Warsztaty renowacji mebli

Charakterystyka zajęć

Masz starą szafkę po babci, ukochany zniszczony stół albo antyczną komodę, z którą nie chcesz się rozstać, chociaż lata jej świetności dawno minęły? Chciałbyś przywrócić swoim ukochanym meblom dawny blask, a nie chcesz wydawać majątku na ich renowację? Zapraszamy na warsztaty, podczas których sam będziesz mógł nauczyć się podstaw konserwacji i naprawy mebli. Pod przewodnictwem doświadczonego fachowca, w profesjonalnie wyposażonej pracowni renowacji mebli przy ul. Lewickiej na Starym Mokotowie będzie można zgłębić tajniki sztuki snycerskiej, posiąść wiedzę i umiejętności przeistaczania starych, zniszczonych rupieci w piękne meble. Oprócz unikatowej wiedzy na temat konserwacji i naprawy mebli każdy uczestnik warsztatów zyska niezwykle cenne i praktyczne umiejętności, które z pewnością będzie mógł wykorzystać w przyszłości.

Na kurs prosimy przynieść własne meble, bądź części mebli.

Prowadzący

Jarosław Woźnica – jeden z najlepszych w Warszawie konserwatorów mebli, głównie antycznych i zabytkowych. Pracuje w zawodzie od 27 lat, od 15 lat w pracowni przy ul. Lewickiej. Rzemiosła uczył się w pracowniach konserwacji mebli i rzeźby, po kilku latach wyspecjalizował się w rzeźbie w drewnie oraz w tworzeniu ornamentów i otworzył własną pracownię snycerską. Odnawiał obiekty sakralne oraz feretrony w Cisnej, jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu konserwacji wszelkiego rodzaju mebli oraz konserwacji rzeźby.

Informacje organizacyjne

Termin kursu:

Kurs składa się z 6 spotkań: wt., śr., czw., godz. 17.30-19.30
rozpoczęcie kursów: 19.07 i 16.08. 

Prosimy o przyniesienie własnych mebli.

Miejsce zajęć:

Sztukarnia, ul. Lewicka 10, Stary Mokotów, Warszawa

Liczba osób w grupie:

4 os.

Zapisy oraz bliższe informacje:

- pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (prosimy o podawanie nr telefonu kontaktowego)

- pod nr telefonu: 692 870 303 (pn. – pt.: 12.00 – 20.00)

Koszt warsztatów:

480 zł za 12 h zajęć

Prosimy o dokonywanie wpłat w ciągu 5 dni od daty zapisu:

- na nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011, w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę i datę rozpoczęcia kursu

- w siedzibie Sztukarni

 

Zniżka dla przyjaciół! Zaproś przyjaciela na zajęcia w Sztukarni, a każde z was dostanie 15% zniżki na wybrane warsztaty lub kurs. Macie różne zainteresowania? Nie szkodzi – cenę promocyjną otrzymacie także zapisując się na dwa różne warsztaty.

Zapraszamy także do nowo otwartej kawiarenki artystycznej, w której wszyscy nasi goście będą mogli nie tylko delektować się aromatyczną włoską kawą Lavazza, ale także z dostępnych u nas materiałów wykonać własne, niepowtarzalne dzieło pod okiem instruktora rękodzieła artystycznego.

Prowadzimy również zajęcia dla grup zorganizowanych i dla firm.

Serdecznie zapraszamy!

 

https://sztukarnia.pl/warsztaty-renowacji-mebli/

 

 
reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl