7 sposobów, by sprawdzić faceta

Weszłaś w nowy związek, niby wszystko jest pięknie, ale nie wiesz na pewno, czy to ten jedyny? Upewnij się!


Na chwilę odłóż emocje na bok i zastanów się trzeźwo nad siedmioma prostymi kwestiami. Od nich naprawdę wiele zależy...


1. Czy chcesz się dla niego zmienić?

Miłość oznacza akceptację. I wad, i zalet. Dlatego jeśli twój wybranek już od początku namawia cię do zmiany – zastanów się dobrze, czy ty tego naprawdę chcesz... Przecież nie jesteś z plasteliny, żeby dać się ulepić na czyjąś modłę.

2. Seks od początku był co najwyżej średni 

Jeżeli już na początku znajomości (gdy motyle latają jeszcze w brzuchu, a krew buzuje w żyłach), po miłym tête-à tête czujesz się niespełniona albo rozczarowana, nie licz na fajerwerki w przyszłości. Potem będzie już tylko gorzej...!

3. Rodzina uważa, że to facet nie dla ciebie

Weź pod uwagę, że najbliżsi ci ludzie mogą widzieć więcej niż ty. Twój zakochany mózg zaciera prawdziwy obraz i idealizuje ukochanego. Dlatego spróbuj zejść na ziemię i sprawdzić, co naprawdę się dzieje...

reklama


4. Czasem czujesz się pomijana, obrażana lub poniżana

Jeżeli twój ukochany od czasu do czasu zachowuje się, jakby cię nie było obok, pomniejsza twoje osiągnięcia czy – nie daj boże! – obrzuca cię obelgami, pakuj manele!! To znak, że cię nie szanuje i będzie, z upływem czasu, szanował coraz mniej.

A poza tym związek skazany jest na niepowodzenie, jeśli facet:

5. Zawłaszcza twój czas

Zabrania ci wyjchodzić z przyjaciółmi, rozlicza z każdej minuty spędzonej poza domem, jest chorobliwie zazdrosny i podejrzliwy zawsze, gdy spotykasz się ze znajomymi bez niego? Trafiłaś na typa, który chce cię zamknąć w klatce. Uciekaj, póki masz jeszcze klucze!

6. Źle traktuje kelnerów

Po tym od razu możesz rozszyfrować charakter wybranka. Jeżeli jest opryskliwy, chamski i obsługę w restauracji traktuje jak osoby drugiej kategorii – poproś o rachunek i... nogi za pas. Dlaczego? Bo w przyszłości z pewnością będzie podobnie traktował ciebie i wasze dzieci.

7. Nigdy nie planuje przyszłości

Rozmowy na temat waszego wspólnego życia ucina byle wykrętem? Na pytania o swoją sytuację finansową kręci nosem, a rozmowę o dzieciach i małżeństwie puszcza mimo uszu? Wierz nam – taki facet nie jest w stanie wziąć za nic odpowiedzialności.

Manula Kalicka
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 5/2015
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl