Bliźnięta

Dla Bliźniaka najlepszym kolorem jest zieleń, a talizmanem - czterolistna koniczynka. Szczególnie znaleziona w czerwcu...

BliźniętaSymbol:
gwiazda
Znakiem mądrości, prawdy i nadziei jest gwiazda. To ona według Biblii prowadziła mędrców ze Wschodu, to na gwiazdy zdają się zagubieni żeglarze. Będzie strzec cię w twoich licznych podróżach i poszukiwaniach.

Runa: Tiwaz
Wygląda jak strzała, która wskazuje kierunek. Dzięki niej zawsze będziesz wiedział, jaką decyzję podjąć. Pomoże ci wytyczyć jasny cel i konsekwentnie do niego dążyć.

Talizman: koniczyna
Dla Bliźniaka to czterolistna koniczynka. Noś ją przy sobie, jak druidzi – kapłani i wieszcze celtyccy. Liczba 4 (jak 4 pory roku i 4 strony świata) oznacza skończoną całość, pełnię. Pamiętaj, że znaleziona w czerwcu, przyniesie ci szczęście na cały rok.

Kamień: agat
Ma tyle różnych barw i odcieni, ile Bliźniak twarzy. Pomoże ci uporządkować myśli i skupić się na jednym zadaniu dłużej niż pięć minut. Wprowadzi chwile spokoju w twoje życie.

reklama

koniczynaAnioł: Ambriel
Przynosi dobre, sprawdzone wiadomości. Ostrzega cię przed kłamstwem i złymi zamiarami innych. Dba, aby to, co mówisz, nie obróciło się przeciwko tobie.

Karta tarota: Kochankowie
Oznacza ona ludzi, którzy są wokół ciebie. Pomoże ci odróżnić prawdziwych przyjaciół od tych, z którymi nie warto się zadawać.

Kolor: zieleń
Uspokaja i przynosi odprężenie. Otaczając się tym kolorem, odpoczywasz, chronisz swój wrażliwy system nerwowy, wyciszasz się.

jeleńPlaneta: Merkury
To patron podróżników, kupców i złodziei. Sprzyja tym, którzy pracują słowem: dziennikarzom, pisarzom, copywriterom i wszelkim gadułom.

Zwierzę: jeleń
Twój zwierzęcy totem jest dostojny, pełen gracji, powabu i elegancji. Rozgląda się czujnie i reaguje błyskawicznie. Jego zwinność i szybkość nie mają sobie równych.


"Wróżka" 6/2011
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 6/2011
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl