Relaksujące spotkania na trawie

Leniwe (po)południa… 

Charakterystyka zajęć

Nie da się uniknąć stresu w życiu, ale można nauczyć się kontrolować jego poziom.

Zrób sobie krótkie wakacje od stresu nie wyjeżdżając z miasta! Przyjdź na zajęcia, podczas których biorąc udział w grach, zabawach, ćwiczeniach relaksujących nauczysz się uwalniać codzienne napięcia.

Celem szkolenia jest zdobycie przez uczestników wiedzy na temat stresu i umiejętności zarządzania zasobami osobistymi w taki sposób, by skutecznie radzić sobie ze stresem. Warsztaty inspirowane są filozofią 8XO przedstawianą w publikacjach przez Wojciecha Eichelbergera.

Do prawidłowego funkcjonowania i budowania w sobie poczucia siły potrzebna nam jest stała troska i częsty trening w obszarach:

OPIEKOWANIE SIĘ SOBĄ
OBECNOŚĆ
ODDYCHANIE
ODPOCZYWANIE
OPARCIE
ODREAGOWANIE
ODMAWIANIE
ODŻYWIANIE

Podczas kolejnych spotkań nauczymy się, jak w oparciu o powyższe zasady zatroszczyć się o siebie, by mieć poczucie wpływu na swoje życie i nie dać się stresowi. Poznamy proste techniki redukujące napięcie, nauczymy się budowania oparcia w sobie, wzmocnimy osobiste zasoby i zdobędziemy umiejętność korzystania z nich w pełni.

Prowadzenie

Renata Mazurowska – certyfikowany trener biznesu, członek Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Biznesu, współzałożycielka i uczestniczka Grupy Trenerów ZOOM – https://grupazoom.pl

Specjalizuje się w szkoleniach z obszaru umiejętności miękkich, rozwoju osobistego, rozwoju twórczego, a także samoświadomości. Chce towarzyszyć ludziom w ich przemianach i odnajdywaniu przez nich poczucia wpływu na satysfakcjonujące życie osobiste i zawodowe.

Dziennikarka, założycielka i redaktor portalu dla kobiet pięknych, mądrych i dojrzałych www.wpelnidnia.pl

Prywatnie miłośniczka podróżowania, fotografowania, pisania i czytania. Interesuje się filozofią buddyjską, parapsychologią, fotografią, internetem. Lubi słuchać Bacha i muzyki ladino. Właścicielka czarnej kotki Zuzanki. Uwielbia delfiny – ma o nich sporą wiedzę i niemijający zachwyt. Życzliwa ludziom i zwierzętom. Kolekcjonuje też dobre chwile i rzadkie okazy przyjaźni ;-)

Informacje organizacyjne

Terminy zajęć:

Sobota, godz. 12.00 – 14.00

Miejsce zajęć:

Ogród Sztukarni, ul. Lewicka 10/7, Stary Mokotów, Warszawa

Zapisy:

- pod adresem e-mailowym  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  (prosimy o podawanie nr telefonu kontaktowego)
- pod nr telefonu 692 870 303 (pn. – pt.: 12.00 – 20.00)

Opłata za uczestnictwo w zajęciach:

30 zł za 2 godz. zajęć

Prosimy o dokonywanie wpłat w ciągu 5 dni od daty zapisu:

- na nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011, w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę i datę rozpoczęcia kursu

- w siedzibie Sztukarni

 

Wszystkie zajęcia odbywają się w przestrzeni galeryjnej.

Zniżka dla przyjaciół! Zaproś przyjaciela na zajęcia w Sztukarni, a każde z was dostanie 15% zniżki na wybrane warsztaty lub kurs. Macie różne zainteresowania? Nie szkodzi – cenę promocyjną otrzymacie także zapisując się na dwa różne warsztaty.

Zapraszamy także do nowo otwartej kawiarenki artystycznej, w której wszyscy nasi goście będą mogli nie tylko delektować się aromatyczną włoską kawą Lavazza, ale także z dostępnych u nas materiałów wykonać własne, niepowtarzalne dzieło pod okiem instruktora rękodzieła artystycznego.

Prowadzimy również zajęcia dla grup zorganizowanych i dla firm.

Serdecznie zapraszamy!

 

https://sztukarnia.pl/leniwe-popoludnia/

 

 
reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl