Bliźniaczy płomień

Autori uważa, że era Ryb, w której przyszło żyć naszym przodkom, to nie był najlepszy czas dla kochanków. W minionych wiekach niewielu mogło iść za głosem serca. Miłość była interesem, który robili rodzice czy władcy, zupełnie nie licząc się z potrzebami młodych.

Bliźniaczy płomień Ofiarami takich układów padały szczególnie kobiety. Traktowano je przedmiotowo. Uważano, że powinny „słuchać i milczeć”. Panie nie miały wielkiego wpływu na politykę, nie dysponowały własnym majątkiem, nie podejmowały ważnych decyzji.
– Jak w takiej sytuacji można było mówić o prawdziwym uczuciu, które zawsze jest związkiem partnerskim? – pyta Autori. – Na szczęście weszliśmy już w erę Wodnika, czyli czas miłości. Wszystko powoli się zmienia. Ludzie rozwijają się, poszukują, poznają inne kultury i obyczaje. Pragną głębokich związków i relacji.

Nowozelandzki mistyk podkreśla, że opiekunem kochających się dusz jest święty Michał Archanioł. Zawsze możemy zwracać się do niego o pomoc w sercowych rozterkach. A jeśli uznamy, że w tym wcieleniu najważniejsza jest dla nas miłość, to codziennie powinniśmy prosić go o postawienie na naszej drodze człowieka, z którym będziemy mogli najszybciej i najpełniej się rozwinąć.

– W erze Wodnika mamy szansę wejść w bardzo głębokie związki z innymi ludźmi, czyli spotkać swoją Bratnią Duszę lub Bliźniaczy Płomień – mówi Autori.
Bratnie Dusze to osoby, które były nam bliskie w poprzednich wcieleniach. Jak je odnaleźć? Trzeba być otwartym na każdego człowieka i uważnie słuchać tego, co ma nam do powiedzenia. Jeśli będziemy tak postępować, wcześniej czy później spotkamy ludzi, których obdarzymy przyjaźnią, głębokim szacunkiem, a nawet miłością.

O wiele trudniej jest odnaleźć swój Bliźniaczy Płomień, czyli duszę, z którą byliśmy związani w pierwszym wcieleniu. Nie zawsze inkarnuje się ona w tym samym czasie co nasza, a spotkać ją możemy wyłącznie wtedy, gdy znajdziemy się na najwyższym stopniu rozwoju duchowego. Jeżeli jednak tak się zdarzy, to miłość, która nas ogarnia, jest święta, a z partnerem rozumiemy się znakomicie. Na tyle dobrze, że myśli możemy przekazywać telepatycznie.

reklama
Źródło: Wróżka nr 10/2005
Tagi:
Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2020