Wróżby z bazgrołów

Gdy rozum śpi, budzą się demony podświadomości. A co robi podświadomość, kiedy rozum jest zajęty i pracuje na najwyższych obrotach? Chcesz wiedzieć? Przyjrzyj się swoim bezwiednym rysunkom.

Zdarzyło ci się podczas rozmowy przez telefon czy na zebraniu machinalnie rysować różne wzory? Podczas gdy lewa – racjonalna – półkula mózgu pilnie słucha i zapamiętuje, prawa – emocjonalna – wymyka się spod kontroli i zaczyna żyć własnym życiem. Nie znaczy to, że twoją rękę prowadzi jakiś duch albo inna istota nadprzyrodzona. Najczęściej do głosu dochodzi wtedy twoja podświadomość. Warto jej posłuchać, bo aż 90 procent naszych myśli i uczuć kłębi się właśnie tam! Z tych bazgrołów możesz się zatem wiele dowiedzieć o sobie samej, o swoich potrzebach, emocjach i ukrytych lękach.

Ozdobne podpisy

Ozdobne podpisy

Gdy piszesz swoje imię i nazwisko, ozdabiając je wymyślnymi zawijasami, to znak, że masz dość monotonii i pragniesz, by wreszcie zaczęło się dziać coś ciekawego.

Serca

Serca

Świadczą o romantycznej naturze. Jesteś osobą emocjonalną, przyjazną i łagodną. Im bardziej okrągłe serca, tym czujesz się szczęśliwsza i bardziej zrelaksowana. Ostro zakończone mówią o obawach. Im więcej serc, tym bardziej pragniesz miłości. Rysowanie serca w sercu może świadczyć o tym, że niedawno przeżyłaś zawód miłosny i obawiasz się ponownego zranienia.

Figury geometryczne Figury geometryczne

Kwadraty, prostokąty, trójkąty i romby, czyli wszystkie kanciaste kształty zdradzają ukrytą agresję. Jesteś nerwusem, który wkurza się o byle co. I chociaż starasz się panować nad sobą, nie zawsze ci się to udaje. Natomiast koła i elipsy mówią o tym, że lubisz wymądrzać się na każdy temat, lecz twoja wiedza jest powierzchowna.

reklama

Linie krzywe, arabeski, szlaczki

Linie krzywe, arabeski, szlaczki

Jeśli przeważają formy zamknięte, czujesz się przygnębiona, samotna i nierozumiana. Im więcej otwartych kształtów, tym lepiej. Świadczy to o twojej otwartości na innych ludzi i nowe pomysły. Masz dar zjednywania sobie sympatii i potrafisz cieszyć się życiem.

Linie proste, strzałki

Linie proste, strzałki

Takie wzory rysują ludzie odważni, aktywni i zdecydowani. Jesteś pełna energii, zawsze cię widać i słychać. Lubisz być w centrum uwagi i wydawać rozkazy. Nie brakuje ci też ambicji i siły przebicia. Masz predyspozycje do bycia szefem, bo potrafisz podejmować szybkie i trafne decyzje. Uważaj tylko, by nie iść po trupach do celu.

Szachownice, mozaiki

Szachownice, mozaiki

Masz praktyczny umysł, dużą  wiedzę, jesteś pracowita i dobrze zorganizowana. Nie znosisz prowizorki i improwizacji, wszystko musisz mieć dokładnie zaplanowane. Bardzo ważne jest dla ciebie poczucie bezpieczeństwa, także materialnego. Dlatego nie wydajesz pieniędzy na byle co.

Motywy roślinne, kwiaty

Motywy roślinne, kwiaty

Masz twórczą wyobraźnię i talenty artystyczne. Jesteś wrażliwa na piękno i sztukę, a przy tym lojalna i godna zaufania. Mimo to masz niewielu przyjaciół, bo trudno ci się otworzyć przed innymi ludźmi – zachowujesz dystans, masz naturę samotnika, ale dobrze się czujesz sama ze sobą.

 

Twarze

Twarze

Jesteś bardzo towarzyska i wesoła. Potrafisz śmiać się nawet z samej siebie. Nic więc dziwnego, że wokół ciebie jest pełno ludzi. Chętnie zapraszasz ich do domu, sama także jesteś bywalcem imprez, nie znosisz samotności. Duże oczy na twoich rysunkach zdradzają inteligencję i zmysł obserwacji, długi nos – cięty dowcip, a duże usta – zamiłowanie do zmysłowych przyjemności.

Katarzyna Owczarek
rys. Joanna Podgórni

Źródło: Wróżka nr 1/2012
Tagi:
Już w kioskach: 2020
Wydanie specjalne 1/2022

Pozostań z nami w kontakcie

mail fb pic YouTube

sklep.astromagia.pl