Art’cykling

Czas wolny najbardziej lubisz spędzać w sposób kreatywny i nieszablonowy, a dobro środowiska naturalnego nie jest Ci obojętne? Przyjdź w dniach 12-18 września br. do Centrum Artystycznego Sztukarnia na I edycję „Art’cyklingu” – festiwalu ze śMietną sztuką. Na warsztatach w ramach festiwalu zdobędziesz wiedzę na temat artystycznych technik przywracania życia tworzywom pochodzącym z recyklingu. Nauczysz się m. in. wyplatać biżuterię, torby i kosze z makulatury, tworzyć abażury i oryginalne damskie torebki z banerów reklamowych, czy też przemieniać zwykłe torebki foliowe w nietuzinkowe i ekstrawaganckie torby.

Na uczestników warsztatów czekają atrakcyjne upominki od naszego partnera – Kosmetyki Pat&RUB by Kinga Rusin.

Festiwalowi towarzyszyć będzie charytatywna zbiórka plastikowych nakrętek na rzecz wsparcia rehabilitacji Rafała Owczarka, przy współpracy z Uczelnianą Radę Samorządu Studentów Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie (Zakretki.info).


Opłata za uczestnictwo w warsztatach podczas festiwalu:

1 h – 25 zł

Karnet (6h) – 120 zł (Warsztaty można łączyć. Niewykorzystane godziny przepadają)


Zapisy oraz bliższe informacje:


- pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (prosimy o podawanie nr telefonu kontaktowego)

- pod nr telefonu: 692 870 303 (pn – pt: 12.00 – 20.00)

Prosimy o dokonywanie wpłat w ciągu 5 dni od daty zapisu:

- na nr konta: Inteligo 50 1020 5558 1111 1811 8560 0011, w tytule proszę podać imię i nazwisko uczestnika, nazwę i datę rozpoczęcia kursu

- w siedzibie Sztukarni

Kiermasz rękodzieła w ramach festiwalu „Art’cykling”

17 – 18 września, godz. 12.00-18.00, Centrum Artystyczne Sztukarnia

Zwieńczeniem festiwalu „Art’cykling” będzie kiermasz rękodzieła ekologiczno-artystycznego, a także drugi obieg biżuterii, czyli wymiana biżuterii oraz innych dodatków.

Chętni do sprzedaży rękodzieła podczas kiermaszu proszeni są o zgłaszanie się drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zgłoszenia inną drogą nie będą rozpatrywane.

Opłata za stoisko z rękodziełem: 40 zł (2 dni), 30 zł (1 dzień)

Opłata za uczestnictwo w drugim obiegu biżuterii: 5 zł


DRUGI OBIEG BIŻUTERII

Dostarczanie przedmiotów na wymianę: 23 sierpnia – 16 września 2011 r.

Akcja wymiany - 17 i 18 września 2011 r., godz. 12.00 – 18.00

 


Zasady uczestnictwa:

  1. Drugi obieg biżuterii polega na wymianie wśród uczestników wydarzenia przyniesionych przez nich przedmiotów – biżuterii i innych dodatków, których już nie używają

  2. Każdy uczestnik wydarzenia może przynieść dowolną ilość przedmiotów na wymianę

  3. Przedmioty nie mogą być zniszczone

  4. Opłata za udział w wydarzeniu: 5 zł (płatne podczas dostarczenia przedmiotów na wymianę)

  5. Każdy przedmiot otrzymuje punkty w 3-stopniowej skali od 1 do 3 (wg oceny materiału, z którego jest wykonany, stanu przedmiotu, jego jakości). Łączna suma punktów za przyniesione przedmioty zostaje wpisana na bilecik. Upoważnia on uczestnika wydarzenia do zabrania ze sobą w dniach 17 i 18 września takiej liczby przedmiotów, których łącza suma punktów równa się wpisanej na bilecik.

  6. Przedmioty na wymianę należy przynieść do Centrum Artystycznego Sztukarnia w dniach 23 sierpnia – 16 września (poza niedzielami) w godz. 12.00 - 20.00

  7. Przedmioty, które pozostaną po wydarzeniu, zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki

 
Program wydarzenia:


(proszę kliknąć, aby powiększyć)


Centrum Artystyczne Sztukarnia

ul. Lewicka 10/7

Warszawa, Stary Mokotów

tel. 692 870 303

www.sztukarnia.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.facebook.com/SztukarniaCentrumArtystyczne

 

 
reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl