Horoskop miesięczny księżycowy

Title

Poznaj ogólną prognozę księżycową na LUTY! 

Fazy Księżyca

4 lutego:

 

Nów w Wodniku  

 

Dziś chiński Nowy Rok, wyjątkowy dzień, kiedy możesz zapewnić sobie szczęście w roku Ziemskiej Świni.

7 lutego:

 

Księżyc w koninkcji z Neptunem

 

Uwrażliwia nas na subtelne energie, zarówno te dobre, jak i te złe. Jeśli nie masz silnej aury, możesz paść ofiarą toksycznych osób, tzw. energetycznych wampirów. 

16 lutego:

 

Księżyc w raku w opozycji z Saturnem 

 

Sprzyja grzebaniu w przeszłości, zwłaszcza własnej rodziny. Możesz poznać dziś nieznane fakty z życia swoich przodków, niekoniecznie te chlubne.

19 lutego:  

 

Pełnia w Pannie 

To magiczny moment, gdy można poznać najbliższą przyszłość. Pomoże w tym stara rosyjska wróżba.  

 

22 lutego: 

 

Księżyc tworzy sekstyl z Jowiszem

 

Do wypłaty jeszcze daleko, a ty już widzisz dno w portfelu? Przydałyby się dodatkowe pieniądze, np. z wygranej. Nic prostszego!  

 

Luty 2019
Węzeł miłości i wielka wygrana!Czary na 4 lutego 

Ubierz się i udekoruj mieszkanie w barwach Ziemi – w Chinach są nimi: ciemna czerwień, bordo, fiolet i ciepła żółć. W twoim otoczeniu powinno być jak najwięcej roślin w doniczkach. Posadź dziś przynajmniej jedną z nich – najlepiej drzewko szczęścia. Kup sobie świnkę skarbonkę i wrzuć do niej choćby kilka groszy, by wiodło ci się w finansach. 

 

 

Magia na 7 lutego 

Na szczęście nietrudno się przed nimi zabezpieczyć. Na butelce żelu pod prysznic lub płynu do mycia, którego zwykle używasz, narysuj runę Hagalaz. Na opakowaniu balsamu albo olejku do ciała, którym nacierasz się po kąpieli – runę Algiz. Wieczorem weź prysznic z intencją pozbycia się negatywnej energii zebranej przez cały dzień od różnych nieżyczliwych ludzi. Następnie natrzyj ciało balsamem, mówiąc: „Ten olej chroni mnie przed złem, nie przylgnie do mnie nic, co mi szkodzi”. Wyobrażaj sobie przy tym srebrną bańkę, która otacza cię, nie dopuszczając do ciebie żadnych ataków z zewnątrz.

 

 

Czary na 16 lutego 

A jeśli masz jakąś rodzinną pamiątkę lub odziedziczony przedmiot, warto czyścić go z energetycznych wpływów poprzednich właścicieli. Zapal czarną świecę. Do miski z wodą źródlaną wrzuć kryształ kwarcu. Włóż do wody przedmiot, który chcesz oczyścić. Otwartą dłonią zatocz nad miską dziewięć okręgów w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara, mówiąc: „Pamięć przodków zgromadzona na tym przedmiocie niech zostanie w wodzie”. Następnie zgaś w niej płonący knot świecy. Wyjmij przedmiot i połóż w słonecznym miejscu do osuszenia. Jest już czysty. Wodę wylej poza domem, a resztki świecy zakop.

 

Czary na 19 lutego

Nakryj stół białym obrusem, zapal fioletową świecę i kadzidło o zapachu drzewa sandałowego. Napełnij płócienny woreczek ziarnami fasoli, grochu lub soczewicy, możesz też je wymieszać. Przez chwilę skup się, patrząc w płomień, oddychając głęboko, a następnie lewą ręką sięgnij do woreczka i wyciągnij garść ziaren. Połóż je po swej lewej stronie i ponownie zanurz dłoń w woreczku. Kolejną porcję ziaren wysyp przed sobą i powtórz czynność, tak by ostatnia – trzecia garść znalazła się po twojej prawej stronie. Pierwsza kupka oznacza zdrowie, środkowa rodzinę, trzecia pracę. Policz, ile jest ziaren w każdej z nich. Liczba nieparzysta zapowiada kłopoty, parzysta szczęście. Możesz w ten sposób szukać także odpowiedzi na konkretne pytania; wówczas parzysta liczba oznacza „tak”, nieparzysta zaś „nie”.

 

Magia na 22 lutego

Wieczorem umieść pod poduszką zielony woreczek wypełniony suszem z nagietka lekarskiego. Jest szansa, że przyśnią ci się szczęśliwe liczby. Nawet jeśli nie zapamiętasz snu, zostaną w twojej podświadomości. Rano umyj ręce w naparze z rumianku i zaznacz na kuponie totolotka na chybił trafił te liczby, które jako pierwsze przyjdą ci do głowy. Resztką naparu delikatnie zwilż każdy róg kuponu. Do swoich butów włóż po jednej złotej monecie i idź nadać kupon do kolektury. 

 

Talizman na ten miesiąc: węzeł


Zawiązany w miłosnej intencji łączy na zawsze dwoje ludzi, pomaga zatrzymać miłość!


Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2019


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube