Piękny makijaż krok po kroku

Każda z nas ma nieco inne powody do malowania się. Jedne kobiety pragną po prostu ładnie wyglądać, drugie np. optycznie powiększyć oczy. Od czasu do czasu większość z nich chce odmienić swój wygląd, aby różnił się od codziennego wizerunku. Niektóre mają ochotę bawić się w metamorfozy tak często, jak zmieniają stroje.

Odkryj sekrety makijażu zdradzane przez zawodową makijażystkę filmową, aby zawsze wyglądać wyjątkowo, pięknie i uwodzicielsko. Dzięki jej przystępnym wyjaśnieniom i licznym ilustracjom nauczysz się krok po kroku, jak pielęgnować skórę i rozjaśnić cerę, skorygować niedoskonałości urody, podkreślić swoje atuty i dostosować styl malowania do własnej osobowości. Autorka czyni z makijażu zabawę kolorowymi korektorami, cieniami do powiek i szminkami. Uczy, jak zamaskować zbyt wysokie czoło, szeroki nos, opadające kąciki ust czy też wąsko osadzone oczy. Dzięki niej dowiesz się, jak zrobić idealny makijaż.

Dominique de Vorges przez wiele lat była główną makijażystką na planach wielu filmów. Jest dyplomowanym profesorem makijażu, a od kilku lat także prywatną konsultantką do spraw makijażu.Dominique de Vorges: Piękny makijaż krok po kroku
Wydawnictwo RM
ISBN 978-83-7243-973-4
Liczba stron: 96
Format: 220x238
Cena: 34,90 zł
Odwiedź nas w internecie: www.rm.com.pl.

 

 

 
reklama
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl