Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Koza

Urodzeni pod tym znakiem odkryją nową pasję i wyznaczą sobie ambitne życiowe cele. To dobry rok na rozwój i postępy w każdej dziedzinie życia. Trudności z poprzednich lat okażą się możliwe do pokonania. W otoczeniu pojawi się więcej życzliwych ludzi, a przyjaźnie teraz zawarte przetrwają przez kolejne dekady, nawet jeśli będą wystawiane na próby. Rodzina wzmocni się i będzie popierać Kozy w ich staraniach.

Kariera i pieniądze

W pracy pojawi się okazja, aby zdobyć to, co do tej pory wydawało się trudne lub wręcz niemożliwe. W 2018 roku inwestuj przede wszystkim w swój rozwój. Wydatki, które poniesiesz na naukę i podróże, szybko się zwrócą. Możesz dzięki temu zdobyć nowy zawód, założyć własną firmę lub nawet zarobić na swoim niezwykłym hobby. Nowe pomysły przyniosą ci sukces, a otoczenie na pewno będzie ci pomagać. Nawet ktoś, kto do tej pory rzucał ci kłody pod nogi, teraz będzie cię chwalił i stawiał innym za wzór do naśladowania.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Dbaj o romantyczną atmosferę, pielęgnuj wspólne rytuały i postaraj się zawsze pięknie wyglądać, a miłosne relacje staną się bardziej namiętne. Samotne Kozy będą gotowe na stały związek. Możesz poczuć coś więcej do osoby, którą znasz już od pewnego czasu i z którą macie wspólne pasje oraz niezwykłe zainteresowania. W domu czas na zaległe remonty lub naprawy. Zapragniesz zmienić urządzenie mieszkania, aby wszystkim było wygodniej. Pieniędzy ci na to nie zabraknie, ale nie bierz w 2018 roku zbyt wielu kredytów, bo w kolejnych latach też szykują się inwestycje. Twoje relacje z przyjaciółmi będą dobre. Lojalność i szczerość okażą się dla ciebie najważniejsze, jeśli więc ktoś cię obgadywał lub ci szkodził, to nieodwracalnie pozbędziesz się go ze swojego otoczenia.

Zdrowie

Będzie mocne, poczujesz, że wreszcie masz więcej energii. Aby zachować wspaniałą kondycję, odstaw cukier, a jedz więcej gruboziarnistego pieczywa i potraw z soją. Na zmęczenie i zły humor pomogą masaże. Ochraniaj i wzmacniaj skórę. Wcieraj balsamy i kremy, powalcz ze zmarszczkami. Jeśli masz znamiona do usunięcia, to zrób to jeszcze przed nadejściem lata.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

marzec, maj i czerwiec. Ostrożnie w listopadzie.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019