Dziecko Koziorożec

Niesympatyczny i zamknięty w sobie. Początkowo nauka idzie mu jak po grudzie, jednak z dnia na dzień rozkręca się i w rezultacie wychodzi na ludzi.

Choć dużo czasu minie, zanim coś naprawdę zrozumie – gdy już coś zapamięta, to na zawsze. Szkołę kończy więc z zupełnie dobrym świadectwem. Studia – często z wyróżnieniem.

W pracy nie ma lepszego niż on. Tam, gdzie wymagana jest solidność, cierpliwość, dokładność, wytrwałość, głęboka wiedza i niezawodność – właśnie on święci triumfy. Praca jest dla niego sensem życia. Może być bankierem, policjantem czy komornikem. Choć także – co nie dziwi – w tym znaku rodzi się najwięcej czcicieli świętego Biurokracego. 

★ RADA:
Od małego potrzebuje wyraźnie wytyczonych granic, a nawet codziennych obowiązków, aby prawidłowo funkcjonować. Lubi samo spędzać czas i potrzebuje dużo czasu tylko dla siebie. Nie wyciągaj go na siłę na każde zakupy, pozwól mu na chwilę samotności. Jest nieśmiały, kiedy ma pokazać swoje prace lub wyrazić swoją opinię na forum publicznym. Zachęcaj go, ale delikatnie, chwal za każdy mały sukces.


reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl