Co o was mówi sen

Morfeusz, bóg marzeń sennych, zwykł przybierać postać ukochanej osoby i zjawiać się w kobiecym śnie. Jednak najlepiej śnić o ukochanym... w jego objęciach. A to, jak cię obejmuje, wiele mówi o waszej miłości.

W uścisku W uścisku
Leżycie na boku, zwróceni do siebie twarzami, czule objęci – nawet wasze nogi są ciasno splecione.
To tak zwana pozycja miodowego miesiąca, bo tak śpią zwykle świeżo upieczone pary. Nie jest to zbyt wygodne, ale wam nic nie przeszkadza. Ani jego drapiący zarost, ani chrapanie, ani nieświeży oddech o poranku. Bo wam wciąż siebie mało, chociaż spędzacie ze sobą każdą chwilę. Dzielicie się wszystkim i nawet we śnie chcecie czuć wzajemną bliskość. Może wręcz macie wspólne sny? Wasz seks jest niezmiernie intensywny i bardzo gorący, a grę wstępną zaczynacie już od samego rana. Po prostu szalejecie na swoim punkcie.  Tęsknicie za sobą, zanim jeszcze się pożegnacie, a gdy jesteście osobno, np. w pracy, co chwilę dzwonicie do siebie lub ślecie czułe esemesy, prowokując zazdrosne spojrzenia kolegów i koleżanek. Nie macie przed sobą tajemnic, nie widzicie u siebie żadnych wad, więc nie grożą wam żadne kłótnie. Co się za tym wszystkim kryje? Oczywiście wielka namiętność!

Łyżeczki Łyżeczki
Leżycie na tym samym boku, wtuleni w siebie. Zwykle to facet jest z tyłu i obejmuje cię, ale może być też odwrotnie.
Jesteście idealnie dopasowani. Jeśli on przytula się do ciebie, to znak, że możesz się na niego zdać. Daje ci mnóstwo czułości i opiekuje się tobą. A ty, jako ta bardziej wrażliwa i delikatna, pozwalasz mu się chronić. Oboje czujecie się bezpieczni i spełnieni. Jest wam ze sobą dobrze, znacie się na wylot, wiele sobie wybaczacie i wiecie, że zawsze możecie na sobie polegać. W tej pozycji śpią pary z dłuższym stażem, w których jednak nie wygasło wzajemne pożądanie, a do tego udało im się zbudować bliskość i intymność. Wasz związek jest silny i stabilny. Jeśli to ty leżysz po zewnętrznej stronie, zastanów się, czy nie zdominowałaś swojego faceta. Koniecznie daj mu więcej swobody, bo zacznie się dusić.

reklama

Król i królowa Król i królowa
Twój ukochany leży na wznak, obejmując cię, a ty na boku, mocno przytulona do niego.
Królowa jest tylko jedna. A ty nią jesteś – spełnieniem jego marzeń, damą serca, którą niemałym wysiłkiem zdobył i zdobywać pragnie co dzień. Jak? Imponując ci swoją siłą, mądrością i zaradnością. Jesteś mu całkowicie oddana. Uwielbiasz wtulać się w jego szerokie ramiona i być w nich „taka mała”, jak w piosence Hemara. Wiesz, że obroni cię przed całym złem tego świata. To on rządzi w waszym związku, a ty masz do niego bezgraniczne zaufanie. Pozwalasz mu decydować za was oboje, bo wiesz, że przy nim nie zginiesz. Nie masz nic przeciwko tradycyjnemu podziałowi ról, a nawet przeciwko temu, by tylko on zarabiał. Czuje się przy tobie ważny i potrzebny, zrobi wszystko, by cię uszczęśliwić.

Orzeł Orzeł
Śpicie na boku, odwróceni od siebie, ale dotykacie się pośladkami lub macie splecione nogi.
Choć bardzo się kochacie, lubicie chodzić własnymi drogami. Dobrze wam ze sobą, ale cenicie sobie niezależność i żadne z was nie zamierza ograniczać drugiego. Każde ma własny świat, realizuje swoje pasje. Możecie mieć zupełnie różnych znajomych, także płci przeciwnej, lecz w waszym związku nie ma miejsca na zazdrość, bo sobie ufacie. Dlatego tak dobrze się ze sobą dogadujecie i wciąż potraficie się zaskakiwać. W seksie również jesteście otwarci i lubicie eksperymenty. Z biegiem lat możecie coraz bardziej się od siebie oddalać, zbliżając się do przeciwległych krawędzi łóżka, ale dopóki się dotykacie, nic złego wam nie grozi. Jeśli każde z was leży wciśnięte w swój kąt, może to oznaczać, że niewiele was już łączy.

★ DOBREJ NOCY! ;)


Katarzyna Owczarek
fot. shutterstock

 
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl