Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Małpa

Urodzonych pod tym znakiem czeka więcej radości i sukcesów. Twoja kariera zdecydowanie przyspieszy, a cała rodzina zechce pomagać ci w ważnych zadaniach. Masz szansę zdobyć większe pieniądze, życiowa sytuacja stanie się więc stabilniejsza niż w poprzednich latach. Nadejdą zaproszenia na większe imprezy i spotkania z przyjaciółmi sprzed lat. Z przyjemnością wyrwiesz się z domu.

Kariera i pieniądze

W pracy rok 2018 sprzyja korzystnym inwestycjom. Miej wpływ na swoje finanse, nie daj się pomijać podczas dzielenia różnych przywilejów, bo teraz możesz bardzo wiele zyskać. Jeśli szukasz lepszej posady, to trzeba działać i wykazać się talentami. Szef lub inna ważna osoba wyróżni cię spośród innych pracowników. Dużo osiągniesz dzięki współdziałaniu z ludźmi, ale zagrożeniem może być to, że zechcesz spełniać wszystkie prośby i trudno ci będzie odmówić nawet tym kolegom, którzy wykorzystują innych. Pamiętaj o sobie!

Miłość, rodzina i przyjaciele

Powodzenie. Jeśli jesteś samotny, pojawi się ktoś, z kim doskonale się porozumiesz. W stałych związkach więcej uczucia. To, co was łączy, okaże się silniejsze niż plotki i afery, które mogą robić niektórzy zazdrośni krewni. Dlatego warto jak najwięcej spraw załatwiać we dwoje, pomagać i doradzać sobie nawzajem. W domu trochę zamieszania, ale rodzina na pewno cię wesprze. Ktoś postanowi się usamodzielnić lub podejmie odważne decyzje. Będziesz pomagać w organizowaniu różnych uroczystości i decydować o sprawach, które są istotne dla wszystkich krewnych. Możesz zostać chrzestnym lub świadkiem, zaczniesz pracować społecznie lub wspierać kogoś z dobrego serca. Odżyją w tobie romantyczna dusza i talent artystyczny.

Zdrowie

Unikaj drastycznych diet i suplementów, które pomagają w odchudzaniu, bo te „cudowne” środki mogą ci tylko zaszkodzić. Dbaj o urodę, ale w granicach rozsądku. Ochraniaj i wzmacniaj stawy oraz kolana, zwłaszcza jeśli dawniej miałaś, Małpo, jakieś sportowe urazy. Uważaj podczas jazdy na rolkach i nartach, nie ścigaj się z mistrzami, a ominą cię nowe kontuzje.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

kwiecień, maj, listopad. Uważaj w grudniu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019