Warsztaty w Buddha Spa w Warszawie

Prezentujemy ofertę warsztatów organizowanych w Buddha Spa.JOGA MANTRA
Uzdrawiająca Moc Dźwięku i Tańca

To jednodniowy warsztat, na którym w atmosferze muzyki granej na żywo, śpiewu Mantr i Tańca do rytmu bębnów i gitary doświadczysz radości, inspiracji, miłości i odnowy ducha. Umysł się uspokoi i wyciszy, serce ukoi i otworzy, a ciało oczyści się z napięć. 
W obecnych czasach muzyki, radia i telewizji nasz głos pozostaje nieaktywny u większości osób. Śpiewający głos jest naszym najsilniejszym instrumentem uzdrawiania. W pradawnych czasach i wielu innych kulturach ludzie spotykali się przy ogniskach grając, śpiewając i tańcząc, co budowało ich więź zbiorową, a także rozwijało zdolności przetrwania grupy w trudnych warunkach. Poprzez takie spotkania ludy pierwotne łączyły się ze swoimi przodkami. W trakcie wspólnego śpiewania i tańca w grupie, łączyli się z wszechświatem i kosmicznymi energiami, które dawały im wewnętrzną siłę i rozwijały intuicję. Śpiewali wspólnie także w celach uzdrawiania członków swego ludu.
Na warsztacie: nauczysz się śpiewać mantry i badżany - hinduskie pieśni duchowe w pradawnym języku sanskrycie, a także poznasz ich znaczenie. Doświadczysz wewnętrznej transformacji poprzez użycie swojego głosu jako instrumentu uzdrawiającego. Odprężysz i uwolnisz z napięć swoje ciało podczas tańca w rytmie bębnów granych na żywo. Łagodne dźwięki gitary ukoją Twoją duszę i otworzą serce na pozytywne uczucia.
Każdy z uczestników otrzyma na własność teksty mantr z tłumaczeniem, które będą śpiewane na warsztacie.

MANTRY: W trakcie intonowania Mantr użyjesz swojego głosu jako instrumentu do tworzenia, wyrażania i uzdrawiania siebie i relacji, a także do wznoszenia swojej świadomości. Dźwięk Mantr wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, rozwija naszą świadomość, uwalnia od stresu. Poszczególne sylaby w sanskrycie aktywizują i harmonizują centra energetyczne (czakry) w naszym ciele. 
Nie trzeba znać mantr i nie trzeba mieć doświadczenia w śpiewaniu i intonowaniu mantr, żeby uczestniczyć w warsztatach. Każdy z uczestników otrzyma na własność teksty mantr z tłumaczeniem, które będą śpiewane na warsztacie.

Taniec w rytmie bębnów i gitary: Elementy tańca dla kobiet i mężczyzn "Bhakti Śakti Dance"- Taniec ekspresyjny i medytacja w tańcu. 
Więcej informacji o Mantrach i tańcu "Bhakti Śakti Dance" na naszej stronie internetowej www.DeviAndNarendra.com.

Termin: Niedziela, 16 października, godz. 12:00 - 17:00
Miejsce: Buddha Spa, Aleje Jerozolimskie 11/19, lok. 042 W-wa

Warsztat poprowadzą: Devi&Narendra. 
Koszt: 100 zł dla osób które zapłacą z góry za warsztat do środy 12.10.2011 r. 
120 zł po powyższym terminie. Liczba miejsc ograniczona, kolejność wpłaty stanowi o rezerwacji miejsca. 
Zapisy i info: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr. tel: +48 531 539 991, +48 883 607 677MEDYTACJA ŚWIATŁA Z DŹWIĘKIEM MANTR


Zapraszamy na kolejne Medytacje Światła w Dźwiękach Mantr. W związku z tym, że przybywa do nas na medytacje coraz więcej osób, warsztaty będą się odbywały cyklicznie 2 razy w tygodniu w tym samym miejscu, co poprzednio - w pięknym ajurwedyjskim ośrodku odnowy Buddha Spa w Centrum Warszawy.

"Kochamy śpiewać mantry i dawać ludziom pozytywną energię płynącą z dźwięków mantr, z tego wspaniałego pradawnego języka, którym jest sanskryt. Nasze serca wypełnia radość gdy obserwujemy jak pozytywnie wpływają mantry na uczestników koncertów i warsztatów Joga Mantra. To dla nas duże błogosławieństwo!"
Na medytacji zagłębisz się w swoim wewnętrznym Ja. Pomoże Ci w tym delikatna, medytacyjna i łagodna muzyka w akompaniamencie mis i dzwoneczków tybetańskich, gitary i spokojne dźwięki bębnów. Ciche śpiewy mantr wprowadzą Twój umysł w stan harmonii i spokoju i otworzą serce na pozytywne uczucia radości i miłości. Takie medytacje są wspaniałą duchową praktyką, która przynosi dużo korzyści.

Uczestnictwo w medytacjach za dotacje. W medytacji może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania w medytacji. Mile widziani wszyscy, zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane.
Jeżeli chcesz się podzielić z innymi swoimi odczuciami, których doświadczyłeś/aś na Medytacji Światła z Dźwiękiem Mantr, prosimy piszcie do nas maile. Wasze opinie są dla Nas wartościowe, motywujące i potwierdzające, że to co robimy jest pożyteczne. Jeżeli wyrazicie zgodę, Wasze opinie umieścimy na naszej stronie internetowej www.DeviAndNarendra.com 

Termin Medytacji: środa 12 października 2011r. o godz. 20.30 - 22:00,
piątek 14 października 2011 r. o godz.: 19:00-20:30 
Miejsce: Buddha Spa w Centrum W-wy, Aleje Jerozolimskie 11/19, lok. 042.
Więcej info o Buddha Spa na www.buddhaspa.pl


WARSZTATY BĘBNIARSKIE


Od tysięcy lat człowiek ma styczność z rytmami bębna. W dawnych czasach bęben był narzędziem do komunikowania się z naszymi przodkami jak również do odnajdywania swojego wewnętrznego świata. To dzięki bębnom możemy wejść głębiej w siebie i poznać kim tak naprawdę jesteśmy, ponieważ rytm bębna w tańcu niweluje nasze blokady w ciele fizycznym jak i w naszych ciałach subtelnych. Słuchanie rytmów bębna kieruje nasza uwagę do wewnątrz i otwiera nas na nowe doświadczenia.


Na warsztacie nauczysz się :
- grać podstawowe rytmy na bębnie.
- jak przechodzić z jednego rytmu w inne rytmy.
- jak skoordynować grę na bębnach z innymi instrumentami.

Jeżeli posiadasz swój bęben przynieś go na warsztat żeby jak najlepiej wczuć się w swój bęben podczas nauki. Dla osób, które nie posiadają swojego bębna zapewniamy różnego rodzaju bębny do nauki.

Termin: Niedziela, 16 października 2011 r., godz.18.00 - 20.00.
Miejsce: Buddha Spa, Al. Jerozolimskie 11/19, lok. 042 W-wa
Koszt: 100 zł
(80 zł dla osób, które wezmą udział we wcześniejszym warsztacie Joga Mantra)
Zapisy i info: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr. tel: +48 531 539 991, +48 883 607 677

reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl