Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na LISTOPAD! 

Fazy Księżyca

2 listopada:

 

Opozycja Księżyca do Neptuna

 

Ubywająca Luna ułatwia spalanie kalorii, więc efekty ćwiczeń będą szybciej widoczne. Magia Księżyca pomoże także zadbać o urodę i na długo zachować młodość.

8 listopada:

 

Nów w Skorpionie

 

To dobry moment na skupienie się na wnętrzu, medytację, zatrzymanie się w biegu i zastanowienie, co jest w życiu najważniejsze.

11 listopada:

 

Księżyc w znaku Koziorożca, w koniunkcji z Saturnem

 

To wymarzony dzień na inwestycje, zwłaszcza zakładanie lokat i kupowanie ziemi oraz nieruchomości, a także budowę domu.

19 listoopada: 

 

Księżyc w trygonie z Jowiszem

 

Pomaga szybko się wzbogacić, ale tylko, jeśli zbierasz pieniądze na jakiś konkretny cel, nie zaś po to, by po prostu mieć więcej na koncie.

 

23 listopada:

 

Pełnia w Strzelcu

 

Bardziej niż zwykle ufać będziemy dziś innym, co mogą wykorzystać ci, którzy chcieliby nam zaszkodzić, podważyć autorytet, odebrać stanowisko.

 

Listopad 2018
Bliżej marzeń!

Czary na 2 listopada

 

Nie będziemy umieli rozróżnić prawdziwych przyjaciół od fałszywych pochlebców, a wobec ataków wampirów energetycznych pozostaniemy bezbronni. Jeśli chcesz przekonać się, kto naprawdę dobrze ci życzy, zaproś go do domu i posadź na krześle, które posypałeś wcześniej pieprzem kubeba. Jeśli osoba ta nie ma czystych intencji, zacznie niespokojnie się wiercić, jakby ją parzyło. Szybko wstanie, pożegna się i nigdy więcej cię nie odwiedzi.

 

Magia na 8 listopada

 

Jeżeli masz jakiś sekret, obawiasz się, by nie wyszedł na jaw i spędza ci to sen z powiek, to najlepsza okazja, by się zabezpieczyć. Przygotuj czarne pudełko, np. po butach. Narysuj na nim srebrną farbką symbol Księżyca i znak Skorpiona. Do pudełka włóż przedmiot, który symbolizuje twoją tajemnicę, np. wyciąg z konta, jeśli masz długi, zdjęcie osoby, z którą masz sekretny romans itp. Umieść tam także kłódkę (powinna być zamknięta). Dorzuć owoc głogu, posyp to wszystko popiołem ze spalonej jemioły. Następnie zamknij pudełko, zapieczętuj woskiem z szarej świecy i po zachodzie Słońca zakop na skrzyżowaniu polnych dróg. W miejscu pogrzebania twojej tajemnicy narysuj na ziemi patykiem runę Ingwaz. Wygląda jak romb. Teraz możesz być spokojny. Twoje sekrety są bezpieczne.

 

 

Rytuał na 11 listopada

 

Wszystko, co dziś rozpoczniesz, będzie mieć długofalowe skutki. A dzięki odrobinie magii, możesz zapewnić trwałość swojego związku i nawet największego lekkoducha sprowadzić na drogę uczuciowej stałości i wierności. Weź dwa jadalne kasztany. Przez cały dzień noś je przy sobie, jak najbliżej ciała. Pod wieczór natnij je tak, by na jednym była pierwsza litera twojego imienia, na drugim inicjał partnera. Rozgrzej piekarnik do 200 stopni i piecz w nim oba kasztany przez 15–20 minut. Następnie obierz je dokładnie i jeszcze gorące zjedz razem ze swoim ukochanym – ty kasztan z pierwsza literą jego imienia, on z twoją. Od tej pory nie będzie już w stanie cię zostawić, zdradzić ani nawet o tym pomyśleć. Uwaga – ty również, bo ten rytuał działa w obie strony.

 

Magia na 19 listopada
 

 

Znajdź schody. Najlepiej, by prowadziły do twojego mieszkania, mogą być także wewnątrz domu. Jeśli mieszkasz w parterowym budynku, możesz wykorzystać dowolne schody w okolicy, np. w parku. Na najwyższym stopniu napisz białą kredą swój cel, np. „nowy samochód” albo „wycieczka do Meksyku” i konkretną kwotę, jakiej potrzebujesz. Podziel ją przez liczbę stopni i na każdym z nich, od dołu do góry wpisuj coraz wyższe sumy od zera do pełnej kwoty. Wchodź po tych schodach przynajmniej raz dziennie, wizualizując, jak z każdym krokiem bliższy jesteś realizacji marzeń.

 


Czary na 23 listopada

Konkurencja połamie sobie jednak ząb na tym, kto będzie mieć przy sobie orzechy włoskie. Przyjdź do biura rano przed innymi i trzymając w ręku orzech, obejdź pomieszczenie, stukając nim w każdy jego róg. Miej zawsze kilka orzechów na swoim biurku po lewej stronie, a z pewnością uchronią cię przed firmowymi intrygami.Talizman na ten miesiąc: miotła


Pomoże pozbyć się trosk i problemów i zaprowadzić porządek w życiu.
Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2018


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019