TAG index:
Wybrany tag: tarot
 • Czary do wiary

  Dlaczego kogoś nie lubisz? Czemu nie możesz schudnąć? Wszystko da się wytłumaczyć magią! »

 • Albo tak, albo odwrotnie

  Najbardziej niewiarygodne historie, o jakich słyszałam, zdarzyły się naprawdę. Nie były logiczne... »

 • Znak od tarota

  Mówię tylko to, co widzę – zapewnia pan Zawadzki.­ – A jak ludzie odczytają znaki, zależy od nich. »

 • Czar czarów

  Bez magii świat jest smutny i przywiędły. Pod jej wpływem rozkwitną i kwiaty, i ty! »

 • Joanna od miłości

  Joanna Wiśniewska rozkłada karty i pokazuje, gdzie iść, by spotkać miłość życia. Ludzie słuchają. »

 • Pierwsze wtajemniczenie

  Czy magia działa, nawet gdy się w nią nie wierzy? Jak wybrać talię tarota? Co to są fazy księżyca? »

 • Mapa życia

  Karty wskazują różne drogi, ale to my sami wybieramy tę, która nam odpowiada. »

 • XXI. Świat

  XXI. Świat - lubi totalne szczęście Czego potrzebuje: Tylko tego, co dotąd. Kochanek Świat to człowiek spełniony. Znalazł odpowiednią osobę w odpowiednim czasie, ustrzegł się rutyny, egoizmu i innych niebezpieczeństw opisanych w poprzednich kartach. Z takim partnerem wszystko znajduje swój odpowiedni czas i stosowne miejsce. To kochanek nagroda za wspólny trud i podróż, a niekiedy także zapowiedź poczęcia. Rada: Nic nie zmieniajcie. Jest tak, jak ma być. Pozycja: Wszystkie, które stosowaliście do tej pory. »

  Tagi: świat, tarot
 • XX. Sąd Boży

  XX. Sąd Boży - lubi wskrzeszenie Czego potrzebuje: Twojego zaangażowania. Karta opowiada o stałym partnerze, z którym przeszliście już wiele. To członek rodziny lub ktoś, z kim zjadłaś beczkę soli, ale w trakcie życiowej wędrówki coś między wami wygasło. Ten kochanek oznacza wskrzeszenie starych namiętności, to człowiek, który przez łóżko przywróci równowagę w związku. Rada: Należy odejść od rutyny, by wskrzesić namiętność, która jest niezbędna do cementowania związku. I to niezależnie od etapu, na którym się on znajduje. Mówi o powrocie do siebie po długim rozstaniu, a czasem nawet o ponownym małżeństwie. Pozycja: Wybór należy do was. »

 • XIX. Słońce

  XIX. Słońce - lubi ego Czego potrzebuje: Gdy już sobie kogoś upatrzy i się zaangażuje, potrzebuje szacunku, posłuchu i adoracji. Ma problem z egocentryzmem, to prawda, ale ty wiesz, że gdzieś w środku czuje się niedowartościowany. Miewa zachowania dominujące, czasem wydaje mu się, że najlepszym afrodyzjakiem jest lekceważenie. Ale jak już straci głowę dla partnera, będzie chronił go za wszelką cenę. Ma duże potrzeby seksualne, bo w ten sposób udowadnia sobie swoją ważność. Uważaj, Słońce zrobi wszystko, by przysłonić ci cały świat! Rada: Musicie widzieć dalej niż koniec własnego nosa. Zapętliliście się w myśleniu o sobie samych, a tu trzeba zdecydowanie pracy zespołowej. Pozycja: „Kowadło” – on na górze, ona z zadartymi nogami na jego ramionach. »

 • XVIII. Księżyc

  XVIII. Księżyc - lubi romantyzm Czego potrzebuje: Tajemniczy, eteryczny, ucieleśnienie postaci z filmów romantycznych, ekwiwalent Johnny'ego Deppa i Angeliny Jolie, amator subtelności, niedopowiedzeń, atmosfery niepewności i romantyzmu. Nie lubi rozmawiać o uczuciach, woli ich doświadczać. Skłonny do pięknych gestów, pisze wiersze, uwodzi aurą niedostępności, a jak już da się złapać, jest niezwykle delikatny. Przy nim ciało wydaje się iluzją, bo zlewacie się w jedno i unosicie się w przestworzach. Rada: Kolacja. Tak, tak – lekkie potrawy z białym winem, świece, otwarte okna z powiewającymi zasłonami w blasku księżyca, nastrojowa muzyka. Przeciągające się w nieskończoność spojrzenia w oczy, dotykanie się stopami pod stołem… i cała ta romantyczna bajka. Pozycja: Tyłem, na klęczkach. »

 • XVII. Gwiazda

  XVII. Gwiazda - lubi uczucia Czego potrzebuje: Słów miłości. Magiczny, uroczy i w pełni oddany, zakochany do granic możliwości, sam wyraża swoje uczucia na wszelkie sposoby. Każda spędzona z nim chwila jest czymś niezapomnianym. To ktoś, kto podziwia partnera jak dzieło sztuki, tęskni już po dwóch minutach od rozstania, a w sypialni niejednokrotnie zapomina o sobie. Gwiazda będzie spędzała całe noce i dnie z ukochanym w łóżku, zapominając o bożym świecie. Zazwyczaj taka fascynacja wyrasta z przyjaźni, a kochanie się z taką osobą wynosi oboje pod samo niebo, bo jest współodczuwaniem wyższego rzędu. Rada: Nie wolno zapomnieć o przyjaźni i czułości, bo zauroczenie bywa ulotne. Niech w łóżku nie zabraknie ciepła i słów oddania. Pozycja: Superważna dla was jest gra wstępna.   »

  Tagi: gwiazda, tarot
 • XVI. Wieża

  XVI. Wieża - lubi impet Czego potrzebuje: Odmiany. Kochanek wieża jest raczej... piorunem. Powoduje nim sprzeciw przeciwko rutynie i nudzie, potrzeba zburzenia bezpiecznych okoliczności, by wnieść zmianę. Taki partner miewa nerwowe dni, napady furii, które będzie musiał wyładować – piorunami w wieżę albo namiętnością w drugą osobę. Na przykład w postaci „szybkich numerków” pod koniec kłótni. Nie martw się – jesteś bezpieczna. Wyszumi się i mu przejdzie. Rada: Zabrnęliście już tak daleko w powtarzalności, przewidywalności i poczuliście się już tak bezpiecznie, że potrzeba trzęsienia ziemi, byście zobaczyli, że konieczne są zmiany. Karta mówi o gruntownym zbadaniu sytuacji w związku i o ulepszeniach, które chcąc nie chcąc, przyjdą same. Pozycja: Na stojąco, ona zgięta w pół. »

  Tagi: tarot, wieża
 • XV. Diabeł

  XV. Diabeł - lubi seks Czego potrzebuje: Najczęściej jest uwikłany w związek, ale niewiele sobie z tego robi, zmienia partnerów jak rękawiczki i nie liczy się z konsekwencjami. W łóżku jest agresywny, dominujący i egoistyczny, nie zawaha się przed niczym, jeśli upatrzy sobie kogoś, kogo chce mieć. To ludzie z gorącym temperamentem, o nieprawdopodobnym magnetyzmie. Jak kogoś takiego spotkasz, miej się na baczności, bo możesz mieć przez Diabła kłopoty. Rada: Dorzućcie do waszego życia odrobinę perwersji, wyzbądźcie się zahamowań i przyznajcie się do swoich ukrytych pragnień. Dołóż jednak do rady drugą kartę, by się dowiedzieć szczegółów, bo sam diabeł sygnalizuje potrzebę skoku w bok, którą trzeba zdusić w zarodku. Pozycja: Te, w której jedna ze stron jest skrępowana. »

  Tagi: diabeł, tarot
 • XIV. Umiarkowanie

  XIV. Umiarkowanie - lubi równowagę Czego potrzebuje: Jeśli wylosowałaś Umiarkowanie, to tylko pozazdrościć. Widzący oczami serca, rozumu i duszy, świadomy potrzeb wszystkich stron, zrobi naprawdę wszystko, by wszyscy byli szczęśliwi i będzie się starał o to ustawicznie. To kochanek, który uczy się swojego partnera drobiazgowo, aż osiągnie stopień doktorancki, a do tego nie ulega zawirowaniom uczuciowym. Rada: Poznajcie się lepiej. Jest między wami chaos, przemilczane sprawy i emocjonalny bałagan. Usiądźcie sobie w spokoju, weźcie głęboki oddech i oczyśćcie atmosferę, a będzie dobrze. Pozycja: Na stojąco bez oparcia. »

 • XIII. Śmierć

  XIII. Śmierć - lubi transformację Czego potrzebuje: Kochanek opisany Śmiercią, to ktoś, kto wywróci na nice nasze pojmowanie sfery intymnej. Jeśli przychodzi do ciebie, gdy masz podupadłe libido, to je wskrzesi – albo na odwrót. To również ktoś, kto lubi ekstremalne przeżycia, jest uzależniony od dreszczyku emocji. Niewykluczone, że jest od ciebie starszy i że zamknie jakiś rozdział w twoim pojmowaniu siebie i swojego ciała. Rada: Jako karta rada Śmierć niesie przesłanie: nie bójcie się dorosnąć, dojrzeć. Jeśli czujesz, że zrobiliście wszystko, co było możliwe, by podtrzymać wasze życie intymne, a mimo to nie ma efektów, zaakceptujcie to, przejdźcie przez żałobę i zacznijcie od nowa, może razem, a może osobno. Pozycja: Brak konkretnej pozycji. »

 • XII. Wisielec

  XII. Wisielec - lubi refleksję Czego potrzebuje: Dowartościowania. To następna problematyczna karta. Kochanek opisany Wisielcem to ktoś, kto czuje się nic niewart. Niska samoocena i rozchwianie emocjonalne nie sprzyjają intymnym przeżyciom. Rada: Jeśli ta karta opisuje twojego partnera, nie bierz do siebie tego, że czasem brak między wami przyciągania. Wszystkie przyczyny marazmu mają źródło w jego emocjonalności, gryzie go z pewnością jakiś problem i potrzebuje czasu. Uważaj jednak, bo on wątpi, czy jest ciebie wart.Ta karta może również sugerować problemy z impotencją, mające swoje źródło w nadużywaniu alkoholu, a u kobiet – zjawisko „udawania orgazmu”. Pozycja: Ona leży tyłem na nim. »

 • XI. Siła

  XI. Siła - lubi ciało Czego potrzebuje: To wyczynowiec. Lubi ciało doświadczać w praktyce i ma hedonistyczne podejście do cielesności – to znaczy, że ma mu dawać przyjemność. Chętnie eksponuje swoje ciało na co dzień, nosi przylegające, obcisłe, skąpe ubrania, a gdy je zdejmie, czuje się równie komfortowo. Przy kimś takim trzeba dbać o kondycję, być rozciągniętym i gibkim. Nie bój się, tu nie ma mowy o przemocy, to bardzo czuły człowiek. Rada: Ten arkan sugeruje, że przydałoby się wam odrobinę światła w sypialni, by się nawzajem podziwiać i cieszyć się cielesnością, taką, jaka jest. Może puścić hamulce, zamknąć oczy i posłuchać instynktów – one wiedzą najlepiej. Pozycja: Wszystkie trudne pozycje wymagające wytrzymałości fizycznej od partnerów. »

  Tagi: siła, tarot
 • X. Koło fortuny

  X. Koło fortuny - lubi zmienność Czego potrzebuje: Taki partner to nie lada wyzwanie. To człowiek podchodzący do życia jak do loterii. Podobnie traktuje sprawy intymne. Potrzebuje zmian, ciągłego ruchu, poczucia kontynuacji i przejścia na następny etap. Miłość fizyczna to dla niego jedna z dźwigni dla związku, sfera, w której partnerzy zbliżają się i oddalają od siebie. Seks jest swoistą wykładnią bliskości takiej pary. W żadnym wypadku nie ma mowy o miłości za pieniądze! Rada: Karta radzi, by odświeżyć stosunki, wprowadzić ulepszenia, by przyspieszyć obrót spraw w rozwoju partnerstwa. Mówi też o tym, że praca i pogoń za pieniądzem źle wpływa na współżycie. To karta bardzo podobna w wydźwięku do Rydwanu. Pozycje: On leży, ona na nim, jej stopy spoczywają na jego ramionach. »

Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl