Ustrzelić Strzelca

Dla zodiakalnego Strzelca seks to sprawa fundamentalna. Pod względem temperamentu urodzeni w tym znaku plasują się na drugim miejscu po Skorpionach.

Brad Pitt wystawił na sprzedaż swoją posiadłość na klifie w ekskluzywnej części Malibu Beach. Za dwa eleganckie pawilony z czterema sypialniami i czterema łazienkami, trzema kominkami (w tym jednym na zewnątrz), bambusową podłogą, kortem tenisowym i dwoma basenami aktor życzy sobie – bagatela! – 13,75 mln dol. Jeśli wierzyć słowom właściciela, nieruchomość jest warta swojej ceny. Ale nie z powodu wszystkich tych luksusów, tylko niewielkiej sztucznej groty tuż za basenem. – Bardzo lubię uprawiać tam seks – zachwala gwiazdor.

Ustrzelić StrzelcaW kwestii erotyki Strzelce są niezwykle spontaniczne. Miłość i seks są dla nich sposobem ucieczki od monotonii dnia codziennego. Strzelec – co sugeruje sama nazwa – ma naturę myśliwego. Jak śpiewał klasyk, lubi „gonić króliczka”, ale przy tym od pogoni ważniejsze jest to, co stanie się, gdy go wreszcie złapie. W poszukiwaniu ideału „sprawdzają” więc wielu partnerów. W ich sypialniach nigdy nie ma „wolnych przebiegów”, ale też nie panuje tam ruch jak na autostradzie. Wystarczy spojrzeć w miłosne C.V. Brada Pitta.

Czytelnicy plotkarskiego tygodnika „Us” nazwali go ostatnio „najgorętszym ciachem po czterdziestce” bynajmniej nie za sympatyczną i atrakcyjną osobowość, którą zawdzięcza patronującemu Strzelcowi Jowiszowi. Brad z ramion jednej kobiety zawsze wpadał w objęcia innej. A że to wzięty aktor, zazwyczaj były to koleżanki po fachu, poznane na planie, m.in.: Christina Applegate (wystąpili razem w jednym odcinku serialu „21 Jump Street”), Jill Schoelen („Wagary”), Juliette Lewis („Za młoda, by umrzeć?”), Thandie Newton („Wywiad z wampirem”), Gwyneth Paltrow („Siedem”), Claire Forlani („Joe Black”), Jennifer Aniston (serial „Przyjaciele”, gdzie Brad gościnnie zagrał) czy Angelina Jolie („Pan i Pani Smith”). Żadna z tych znajomości nie była jednak przygodą „na jedną noc” – wszystkie związki trwały po kilka lat. Ale każdy z nich kończył się spaleniem za sobą wszystkich mostów.

reklama

Pitt twierdzi, że ma psychologiczny defekt, który nie pozwala mu naprawiać popełnionych błędów. – Cały czas muszę przeć naprzód – mówi. Tu warto podkreślić, że najgorsze, co można zrobić, to doprowadzić do tego, że Strzelec poczuje się rozczarowany (albo oszukany) w miłości. Wtedy zachowuje się jak jego astrologiczny patron Jowisz – rzuca gromy. Dlatego też, choć z Jennifer Aniston rozwiódł się sześć lat temu, to do dziś zdarza mu się „chlapnąć” coś pod jej adresem. Ostatnio opowiedział dziennikarzom, że zrobił to, bo… małżeństwo stało się nudne. A nic tak nie frustruje Strzelca, jak stagnacja.

U boku Jolie Pitt nie może narzekać na przestoje. W 2007 roku kolorową prasę obiegła plotka o romansie „Brangeliny”, jak nazywają parę dziennikarze, z młodą modelką, Karoliną Kurkovą. Dziewczyna miała o tym opowiadać w kuluarach podczas jednego z pokazów mody, „chichocząc przy tym jak pensjonarka”. Trudno jednak orzec, ile w tym prawdy. Plotkarskie pisma wprawdzie wielokrotnie pisały o tym, że Angelina spotyka się nie tylko z mężczyznami (a i jej samej zdarzyło się kiedyś palnąć, że miewała i po dwie kochanki w jednym czasie), ale nawet miłosna ekscentryczność Strzelca ma swoje granice.

Jego seks może być pikantny, ale nie wulgarny. Dlatego też, choć życie erotyczne Brada bywa tematem plotek, na próżno szukać w nim skandali pełną gębą. Ot, ktoś czasem twierdzi, że razem z Angeliną mają w sypialni specjalną zabytkową skrzynię, w której trzymają swoje erotyczne zabawki. Ktoś inny szepnie, że para lubi zabawy z kajdankami i sznurami. Oczywiście, jak to w wypadku celebrytów bywa, znalazła się też dama lekkich obyczajów, która w książce opisała swoje „spotkanie” z gwiazdą. Zgodnie z jej relacją „wszystko trwało bardzo krótko, aktor założył prezerwatywę, potem dał jej 500 dolarów”. Sprawę opisał naczelny tabloid Ameryki „The National Enquirer”, ale wedle tej gazety co drugi dzień ląduje gdzieś UFO, więc jej wiarygodność jest żadna.

Ustatkowany Strzelec na ogół rzuca się w wir rodzinnego życia. Pitt przez wiele lat pozostawał bezdzietny. Powiadało się nawet, że przyczyną rozwodu z Aniston była jej niechęć do dzieci. Jednak gdy związał się z Angeliną, przysłowiowy worek z potomstwem został rozwiązany. Para ma trójkę swoich dzieciaków (w tym bliźniaki) oraz drugą trójkę adoptowanych.

– Nasze dzieci są fantastyczne i mówią najzabawniejsze rzeczy, jakie w życiu słyszałem – chwali sobie życie rodzinne aktor. Jednocześnie nie jest ono wolne od kłopotów. Jeden z dziennikarzy z uporem podpytywał Brada, czy takie przedszkole w domu nie przeszkadza w życiu erotycznym. – Mamy swoje sposoby – odrzekł z uśmiechem aktor. Przyciśnięty do muru stwierdził zaś, że z dziećmi w sprawach seksu jest zupełnie szczery. – Gdy mamy ochotę się kochać, mówimy dzieciakom, że teraz mama z tatą idą się całować – opowiadał. Dodawał przy tym ze śmiechem, że najczęstszą reakcją najmłodszych jest: „Fuuuuuj, to obrzydliwe”.

Umiejętność żartowania z miłości i seksu to jedna z charakterystycznych cech Strzelca. Podczas gdy wiele znaków zodiaku podchodzi do spraw łóżkowych śmiertelnie poważnie, Strzelec w pościeli dobrze się bawi. A śmiech jest dla niego najlepszym afrodyzjakiem. Trzeba uważać, by go nie przedawkował.


JAK USTRZELIĆ STRZELCA?

* Strzelec – nawet żonaty – w duchu pozostaje kawalerem. Lubi przebywać poza domem, nie znosi przywiązania, ograniczeń. Uszanuj jego niezależność i przymknij oko na liczne romanse.

* Musisz lubić niespodzianki. Bądź otwarta na każdą, nawet najbardziej szaloną propozycję, np. wspólnego wypadu nad morze w środku zimy (pociąg odjeżdża za pół godziny). Decyduj się szybko, bo jeśli będziesz zastanawiać się zbyt długo, on złoży propozycję innej.

* Nie udawaj obojętności, mów mu, że go kochasz, chwal, doceniaj. Strzelec nie potrafi ukrywać swoich uczuć i od partnerki oczekuje tego samego. Gdy nie czuje się kochany, po prostu odchodzi.

* Ma ogromny temperament, a seks lubi łączyć z innymi przyjemnościami życiowymi. Dobre jedzenie, wino, muzyka to punkty obowiązkowe. Ale od partnerki oczekuje nie tylko zmysłowych westchnień, ale także inteligentnej dyskusji.

* Najbardziej podobają mu się kobiece nogi – zwłaszcza smukłe uda. Na randkę włóż mini.


Stanisław Gieżyński
for. shutterstock.com

Źródło: Wróżka nr 12/2011
Tagi:
Już w kioskach: 2020

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl