój i dobre relacje z otoczeniem. Nadrobisz zaległości z poprzednich lat, wyprostujesz wszystkie sprawy. Chętnie zainwestujesz w swoją edukację i będziesz realizować projekty, na które wcześniej najzwyczajniej brakowało ci czasu. Warto się uczyć, zapisać na szkolenia lub studia. Czas i pieniądze, które zainwestujesz w rozwój zawodowy, szybko się zwrócą i pozwolą ci działać na znacznie szerszą skalę. W roku 2018 mogą się posypać ważne nagrody, dyplomy, nieraz usłyszysz wyrazy uznania.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Będziesz chciał być niezależny. Zamiast dogadzać partnerowi i rodzinie, zajmiesz się swoim hobby. Poznasz nowych znajomych i sposoby na wspólne spędzanie czasu, ale uważaj, bo druga połówka stanie się zazdrosna. Jeśli w twoim związku jest bardzo źle, to być może zdecydujecie, że lepiej wam będzie osobno. Może się też zdarzyć, że partner zechce walczyć o wasz związek. Daj mu szansę, pytanie tylko, czy da radę dotrzymać ci teraz kroku. W towarzystwie czas na nowych ludzi. Odpocznij od stresów, plotek i skandali. Jedź na wakacje w piękne miejsce, podaruj sobie trochę luksusu.

Zdrowie

Możesz teraz ćwiczyć, ale unikaj ryzyka i nie działaj ciągle na najwyższych obrotach, bo regenerować będziesz się powoli. Ochraniaj i wzmacniaj swoje serce i system krwionośny. Grożą ci migreny i skoki ciśnienia, zadbaj więc o właściwą porcję relaksu. Jeśli masz żylaki, stosuj maści i łykaj lekarstwa, a szybko nastąpi poprawa.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

styczeń, sierpień, wrzesień. Uważaj w listopadzie.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019