Rozpal żar namiętności

Namiętność w związku kojarzy się z seksualnością i wzajemnym pociągiem. W ujęciu energetycznym to jednak coś więcej - to przyciąganie dwojga ludzi na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Jeśli płomień namiętności nieco przygasa, można go na nowo rozpalić, stosując feng shui.

Rozpal żar namiętności Przy wprowadzaniu remediów należy pamiętać o bardzo ważnym w relacji międzyludzkiej czynniku: porozumiewaniu się, rozmowach, wymianie poglądów. Jeśli w Twoim związku jest to problem, wzmocnij obszar Wody domu lub sypialni, gdyż to właśnie on jest odpowiedzialny za komunikację. Postaw akwarium, minifontannę, powieś obrazek przedstawiający wodę, zastosuj elementy w kolorze niebieskim lub czarnym.

Jak poprawić jakość związku

  • Jeśli masz problem z niedyskrecją, utrzymaniem tajemnic: w obszarze Ziemi zastosuj tkaniny w kolorze beżu i różu, wprowadź elementy metalu, stali, kutego żelaza, a także złocenia i ozdoby.
  • Sprzeczki na tle niejasnego podziału obowiązków: w Strefie Pomocnych Ludzi (dom 6) ustaw białe świece, połóż biały kwarc.
  • Brak wspólnych celów, rutyna w erotyce, niejasność celów (jeśli ludzie będący w związku mają wspólne cele, realizują je dużo lepiej i skuteczniej razem niż osobno): umieść w oknie lub dobrze doświetlonym miejscu w sferze Ziemi lazuryt. Zamiennie można zastosować otoczaki lub muszelki w dzbanku z terakoty. Wprowadź elementy w kolorze ciemnogranatowym lub malinowym (pościel, poduszki). Pomalowane na żółto jajko umieszczone w strefie Ziemi sypialni zniesie rutynę w sferze seksualnej. Fizyczne pożądanie pobudzi wizerunek dzikich zwierząt lub ich futra.
  • Spadek pożądania: w strefie Ziemi stosuj intensywne kadzidełka, połóż na paterę owoce (figi, brzoskwinie, granaty). W obszarze Jeziora (dom 7) umieść misę z suszonymi goździkami. W lecie postaw w tym miejscu wazon z makami lub naczynia z wizerunkiem maków lub lilii. Jeśli na mapie całego domu ta strefa wypada w kuchni - postaw wydrążone tykwy na parapecie. Podobne działanie mają gałązki śliwy lub brzoskwini w wazonie.
  • Brak urozmaicenia, monotonia w życiu i łóżku: wprowadź w strefie Ognia mieszaninę kolorów czerwonego i złotego w postaci tkanin, obrazów, ozdób, świec.
  • Problem z porozumieniem, kłótnie: w obszarze Góry zastosuj "remedia wodne" - słój z wodą i muszelkami, słoje z rybkami i akwaria. Równie dobre będą wizerunki plaży i morza, pejzaże z wodą. Na parapecie okna połóż bursztyn (jeśli zmętnieje - co oznacza, że działa - wymień go na nowy). Jeśli w sypialni nie ma okna, powieś na ścianie obraz z lecącymi ptakami.

Rady

  • Zmiany wprowadzaj stopniowo i obserwuj, co się wydarzy, a dopiero potem stosuj kolejne remedium.
  • Zanim dokonasz zakupu przedmiotu, który stanowić będzie remedium - rozejrzyj się wśród rzeczy, mebli i ozdób, które już posiadasz. Wiele z nich można z powodzeniem zastosować dla wzmocnienia poszczególnych obszarów ba-gua.
  • Kryształy układaj w miejscach, gdzie mogą schwycić lub odbić naturalne światło. Iwona KubisIwona Kubis

reklama
Źródło: Wróżka nr 11/2009
Tagi:
Już w kioskach: 2020


Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Wydanie specjalne 2/2020