Horoskop miesięczny księżycowy

Title

Poznaj ogólną prognozę księżycową na STYCZEŃ! 

Fazy Księżyca

1 stycznia:

 

Księżyc w sekstylu z Plutonem 

 

W głowie szumią jeszcze sylwestrowe bąbelki, a ciało domaga się detoksu po hucznej zabawie. Oczyszczanie przyda się także aurze.

6 stycznia:

 

Nów w Koziorożcu 

 

Czas pozbyć się z domu choinki, bo uschnięte, obsypujące się drzewko fatalnie wpływa na feng shui.

17 stycznia:

 

Księżyc w opozycji z Wenus 

 

Będziemy mieć większą ochotę na kontakt fizyczny, dotyk, przytulanie, pieszczoty. Nie szczędź ich sobie.

21 stycznia:  

 

Pełnia w Lwie sprzyja bogaceniu się! 

Dziś możesz przyciągnąć do domu pieniądze i zapewnić sobie obfitość wszelkich dóbr. 

 

28 stycznia:

 

Księżyc tworzy trygon 

z Neptunem 

 

Możesz dziś poznać swoje prawdziwe magiczne imię. 

 

Styczeń 2019
Przytulanie przyciąganie!


Magia na 1 stycznia 

 

Idź do lasu lub parku. Znajdź drzewo, którego gałęzie sięgają nisko do ziemi i przejdź pod nimi dziewięć razy. Im bardziej będziesz musiał się schylić, tym lepiej. Wyobraź sobie, że wszelkie złe emocje i energetyczne zanieczyszczenia zostają zatrzymane przez magiczny filtr z gałązek, a ty przechodzisz na drugą stronę czysty i wolny. Podziękuj drzewu i odejdź.


Magia miłosna na 17 stycznia 
 

Przytul dziś przynajmniej 7 osób, a jeśli sam chcesz być częściej tulony, wykonaj rytuał na przyciągnięcie nowego partnera lub obudzenie czułości w obecnym związku. Zapal czerwoną świecę i postaw na zdjęciu partnera, jeśli go masz. Do miseczki wlej odrobinę miodu i zanurz w niej haczyk na ryby. Powiedz: „(imię partnera), przywabiam cię miodem, haczykiem zatrzymuję przy sobie. Ogień zaś sprawi, że nasza miłość nigdy się nie wypali. Niech tak się stanie”. Potem, patrząc w płomień, wizualizuj szczęśliwe chwile we dwoje. Gdy świeca się wypali, zakop jej resztki oraz miód i haczyk pod jabłonią. 

Rytuał na 21 stycznia

 

Dziś możesz przyciągnąć do domu pieniądze i zapewnić sobie obfitość wszelkich dóbr. Zapal w łazience kadzidło cynamonowe. Na podłodze rozsyp trzy pełne garście ziaren owsa. Półkilogramowy woreczek płatków owsianych wsyp do wanny i wypełnij ją ciepłą wodą. Zanurz się w tej kąpieli na 15-20 minut. Nie myj później ciała żelem ani mydłem, tylko delikatnie opłucz i osusz ręcznikiem. Suchy owies z podłogi wysyp ptakom, mówiąc: „Świat jest mi przychylny, Fortuna mi sprzyja, a wszystko, co daję innym, wraca do mnie pomnożone”.  


Czary na 28 stycznia

 

Do płóciennego woreczka wrzuć literki z gry Scrabble. Zapal białą świecę i kadzidło o ulubionym zapachu. Usiądź na podłodze tak, by czuć się wygodnie. Rozłóż przed sobą chustę w kolorze fioletowym. Zamknij oczy, oddychaj spokojnie,zrelaksuj się. Medytuj przez chwilę, prosząc swoje Wyższe Ja, by ujawniło ci twe sekretne imię. Gdy poczujesz się gotów, sięgnij lewą ręką do woreczka i wybierz kilka liter, tyle, ile znajdzie się w twojej dłoni. Połóż je na chuście. Być może litery od razu ułożą się w imię, ale jeśli wydaje ci się, że nie tworzą nic, spróbuj pomieszać je, aż poczujesz, że są we właściwej kolejności. Nie staraj się jednak na siłę ich dopasowywać ani zrozumieć, posłuchaj intuicji. Przyjmij swoje magiczne imię, zrób z niego talizman, np. pisząc na kamieniu lub kawałku drewna. Trzymaj je ukryte – nie może zobaczyć go nikt poza tobą – i nikomu nie zdradzaj, jak brzmi!   

 

Talizman na ten miesiąc: Uśmiechnięty Budda


Jego posążek rozproszy smutne myśli i przyciągnie do domu szczęście.


Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2019