Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na PAŹDZIERNIK!


 

Fazy Księżyca

5 października:
 

Pełnia w Baranie

 

Doda odwagi w wyrażaniu uczuć. Spodziewajmy się dziś zaproszeń na randki, a nawet oświadczyn.

 

10 października:

 

Księżyc utworzy trygon z Merkurym oraz kwadraturę do Wenus i Marsa

 

Przypomni o sobie sterta dokumentów do wypełnienia, maili do napisania, telefonów do wykonania.

 

 

14 października:

 

Trygon Księżyca z Uranem wzmocni kreatywność i entuzjazm

 

To co tego dnia rozpoczniemy, da nam satysfakcję i skończy się powodzeniem. Najważniejsze, aby nie robić nic wbrew sobie.

 

 

19 października: 


Nów w Wadze

 

Przyniesie ożywienie towarzyskie, pomoże zyskać czyjąś sympatię lub zdobyć popularność. A także zapewni powodzenie w miłości.

 

 

24 października:

 

Koniunkcja księżyca z Saturnem

 

Sprzątanie, segregowanie, układanie ubrań czy prasowanie nie tylko pójdą dziś szybko, lecz także sprawią nam wielką przyjemność.

 

26 października:

 

Księżyc w koniunkcji z Plutonem

 

Pomoże tym, którzy pragną pracować nad swoim charakterem, wyzwolić się z toksycznych związków oraz emocjonalnych obciążeń. Potrzeba do tego wewnętrznej siły i nieustępliwości. Wzmocni je kontakt
z dębem.

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 2017
Czarujmy w rytm Księżyca!

 

rytuał na 5 października:

 

 

Jeżeli bezskutecznie wyglądasz drugiej połowy, przyciągniesz ją za pomocą lustrzanego rytuału. Zapal różową świecę, usiądź przed lustrem tak, by odbijały się w nim jej płomień i twoja twarz. Patrząc w odbicie, wyobrażaj sobie obok ukochaną osobę. Możesz narysować kontur jej sylwetki na tafli, np. szminką. Powiedz: „Ty i ja jesteśmy razem na zawsze”. Posiedź tak kwadrans, a następnie zgaś świecę. Lustro owiń czerwonym materiałem i schowaj w sypialni.


czary na 10 października:

 

 

Może być nerwowo, nie forsujmy więc na siłę swoich pomysłów i uważajmy, by nie wdawać się w bezowocne dyskusje. Zanim zdecydujesz się na ryzykowną propozycję, dobrze to przemyśl. I zaopatrz się w tymianek, który wzmacnia psychicznie i chroni przed złymi przygodami.czary na 14 października:

 

 

Jeśli czujesz, że coś cię krępuje bądź ogranicza, przygotuj białą świecę. Owiń ją ciasno łańcuchem (może być ozdobny łańcuszek) i zapal. Niech wypali się do końca, aż zostanie tylko łańcuch. Od tej pory nic cię nie hamuje.czary na 19 października:

 

 

Romantyczny nastrój stworzy odpowiednio dobrane oświetlenie, ale energia światła potrafi znacznie więcej! Dzięki niej poprawisz atmosferę w rodzinie lub w związku. Ustaw we wschodniej części mieszkania lampę świecącą na zielono, a w południowo-zachodniej – czerwoną.czary na 24 października:

 

 

Jeśli więc twój dom domaga się generalnych porządków, warto zaplanować je na ten właśnie dzień. Aby zaprowadzić energetyczny ład, w rogu pokoju postaw miskę z solą. Po 24 godzinach opróżnij ją – wysyp całą sól poza domem.

 

 

czary na 26 października:

 

 

Pospaceruj lub posiedź w pobliżu tego drzewa, dotknij go odkrytymi częściami ciała – najlepiej czołem, dłońmi, bosymi stopami. Oprzyj się na chwilę plecami o pień, poczuj, jakie daje ci wsparcie. Możesz rozmawiać z drzewem, powierzyć mu swoje tajemnice. Na koniec, odchodząc, podnieś kilka żołędzi i zabierz ze sobą.Talizman na ten miesiąc: kawa

 

Jej ziarenka dodają energii i pomagają w walce z jesiennym zmęczeniem.

Zobacz także:

Już w kioskach: Październik 2017


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2018