Anioły wróżki Victorii

Każdy ma przy sobie Anioła Stróża, czy w to wierzy, czy nie. Szkoda tylko, że tak rzadko go wzywamy. A może właśnie jest "bezrobotny" i tylko czeka, by nas musnąć skrzydłem?

Anioły wróżki VictoriiVictorię chroni aż 36 skrzydlatych duchów, bo tyle kart liczy jej anielska talia do wróżenia. Trafiła na nią niby przez przypadek, ale chyba jednak anioły ją sobie wybrały... Cztery lata temu, na kursie huny, poznała młodą wróżkę z Niemiec. Dziewczyna miała ze sobą właśnie takie karty. Pokazała je Victorii, a ona wprost oniemiała z zachwytu. Za jakiś czas Niemka przysłała jej talię w prezencie.

- Płyną z tych kart wielka energia, ciepło, miłość, światło, opieka i bezpieczeństwo. Otrzymuję przekaz z samej Góry... - mówi Wiktoria. Najpierw stawia klientowi tarota, a potem prosi, by z anielskiej talii wyciągnął jedną, najwyżej trzy karty.
- Anioły nigdy się nie mylą - twierdzi. - Tylko czekają, by ktoś je wyciągnął. Idealnie trafiają w to, co najważniejsze. Nie lubię słowa "wyrocznia", ale do tych kart pasuje idealnie. Pokazują coś, co nas nie powinno ominąć, co mamy "do przerobienia".

Pod opieką Metatrona

Szczególną moc mają archanioły: Metatron, Michał, Gabriel, Rafał i Uriel. Gdy się czasem zdarza, że klient od razu wyciąga jednego z nich, Victoria kończy wróżbę. Kogo archanioł bierze w opiekę, ten jest bardzo silny i dalszych wskazówek nie potrzebuje.

Metatron to król archaniołów. Emanuje największą mocą i obdarza wyjątkowymi łaskami. Dlatego gdy w tarocie widać duże problemy, niebezpieczeństwo, klient jest słaby, w szponach nałogu, Victoria daje mu podobiznę Metatrona. Tak było z pewną kobietą. Victoria rozłożyła karty i przeraziła się.

- Płynęła z nich fatalna energia: kobiecie groziło poważne niebezpieczeństwo - wspomina. - Nic jej nie powiedziałam, tylko dałam podobiznę Metatrona, mówiąc, by pod żadnym pozorem się z nim nie rozstawała. Wpadła do mnie dwa tygodnie później, już od progu krzycząc: "Uratowała mi pani życie!" Okazało się, że kobieta miała wypadek samochodowy, po którym wóz nadawał się tylko do kasacji. Pasażerowie natomiast... wyszli bez najmniejszego draśnięcia. Policja nie mogła w to uwierzyć. A jak było z Metatronem?...

Klientka nosiła go zawsze w torebce. Tamtego feralnego dnia zmieniła ją na inną i zapomniała przełożyć swego anioła. Wróciła po niego taksówką. Parę godzin później przeżyła ową straszną kraksę...
Innym razem do Victorii przyszła matka z synem, byłym narkomanem, u którego lekarze podejrzewali początki schizofrenii. Oboje nie przyjęli tej diagnozy do wiadomości. Nawet gdy tarot potwierdził problemy ze zdrowiem. Wtedy Victoria poprosiła ich o losowanie z anielskiej talii. Chłopakowi przypadł Rafał, matce - Metatron.

- To był jednoznaczny przekaz - wspomina Victoria. - Pierwszy mówił o zdrowiu, drugi kazał o nie walczyć! Po jakimś czasie wdzięczna matka zadzwoniła do Victorii. Jej syn wziął sobie anielskie przesłanie do serca - poddał się kuracji i wyleczył. Victoria sama nosi Metatrona przy sobie i prosi o pomoc w potrzebie.

reklama

Archanioły dla Ciebie

Archanioły Victorii zaopiekują się także Tobą. Wytnij je z "Wróżki" (na drugiej okładce) i zafoliuj. Gdy trapi Cię problem, potrzebujesz podpowiedzi, otuchy i ochrony, zrób następujący rytuał:

Zapal białą, prostą świecę, weź kilka oddechów, oczyść się i zrelaksuj. Powierz się boskiej opiece. Potasuj karty i wyciągnij jedną. Weź sobie do serca przesłanie, które przyniósł Ci archanioł. Pomódl się do niego o pomoc w konkretnej sprawie, poproś, by wziął Cię pod swe skrzydła.

Rytuał możesz także odprawiać każdego ranka. Archanioł, którego wyciągniesz, będzie Twoim przewodnikiem w tym dniu.
Zanim wyciągniesz kartę, postaraj się wczuć, wprowadzić w odpowiedni nastrój. Zdaj się na intuicję i opiekę aniołów. Pamiętaj też, że nie ma jednoznacznych przekazów i anielskie przesłanie musisz odnieść do swojej sytuacji. Nigdy nie traktuj tej wróżby jako zabawy. Nie zwracaj się do archaniołów w sprawach niegodnych, nieczystych, zwłaszcza do Uriela.  Jeżeli poczujesz, że któryś z nich wyjątkowo przypadł Ci do serca, noś go zawsze w torebce i zwracaj się do niego o pomoc. Najwyraźniej to on jest Twoim Aniołem Stróżem...


Lidia Tygielska


Gdy wyciągniesz:
Metatrona - to najlepsza wróżba. Znak, że wszystko się dobrze ułoży. Potocznie się mówi, że jest on archaniołem "od wszystkiego", pomaga w każdej dziedzinie życia. Tak, jak do świętego Judy, możesz się do niego zwracać w każdej sprawie.
Michała - to znak, że musisz walczyć o swoje, nawet gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Ten "twardziel" wśród archaniołów patronuje odważnym i zachęca do walki. Ale każe też najpierw wyważyć, czy warto, czy gra jest warta świeczki, a Tobie wystarczy sił. Michał podpowiada też, by walczyć ze złem, negatywną postawą, uczy pozytywnego myślenia. Zwracaj się do niego przed sprawą w sądzie, podróżą.
Gabriela - potraktuj to jako podpowiedź, że trzeba zdać się na intuicję. Przyłóż kartę do "trzeciego oka" i poproś Gabriela, by Ci je otworzył. Ta karta mówi także: bądź sobą w każdej sytuacji. Przyjrzyj się ludziom, którzy Cię otaczają, czy nie ma obok Ciebie wrogów, oszustów. Możesz powierzyć opiece tego archanioła także dzieci.
Rafała - to wskazówka, że uciekasz w swój świat przed jakimś problemem, zamiast stawić mu czoła. Może pragniesz zmian, ale nie jesteś na nie gotowy, wystarczająco silny, by przyjąć nową miłość, zmienić pracę, itp. Rafał podpowiada, że najpierw trzeba wybaczyć, by wejść w "nowe życie".
Uriela - pozbądź się tremy, uwierz w siebie, swoją siłę i moc, bądź otwarty, komunikatywny.

Archanioły są gońcami wysłanymi przez Boga, niosą wsparcie duchowe, pomoc i miłość. Są opiekunami ludzkości, każdy z nich ma specjalne zadania. Gdy zaakceptujemy ich obecność, to tak, jakbyśmy zapraszali niezwykłe cudo, by zagościło w naszym sercu.

Metatron
Król archaniołów, najbardziej ziemski z całej piątki, znany jako kanclerz nieba, kronikarz księgi życia i wszystkich uczynków. Przez jakiś czas był człowiekiem. Źródło wielkich łask, miłości i twórczości. Jest pomostem między Bogiem i ludźmi. Jego zadaniem jest popierać życie. Pomaga poznać prawdę, znaleźć sens i miarę we wszystkim, co robimy, równowagę i harmonię. Wspiera czyniących dobro, pomaga, gdy chcemy dać z siebie wszystko. Uwalnia od nałogów.

Michał
Anioł prawa i sprawiedliwości, wojownik, którego moc rozjaśnia ciemność, samotność i negatywne nastawienie. Dodaje sił, pomaga znaleźć nasze wewnętrzne światło. Prowadzi będących w potrzebie, obdarza cierpliwością. Wspiera, gdy jesteśmy osamotnieni. Patron policjantów, żołnierzy, cudzoziemców i podróżujących.

Gabriel
Jego imię oznacza: "Bóg jest moją siłą". Niesie przekaz braterstwa, miłości i wolności. Pomaga wyrażać prawdę w sposób otwarty i szczery. Wspomaga intuicję. Jest nośnikiem słowa Bożego. Patron małych dzieci i naszego wewnętrznego dziecka, czyli każdego z nas. Niesie dobrą radę, współczucie, pomaga w problemach zdrowotnych.

Rafał
Strażnik życia w raju. Anioł wiedzy i opatrzności. Przekazał Mojżeszowi księgę z ziołami leczniczymi. Leczy ciało, umysł i duszę, niesie ulgę w cierpieniu. Wspomaga proces uzdrawiania i zdolności uzdrowicielskie, ukazuje drogę samodzielnego uleczenia, odnalezienia energii uniwersalnej w przyrodzie. Gdy mamy z nim dobry kontakt, otwieramy przed nim serce, prowadzi nas do właściwych ludzi, przewodników duchowych. Uczy, jak być szczęśliwym i pójść ścieżką zdrowia.

Uriel
"Boskie światło błyszczy od wewnątrz. Jestem zawsze pełen światła, miłości, wiedzy" - mówi o sobie. Pomaga zrozumieć nasz głos wewnętrzny i iść jego drogą. Został wysłany przez Boga, by powiadomić Noego o potopie. Anioł ratunku, pomaga zrozumieć przepowiednie, zwalczyć tremę, dodaje odwagi.

Źródło: Wróżka nr 12/2001
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl