Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na WRZESIEŃ!


 

Fazy Księżyca

4 września:
 

Księżyc w trygonie z Jowiszem.

 

Zapowiada się miły dzień, pełen owocnych spotkań, sposobności do ubicia korzystnych interesów, ale też imprez i towarzyskich rozrywek.

 

 

6 września:

 

Pełnia w Rybach oraz koniunkcja Księżyca i Neptuna.

 

Dziś marzenia się spełniają, ale tylko tym, którzy w to wierzą.

 

 

13 września:

 

Sekstyl Księżyca z Wenus.

 

Księżyc nakłania do spełniania najskrytszych marzeń i szczerych rozmów z partnerem. To dobra aura na randki, wspólne spacery, kino czy tańce oraz oczywiście seks. 

 

 

20 września: 

Nów Księżyca w znaku Panny.

 

Luna sprzyja refleksji, nauce i naprawianiu błędów. Uda się uporządkować wszystkie istotne sprawy, wyjaśnić rozmaite problemy lub nieporozumienia, nadrobić zaległości w pracy.

 

27 września:

 

Koniunkcja Księżyca z Saturnem i kwadratura z Merkurym.

 

To bardzo trudny dzień. Niestety, przeszkody będą się piętrzyć jedna po drugiej.

 

 

 

 

WRZESIEŃ 2017
Czarujmy w rytm Księżyca!

 

czary na 4 września:

 

Dzisiaj łatwo przesadzić ze słodyczami lub czipsami. A pochłonięty dziś cukier i tłuszcz na bank odłożą się na biodrach. Aby nie ulec kalorycznej pokusie, przed wyjściem do restauracji posmaruj się za uszami odrobiną olejku cytrynowego. Ten zapach skutecznie hamuje apetyt i przynosi opamiętanie.


czary na 6 września:

 

Na bogato zdobionym talerzu połóż kiść winogron – białych lub czerwonych, jakie lubisz. Każde grono niech symbolizuje jedno twoje marzenie. Biorąc je do ręki, wyobraź sobie, jak się spełnia. Jedz je niespiesznie, z przyjemnością, delektując się każdym gronkiem.rytuał na 13 września:

 

Samotni powinni wyjść i poszukać kogoś do pary. Jeśli znajdziesz kogoś, o kogo warto powalczyć, pomoże ci rytuał przyciągania. Zapal czerwoną świecę natartą wcześniej olejkiem waniliowym. Przygotuj jedwabną chustkę, dwa magnesy oraz zdjęcie swoje i osoby, której pragniesz. Jeśli nie masz, wystarczy kartka z jej imieniem. Jeden magnes połóż na swoim wizerunku, drugi na podobiźnie przyszłego partnera. Patrząc w ogień, wyobrażaj sobie, jak się spotykacie, jak ze sobą rozmawiacie, flirtujecie. Zobacz, jak ta osoba jest tobą zauroczona. Następnie złącz ze sobą magnesy i przesuń nad płomieniem świecy, mówiąc: od tej pory jesteśmy razem. Zawiń je w chustkę i weź ze sobą na spotkanie z tą osobą.czary na 20 września:

 

Nie wiesz, gdzie się zapodziały ważne dokumenty. Pomoże ci je znaleźć anioł Mebahel. Zapal kadzidło o zapachu paczuli, usiądź w spokojnym miejscu, wycisz się i poproś w myślach anioła, by wskazał ci, gdzie szukać. Następnie czekaj na znak. Może to być zrzucający kartki ze stołu przeciąg, kot, który wskoczył na komodę, czy latająca nad biurkiem mucha.czary na 27 września:

 

W pracy bardzo uważajmy, by nie podpaść szefowi, który będzie dziś wyjątkowo czepialski. W domu może nas powitać niezbyt miła niespodzianka. Czyżby przyjechała teściowa, żeby cię skrytykować lub wpadła na przeszpiegi wścibska sąsiadka? Przed kłopotami może uratować tylko magiczna ochrona. Tę zapewnisz sobie, jeśli posadzisz w domu lawendę. To ziele odstrasza wampiry energetyczne, więc nieżyczliwe osoby poczują się u ciebie nieswojo i szybko się pożegnają.Talizman na ten miesiąc: klucz

 

Zapewnia bezpieczeństwo domowi oraz rodzinie, chroni przed ujawnieniem sekretów.

Zobacz także:

Już w kioskach: Wrzesień 2017

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube
Wydanie specjalne 2/2017