Zodiak na zakupach

Które znaki zodiaku są uzależnione od mody, a które obojętnie przechodzą obok sklepowych wystaw?

Baran

Żyje chwilą. Ma swój styl i gust i nawet jeśli śledzi nowości, to nie jest niewolnikiem mody. Ma swoje zdanie i wie, w czym wygląda dobrze. Jeśli coś przypadnie mu do gustu – kupuje to! I wcale nie patrzy na cenę.

Byk

Zna się na modzie i lubi śledzić nowości. Ale jest rozsądny i kupuje tylko to, co nieprędko wyjdzie z mody. Klasyka i dobra tkanina, jakość i ponadczasowość są dla niego najważniejsze, choć kosztują, i on o tym wie. 

Bliźnięta 

W tej dziedzinie to szaleniec! Zawsze wie, co jest na czasie i potrafi bawić się modą. Łączy kolory i style w zaskakujący sposób. Potrafi wydać fortunę w modnych butikach, ale też nie przejdzie obojętnie obok szmateksu. 

Rak 

Ostrożnie i długo zastanawia się nad zakupem modnego ciucha nawet na wyprzedaży. Nie lubi trwonić pieniędzy na rzeczy nieistotne i reklamie nie ulega wcale. Woli omijać sklepy z modną odzieżą, by nie ulec pokusie. 

Lew

Król sklepowych łowów. Lubi wszystko, co modne, błyszczące, złote i wpadające w oko. Jest przekonany, że ma świetny gust, ale niestety znany jest z przesady. W dodatkach nie zna umiaru. Jeśli chodzi o modę, nie oszczędza. Musi mieć wszystko to, co jest trendy, i naśladuje styl wypracowany przez gwiazdy. 

reklama


Panna 

Zawsze skromna, z dystansem podchodzi do mody. Lubi klasykę i sprawdzone połączenia. Niezmiennie schludna i elegancka. Z modnego butiku raczej wyjdzie z pustymi rękami. Bywa przesadnie oszczędna i nieśmiała. 

Waga  

Prawdziwa dama! Osoby spod znaku Wagi są zawsze modnie i nienagannie ubrane. Mają przy tym świetny gust i wyczucie, jak łączyć barwy i style. Często uzależnione od mody. Potrafią tracić czas i pieniądze, biegając po sklepach w poszukiwaniu upragnionej torebki czy innego drobiazgu.  

Skorpion  

Lubi robić wrażenie, ale niewolnikiem mody nie jest. Wrodzony seksapil pomaga mu wybrać właściwe ciuchy. Lubi markowe i oryginalne detale, dobrą bieliznę czy buty. Modzie ulega więc tylko częściowo i na pewno nie na pokaz. 

Strzelec 

Najlepiej czuje się w sportowym stylu i wygodnych ciuchach. Nie zamierza tracić czasu oraz pieniędzy na bieganie po sklepach. Ceni dobrą jakość i wygodę. Ale spod tego znaku też jest wielu modowych szaleńców, którzy nie mają umiaru i zakładają na siebie wszystko, co wpadnie im w oko. Wyglądają więc często jak przebrani albo jak kanapa w salonie babci... 

Koziorożec 

Najwyższa jakość styl i klasa – oto jego dewiza. Nie lubi wyróżniać się w tłumie, ale ma dobry gust i zawsze potrafi ubrać się stosownie do okazji. Do sklepu idzie w konkretnym celu, kupuje tylko sprawdzone marki, bo za zakupami i wydawaniem kasy nie przepada.. 

Wodnik 

To typowy ekscentryk. Nigdy nie można przewiedzieć, co na siebie włoży. Ceni oryginalność i dziwaczne połączenia kolorów i stylów. Śledzi modowe nowinki i wie, co jest na czasie, ale i sam chętnie ustala nowe trendy, zawsze zachowując swój styl. Jeśli coś mu się spodoba, nie oszczędza. 

Ryby 

Interesują się tym, co w modzie piszczy. Osoba spod tego znaku może wydać całą pensję na ubrania, które okażą się niepotrzebne, niepraktyczne i szybko wyjdą z mody. W wyglądzie Ryb zawsze coś jest nie tak – niewyprasowana koszula, urwany guzik lub plama na spodniach, ale one zupełnie nie przejmują się takimi drobiazgami. 

Katarzyna Szczerbowska 
fot. shutterstock

Źródło: Wróżka nr 2/2016
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl