Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na LISTOPAD!


 

Fazy Księżyca

4 listopada:

 

Pełnia w znaku Byka

 

Wprawi nas w zmysłowy nastrój, będziemy myśleć o tym, jak przyciągnąć dostatek.

12 listopada:

 

Księżyc tworzy opozycję z Neptunem i trygon z Plutonem, wyciągając na światło dzienne najpilniej strzeżone tajemnice

 

Możesz dziś odnaleźć w sobie ukryte siły i możliwości, zaprosić do współpracy opiekuńcze energie, by rozwiązać problemy, które wydawały się nie do ruszenia.

17 listopada:

 

Koniunkcja Księżyca, Jowisza
i Wenus

 

Dziś rządzą nami wyłącznie skrajne emocje. To czas niezwykle silnych namiętności i zauroczeń. Zerwane dziś rośliny mają wielką moc przyciągania miłości i wzbudzania pożądania.

18 listopada: 

 

Nów w Skorpionie

 

Pomaga pozbyć się emocjonalnych obciążeń oraz zacząć wszystko od nowa.

28 listopada:

 

Księżyc w kwadraturze z Saturnem

 

Energii mamy dziś jak na lekarstwo. Opuszczają nas siły i chęć do życia, a co gorsza, stajemy się podatni na ataki bakterii, wirusów oraz wampirów mentalnych. 

LISTOPAD 2017
Czarujmy w rytm Księżyca!

 

rytuał na 4 listopada:

 

 

Zapal świecę w kolorze złotym. Weź fałszywy banknot o jak najwyższym nominale, np. z gry. Na jednej jego stronie napisz osiem razy swoje imię. Na drugiej na zielono napisz, na jaki cel chcesz przeznaczyć zdobyte pieniądze. Weź niewielki bursztyn i owiń dokładnie w banknot, jak najciaśniej, by się nie rozwinął. Owijając, powiedz na głos: „Zapraszam dobrobyt do mojego życia” i włóż owinięty w banknot bursztyn do portfela. Świeca niech wypali się do końca.

 


czary na 12 listopada:

 

 

Wieczorem przed snem na stole nakrytym białym obrusem postaw i zapal fioletową świecę. Weź obrazek przedstawiający świętą lub świętego, którego imię nosisz, i połóż obok. Pomódl się przez chwilę do swego patrona, przedstaw mu problem i poproś o wskazanie ci drogi. Na koniec koniecznie podziękuj i idź spać. Nie zapomnij położyć obok łóżka kartkę i długopis, by zaraz po obudzeniu zapisać swój sen. Może on być oczekiwaną wskazówką.czary na 17 listopada:

 

 

Jeżeli pragniesz ożywić swój związek lub szukasz nowego partnera, po zmierzchu wyjdź z domu i znajdź krzew kaliny. Z zamkniętymi oczami zerwij tyle owoców, ile masz lat, mówiąc: „Kalino, kalino, niech twój czar na mnie spłynie”. Nawlecz je na czerwoną nitkę i powieś nad łóżkiem. Niech zostaną tam, aż spełnią się twoje marzenia o szczęśliwej miłości.czary na 19 listopada:

 

 

Ktoś cię zranił? Nie możesz uporać się z poczuciem krzywdy i zamiast iść do przodu, wciąż rozpamiętujesz przeszłość? Postaw w wazonie bukiet astrów, a gdy płatki zaczną opadać, zbierz je co do jednego i idź nad rzekę. Rzucaj do niej płatki, prosząc, by woda zabrała twój ból i żal jak najdalej. Możesz mówić gorzkie słowa lub płakać, jeśli czujesz, że to ci pomaga. Na koniec weź dziewięć głębokich oddechów, aż poczujesz spokój i odejdź, nie oglądając się za siebie. Po powrocie do domu zapal kadzidło z białej szałwii lub palo santo.

 

 

 

amulet na 28 listopada:

 

 

Obronę zapewni ci amulet. Narysuj na kartce krzyż równoramienny, a każde z jego ramion zakończ strzałką (przypomina to trochę różę wiatrów). Wpatruj się w niego przez 5 minut, aż poczujesz lekkie mrowienie w ciele. To znak, że twoja energia wzrasta. Możesz go wziąć ze sobą, jeśli masz do załatwienia jakąś trudną sprawę, musisz stanąć oko w oko z wrogiem lub czeka cię bardzo stresujący dzień. Jeżeli poczujesz lęk, rozłóż kartkę i wpatruj się przez chwilę w środek krzyża (punkt przecięcia ramion).Talizman na ten miesiąc: igła

 

Potrafi uleczyć (akupunktura), ale i zadawać ból. Groźna magiczna broń przeciwko wrogom.

Zobacz także:

Już w kioskach: Grudzień 2017


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 1/2018