Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na LUTY!


 

Fazy Księżyca

5 lutego:

 

Kwadratura Księżyca
z Plutonem i opozycja z Uranem

 

Przed nami dzień pełen trudnych, negatywnych emocji.

11 lutego:

 

Księżyc tworzy koniunkcję z Plutonem i sekstyl z Neptunem

 

Jak zwykle, gdy Księżyc zmierza do nowiu, gwiezdna aura sprzyja kończeniu i zamykaniu starych spraw. To może być nieprzyjemne, ale tylko jeśli staniemy twarzą w twarz z tym, co nas boli, zdołamy uporać się traumą, wybaczyć i zapomnieć.

15 lutego:

 

Nów w Wodniku

 

Do głosu dojdzie potrzeba niezależności.

19 lutego: 

 

Kwadratura Księżyca z Saturnem

 

Możemy być dziś nadmiernie wymagający i surowi wobec samych siebie. Łatwo wówczas o zwątpienie, przekonanie, że jest się do niczego.

26 lutego:

 

Księżyc w trygonie z Merkurym, Wenus, Jowiszem i Neptunem

 

Czas na spotkania, romanse i twórczość artystyczną. To także dobry moment, by zrobić coś dla świata.

LUTY 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

 

czary na 5 lutego:

 

Złość, zawiść, niezdrowa rywalizacja skutecznie obniżą naszą energię. Chyba że obronią nas magiczne odpromienniki. Weź jajko o białej skorupce, koniecznie od kury z wolnego wybiegu. Rozbij je do ceramicznej miseczki i pozostaw na 24 godziny. Po upływie doby jajko z miski wylej do rzeki lub strumienia.

 


rytuał na 11 lutego:

 

 

Oczyść pole dla nowych, pozytywnych zdarzeń. Pomocny będzie w tym rytuał uwolnienia. Przygotuj dwie świece – czarną i białą. Zapal tylko czarną. Na kartce spisz swoje żale i problemy. Następnie spal ją w płomieniu i zgaś palcami świecę. Popiół zbierz starannie, zmieszaj z sypkim kadzidłem sandałowym i podpal. Gdy się spali, spuść wszystko z wodą i wywietrz dokładnie pomieszczenie. Dopiero teraz zapal białą świecę i pozwól jej wypalić się do końca.

 


medytacja na 15 lutego:

 

 

Możesz uwolnić się dziś od problemów, spojrzeć na nie z innej perspektywy i dostrzec genialne w swej prostocie rozwiązania. Ale w tym celu trzeba nawiązać kontakt z wyższym JA. Usiądź wygodnie, rozluźnij się i zamknij oczy. Oddychaj spokojnie, koncentrując się na wdychanym i wydychanym powietrzu. Kiedy poczujesz spokój, przenieś uwagę na czubek swojej głowy, gdzie mieści się czakra korony. Powiedz w myślach: otwieram się na kontakt z nadświadomością. Być może poczujesz w okolicy czakry delikatne mrowienie, to znak, że się otwiera. Poproś wyższe JA o wskazówki, rady i inspiracje potrzebne dla rozwoju duchowego. I czekaj cierpliwie na to, co podpowie ci intuicja.rytuał na 19 lutego:

 

 

Jeżeli zaczynasz podważać swoją wartość, wykonaj rytuał, który pomoże ci wzmocnić pewność siebie. Zapal złotą świecę. Patrząc w jej płomień, wyobraź sobie, że odbierasz ważną nagrodę, wygrywasz konkurs lub zawody. Stoisz na podium, ludzie cię oklaskują. Poczuj rozpierające cię radość i dumę. Wyprostuj plecy, podnieś głowę. Powiedz głośno: „ja... (imię i nazwisko) szanuję siebie i zasługuję na szacunek. Zaczekaj, aż świeca się wypali, następnie zbierz z niej wosk i ugnieć z niego okrągły talizman. To twój złoty medal. Wyryj na nim swoje imię i umieść go w widocznym miejscu. Będzie ci przypominał, że jesteś najlepszy.

 

 

czary na 26 lutego:

 

 

Zapal różową świecę. Połóż się wygodnie na plecach, a między piersiami umieść kryształ różowego kwarcu. Gdy wyciszysz się i uregulujesz oddech, wyobraź sobie planetę Ziemię wraz z żyjącymi na niej ludźmi i zwierzętami. Otul ją w myślach światłem płynącym z twojego serca. Prześlij swoją miłość wszystkim żyjącym na niej istotom.Talizman na ten miesiąc: krzyż maltański

 

Symbol honoru, męstwa i szlachetności. Pomaga rozwijać te duchowe przymioty.

Zobacz także:

Już w kioskach: Marzec 2018


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2018

x