Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na PAŹDZIERNIK! 

Fazy Księżyca

6 października:

 

Sekstyl Księżyca z Wenus

 

Ubywająca Luna ułatwia spalanie kalorii, więc efekty ćwiczeń będą szybciej widoczne. Magia Księżyca pomoże także zadbać o urodę i na długo zachować młodość.

9 października:

 

Nów Księżyca w znaku Wagi

 

Przynosi nadzieję nieszczęśliwie zakochanym i tym, którzy zbyt długo czekają na oświadczyny. 

12 października:

 

Księżyc spotka się na niebie z Jowiszem

 

To pomyślny czas, gdy możemy zapewnić sobie i najbliższym szczęście w każdej dziedzinie.

24 października: 

 

Pełnia Księżyca w znaku Byka

 

Czyni ludzi łasymi na życiowe przyjemności i zachłannymi na dobra materialne.

 

30 października:

 

Księżyc znajdzie się w opozycji z Plutonem

 

Do głosu mogą dojść negatywne emocje, obawy, zazdrość, tłumione urazy. To popsuje nam humory  i sprawi, że nieufnie podchodzić będziemy do ludzi.

 

Październik 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

Czary na 6 października 
 

Kup jasnoróżową różę. Zapal różową świecę, zagotuj i wystudź wodę. Wsyp do niej płatki róży i zamieszaj lewą ręką w kierunku odwrotnym do ruchu wskazówek zegara. Prawą zrób nad naczyniem znak przedstawiający symbol planety Wenus. Następnie przelej wodę do woreczków lub pojemniczków na lód. Zamroź i codziennie rano przecieraj twarz, szyję i dekolt jedną kostką lodu. Opóźni to pojawienie się zmarszczek, cerze doda blasku i uczyni cię atrakcyjnym dla płci przeciwnej.

 

 

 


Magia miłosna na 9 października
 

Jeśli spotykacie się już jakiś czas, ale druga strona unika deklaracji, być może obawia się zobowiązań. Zamiast naciskać, możesz delikatnie ją ośmielić. Wybierz duże i piękne czerwone jabłko. Potrzymaj je w dłoniach, aż stanie się ciepłe, wyobrażając sobie siebie z ukochanym na ślubnym kobiercu. Następnie przekrój je na pół. Wezwij anioła Haniela, prosząc go o to, by pobłogosławił twój związek. Postaraj się zjeść jabłko razem z partnerem – ty jedną połówkę, on drugą. Jeśli jesteś samotny, zjedz najpierw swoją połowę, prosząc w myślach anioła o dobrego męża lub żonę, zaś drugą spożyj w jego imieniu.

 

 


Rytuał na 12 października

Przygotuj trzy ceramiczne miseczki. Do pierwszej nasyp soli i włóż białą świecę tealight, do drugiej brązowego cukru i zieloną świecę, do trzeciej grubo zmielonego pieprzu i umieść w niej świecę w kolorze szarym. Usiądź spokojnie i czekaj, aż wszystkie trzy się wypalą, wizualizując spokojne, szczęśliwe i dostatnie życie swoje i swojej rodziny. Następnie wyjmij pozostałości świeczek. Dodawaj szczyptę soli do przygotowywanych potraw. Zapewni wam zdrowie. Odrobinę cukru wsyp do portfela, do doniczek z roślinami, a resztę schowaj do lodówki. Zagwarantuje dobrobyt. Pieprzem posyp próg domu, by był bezpieczny.

 

 

Medytacja na 24 października
 

Aby zachować równowagę, warto ofiarować dziś coś innym, choćby uśmiech, dobre słowo lub parę groszy na cele charytatywne. Ale też zastanowić się, w co inwestujemy naszą energię i czy na pewno przynosi ona zakładane korzyści. Może czas zmienić priorytety? 

 Czary na 30 października

Te niemiłe uczucia kumulują się w brzuchu, a konkretnie w czakrze splotu słonecznego. Aby ją odblokować, wejdź pod prysznic i skieruj silny strumień chłodnej wody na obszar znajdujący się tuż powyżej pępka. Wykonuj wodny masaż w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara przez mniej więcej minutę. Poprawa humoru i większa otwartość na świat gwarantowane!


Talizman na ten miesiąc: jednorożec

Symbolizuje niewinność i uczciwość. Oczyszcza aurę i chroni przed energetycznymi wampirami.
Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2018

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube
Wydanie specjalne 1/2019