Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na MARZEC


 

Fazy Księżyca

4 marca:
Księżyc w koniunkcji z Marsem i Uranem spowoduje zamieszanie i nerwową atmosferę

6 marca
opozycja Księżyca do Saturna może przynieść niepokój o rodzinę.

 

12 marca:
pełnia w Pannie

Czas na wiosenne porządki. Sprzątając dom, który odzwierciedla twoje wnętrze, wypędzisz złe energie także ze swojego życia i zaprosisz do niego szczęście.

17 marca:
Księżyc w sekstylu z Plutonem pomoże ci odbudować wewnętrzną moc.

21 marca:
Księżyc w kwadraturze z Merkurym ostrzega przed problemami w pracy.


Może nie czujesz się pewnie w swoim miejscu zatrudnienia i chcesz umocnić zawodową pozycję?

28 marca:  
nów w Baranie

To twój bardzo ważny czas startu.

MARZEC 2017

czary na 4 marca:
 

Bazylia ma magiczną moc - skutecznie przepędza lęki i zmniejsza stres. Gdy masz przed sobą trudne zadanie, np. egzamin czy wystąpienie, natrzyj ręce olejkiem z bazylii, mówiąc: Czuję spokój i pewność. Nic mi nie zagraża, ze wszystkim dam sobie radę. Umieść na sercu listek bazylii, np. w kieszonce koszuli, i ruszaj do boju!

czary na 6 marca: 

Martwisz się o kogoś, kto jest daleko? Poślij mu anioła. Najlepszy będzie strzegący spokoju Werchiel. Przekaże twoją miłość bliskiej osobie i otoczy ją opieką. Zapal białą świecę. Na kartce napisz piórem list do Werchiela, objaśniając mu sytuację tej osoby i prosząc o pomoc. Następnie spal kartkę, a popiół rozrzuć na wietrze. I wypatruj znaków. W ciągu najbliższych dni być może znajdziesz białe piórko. To właśnie sygnał, że twoja prośba została wysłuchana.

czary na 12 marca: 

Zamieć podłogę brzozową miotełką. Umyj ją wodą z dodatkiem soku z cytryny, starając się dotrzeć do wszystkich zakamarków. Zacznij od najdalszego kąta w mieszkaniu, skończ przy drzwiach wejściowych. Śmieci wysyp, brudną wodę wylej na zewnątrz. Na koniec pootwieraj okna, by świeże powietrze wywiało wszystkie złe emocje.

rytuał na 17 marca:  

Znajdź spokojne miejsce, zapal czerwoną świecę, usiądź na krześle lub na podłodze w takiej pozycji, w jakiej lubisz. Zamknij oczy i rozluźnij wszystkie mięśnie. Wyobraź sobie na wysokości splotu słonecznego ognistą kulę i pozwól, by jej ciepło rozeszło się po całym twoim ciele. Poczuj, jak wraz z nim rośnie poziom energii do działania. Może przyjdzie ci do głowy jakaś myśl lub obraz – to ważna wskazówka. Zapamiętaj ją i zapisz lub narysuj, gdy skończysz medytować. W niedługim czasie zauważysz, że masz coraz więcej siły, entuzjazmu i chęci do życia.

czary na 21 marca:
 

Zapal zieloną świecę. Przygotuj butelkę wody źródlanej. Potrzymaj ją w dłoniach z intencją nasycenia mocą wspierającą realizację planów. Na dnie kwadratowej miseczki narysuj runę Tiwaz. W miseczce posiej rzeżuchę i postaw ją na parapecie w kuchni (strzałka runy musi być skierowana w stronę okna). Codziennie podlewaj nasiona napełnioną mocą wodą z butelki. Wyobrażaj sobie przy tym, że twoja kariera szybko się rozwija. Gdy rzeżucha wyrośnie, jedz ją, powtarzając wizualizację siły, kreatywności lub tego, czego brakuje ci w pracy.

czary na 28 marca:

Weź dużą kartkę i kolorowe flamastry. Pomyśl o swoich marzeniach i planach na najbliższy rok. Pisz, a najlepiej rysuj wszystko to, co ci przyjdzie do głowy, co chcesz zrealizować. Rysunek powieś koniecznie w widocznym miejscu i jak najczęściej się w niego wpatruj. Ani się obejrzysz, jak twoje marzenia zaczną się spełniać.

Talizman na ten miesiąc: miód.

Jego garniec zapewnia w domu miłość, dostatek i szczęście.Zobacz także:

Już w kioskach: Kwiecień 2017

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube
Wydanie specjalne 1/2017