Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na MAJ!


 

Fazy Księżyca

1 maja:

Księżyc w kwadraturze z Merkurym, Jowiszem i Uranem sprowadza obsesyjne myśli.

 

Może cię dręczyć zwłaszcza poczucie winy za dawne grzechy.

5 maja:

Księżyc utworzy trygon z Plutonem, dając ci moc i psychiczną siłę.

10 maja:

Pełnia w Skorpionie pobudza intuicję.

 

Właśnie dziś możesz znaleźć rozwiązanie trapiących cię od dawna problemów lub odpowiedzi, których bezskutecznie szukasz.

 

 

Warunek jest jeden – trzeba przestać o nich myśleć, wyłączyć umysł, wyciszyć emocje i wsłuchać się w swój wewnętrzny głos.

16 maja:

Księżyc będzie w kwadraturze z Merkurym.

 

Zapowiada się nerwowy dzień, pełen stresu, bieganiny oraz nieoczekiwanych zmian planów.

25 maja:

Podczas nowiu Księżyca możesz odczuć spadek energii i ciężko ci będzie wstać rano z łóżka. 

MAJ 2017
Czaruj, dziękuj, proś!

 

rytuał na 1 maja:


Wykonaj rytuał, aby uwolnić się od poczucia winy za dawne grzechy. Po zmierzchu zapal czarną świecę i posiedź przy niej przez kilka minut, by oczyścić umysł. Na kartce spisz swoje przewinienia i spal ją w płomieniu świecy. Popiół wsyp do przygotowanej wcześniej miski z wodą, z dodatkiem łyżki soli morskiej. Wylej wodę z popiołem na rozstaju dróg i odejdź, nie oglądając się. A po powrocie do domu weź prysznic, wyobrażając sobie, jak wraz z wodą odpływają od ciebie i znikają wyrzuty sumienia. Na koniec zapal białą świecę i pozwól, by dopaliła się do końca.


czary na 5 maja: 

 

Jeśli podejrzewasz, że jesteś obiektem ataku klątwy albo złych energii, wykonaj ochronny rytuał. Znajdź miejsce, gdzie nikt nie będzie ci przeszkadzał. Zapal niebieską świecę, usiądź i zamknij oczy. Wyobraź sobie, jak obok ciebie po prawej stronie stoi Michał Archanioł. W dłoni trzyma ognisty miecz, którym broni cię przed wszelkim złem. Podziękuj mu za to oraz poproś, by chronił cię dalej. Następnie spójrz, jak z jego miecza wychodzi srebrne światło i otacza cię, tworząc błyszczącą zbroję. Od tej zbroi odbija się każda złowroga myśl i nieczysta intencja.


czary na 10 maja:  

Wieczorem postaw na stole lustro tak, aby odbijał się w nim Księżyc. Zapal kadzidło o zapachu opium. Usiądź przed lustrem, zamknij oczy i oddychaj głęboko, starając się o niczym nie myśleć. Kiedy poczujesz spokój i rozluźnienie, otwórz oczy i wpatruj się w lustro, licząc w myślach do 12. Potem mocno zaciśnij powieki. Pojawi się wówczas na ułamek sekundy obraz przed twoimi zamkniętymi oczami. Niesie przesłanie od podświadomości, która zna odpowiedzi na wszystkie twoje pytania.czary na 16 maja:
 

W nerwowej atmosferze trudno się skupić i spokojnie pracować. Jeśli masz z tym problem, wymieszaj kilka kropli olejku z jojoby, geranium i rozmarynu z wodą, wlej do atomizera. Spryskuj tą mieszanką siebie i swoje otoczenie (np. miejsce pracy), ilekroć poczujesz zmęczenie i zniechęcenie.ćwiczenie na 25 maja:

 

Otwórz szeroko okno, stań przed nim wygodnie w lekkim rozkroku, z opuszczonymi wzdłuż ciała rękami. Powoli zacznij wciągać powietrze, podnosząc ręce nad głowę. Kiedy poczujesz, że twoje płuca są całkowicie wypełnione, wypuść powietrze jak najszybciej przez usta (możesz nawet krzyknąć), opuszczając jednocześnie ręce i robiąc skłon do ziemi. Powtórz to ćwiczenie 10 razy, a poczujesz, jak energia wraca.Talizman na ten miesiąc: kryształowa kulka.

 

Zawieszona w oknie odbija promienie słoneczne, wprowadzając do domu energię oraz dobry nastrój.

 

Zobacz także:

Już w kioskach: Czerwiec 2017

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube
Wydanie specjalne 2/2017