Horoskop chiński

Poznaj prognozę dla Twojego znaku i dowiedz się, co przyniesie Ci Rok Ziemskiego Psa!

Świnia

Uczucia i emocje okażą się dla ciebie ważniejsze od zysków i zaszczytów, choć w pracy też raczej niczego ci nie zabraknie. W relacjach z ludźmi zapanują zgoda i radość, bo ktoś wreszcie upora się z trudnym problemem i odzyskacie spokój. Twoja rodzina znów będzie razem, a przyjaciele zechcą dzielić się z tobą swoimi sukcesami.

Kariera i pieniądze

W pracy będzie ci się dobrze wiodło, ale pamiętaj o swoich interesach, zamiast ciągle pomagać innym. Ktoś ważny doceni cię i powierzy ci zadanie, na którym sporo będziesz mogła zarobić. Pamiętaj, żeby najpierw samej skorzystać, a dopiero potem zapraszaj innych do współpracy. Rok sprzyja otrzymywaniu kredytów lub dotacji, ale przeznacz je na ważne cele, a nie na luksusowe zachcianki. W finansach musisz się nauczyć kontroli i cierpliwości, a możesz zakończyć rok na dużym plusie. Jeśli prowadzisz biznes, pojawią się godni zaufania wspólnicy lub inwestorzy. Nie bój się rozwoju i nowych możliwości.

Miłość, rodzina i przyjaciele

Miłość okaże się najważniejsza. Twój związek wkroczy w nową fazę, łatwiej teraz będziecie uzgadniać wspólne cele i pokonywać przeciwności losu. Zadbasz też, Świnio, o dom, bo będzie ci zależało na spokojnym, wygodnym życiu. Remonty i poważniejsze naprawy uda się zrobić szybko i bez przeszkód. Jedyne, co cię może złościć, to roszczeniowa postawa niektórych krewnych. Bądź życzliwa i pomocna, ale nie zgadzaj się łatwo na to, co ci się wcale nie podoba. Słuchaj intuicji i nie brnij w coś, przed czym ona zdecydowanie cię przestrzega. Pojawią się nowi znajomi i przyjaciele. Wspólne z nimi hobby sprawi, że nie będziesz się nudziła. Odkryjecie bardzo ciekawe miejsca i sposoby na spędzanie czasu razem.

Zdrowie

Pamiętaj, że w tym roku potrzebujesz porządnych wakacji. Bez wyjazdu w piękne miejsce możesz się stać, Świnio, marudna i smutna, dlatego już na początku roku wszystko sobie zaplanuj. Zwróć też uwagę na krążenie, a podczas ćwiczeń nie obciążaj zanadto serca. Jeśli masz skoki ciśnienia, to zrób z tym wreszcie porządek. W tym roku znajdziesz dobrego lekarza.

Najbardziej sprzyjające miesiące:

luty, marzec, grudzień. Ostrożnie w lipcu.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019