Kobiecy Wieczór Filmowy

KINOTEKA oraz miesięczniki WRÓŻKA i WERANDA zapraszają na pierwszy powakacyjny Kobiecy Wieczór Filmowy

15 września 2011 o godzinie 19:30, tradycyjnie w czwartek, Kinoteka oraz miesięczniki „Wróżka” i „Weranda” zapraszają Panie na filmowe spotkanie pod hasłem: „Bo we mnie jest seks!”. W programie same przyjemności, między innymi: przedpremierowy pokaz filmu: "To tylko seks”, mnóstwo atrakcji, wyborny catering, słodkości z cukierni Endorfina Foksal, prezenty!!! Ponadto każda z uczestniczek imprezy ma szansę otrzymać wartościowy upominek.

O dobry klimat wieczoru zadbają goście specjalni: pisarka i malarka Hanna Bakuła oraz tancerz i choreograf Agustin Egurolla.

Spotkanie poprowadzi: Olga Kisiel-Konopka z miesięcznika „Weranda”


"To tylko seks” - Dylan (JUSTIN TIMBERLAKE) i Jamie (MILA KUNIS) z pewnością nie mają zamiaru się ustatkować. Jeszcze nie teraz. Dwójka zapracowanych karierowiczów, którzy, nie mając czasu na szukanie partnera, decydują się na seksualny związek bez zobowiązań. Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy chłopak zakochuje się w dziewczynie, a ona zaczyna spotykać się z innym mężczyzną. 


Na poprzedniej edycji było tak:

 


 




 
reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

Promocja wróżka