Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na CZERWIEC!


 

Fazy Księżyca

4 czerwca:

 

Kwadratura Księżyca
z Jowiszem

 

Utrudni kontakty towarzyskie. Randki i spotkania mogą być nieudane, bo atmosfera się popsuje.

8 czerwca:

 

Sekstyl Księżyca z Marsem

 

Doda nam energii i zachęci do aktywności. To dobry moment, by pchnąć do przodu trudne sprawy, nawet te najbardziej ryzykowne.

13 czerwca:

 

Nów w znaku Bliźniąt

 

Możemy doświadczyć nagłego olśnienia, wpaść na inspirujące pomysły i znaleźć rozwiązanie dotychczasowych problemów. Zapragniemy uczyć się, rozwijać, poszerzać horyzonty.

21 czerwca: 

 

Księżyc w sekstylu Wenus

 

Sprzyja nie tylko miłości, sobótkowym ogniom, tańcom i zabawom, ale pomoże również spełnić inne marzenia.

28 czerwca:

 

Pełnia w znaku Koziorożca

 

Czas spędzony z rodziną i bliskimi nigdy nie jest stracony. Pamiętaj dziś o tym i wróć wcześniej z pracy. Zadbaj o domowników, ugotuj ich ulubione potrawy, upiecz ciasto.

Czerwiec 2018
Czarujmy w rytm Księżyca!

Czary na 4 czerwca

Ktoś pokazać może swoje prawdziwe oblicze, ujawnić skrywaną zazdrość. Istnieje ryzyko, że popełnimy dziś niejedną towarzyską gafę lub niechcący wymsknie nam się jakiś sekret. Aby tego uniknąć, żuj korzeń imbiru i spluwaj przez lewe ramię (kiedy nikt nie patrzy).

Rytuał na 8 czerwca


Dziś jest również idealny dzień na to, aby uwolnić się od tego, co ogranicza nas, krępuje i trzyma w przeszłości i otworzyć się na nowe, lepsze życie. W dawnych czasach wypuszczano w tym celu ptaka z klatki. Dziś wystarczy jego symbol, czyli piórko. Wejdź na wzniesienie, np. wzgórze, a jeśli mieszkasz wysoko, możesz po prostu stanąć na balkonie. Zamknij niewielkie piórko w obu dłoniach. Przyłóż do nich twarz i wyszeptaj wszystkie swoje lęki, problemy, nałogi, to, od czego pragniesz uwolnić się na zawsze. Chuchnij na piórko, a następnie wznieś ręce wysoko nad głowę przed siebie i rozłóż dłonie. Niech wiatr zabierze piórko, a z nim wszystkie twoje obciążenia.


Talizman na 13 czerwca

To doskonały dzień na zdawanie egzaminów. Aby poszło ci jeszcze lepiej, wykonaj talizman: pieczęć Merkurego. Zapal żółtą świecę. Weź papier techniczny i niebieskim tuszem, narysuj na nim symbol Merkurego wielkości ok. 5 cm. Następnie przechyl świecę tak, by wosk skapnął obficie na papier, pokrywając grubą warstwą znak. Gdy stwardnieje, wytnij papier dookoła i przyłóż powstałą pieczęć do czoła, dokładnie między brwiami. Zamknij oczy i posiedź tak przez chwilę, wyobrażając sobie, jak dobrze rozwiązujesz zadania i udzielasz prawidłowych odpowiedzi. Poczuj zadowolenie, dumę i radość z sukcesu. Pozostań z tym uczuciem, jak długo zechcesz, a następnie otwórz oczy i zgaś świecę. Pieczęć weź ze sobą na egzamin.

 

Czary na 21 czerwca
 

Wszystko zależy od tego, jakich kwiatów użyjesz do uplecenia swego magicznego wianka życzeń. Dziki czosnek zapewni ci zdrowie, maki – miłość, rumianki – pieniądze, chabry – zgodę w rodzinie, niezapominajki – wierność, stokrotki – przyjaźń, a mlecze – szczęście. Upleć swój wianek z tylu gatunków, ilu chcesz i puść na wodę. Obserwuj, w jakim kierunku popłynie. Jeśli na wschód, wkrótce spotkasz nową miłość. Na południe – znajdziesz dobrą pracę, na zachód – przyjdą do ciebie duże pieniądze, a na północ – uwolnisz się od zmartwień, chorób i wrogów.


Czary na 28 czerwca

Aby oczyścić dom ze złych energii i pobłogosławić rodzinę zdrowiem, miłością oraz dostatkiem, umyj wszystkie podłogi wodą zmieszaną ze szczyptą szarej soli i siedmioma kroplami wody święconej, poruszając się tyłem od najdalszego kąta, aż do drzwi. Brudną wodę wylej poza domem. Następnie okadź całe mieszkanie dymem z igieł sosny. Na drzwiach od zewnętrznej strony narysuj olejkiem wetiwerowym runę Algiz, od wewnętrznej – Othala.

Talizman na ten miesiąc: mięta


Przyciąga miłość, zapewnia wierność oraz podtrzymuje namiętność w związku.


 

Spokój i szczęście w rodzinie zapewnisz, tworząc mały ołtarzyk. Weź ulubione rodzinne zdjęcie i opraw je w drewnianą ramkę. Na spodniej stronie fotografii narysuj runę Othala. Postaw ramkę ze zdjęciem w zachodniej części mieszkania, np. na komodzie lub na regale. Po lewej stronie zdjęcia połóż kryształ górski i postaw brązową świecę, po prawej zaś umieść okrągły wazon z bukietem bławatków. Pilnuj, by regularnie wymieniać w nim wodę i kwiaty, gdy tylko zaczną więdnąć. Raz w tygodniu, w poniedziałek, zapalaj na godzinę świecę w intencji bezpieczeństwa i dobrobytu całej rodziny. Pilnuj, by na zdjęciu i ramce nie zebrał się kurz. Jeśli tak się stanie, usuń go szmatką lub gazą zmoczoną delikatnie w wodzie ze szczyptą różowej soli.

Zobacz także:

Już w kioskach: Czerwiec 2018

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube
Wydanie specjalne 2/2018