Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Koń

Urodzonych pod znakiem Konia czeka więcej inspirujących przygód. Odkryjesz nowe zainteresowania i życie znowu nabierze barw. Postaw przed sobą ambitne zadania: łatwo zdasz ważne egzaminy lub zdobędziesz wymarzoną nagrodę. Zadbaj tylko o dobre relacje z najbliższymi. Choć najbardziej cenisz sobie niezależność, to ich wsparcie i pomoc mogą ci się przydać i ułatwić wiele spraw.

Kariera i pieniądze

W pracy nie przejmuj się plotkami ani dziwnymi planami szefa. Inwestuj w siebie, zamiast pomagać komuś utrzymać się na stołku. Warto zapisać się na zawodowe kursy i szkolenia. Nauka przyjdzie ci bez trudu, bez problemu zdobędziesz potrzebne certyfikaty i dyplomy. W tym roku nie przyniosą ci jeszcze korzyści, ale w przyszłości okażą się niezwykle przydane i wszystko, co zainwestujesz w edukację, zwróci się z nawiązką. Uważaj na sprawy sądowe – mogą się przedłużać, a nawet komplikować. Cierpliwie czekaj na rozwiązanie.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Przestaniesz się martwić, bo partner zechce cię bardziej wspierać. Samotne Konie będą flirtować, ale tak bardzo pochłonie je praca, że mogą mieć obawy przed angażowaniem się w stałe związki. Nie uciekaj przed szczęściem, wszystko da się ułożyć i dobrze zorganizować. W rodzinie korzystne zmiany, ktoś się usamodzielni i będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nie daj się tylko wciągnąć w sąsiedzkie intrygi, bo to popsuje twoje relacje z ludźmi. Warto za to więcej wyjeżdżać, nawet na działkę w weekend. Dłuższe wakacje lub zagraniczna podróż będą bardzo udane. Zaczniesz częściej bywać na różnych imprezach, zadbasz o siebie. Chętnie zajmiesz się sztuką, znajdziesz czas na hobby. Nowa pasja sprawi, że odzyskasz blask i energię.

Zdrowie

Wymagać będzie większej uwagi. Bądź, Koniu, ostrożny podczas uprawiania sportu, bo możesz chcieć osiągnąć zbyt wiele w bardzo krótkim czasie. Lepiej noś ochraniacze, bo grożą ci stłuczenia i kontuzje. Wzmacniaj serce. Twój układ krążenia jest silny, ale nikt nie jest ze stali. Częściej odpoczywaj, a jeśli coś ci dolega, odwiedź lekarza. Choroby, które zostaną zdiagnozowane w tym roku, szybko uda się wyleczyć.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

luty, czerwiec i październik. Ostrożnie w grudniu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019