Buddha Spa

Buddha Spa, ekskluzywne miejsce w samym centrum Warszawy wypełnione orientalnym klimatem i atmosferą prawdziwych Indii, stworzone zostało dla ludzi, którzy dzięki starożytnej medycynie, w zgodzie z naturą, chcą osiągnąć harmonię ciała i duszy.

Profesjonalne zabiegi ajurwedyjskie wykonywane są tu przez dyplomowanych masażystów z Indii z wieloletnią praktyką, zdobytą także w renomowanych międzynarodowych ośrodkach i gabinetach Ajurwedy. Masaże stanowią jeden z elementów holistycznego systemu medycyny naturalnej. Terapeuta ajurwedyjski koncentruje się na punktach marma, które są podobne do punktów używanych w akupunkturze, akupresurze, refleksologii. Masaż ajurwedyjski pełni wiele funkcji poprzez wpływ, jaki wywiera na poszczególne układy naszego organizmu. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Celem jego jest przywrócenie równowagi energetycznej całego organizmu, a więc eliminacji wszelkich dolegliwości. Relaksując ciało, uspakaja umysł, przywraca dobre samopoczucie.

Wystrój Buddha Spa przeniesie Państwa do krainy Orientu. Piękne drewniane meble, orientalne detale oraz dekoracje sprowadzone zostały z Indii.

Buddha Spa posiada także kameralną salkę do zajęć grupowych oraz ćwiczeń indywidualnych.

Właściciele stawiają sobie za cel popularyzację szeroko pojętej kultury indyjskiej. Podczas cyklicznych spotkań w Spa oraz siostrzanej restauracji Buddha organizowane będą prelekcje i wykłady poświęcone kulturze Indii, medycynie orientalnej oraz podróżom.

Buddha Spa
Al. Jerozolimskie 11/19 lok. 042
00-508 Warszawa
tel. 22 455 51 31
kom. 0 518 634 484

www.buddhaspa.pl 


Devi i Narendra

Połączyła ich muzyka - Gayatri Mantra i wspólna droga rozwoju duchowego.

Poznali się w na grupowym spotkaniu uzdrawiania dźwiękiem OM "Om Healing". Po miesiącu spotkali się ponownie w ashramie Sri Swamiemiego Vishwanandy, gdzie nawiązali bliższą znajomość. Po powrocie do Warszawy ich wzajemna miłość rozkwitła. Połączyli swoje pasje i pomysły. Razem śpiewają mantry w pradawnym języku - sanskrycie - i tworzą muzykę, która otwiera serce.

Devi i Narendra grają w Polsce koncerty mantr dla dorosłych i dzieci. Prowadzą warsztaty rozwoju wewnętrznego " Warsztaty dla Ciała, Umysłu i Duszy", w których łączą pracę z duszą, ciałem, energią i dźwiękiem. Uczą śpiewania mantr i Mudr - wschodniej techniki uzdrawiania (joga palców), a także tańca "Bhakti Śakti Dance". Devi maluje także energetyczne Mandale Miłości na zamówienie.

Devi i Narendra prowadzą cykliczne spotkania medytacji z dźwiękiem mantr w Buddha Spa Warszawie, w których każdy może wziąć udział.

- Kochamy śpiewać mantry i dawać ludziom pozytywną energię płynącą z dźwięków mantr, z tego wspaniałego pradawnego języka, którym jest sanskryt. Nasze serca wypełnia radość gdy obserwujemy jak pozytywnie wpływają Mantry i Mudry na uczestników naszych warsztatów i koncertów. To dla nas duże błogosławieństwo! - mówią.

Więcej informacji: www.DeviAndNarendra.com
Kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl