Co mówią pieprzyki?

Niektóre zdobią naszą skórę od urodzenia, inne pojawiają się z wiekiem. Można je lubić lub nie, ale na pewno warto się im przyjrzeć. Zwłaszcza gdy poznajesz na plaży czarującego mężczyznę. Pod pretekstem nasmarowania olejkiem możesz zbadać umiejscowienie tych drobnych znamion na jego ciele. Dowiesz się, czy warto zacieśniać tę znajomość, czy lepiej… wiać, gdzie pieprz rośnie!

Co mówią pieprzyki?Górna część pleców. Solidny, odpowiedzialny i godny zaufania. Interesują go wyłącznie stałe związki,więc jeśli szukasz tylko flirtu, zmień cel.

Dolna część pleców. Skrajny pesymista i wieczny malkontent. Zawsze znajdzie coś, co może skrytykować, i dobry powód, żeby być nieszczęśliwym.

Bok. Wieczny optymista. Niczego nie bierze poważnie, niczym się nie przejmuje i nie martwi. Jeśli pieprzyków jest kilka, ten facet nigdy nie dorośnie.

Pośladek. Urodzony łowca i kolekcjoner zdobyczy. Uwodzenie i porzucanie traktuje jak sport wyczynowy, a uczucia kobiet ma… tam, gdzie i pieprzyk.

Udo. Chimeryczny, nieprzewidywalny, popada ze skrajności w skrajność. Rano kocha, po południu nienawidzi. Związek z nim to jak jazda kolejką górską.

Łydka. Ciągle jest w ruchu, lubi przebywać poza domem, podróżować i uprawiać sporty. Wszędzie czuje się dobrze i łatwo się przystosowuje do nowych sytuacji.

reklama

Czoło. Mała kropka to oznaka inteligencji, ale duże ciemne znamię świadczy o braku zmysłu praktycznego. Rzadko nawiązuje kontakt z ziemią, chyba że się potknie.

Okolice ust. Rozmowa z nim nigdy nie bywa nudna. Nie ma najmniejszego problemu z nawiązywaniem kontaktów. Niestety, nie tylko z tobą.

Nos. Można rzec, że ma nosa. Do ludzi, interesów i różnych świetnych okazji. Błyskotliwy, obrotny, potrafi zarobić duże pieniądze.

Biceps. Masz przed sobą silnego faceta, który będzie nosił cię na rękach. Wiele ciemnych pieprzyków świadczy jednak o skłonnościach do agresji.

Brzuch. Pieprzyk w okolicach żołądka to znak rozpoznawczy wielkiego smakosza. Jeśli jednak jest duży lub widzisz ich więcej, masz do czynienia ze zwykłym obżartuchem.

Narządy płciowe. Skoro zaszłaś aż tak daleko – już po ptokach. Bo to oznaka niezwykłej płodności. Mężczyźni z pieprzykiem w „tych miejscach” mają dużo dzieci.

Lewa pierś. Ma sporo do ukrycia. Ale na pewno nie wrażliwe serce. Raczej jego szybsze bicie, gdy w pobliżu pojawia się atrakcyjna kobieta. Co chwilę zmienia obiekt uczuć.

Prawa pierś. 85 kg kompleksów. Jeśli śmiesz mieć inne zdanie niż on, to nie masz tu czego szukać. Ale gdy będziesz go chwalić i podziwiać, zacznie jeść ci z ręki.

Kolano. Wskazuje na skromność i wiele przeszkód na drodze do sukcesu. Gość musi napracować się więcej, by osiągnąć to, co inni, rzadko bywa doceniany.

Stopa. Mocno stoi na ziemi i umie liczyć pieniądze. Jak by nie liczył, zawsze wychodzi, że jesteś mu coś winna. Pamiętaj – on nigdy nie daje nic bezinteresownie.

Lewa dłoń. Nie można mu ufać. Obieca ci jedno, a zrobi zupełnie co innego. I jeszcze będzie ci wmawiać, że białe jest czarne.

Prawa dłoń. Pracowity i zaradny. Złota rączka. Wymieni ci koło w samochodzie, wymasuje stopy… Oczywiście po pracy, którą zawsze stawia na pierwszym miejscu.


Katarzyna Owczarek
fot. archiwum "Wróżki" 

Źródło: Wróżka nr 7/2013
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl