Ceramika

Zapraszamy wszystkich chętnych do podróży w niezwykły świat ceramiki. W każdy poniedziałek od 17:30 do 20:30 można przyjść i nauczyć się technik pracy z gliną. Zajęcia będą odbywały się na zasadzie otwartej pracowni. Możesz przyjść na pół godziny, godzinę albo trzy, według uznania. Każdy jest mile widziany: osoby początkujące oraz zaawansowane.

W piątek zapraszamy na ceramikę tych, którzy mają trochę czasu rano by polepić w glinie.

Charakterystyka zajęć

Dlaczego ceramika?

Trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy znajduje w niej coś innego co sprawia, że wraca do pracowni z pomysłami na kolejne prace. Materia jaką jest glina ma nieskończoną liczbę możliwości twórczego wykorzystania. Jej plastyczność, temperatura mają kojące działanie, natomiast sam proces uczy pokory wobec materii. Powstałe prace są unikatowe i mają wartość czasu i emocji w nie włożonych. Na koniec każdy zawsze stwierdza, że jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia… „ale już wiem co będę robić za tydzień!”

Jeżeli chcesz stworzyć coś unikatowego dla siebie, do domu, zrobić prezent, bądź po prostu miło spędzić czas ZAPRASZAMY.

W czasie zajęć dowiesz się niezbędnych rzeczy na temat gliny, metod pracy, wykorzystywanych narzędzi, technik zdobniczych.

Prowadzenie

Kamila Nyckowska – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, terapeuta zajęciowy, nauczycielka plastyki, instruktorka ceramiki

 

Informacje organizacyjne

Terminy zajęć:

Poniedziałek, otwarta pracownia, godz. 17.30 - 20.30

Piątek, godz. 13.30 – 15.00

Do zajęć można dołączyć w każdym momencie.

Miejsce zajęć:

Sztukarnia, ul. Lewicka 10, Stary Mokotów, Warszawa

Zapisy (konieczne przed każdymi zajęciami) oraz bliższe informacje:

- pod nr telefonu: 692 870 303 (pn. – pt.: 12.00 – 20.00)

- pod adresem e-mailowym:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (prosimy o podawanie nr telefonu kontaktowego)

Opłata za uczestnictwo w warsztatach:

140 zł za cały kurs (4 spotkania), 40 zł za pojedyncze zajęcia (także w otwartej pracowni)

Cena obejmuje wszystkie materiały, wypalanie w piecu ceramicznym oraz szkliwienie.

Prosimy o dokonywanie wpłat w ciągu 5 dni od daty zapisu:

 

- na nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011, w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę i datę rozpoczęcia kursu

 

- w siedzibie Sztukarni

 

Istnieje możliwość wypału ceramiki indywidualnie, poza zajęciami – cennik wypału w piecu ceramicznym

Prace przechowywane są przez miesiąc, później przechodzą na własność Sztukarni.

Wszystkie zajęcia odbywają się w przestrzeni galeryjnej.

Zniżka dla przyjaciół! Zaproś przyjaciela na zajęcia w Sztukarni, a każde z was dostanie 15% zniżki na wybrane warsztaty lub kurs. Macie różne zainteresowania? Nie szkodzi – cenę promocyjną otrzymacie także zapisując się na dwa różne warsztaty.

Zapraszamy także do nowo otwartej kawiarenki artystycznej, w której wszyscy nasi goście będą mogli nie tylko delektować się aromatyczną włoską kawą Lavazza, ale także z dostępnych u nas materiałów wykonać własne, niepowtarzalne dzieło pod okiem instruktora rękodzieła artystycznego.

Prowadzimy również zajęcia dla grup zorganizowanych i dla firm.

 

Serdecznie zapraszamy!


 

https://sztukarnia.pl/ceramika-relaksacyjna/


reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl