Milenijne dziecko

Wszystkie dzieci są nasze - mówimy, gdy chcemy się popisać społecznym zaangażowaniem. Ale prawda jest taka, że obchodzą nas tylko te nasze - krew z krwi, kość z kości. A z roku na rok rośnie liczba dzieci niechcianych, zdanych na pastwę losu.

Horoskop dla urodzonego 1 stycznia 2000 roku o godzinie 00.01 w WarszawieI mimo to świat oszalał na punkcie dziecka, które urodzi się na przełomie dwóch tysiącleci. Kraje i instytucje prześcigają się w pomysłach, jakby tu uczcić przyjście na świat "milenijnego baby". Specjalne nagrody szykują np. brytyjska telewizja BBC oraz Channel 4; szpital w Wayne (USA) poinformował w Internecie, że pierwszy malec urodzony tam w pierwszych minutach Nowego Roku otrzyma dwa tysiące dolarów; "milenijny Chińczyk" uhonorowany zostanie międzynarodowym paszportem UNICEF (to prawdziwa gwiazdka z nieba).

Urządzane są także konkursy dla rodziców, którzy marzą o tym, by ich dziecko przyszło na świat akurat w pierwszych minutach stycznia 2000 roku. Wyliczono, że jeśli zapłodnienie nastąpi 9-10 kwietnia 1999 roku to jest szansa, że maluch urodzi się w takim właśnie terminie. Niestety te pobożne życzenia to prawdziwa loteria. Choć niby nauka wie prawie wszystko na temat zapłodnienia i rozwoju płodu, nie da się dokładnie przewidzieć, kiedy nastąpi rozwiązanie. W każdym razie wiadomo, iż "milenijne baby" ma zapewniony dobry start w życie. Tylko dlatego, że będzie miało szczęście urodzić się we właściwym momencie. Czy wykorzysta dane mu przez los szanse? Zajrzeliśmy w jego horoskop i portret numerologiczny.

reklama

Słońce i Merkury w znaku Koziorożca w trygonie z Saturnem w znaku Byka obdarzą to dziecko dużymi ambicjami, powagą i poczuciem realizmu. Jako dorosły okaże się konserwatystą i każde radykalne posunięcie zawsze budzić w nim będzie stresy i obawy. Kwadratura Słońca z ascendentem w Wadze ześlą skłonności do konfliktów i oślego uporu. To z pewnością będzie trudny charakter!

Milenijne dzieckoKwadratura Saturna (w VIII domu horoskopu) z Uranem i Neptunem (w IV domu horoskopu), kwinkunks z Plutonem oraz opozycja z Księżycem zapowiadają problemy rodzinne. Dotyczyć będą zdrowia lub braku porozumienia z którymś z rodziców. Układ ten sugeruje również komplikacje natury finansowej. Księżyc znajduje się bowiem na wierzchołku II domu horoskopu związanego z finansami.

Ascendent w Wadze obdarzy milenijnego obywatela (lub obywatelkę) atrakcyjnym wyglądem i poczuciem estetyki. Natomiast Wenus z znaku Strzelca w sekstylu z Neptunem - wielką uczuciowością. Kwadratura z Marsem (władcą descendentu) niestety skomplikuje nieco plany matrymonialne naszego bohatera. Sugeruje również problemy emocjonalne - prawdziwe szczęście z drugim człowiekiem znajdzie on dopiero w 31-32 roku życia, gdy tranzytująca Wenus zajmie harmonijną pozycję do Słońca, a miejsce to będzie dodatkowo tranzytowane przez Jowisza (grudzień 2031).

Ogólnie horoskop zapowiada sporo problemów do pokonania, również natury psychologicznej. Jednocześnie jest to szansa duchowego i intelektualnego rozwoju. Właściwym zajęciem dla milenijnego obywatela może się okazać pisarstwo lub filozofia. Punktem wyjścia dla jego przemyśleń będzie zapewne własna szczególna sytuacja - bycie numerem pierwszym w 2000 roku.

Źródło: Wróżka nr 6/1999
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl