Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na SIERPIEŃ!


 

Fazy Księżyca

5 sierpnia:

Opozycja Księżyca z Jowiszem 

Zadziała jak szkło powiększające. Będziemy wyolbrzymiać problemy i eskalować konflikty.

11 sierpnia:

Nów Księżyca w znaku Lwa

Może być trudno nadążyć za własnymi nastrojami i humorami otoczenia. Dlatego dbajmy o swoje nerwy i bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali.

16 sierpnia:

Księżyc w kwadraturze z Marsem

Podsyci emocje, zwłaszcza złość, gniew i zawiść. Na szczęście łatwo zdołamy je ostudzić, zarówno własne, jak i czyjeś.

22 sierpnia: 

 Komunikacja Księżyca z Plutonem

Dziś najsilniej działają wszelkie klątwy i uroki, ale spokojnie. Każdego licha można się pozbyć. Zacznij od oczyszczenia mieszkania. Okadź wszystkie pomieszczenia białą szałwią.

26 sierpnia: 

Pełnia w znaku Ryb

Wydobyć może na światło dzienne skrywane konflikty i urazy, zwłaszcza w związkach. 

 

 

 

Sierpień 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

Rytuał  na 5 sierpnia 

W tym dniu możemy też powiększyć stan konta. Kup bazylię w doniczce. Podlej ją wodą, w której przez godzinę moczył się kawałek nieoszlifowanego bursztynu, wypowiadając słowa: „Niech moc natury przyniesie mi pomysły, które pomnożą moje finanse”. Przed snem zjedz trzy listki. Przyśni ci się sposób na zarobienie pieniędzy lub sześć liczb totolotka.

 

 


Rytuał na 11 sierpnia 

Zdaj się na intuicję. I noś przy sobie malachit, który pomaga usłyszeć jej głos. Po krótkiej medytacji lub ćwiczeniach oddechowych połóż się na plecach i połóż kamień na środku czoła 

– między brwiami. Leż spokojnie przez 15 minut, starając się o niczym nie myśleć. Uda ci się zapanować nad nerwami, zyskasz dystans, a wszystkie problemy ujrzysz w zupełnie innym świetle. 

 

 


Czary na  opanowanie 16 sierpnia 

Rozgrzej do czerwoności kawałek żelaza i zanurz go w chłodnej, przegotowanej wodzie. Potem powtarzaj trzy razy: „Niech namiętność zgaśnie w (tu wymień imię) jak płomień tego żelaza zgasł w wodzie”. Jeśli chcesz sam się opanować, powiedz swoje imię i po wypowiedzeniu zaklęcia wypij tę wodę oraz przetrzyj nią swoje czoło i okolice serca. Jeśli chcesz, by ktoś inny się uspokoił, wypowiedz jego imię i spraw, by wypił tę wodę lub chociaż skrop nią czoło i okolice serca tej osoby. 

 

 

Czary na klątwy i uroki 22 sierpnia
 
Zacznij od oczyszczenia mieszkania. Okadź wszystkie pomieszczenia białą szałwią. Jeżeli lokal jest energetycznie czysty, szałwia będzie paliła się równomiernie. Jeśli nie, przygaśnie i trzeba będzie rozdmuchiwać płomień. Obejdź mieszkanie, okadzaj dymem wszystkie ściany, kończąc przy drzwiach wejściowych. Napisz na nich po zewnętrznej stronie skrypt runiczny: Wunjo, Uruz, Nauthiz, Jera, Othala. Chroni przed kradzieżą, pożarem i zalaniem. Od wewnątrz napisz: Othala, Wunjo, Ansuz, Laguz, Algiz. Zapewni miłość i dobre relacje w domu. 



Czary na 26 sierpnia 

Aby oczyścić atmosferę i pozbyć się negatywnych energii z sypialni, wykonaj czar zwany łożem kochanków. Postaw w rogach łóżka cztery zapalone białe świece, pokój zaś okadź lawendą lub zapal lawendowe kadzidełko. W łóżku połóż jeden z kamieni przyjaznych miłości: granat, rubin, topaz lub różowy kwarc. Ważne jest, aby świeczki paliły się jak najdłużej i zgasły same. Kiedy to się stanie, łoże będzie jak nowe. Wtedy otwórz szeroko okna, wywietrz pokój, wokół posłania rozsyp płatki róż, zaś pod nim miętę i lubczyk. Namiętna noc gwarantowana.


Talizman na ten miesiąc: magnes

Przyciągnie co sobie zażyczysz: szczęście, miłość, pieniądze, klientów.




Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także:

Już w kioskach: 2018

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube
Wydanie specjalne 2/2018