Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Pies

Najbliższy rok dla urodzonych pod tym znakiem będzie trudniejszy, ale okaże się przełomowy. To, co stare i niepotrzebne, należy do przeszłości i nie ma co się dłużej zastanawiać nad zmianami. Odważysz się podjąć trafne decyzje, sięgniesz po więcej niż zwykle. Może być nerwowo, ale szybko się okaże, że potrafisz zapanować nad sytuacją. Pojawią się nowi, ciekawi ludzie i wniosą do twojego życia więcej inspiracji.

Kariera i pieniądze

W pracy wielkie powodzenie, podobnie jak w sprawach sądowych czy urzędowych. Bierz udział w służbowych wyjazdach, zebraniach i spotkaniach. Cały rok sprzyja zawieraniu ważnych znajomości, które bardzo pomogą twojej karierze. W finansach wszystko w porządku, ale wydatków będzie trochę więcej niż w poprzednich latach, bo nie potrafisz odmówić sobie i bliskim tego, na co mają ochotę. Bardzo ostrożnie zaciągaj kredyty i pożyczki. Myśl o waszej przyszłości, a szczęście będzie wam sprzyjać. Pojawią się nowi inspirujący przyjaciele. Znajdziesz czas na ciekawe hobby, będziesz organizować wyjazdy i inne przedsięwzięcia. Jednym słowem: odżyjesz.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Jeśli jest ci źle, zrobisz z tym porządek. Partner albo się podporządkuje, albo zostanie sam i będzie błagał cię o łaskę. Psy, które dotychczas zgadzały się na wszystko, teraz pokażą, jak bardzo są silne i zdecydowane. A jeśli jest dobrze, może być jeszcze lepiej! Osoby w stałych związkach pokażą partnerowi, co można razem osiągnąć. Rodzina zechce cię wspierać. Relacje z kimś, kto był dla ciebie ważny w młodości, teraz znów odżyją i poczujesz, że jesteście sobie niezwykle bliscy. Samotne Psy zaczną flirtować, ale trudno będzie się im zdecydować, z kim czują się dobrze i bezpiecznie. W miłości szukaj, Psie, prawdziwej namiętności, ale nie baw się cudzymi uczuciami, bo nawet nie zauważysz, jak złamiesz komuś serce i zrobi się z tego afera towarzyska.

Zdrowie

Nie będzie ci przysparzać problemów. Możesz uprawiać sport, pracować nad kondycją. Ruch fizyczny doskonale wpłynie na twój system nerwowy, wyrobisz sobie szybkość i sprężystość. Wzmacniaj wątrobę i śledzionę, czyli unikaj alkoholu i bardzo zimnych napojów czy potraw. Ważny będzie też sen i regeneracja, dlatego urządź od nowa sypialnię, a najlepiej kup wygodny materac.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

luty, marzec i czerwiec. Ostrożnie w kwietniu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019